• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2769736
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
822
724
5134
2759025
14888
37094
2769736

Twoje IP: 44.197.197.23
Czas serwera: 2021-09-18 21:51:14

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej im.G.Banacha

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

W sobotę 28 grudnia 2013 roku ( godz 10-17 ) w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 28 przy ulicy Kromera 11 (os. Fordon) odbędzie się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej - memoriał Grzegorza Banacha.   

Organizatorem sobotniego turnieju jest Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy.
 

W turnieju udział weźmie 8 zespołów. Gospodarze  Budowlany KS Bydgoszcz, Reprezentacja Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, a także zaproszone zespoły: Pogoń Mogilno, Chemik Bydgoszcz, Grom Osie, Piast Złotniki Kujawskie, Start Pruszcz Pomorski oraz zespół z Niemiec SG GROßZIETHEN E.V. Zespoły w wyniku losowania, które odbyło się  w siedzibie klubu podzielone zostały na dwie grupy A i B.

 

GRUPA A                                                                            Grupa B

1. Pogoń Mogilno                                                               1. BKS Bydgoszcz

2. Grom Osie                                                                      2. Piast Złotniki Kujawskie

3.Chemik Bydgoszcz                                                          3. Start Pruszcz Pomorski

4. Reprezentacja UTP                                                        4. SG GROBZIETHEN E.V

 

Honorowy Komitet Organizacyjny:

Prezydent Miasta Bydgoszczy – Rafał Bruski

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy – Kazimierz Drozd

Prorektor ds. organizacji i rozwoju Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego 

prof. dr hab. inż. Wojciech Kapelański

Pani Bożena Banach  

 

Partnerzy Turnieju:

Urząd Miasta Bydgoszczy

Fordońska  Spółdzielnia Mieszkaniowa

Firma Karor

 

Partner Medialny:

TVP Bydgoszcz

Express Bydgoski

 

ROZSTAWIENIE MECZÓW - poniżej. 

 

 

 

LP.

GODZINA

KTO GRA

ETAP TURNIEJU

GRUPA

 

WYNIK

 

GODZ 10:00 - 13:00 ( MECZE PO 12 MIN )

 

1

10:00

BKS BYDGOSZCZ– PIAST ZK

FAZA GRUPOWA

B

1-2

 

2

10:15

POGOŃ M – GROM OSIE

FAZA GRUPOWA

A

1-2

 

3

10:30

START PRUSZCZ. - SG GROßZIETHEN E.V.

FAZA GRUPOWA

B

3-4

 

4

10:45

CHEMIK BYDGOSZCZ – UTP

FAZA GRUPOWA

A

3-4

 

5

11:00

PIAST ZK – START PRUSZCZ

FAZA GRUPOWA

B

2-3

 

6

11:15

GROM OSIE – CHEMIK BYDGOSZCZ

FAZA GRUPOWA

A

2-3

 

7

11:30

BKS BYDGOSZCZ - SG GROßZIETHEN E.V.

FAZA GRUPOWA

B

1-4

 

8

11:45

POGOŃ MOGILNO - UTP

FAZA GRUPOWA

A

1-4

 

9

12:00

PIAST ZK - SG GROßZIETHEN E.V.

FAZA GRUPOWA

B

2-4

 

10

12:15

GROM OSIE – UTP

FAZA GRUPOWA

A

2-4

 

11

12:30

BKS BYDGOSZCZ – START PRUSZCZ

FAZA GRUPOWA

B

1-3

 

12

12:45

POGOŃ MOGILNO – CHEMIK BYDGOSZCZ

FAZA GRUPOWA

A

1-3

 

 

OTWARCIE TURNIEJU GODZ  13:15 - 13:40 ( MECZE PO 12 MIN )

 

13

13:40

2A-3B

FAZA PUCHAROWA

C

 

 

14

14:00

1B-4A

FAZA PUCHAROWA

D

 

 

15

14:20

2B-3A

FAZA PUCHAROWA

E

 

 

16

14:40

1A-4B

FAZA PUCHAROWA

F

 

 

 

GODZ 15 : 00 ( MECZE PO 12 MIN )

 

17

15:00

C-D

FAZA FINAŁOWA

 

 

 

18

15:20

E-F

FAZA FINAŁOWA

 

 

 

 

GODZ 15:45 ( MECZE PO 15 MIN )

 

19

15:45

 

III MIEJSCE

 

 

 

20

16:10

 

I MIEJSCE

 

 

 

 

GODZ 16:30 - 16:45  WRĘCZANIE PUCHARÓW

Sponsorzy

Piłka nożna

Lekkoatletyka