Czas serwera: 2022-08-15 09:20:39

BKS-Cuiavia Inowrocław 21.05.2022

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny
Wczoraj piłkarze BKS na własnym boisku zremisowali z Cuiavia Inowrocław. Bydgoszczanie bramkę na 1:0 zdobyli ze strzału samobójczego, a goście wyrównali po przerwie.

Komentarz trenera Krygiera po meczu :

Zdobyliśmy dziś ważny pkt. Spotkały się dwa zespoły, sąsiadujące w tabeli, które maja swoje problemy i walczą o utrzymanie. Szybko strzeliliśmy gola i pomyśleliśmy, ze będzie łatwiej. Nic bardziej mylnego. Mecz był twardy, było dużo walki, dużo kartek, chaosu, mniej wartości piłkarskich. Mój zespół miał problem po odbiorze. Nie mogliśmy dłużej utrzymać się przy piłce. Szanuje ten punkt, ponieważ goście grali lepiej od Nas po przerwie. Martwi mnie uraz Tomka i niepotrzebne kartki. Dziękuję chłopakom za ich grę i zaangażowanie. Liga trwa dalej.