Porażki piłkarzy

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

Ostatnich dwóch spotkań Seniorzy BKS-u Bydgoszcz nie zaliczą do udanych.

19 października ulegli na własnym boisku Piastowi Złotniki Kujawskie 4:3, bramki dla bydgoszczan zdobyli Rafał Kostkowski 2 oraz Gracjan Żeglarski. O tym spotkaniu można napisać tylko tyle.

26 października podopieczni Zbigniewa Sieradzkiego udali się do Włocławka na spotkanie z miejscowym Liderem. Początek meczu był słaby i już w 7 minucie bydgoszczanie przegrywali 1:0, rywal miał jeszcze jedną dogodną okazję, ale ją zmarnował od 15 do 30 minuty spotkanie było wyrównane, a ostatnie 15 minut, to przewaga BKS-u, który przy odrobinie lepszej skuteczności mógł się pokusić o wyrównanie.

Początek drugiej części meczu był wyrównany, jedna i druga drużyna chciała strzelić bramkę niestety w 66 minucie, rywal wykorzystał błąd bydgoszczan i podwyższył na 2:0. W 88 minucie po składnej akcji drużyny bramkę na 2:1 strzelił Patryk Błażejewicz.

Mimo mocnego zrywu w końcówce bydgoszczanom nie udało się wyrównać.

W najblizsżą sobotę o godzinie 12:00 na stadionie przy ul. Sielskiej, odbędzie się spotkanie BKS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski.