Czas serwera: 2019-08-18 05:25:44

Zwycięstwo piłkarzy nad Lechem Rypin.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

W pierwszym meczu rundy wiosennej BKS Bydgoszcz pokonał w Rypinie miejscowego Lecha 3:2.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla Lecha, który już w 6 minucie miał rzut karny i pewnie zamienił 11 na bramkę. BKS się nie poddał i w 32 minucie objął prowadzenie. Najpierw w 29 minucie faulowany w polu karnym był Gracjan Żeglarski, a jedenastkę pewnie wykonał Maciej Sieradzki. W 32 minucie składną akcję całej drużyny wykończył Arkadiusz Woźniak.

W drugiej połowie Lech ruszył do odrabiania strat, zwłaszcza bardzo groźne były ich boki pomocy. Po jednym z dośrodkowań piłka zatrzymała się na słupku bramki BKSu. W 64 minucie badzo dobre dośrodkowanie Rafała Kostkowskiego wykończył strzałem głową Kamil Bagniewski - 3:1 dla BKS-u. Lech w końcówce meczu strzelił bramkę kontaktową na 3:2. Sędzia do regulaminowych 90 minut doliczył 5 minut, ale w związku ze zmianami zawodnicy grali aż 8 minut.

Lech Rypin - BKS 2:3 (1:2)