• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2226968
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
561
1907
8974
2209715
15163
38169
2226968

Twoje IP: 34.204.191.145
Czas serwera: 2020-07-12 08:47:24

Klasy sportowe uzyskane w 2012

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Międzynarodowa Mistrzowska

Mistrzowska

1.

1.

 

BAUMGART Iga

BKS Bydgoszcz

89-04-11

Sen

KPO

400 m - 52.85

Bydgoszcz (M)

2012-05-18

                 

2.

2.

 

JANKOWSKA Anna

BKS Bydgoszcz

90-06-20

U23

KPO

Młot (4) - 59.67

Toruń (M)

2012-08-26

                 

Pierwsza

3.

1.

 

DAROSZEWSKI Jakub

BKS Bydgoszcz

91-11-18

U23

KPO

Trójskok - 15.03 (0.0)

Bydgoszcz (1)

2012-05-13

                 

4.

2.

 

DREGER Anna

BKS Bydgoszcz

95-07-29

Jun mł

KPO

Młot (3) - 53.13

Bydgoszcz (1)

2012-04-27

                 

5.

3.

 

DREGER Maciej

BKS Bydgoszcz

91-11-08

U23

KPO

Młot (7.26) - 54.31

Słupsk (1)

2012-06-02

                 

6.

4.

 

KOBYLARZ Radosław

BKS Bydgoszcz

94-08-18

Jun

KPO

Trójskok - 14.90 (+0.9)

Białystok (M)

2012-06-24

                 

7.

5.

 

OTTO Damian

BKS Bydgoszcz

93-09-27

Jun

KPO

100 m - 10.83 (-0.2)

Białystok (M)

2012-06-22

                 

8.

6.

 

TYMA Kamil

BKS Bydgoszcz

91-03-15

U23

KPO

W dal - 7.53 (0.0)

Liberec (CZE) (M)

2012-07-05

                 

9.

7.

 

WRÓBEL Łukasz

BKS Bydgoszcz

92-04-19

U23

KPO

W dal - 7.37 (+0.1)

Nové Město nad M. (CZE) (M)

2012-08-18

                 

10.

8.

 

WYSOCKA Agnieszka

BKS Bydgoszcz

94-03-19

Jun

KPO

Trójskok - 12.20 (+1.6)

Płońsk (M)

2012-05-27

                 

Druga

11.

1.

 

BAUMGART Paweł

BKS Bydgoszcz

90-12-31

U23

KPO

Trójskok - 14.41 (+0.5)

Radom (M)

2012-09-02

                 

12.

2.

 

BUDZISZEWSKA Aleksandra

BKS Bydgoszcz

93-07-01

Jun

KPO

Tyczka - 3.00

Białystok (M)

2012-06-23

                 

13.

3.

 

FABISZEWSKI Kacper

BKS Bydgoszcz

97-01-05

Młodz

KPO

100 m - 11.13 (-0.5)

Słubice (1)

2012-09-29

                 

14.

4.

 

HOLESIŃSKI Szymon

BKS Bydgoszcz

95-04-25

Jun mł

KPO

Młot (5) - 58.58

Bydgoszcz (1)

2012-04-27

                 

15.

5.

 

SKLEPOWICZ Agata

BKS Bydgoszcz

98-08-02

Młodz

KPO

Tyczka - 3.00

Toruń (1)

2012-06-09

                 

16.

6.

 

SZCZYPKA Marcin

BKS Bydgoszcz

93-08-20

Jun

KPO

100 m - 11.23 (-1.3)

Bydgoszcz (1)

2012-04-27

                 

17.

7.

 

SZUFREIDA Damian

BKS Bydgoszcz

94-05-09

Jun

KPO

W dal - 6.86 (+0.4)

Białystok (M)

2012-06-22

                 

Trzecia

18.

1.

 

BUDZISZEWSKI Mirosław

BKS Bydgoszcz

95-03-12

Jun mł

KPO

Tyczka - 3.60

Bydgoszcz (1)

2012-05-27

                 

19.

2.

 

LIBERSKA Wiktoria

BKS Bydgoszcz

98-02-12

Młodz

KPO

Wzwyż - 1.60

Toruń (1)

2012-06-09

                 

20.

3.

 

LIGMAN Bartosz

BKS Bydgoszcz

96-01-07

Jun mł

KPO

Trójskok - 13.22 (+0.9)

Słupsk (1)

2012-06-03

                 

21.

4.

 

ŁEPEK Konrad

BKS Bydgoszcz

95-04-10

Jun mł

KPO

Trójskok - 13.37 (+0.8)

Bydgoszcz (1)

2012-06-15

                 

22.

5.

 

MILERT Krzysztof

BKS Bydgoszcz

94-06-04

Jun

KPO

800 m - 2:01.91

Bydgoszcz (1)

2012-05-13

                 

23.

6.

 

MLECZKO Dominika

BKS Bydgoszcz

97-03-14

Młodz

KPO

300 m - 44.98

Toruń (1)

2012-09-09

                 

24.

7.

 

OSHINYEMI Edward

BKS Bydgoszcz

92-08-13

U23

KPO

400 m pł - 57.52

Chojnice (1)

2012-08-25

                 

Czwarta

25.

1.

 

GASIKOWSKI Jakub

BKS Bydgoszcz

96-05-29

Jun mł

KPO

100 m - 11.99 (-0.4)

Toruń (1)

2012-06-09

                 

26.

2.

 

GLONEK Waldemar

BKS Bydgoszcz

94-04-23

Jun

KPO

800 m - 2:05.04

Bydgoszcz (1)

2012-05-13

                 

27.

3.

 

HULISZ Filip

BKS Bydgoszcz

95-02-15

Jun mł

KPO

100 m - 12.18 (-1.5)

Bydgoszcz (1)

2012-04-27

                 

28.

4.

 

JÓŹWIAK Dawid

BKS Bydgoszcz

96-01-08

Jun mł

KPO

3000 m - 9:39.57

Bydgoszcz (1)

2012-05-27

                 

29.

5.

 

MAREK Vincent

BKS Bydgoszcz

98-03-02

Młodz

KPO

W dal - 6.11 (+1.3)

Bydgoszcz (2)

2012-09-01

                 

30.

6.

 

ROMANIUK Paulina

BKS Bydgoszcz

00-06-21

Dz st

KPO

W dal - 4.88 (+1.2)

Bydgoszcz (2)

2012-09-01

                 

31.

7.

 

TYMA Dominika

BKS Bydgoszcz

98-05-28

Młodz

KPO

W dal - 4.88 (+0.6)

Toruń (1)

2012-09-09

                 

Piąta

32.

1.

 

JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna

BKS Bydgoszcz

00-01-17

Dz st

KPO

100 m - 14.40 (+1.1)

Bydgoszcz (2)

2012-09-01

                 

33.

2.

 

KOSTRZEWA Agata

BKS Bydgoszcz

98-11-04

Młodz

KPO

100 m - 14.31 (+0.7)

Bydgoszcz (2)

2012-09-01

                 

34.

3.

 

KRASKA Nicole

BKS Bydgoszcz

99-01-07

Dz st

KPO

100 m - 14.24 (-1.4)

Bydgoszcz (1)

2012-04-27

                 

35.

4.

 

SIKORA Radosław

BKS Bydgoszcz

98-03-06

Młodz

KPO

100 m - 12.36 (-0.7)

Bydgoszcz (1)

2012-09-15

                 

36.

5.

 

SZCZUKOWSKI Szymon

BKS Bydgoszcz

98-03-30

Młodz

KPO

300 m - 42.21

Bydgoszcz (2)

2012-09-01

                 

37.

6.

 

WALUKIEWICZ Mikołaj

BKS Bydgoszcz

98-02-19

Młodz

KPO

600 m - 1:39.19

Bydgoszcz (1)

2012-05-12

                 

Bez Klasy

38.

1.

 

ATRASZKIEWICZ Jędrzej

BKS Bydgoszcz

96-03-25

Jun mł

KPO

                       

39.

2.

 

BODNAR Damian

BKS Bydgoszcz

96-03-17

Jun mł

KPO

                       

40.

3.

 

KRYSZTOFIAK Bartłomiej

BKS Bydgoszcz

99-03-15

Dz st

KPO

                       

41.

4.

 

LIGOCKI Bartosz

BKS Bydgoszcz

98-04-03

Młodz

KPO

                       

42.

5.

 

MIRA Filip

BKS Bydgoszcz

99-07-24

Dz st

KPO

                       

43.

6.

 

MUNCZKOWSKA Zuzanna

BKS Bydgoszcz

90-01-22

U23

KPO

                       

44.

7.

 

NOWAK Ewelina

BKS Bydgoszcz

98-07-11

Młodz

KPO

                       

45.

8.

 

NOWAKOWSKI Mateusz

BKS Bydgoszcz

91-01-07

U23

KPO

                       

46.

9.

 

OLSZEWSKI Radosław

BKS Bydgoszcz

96-01-03

Jun mł

KPO

                       

47.

10.

 

SZCZEPANEK Adam

BKS Bydgoszcz

98-08-05

Młodz

KPO

                       

48.

11.

 

WRÓBLEWSKA Agnieszka

BKS Bydgoszcz

84-02-27

Sen

KPO

                       

© by Pilar 2007-2012 Generowanie strony - 2.7848348617554 sekund

         

Sponsorzy

Piłka nożna

Lekkoatletyka