Czas serwera: 2020-11-28 16:35:09

Diamentowa Liga. Iga Baumgart-Witan najlepsza na 400 metrów w Brukseli. Historyczny wyczyn Polki

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny
Iga Baumgart-Witan zwyciężyła w biegu na 400 metrów podczas mityngu Diamentowej Ligi w Brukseli, uzyskując swój najlepszy czas w tym sezonie
52,13 - dokładnie taki czas uzyskała Iga Baumgart-Witan podczas rywalizacji na dystansie 400 metrów podczas mityngu w Brukseli. To jej najlepszy rezultat w tym sezonie i zarazem wynik, który pozwolił na triumf w zmaganiach. Drugie miejsce zajęła Anita Horvat (52,70), a trzecia była kolejna z reprezentantek Polski, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka (52,78).

Warto dodać, że Baumgart-Witan dokonała rzeczy historycznej, bo została pierwszą Polką w historii, która wygrała bieg na 400 metrów podczas mityngu z cyklu Diamentowej Ligi.Gratulacje dla Igi i jej Pani trener ,tóa też przeszła do historii jako pierwsza trenerka mająca dwie swoje podopieczne w biegu na 400 m podczas startu w zawodach Diamentowej Ligi.