Czas serwera: 2019-09-16 12:22:58

Hokeiści przegrali w Gdańsku.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny
Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz od porażki rozpoczął zmagania w 2019 roku BKS przegrał w Gdańsku z rezerwami Stoczniowca 5:6 w kolejnym meczu II ligi (grupa północna). Spotkanie miało dramatyczny przebieg. Na początku drugiej tercji bydgoszczanie prowadzili już 3:1 po golach Cezarego Gościńskiego, Jakuba Rafińskiego i Kamila Gerlippa. Potem do głosu doszli miejscowi. BKS, za sprawą trafień Arkadiusza Marmurowicza, dwukrotnie doprowadzał do remisu (4:4 i 5:5). Ostatnie słowo należało jednak do Stoczniowca, który decydującą bramkę zdobył na niespełna 2 minuty przed końcową syreną. W tabeli grupy północnej II ligi BKS jest drugi (9 pkt). Lideruje ŁKH Łódź (12 pkt i mecz mniej).