• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

3061654
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
124
787
5266
3050069
27368
40271
3061654

Twoje IP: 34.231.244.12
Czas serwera: 2022-05-29 01:58:19

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2016-10-13

             
CHŁOPCY 2004
             
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 1,45 SP69 Skok wzwyż
2004 C BARTOSZ DULIŃSKI 1,30 SP32 Skok wzwyż
2004 C OLIWER WIŚNIEWSKI 1,25 SP58 Skok wzwyż
2004 C PATRYK PARADOWSKI 1,20 SP63 Skok wzwyż
2004 C JAN FEDEJKO 1,15 SP69 Skok wzwyż
             
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 3,4230 SP69 1000 m
2004 C KORNEL PACZKOWSKI 3,4530 SP69 1000 m
2004 C MAKSYMILIAN ROCHOWIAK 3,5210 SP27 1000 m
2004 C OLIWER WIŚNIEWSKI 3,5390 SP58 1000 m
2004 C JAN FEDEJKO 3,5740 SP69 1000 m
2004 C PATRYK PARADOWSKI 4,8790 SP63 1000 m
             
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 4,39 KOTOMIERZ Skok w dal
2004 C XAWIER KOWALSKI 3,87 SP56 Skok w dal
             
             
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 8,80 KOTOMIERZ 60 m
2004 C XAWIER KOWALSKI 9,10 SP56 60 m
2004 C PIOTR KIECA 9,80 SP14 60 m
2004 C DAWID PIOTROWSKI 10,40 SP14 60 m
             
2004 C DAWID PIOTROWSKI 40,00 SP14 Rzut piłką palantową
2004 C STANISŁAW OLEJNICZAK 36,00 SP20 Rzut piłką palantową
2004 C PIOTR KIECA 36,00 SP14 Rzut piłką palantową
2004 C MAKSYMILIAN ROCHOWIAK 30,00 SP27 Rzut piłką palantową
             
             
DZIEWCZĘTA  2004
             
2004 D MARTYNA WALASEK 1,35 SP69 Skok wzwyż
2004 D NATALIA ŚWIERKOWSKA 1,10 SP20 Skok wzwyż
2004 D LENA KHUAT CA O 1,10 KOTOMIERZ Skok wzwyż
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 1,10 SP32 Skok wzwyż
2004 D JULIA WAWRZYNIAK 1,00 SP32 Skok wzwyż
             
2004 D AMELIA OLCZAK 2,0220 SP69 600 m
2004 D KLAUDIA BISKUP 2,0320 SP69 600 m
2004 D MAGDALENA CZUBACHOWSKA 2,0790 SP47 600 m
2004 D NATALIA ŚWIERKOWSKA 2,2090 SP20 600 m
2004 D JOLANTA ANDREARCZYK 2,3630 SP32 600 m
2004 D JULIA WAWRZYNIAK 3,0000 SP32 600 m
             
             
2004 D MARTYNA WARAWĄSOWSKA 4,28 SP64 Skok w dal
2004 D MARTA KUCIŃSKA 4,23 SP14 Skok w dal
2004 D JULITA POTRACKA 4,00 SP64 Skok w dal
2004 D PAULINA SZUKAŁA 3,92 SP20 Skok w dal
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 3,88 SP47 Skok w dal
2004 D KATARZYNA PORZUCZEK 3,70 KOTOMIERZ Skok w dal
2004 D MAGDALENA CZUBACHOWSKA 3,59 SP47 Skok w dal
2004 D JOLANTA ANDREARCZYK 2,87 SP32 Skok w dal
             
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 8,90 SP47 60 m
2004 D PAULINA SZUKAŁA 9,20 SP20 60 m
2004 D MARTA KUCIŃSKA 9,40 SP14 60 m
2004 D LENA KHUAT CA O 9,50 KOTOMIERZ 60 m
2004 D MARCELINA MARKIEWICZ 9,60 SP69 60 m
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 9,70 SP32 60 m
2004 D AMELIA KORZENECKA 9,80 SP69 60 m
2004 D JULIA CIELEŃSKA 9,90 SP47 60 m
2004 D MARTYNA NIEMCZYK 10,20 SP69 60 m
2004 D KATARZYNA PORZUCZEK 10,20 KOTOMIERZ 60 m
2004 D MARTYNA WALASEK 10,70 SP69 60 m
             
             
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 32,00 SP47 Rzut piłką palantową
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 31,00 SP47 Rzut piłką palantową
2004 D AMELIA KORZENECKA 30,00 SP69 Rzut piłką palantową
2004 D KARINA GIERSZYŃSKA 29,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2004 D MARCELINA MARKIEWICZ 28,00 SP69 Rzut piłką palantową
2004 D MARTYNA JENDRUSZEWSKA 17,00 SP58 Rzut piłką palantową
2004 D JULIA CIELEŃSKA 17,00 SP47 Rzut piłką palantową
             
2004 D MARTYNA WARAWĄSOWSKA 48,30 SP64 300 m
2004 D JULITA POTRACKA 49,90 SP64 300 m
2004 D OLIWIA MAŁEK 55,60 SP69 300 m
2004 D MARTYNA JENDRUSZEWSKA 72,80 SP58 300 m
             
             
CHŁOPCY  2005
             
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 1,30 SP69 Skok wzwyż
2005 C PATRYK SZWEDA 1,25 SP32 Skok wzwyż
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 1,20 SP69 Skok wzwyż
             
             
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 4,20 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 C IGOR DUDA 4,07 SP69 Skok w dal
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 4,06 SP69 Skok w dal
2005 C JAKUB MOJSIEJ 4,02 SP69 Skok w dal
2005 C DANIEL RODEWALD 3,98 SP56 Skok w dal
2005 C MATEUSZ KURLAND 3,91 SP14 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 3,81 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 C KAJETAN WERDER 3,71 SP20 Skok w dal
2005 C JAN TOPOLEWSKI 3,50 SP63 Skok w dal
2005 C KACPER WITKOWSKI 3,43 SP58 Skok w dal
2005 C SEBASTIAN GIŁKA 3,02 SP58 Skok w dal
2005 C OLIWER BARTOSZYŃSKI 2,84 SP58 Skok w dal
2005 C JAKUB WĘGIERSKI 2,66 SP47 Skok w dal
2005 C FILIP RUTYNA 2,48 SP69 Skok w dal
             
2005 C MATEUSZ KURLAND 3,3490 SP14 1000 m
2005 C KAJETAN WERDER 3,4380 SP20 1000 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 3,4980 KOTOMIERZ 1000 m
2005 C DANIEL RODEWALD 3,5320 SP56 1000 m
2005 C JAKUB MOJSIEJ 4,0080 SP69 1000 m
2005 C KONRAD WIŚNIEWSKI 4,0380 SP27 1000 m
2005 C JAKUB WĘGIERSKI 4,2240 SP47 1000 m
             
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 8,70 KOTOMIERZ 60 m
2005 C IGOR DUDA 8,70 SP69 60 m
2005 C PATRYK SZWEDA 9,10 SP32 60 m
2005 C OSKAR KLON 9,90 SP56 60 m
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 10,00 SP69 60 m
2005 C JAKUB LUBA 10,00 SP69 60 m
2005 C KACPER WITKOWSKI 10,00 SP58 60 m
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 10,30 SP69 60 m
2005 C SEBASTIAN GIŁKA 11,30 SP58 60 m
2005 C OLIWER BARTOSZYŃSKI 12,30 SP58 60 m
2005 C FILIP RUTYNA 12,60 SP69 60 m
             
2005 C OSKAR KLON 41,00 SP56 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB LUBA 29,00 SP69 Rzut piłką palantową
2005 C KONRAD WIŚNIEWSKI 23,00 SP27 Rzut piłką palantową
             
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 50,10 SP69 300 m
2005 C JAN TOPOLEWSKI 59,40 SP63 300 m
             
DZIEWCZĘTA  2005
             
             
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 1,30 SP69 Skok wzwyż
2005 D MAURA SŁAWETA 1,15 SP63 Skok wzwyż
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 1,10 SP56 Skok wzwyż
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 1,05 SP32 Skok wzwyż
             
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 2,0280 SP69 600 m
2005 D JULIA KAMIŃSKA 2,0440 SP64 600 m
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 2,0970 SP69 600 m
2005 D JULIA MADEJ 2,1230 SP64 600 m
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 2,1530 KOTOMIERZ 600 m
2005 D MILENA MINISZEWSKA 2,1660 SP20 600 m
2005 D DARIA WIŚNIEWSKA 2,1710 SP64 600 m
             
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 4,02 SP69 Skok w dal
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 3,82 SP69 Skok w dal
2005 D JULIA KAMIŃSKA 3,81 SP64 Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA BELT 3,79 SP63 Skok w dal
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 3,68 SP56 Skok w dal
2005 D WIKTORIA BECK 3,63 SP69 Skok w dal
2005 D DARIA WIŚNIEWSKA 3,62 SP64 Skok w dal
2005 D MARTA GŁÓD 3,60 SP64 Skok w dal
2005 D MILENA MINISZEWSKA 3,45 SP20 Skok w dal
2005 D JULIA MADEJ 3,40 SP64 Skok w dal
2005 D MAGDALENA KOZŁOWSKA 3,23 SP63 Skok w dal
2005 D NATALIA PAWLAK 3,20 SP58 Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 3,10 SP69 Skok w dal
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 1,00 SP32 Skok w dal
             
2005 D ALEKSANDRA BELT 9,60 SP63 60 m
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 9,60 SP56 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 9,80 SP32 60 m
2005 D WIKTORIA BECK 10,00 SP69 60 m
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 10,20 SP56 60 m
2005 D MAGDALENA KOZŁOWSKA 10,30 SP63 60 m
2005 D NATALIA PAWLAK 10,50 SP58 60 m
2005 D WERONIKA CIABACH 10,60 SP69 60 m
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 10,90 SP32 60 m
2005 D MARTYNA WAJER 11,50 SP69 60 m
             
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 30,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 D WERONIKA CIABACH 22,00 SP69 Rzut piłką palantową
             
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 52,30 SP69 300 m
2005 D MARTA GŁÓD 52,90 SP64 300 m
2005 D MAURA SŁAWETA 56,30 SP63 300 m
2005 D IGA WILCZYŃSKA 60,20 SP60 300 m
             
             
CHŁOPCY  2006 I MŁODSI
             
2007 C ŁUKASZ DURA 3,94 SP28 Skok w dal
2006 C WIKTOR SEKUŁA 3,76 SP69 Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 3,70 SP69 Skok w dal
2006 C JAKUB SIERADZKI 3,60 SP69 Skok w dal
2006 C NIKODEM PODRAZA 3,57 SP27 Skok w dal
2006 C PASKAL KRAJEWSKI 3,52 SP27 Skok w dal
2006 C OLIWER CEGLAREK 3,48 SP69 Skok w dal
2006 C KRZYSZTOF BALICKI 3,28 SP58 Skok w dal
2006 C FILIP KOSECKI 3,26 SP69 Skok w dal
2006 C JAKUB KALINOWSKI 3,24 SP47 Skok w dal
2006 C ŁUKASZ BOGUSŁAWSKI 3,15 SP69 Skok w dal
2006 C DAWID STAŃCZYK 3,07 SP69 Skok w dal
2007 C FILIP OLSZAK 2,78 SP58 Skok w dal
2006 C JAKUB ORZECHOWSKI 1,80 SP58 Skok w dal
             
             
2006 C JAKUB SIERADZKI 3,5290 SP69 1000 m
2006 C ALEX PRZYGÓCKI 4,1310 SP27 1000 m
2006 C ARTUR BETLEJEWSKI 4,3300 SP47 1000 m
2006 C MAKSYMILIAN PIĄTEK 4,4220 SP63 1000 m
             
             
2006 C PASKAL KRAJEWSKI 9,80 SP27 60 m
2006 C WIKTOR SEKUŁA 9,80 SP69 60 m
2006 C NIKODEM PODRAZA 10,00 SP27 60 m
2006 C MATEUSZ PIWOWAR 10,30 SP32 60 m
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 10,30 SP69 60 m
2006 C JAKUB KALINOWSKI 10,80 SP47 60 m
2006 C SZYMON KOWALSKI 10,80 SP27 60 m
2006 C OLIWER CEGLAREK 11,00 SP69 60 m
2006 C KACPER ROPIŃSKI 11,20 SP56 60 m
2006 C KRZYSZTOF BALICKI 11,30 SP58 60 m
2006 C ŁUKASZ BOGUSŁAWSKI 11,30 SP69 60 m
2006 C JAKUB ORZECHOWSKI 11,60 SP58 60 m
2006 C PAWEŁ MARCZAK 12,00 SP56 60 m
2006 C DAWID STAŃCZYK 12,40 SP69 60 m
2007 C FILIP OLSZAK 11,40 SP58 60 m
2007 C SZYMON KLARKOWSKI 12,10 SP58 60 m
             
             
             
             
2006 C SZYMON KOWALSKI 31,00 SP27 Rzut piłką palantową
2006 C KRZYSZTOF JASKULSKI 28,00 SP27 Rzut piłką palantową
2006 C ALEX PRZYGÓCKI 27,00 SP27 Rzut piłką palantową
2006 C MAKSYMILIAN PIĄTEK 23,00 SP63 Rzut piłką palantową
2006 C PAWEŁ MARCZAK 23,00 SP56 Rzut piłką palantową
2007 C SZYMON KLARKOWSKI 23,00 SP58 Rzut piłką palantową
2006 C ROBERT PRZYBYSZ 22,00 SP63 Rzut piłką palantową
2006 C MATEUSZ PIWOWAR 20,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 20,00 SP69 Rzut piłką palantową
2006 C OSKAR GOEDE 20,00 SP63 Rzut piłką palantową
2006 C KACPER ROPIŃSKI 14,00 SP56 Rzut piłką palantową
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 53,40 SP28 300 m
2006 C FILIP KOSECKI 53,70 SP69 300 m
2006 C KRZYSZTOF JASKULSKI 56,20 SP27 300 m
2006 C WOJCIECH KAŹMIERCZAK 57,50 SP32 300 m
2006 C OSKAR GOEDE 60,70 SP63 300 m
2006 C PAWEŁ MŁYNAREK 67,50 SP47 300 m
2006 C ROBERT PRZYBYSZ 69,80 SP63 300 m
             
DZIEWCZĘTA  2006 I MŁODSZE
             
             
2006 D NATALIA RUNGE 1,10 SP63 Skok wzwyż
2006 D JULIA WOJSZNIS 1,10 SP32 Skok wzwyż
             
2006 D MARIA KRAJEWSKA 2,3180 SP47 600 m
             
2006 D WERONIKA BETKE 3,61 SP27 Skok w dal
2006 D MARIA SZWAJCA 3,44 SP63 Skok w dal
2006 D NATALIA JANCOWSKA 3,27 SP56 Skok w dal
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 3,14 SP69 Skok w dal
2007 D WIKTORIA WANECKA 3,14 SP58 Skok w dal
2006 D KLAUDIA PRZYBYLSKA 3,13 SP58 Skok w dal
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 3,09 SP69 Skok w dal
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 3,07 SP69 Skok w dal
2006 D AMELIA BALCERZAK 3,00 SP56 Skok w dal
2007 D NIKOLA GRZYWACZ 2,80 SP58 Skok w dal
2006 D ANASTAZJA PAŁUKA 2,78 SP32 Skok w dal
2006 D AMELIA PETER 2,74 SP58 Skok w dal
2006 D MARTYNA WENGLER 2,73 SP32 Skok w dal
2006 D JULIA WOŁOWICZ 2,72 SP58 Skok w dal
2006 D BARBARA KABAT 2,68 SP69 Skok w dal
2006 D AMELIA NIEMCZYK 2,66 SP69 Skok w dal
2007 D ALEKSANDRA MARACH 2,52 SP58 Skok w dal
2007 D VANESSA KAROLAK 2,51 SP58 Skok w dal
2007 D OLIWIA BROSS 2,01 SP58 Skok w dal
             
             
             
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 18,00 SP63 Rzut piłką palantową
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 14,00 SP63 Rzut piłką palantową
2006 D PAULINA WOŁOWSKA 14,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 D OTYLIA JASZKOWSKA 11,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 D DOROTA WOLSKA 10,00 SP58 Rzut piłką palantową
2006 D ZUZANNA GAJCZYK 8,00 SP32 Rzut piłką palantową
             
             
             
             
             
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 10,50 SP69 60 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 10,80 SP69 60 m
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 11,00 SP69 60 m
2006 D NATALIA RUNGE 11,30 SP63 60 m
2006 D NATALIA JANCOWSKA 11,30 SP56 60 m
2006 D AMELIA BALCERZAK 11,30 SP56 60 m
2007 D WIKTORIA WANECKA 11,50 SP58 60 m
2006 D AMELIA NIEMCZYK 11,60 SP69 60 m
2006 D KLAUDIA PRZYBYLSKA 11,70 SP58 60 m
2007 D OTYLIA JASZKOWSKA 11,70 SP32 60 m
2006 D AMELIA PETER 11,80 SP58 60 m
2007 D NIKOLA GRZYWACZ 11,80 SP58 60 m
2007 D VANESSA KAROLAK 11,80 SP58 60 m
2006 D JULIA WOŁOWICZ 12,00 SP58 60 m
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 12,60 SP63 60 m
2007 D ALEKSANDRA MARACH 13,00 SP58 60 m
2006 D DOROTA WOLSKA 13,30 SP58 60 m
             
2006 D JULIA WOJSZNIS 52,80 SP32 300 m
2006 D WERONIKA BETKE 55,60 SP27 300 m
2006 D BARBARA KABAT 58,40 SP69 300 m
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 60,00 SP63 300 m
2006 D MARIA SZWAJCA 60,30 SP63 300 m
2006 D PAULINA WOŁOWSKA 66,00 SP32 300 m
2006 D MARTYNA WENGLER 66,50 SP32 300 m
2006 D ZUZANNA GAJCZYK 67,40 SP32 300 m
2006 D ANASTAZJA PAŁUKA 67,80 SP32 300 m
2007 D OLIWIA BROSS 60,90 SP58 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka