• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

3243927
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
150
3133
3283
3230058
6186
39278
3243927

Twoje IP: 3.238.90.95
Czas serwera: 2022-10-04 06:38:57

Lista finalistów XXII edycji czwartków lekkoatletycznych - Łódź 2016

Miasto : BYDGOSZCZ dnia : 06.06.2016

 

LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU XXII EDYCJI „CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH”.

 

1000m CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

HOJAN

JAKUB

46

19.09.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

KOŚCIELAK

WIKTOR

27

20.05.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005

WERDER

KAJETAN

20

12.07.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300m CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

JAGIEŁOWICZ

PAWEŁ

38

21.08.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005

GRZEŚKIEWICZ

KORNEL

69

08.02.2005

KURLAND

MATEUSZ

14

11.04.2005

 

 

 

 

 

300 m DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

WARAWĄSOWSKA

MARTYNA

64

28.09.2004

POTRACKA

JULITA

64

11.05.2004

 

 

 

 

Rocznik 2005

BĄKOWSKA

JULIANNA

64

18.08.2005

KAMIŃSKA

JULIA

64

06.05.2005

GŁÓD

MARTA

64

24.01.2005

 

 

60 m CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

CZESINSKI

KACPER

14

03.07.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

WOŹNIAK

JOACHIM

KOTOMIERZ

05.09.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005

REDMERSKI

MIŁOSZ

KOTOMIERZ

20.03.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60m DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

RYBAK

ZUZANNA

56

09.07.2003

BRAZOWSKA

ALEKSANDRA

69

12.07.2003

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

KRAWCZYK

OLIWIA

63

06.04.2004

OLCZAK

AMELIA

69

17.03.2004

 

 

 

 

Rocznik 2005

GLIŃSKA

WIKTORIA

56

02.09.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600m DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

MICHALSKA

NADIA

32

28.02.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

BISKUP

KLAUDIA

69

18.10.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005

RONKIEWICZ

DOMINIKA

69

17.01.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

GRABOWSKI

DOMINIK

KOTOMIERZ

21.05.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

MATUSZYŃSKI

JAKUB

14

06.05.2004

JAWORSKI

MACIEJ

14

29.02.2004

 

 

 

 

Rocznik 2005

KOWALKOWSKI

OSKAR

14

02.07.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ  DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

LEŚNIEWSKA

KLAUDIA

KOTOMIERZ

25.08.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

KUBIS

DARIA

31

20.08.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

SKOK W DAL  CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

WSZOŁEK

KRYSTIAN

69

18.03.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

PŁASZCZYKOWSKI

KACPER

40

16.04.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005

CZESINSKI

JAKUB

14

19.01.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKOK W DAL  DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

BĄCZYŃSKA

WIKI

69

17.01.2003

WICHERT

WIOLETTA

KOTOMIERZ

03.05.2003

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

KUCIŃSKA

MARTA

14

18.10.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005

DUMA

MARTYNA

14

14.01.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

BARTKOWIAK

MIKOŁAJ

63

08.03.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

GĄSIOR

MATEUSZ

69

14.01.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005

SZWEDA

PATRYK

32

30.08.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

SP

DATA UR.

Rocznik 2003

JAROSZ

KLAUDIA

69

30.04.2003

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

WALASEK

MARTYNA

69

16.05.2004

MRÓWCZYŃSKA

WIKTORIA

32

18.03.2004

 

 

 

 

Rocznik 2005

OSTROMĘCKA

KINGA

69

10.07.2005

BABIŃSKA

KINGA

32

24.10.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPIEKUNOWIE

 

1. Daniel Kaźmierczak - KIEROWNIK EKIPY

Telefon do Kierownika Ekipy – 539 662 332

2.Emilia Struska

3. Alina Kaczocha

4. Jolanta Kunde

5. Aleksandra Głowacka

 

KIEROWCY

 

1. …………………………………………………………

2. …………………………………………………………

 

 

Dane do noty księgowej

………………………………………

 

Piłka nożna

Lekkoatletyka