• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2266018
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
151
1605
1756
2252393
4896
49317
2266018

Twoje IP: 3.236.164.119
Czas serwera: 2020-08-04 02:05:41

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2016-05-05

rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa miasto_nazwa konkurencja_nazwa
2003 C JAKUB HOJAN 3,0000 SP 46 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C MATEUSZ KLUSZCZYŃSKI 3,2570 SP 69 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C JAKUB NĘCKI 3,3300 SP 69 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C HUBERT MULCZYŃSKI 3,3320 SP 20 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C KACPER KOCEMBA 3,4220 SP 58 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C MIKOŁAJ TUCHOLSKI 3,4350 SP 69 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C DOMINIK GRABOWSKI 3,4480 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C MICHAŁ ADAMCZYK 3,4700 SP 14 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C JAKUB PACHNIK 3,5060 SP 69 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C KACPER SMOLIŃSKI 3,5490 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C KAJETAN JANKOWSKI 3,5720 SP 14 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C GABRIEL OKRASA 4,1320 SP 27 BYDGOSZCZ 1000 m
               
2003 C KRYSTIAN WSZOŁEK 45,40 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C PAWEŁ JAGIEŁOWICZ 46,40 SP 38 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C MICHAŁ TOMASZEWSKI 48,30 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C WIKTOR SZCZEPAŃSKI 50,30 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
               
2003 C KACPER CZESIŃSKI 7,80 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C ALEKSANDER ROCHOWIAK 8,00 SP 27 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C OLIWER ZARĘBA 8,10 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C MICHAŁ ŁYCZYWEK 8,50 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C JAKUB NAWROCKI 8,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C ALAN LE   DINK 8,70 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C KACPER GŁÓD 8,70 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C MIKOŁAJ BARTKOWIAK 8,70 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C OSKAR KARLIŃSKI 9,10 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
               
2003 C DOMINIK GRABOWSKI 55,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C MICHAŁ RATAJSKI 53,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C ALAN LE   DINK 47,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C KACPER CZESIŃSKI 42,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C ADRIAN GUMIŃSKI 32,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2003 C KRYSTIAN WSZOŁEK 4,63 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C JAKUB HOJAN 4,44 SP 46 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C CYPRIAN SUŚ 4,34 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C MICHAŁ TOMASZEWSKI 4,11 SP 20 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C OSKAR KARLIŃSKI 4,07 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C KACPER KOCEMBA 4,04 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C FILIP BOROWSKI 3,98 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C KAJETAN JANKOWSKI 3,81 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C GABRIEL OKRASA 3,51 SP 27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C MICHAŁ ADAMCZYK 3,31 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C MICHAŁ GALIŃSKI 2,97 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
2003 C MIKOŁAJ BARTKOWIAK 1,40 SP 63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C JAKUB PODLASKI 1,30 SP 20 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C KACPER SMOLIŃSKI 1,30 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C WIKTOR SZCZEPAŃSKI 1,25 SP 20 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C MICHAŁ ŁYCZYWEK 1,20 SP 63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C KACPER GŁÓD 1,20 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C HUBERT MULCZYŃSKI 1,15 SP 20 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
2003 D KATARZYNA KIERZEK 49,50 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D ALEKSANDRA BALICKA 51,30 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D WIKI MARCINIAK 51,90 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D GABRIELA TOPOLEWSKA 52,50 SP 63 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D MARTYNA ŚWIĘCICKA 56,80 SP 63 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D MARTYNA MAGDZIARZ 57,00 SP 56 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D ALICJA WARYAS 59,20 SP 56 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D JULIA DOŁŻYCKA 62,70 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
               
2003 D ZUZANNA RYBAK 8,10 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D DARIA KOPERCZUK 8,40 SP 48 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ALEKSANDRA BRAZOWSKA 8,50 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D IWONA STRUŻEWSKA 8,70 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 D MARTYNA MROCZEK 8,70 SP 31 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D LIDKA FRANKOWSKA 8,90 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KLAUDIA MAKURAT 9,00 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KALINA TOKARSKA 9,00 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D NADIA MICHALSKA 9,10 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D WIOLETTA WICHERT 9,20 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 D NATALIA KOPTERSKA 9,20 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KAROLINA BAKAŁARZ 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KLAUDIA PIETSCH 9,40 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KALINA JAWORSKA 9,50 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D LAURA DOMKA 9,50 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D WIKI BĄCZYŃSKA 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D MARTA MAJCHRZAK 9,60 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ADA PACHNIK 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D NICOLE SZAŁOWICZ 9,90 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KLAUDIA LEŚNIEWSKA 10,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 D MARTYNA WITKOWSKA 10,50 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
               
2003 D ALICJA ZIÓŁKOWSKA 2,0470 SP 65 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D MICHALINA ŁYKOWSKA 2,0620 SP 65 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D KINGA ZDROJEWSKA 2,0810 SP 63 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D KLAUDIA JAROSZ 2,1030 SP 69 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D JAGODA KOWALSKA 2,1500 SP 69 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D DOMINIKA TLOCK 2,1770 SP 31 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D KINGA GÓRSKA 2,1800 SP 65 BYDGOSZCZ 600 m
               
2003 D ZUZANNA MADAJ 44,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D LIDKA FRANKOWSKA 41,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D DOMINIKA TLOCK 35,00 SP 31 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D KLAUDIA LEŚNIEWSKA 34,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D JULIA DOŁŻYCKA 34,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D LAURA DOMKA 33,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D ALICJA WARYAS 31,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D KINGA GÓRSKA 29,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
2003 D IWONA STRUŻEWSKA 4,16 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D ALEKSANDRA BRAZOWSKA 4,15 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MARTYNA MROCZEK 4,14 SP 31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WIKI BĄCZYŃSKA 4,13 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KATARZYNA KIERZEK 4,12 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WIOLETTA WICHERT 4,09 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KAROLINA BAKAŁARZ 4,03 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KLAUDIA JAROSZ 4,00 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KALINA TOKARSKA 3,93 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D DARIA KOPERCZUK 3,92 SP 48 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D ZUZANNA RYBAK 3,87 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WIKI MARCINIAK 3,73 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D JAGODA KOWALSKA 3,69 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MARTYNA MAGDZIARZ 3,68 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D NATALIA KOPTERSKA 3,63 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KLAUDIA MAKURAT 3,62 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D ADA PACHNIK 3,47 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MARTA MAJCHRZAK 3,42 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KALINA JAWORSKA 3,21 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MARTYNA ŚWIĘCICKA 3,13 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MARTYNA WITKOWSKA 3,00 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
2003 D NADIA MICHALSKA 1,30 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D ALEKSANDRA BALICKA 1,20 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D KLAUDIA PIETSCH 1,15 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D GABRIELA TOPOLEWSKA 1,10 SP 63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D NICOLE SZAŁOWICZ 1,05 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
2004 C WIKTOR KOŚCIELAK 3,3410 SP 27 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C KORNEL PACZKOWSKI 3,4990 SP 69 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C OLIWIER GOŁEMBIEWSKI 4,2970 SP 32 BYDGOSZCZ 1000 m
               
2004 C DAWID ROSIŃSKI 49,80 SP 31 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C TYMOTEUSZ DOMAGAŁA 50,10 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C MAKSYMILIAN ROCHOWIAK 55,10 SP 27 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C JAN FEDEJKO 55,80 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C MACIEJ JAWORSKI 60,10 SP 14 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C KONRAD OKRASA 63,60 SP 27 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C JAKUB URBANOWSKI 66,40 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
               
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 8,50 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C JAKUB MATUSZYŃSKI 8,70 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C KACPER PŁASZCZYKOWSKI 8,80 SP 40 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C DAWID WÓJCIK 9,10 SP 27 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 9,10 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 C MARCIN PACZKOWSKI 9,40 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C DAMIAN WOJCIEKIEWICZ 9,50 Z.S.16 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C OSKAR MYSZKA 9,80 SP 16 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C PIOTR KIECA 9,80 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C JAKUB KRUSIŃSKI 10,00 SP 16 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C PATRYK LINOWSKI 10,00 SP 20 BYDGOSZCZ 60 m
               
2004 C JAKUB MATUSZYŃSKI 45,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C STANISŁĄW OLEJNICZAK 40,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C MACIEJ JAWORSKI 38,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C DAWID ROSIŃSKI 34,00 SP 31 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C KONRAD OKRASA 34,00 SP 27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C WIKTOR KOŚCIELAK 32,00 SP 27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C ARTUR GOLZ 32,00 SP 16 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C PATRYK LINOWSKI 28,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C WIKTOR URBAN 26,00 Z.S.16 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C OLIWIER GOŁEMBIEWSKI 23,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C MATEUSZ KORNOBIS 23,00 Z.S.16 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 4,48 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C TYMOTEUSZ DOMAGAŁA 4,37 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C KACPER PŁASZCZYKOWSKI 4,35 SP 40 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 4,07 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C MARCIN PACZKOWSKI 4,04 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C DAMIAN WOJCIEKIEWICZ 3,72 Z.S.16 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C JAKUB URBANOWSKI 3,61 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C MAKSYMILIAN ROCHOWIAK 3,59 SP 27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C KORNEL PACZKOWSKI 3,53 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C JAN FEDEJKO 3,50 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C JAKUB KRUSIŃSKI 3,12 SP 16 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C OSKAR MYSZKA 3,02 SP 16 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
2004 C BARTOSZ DULIŃSKI 1,25 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 C PIOTR KIECA 1,10 SP 14 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
2004 D MARTYNA WARAWĄSOWSKA 47,80 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D JULITA POTRACK 48,40 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D OLIWIA TROKA 50,70 SP 31 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D NATALIA WEGENKE 52,60 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D MARCELINA MARKIEWICZ 53,60 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D PAULINA GRZESIAK 55,00 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D DARIA SOWIŃSKA 57,70 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D ANNA GROCHOLSKA 59,00 SP 65 BYDGOSZCZ 300 m
               
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 8,50 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 8,70 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KINGA PODSIADŁO 8,80 SP 16 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AMELIA OLCZAK 9,00 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTA KUCIŃSKA 9,10 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D NADIA TOMASZEWSKA 9,20 SP 31 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D JULIA JUHNKE 9,20 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MALWINA MICHALSKA 9,20 SP 31 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KATARZYNA BETHKE 9,30 SP 27 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D ZUZANNA KOTECKA 9,30 SP 31 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D JULIA CZYŻEWSKA 9,50 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D ROKSANA MAJKA 9,50 SP 20 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AGATA PĘDRAK 9,50 SP 64 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D NASTAZJA TYSZKIEWICZ 9,60 SP 16 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA MALAK 9,60 SP 64 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AMELIA KORZENECKA 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D LAURA LUDKA 9,60 SP 27 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D DOMINIKA ŻYŻA 9,80 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 9,80 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KAROLINA WOLARIN 9,80 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D LENA KHUAT  CAO 10,10 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 D ROKSANA PLESZYŃSKA 10,10 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D NADIA ERDMANN 10,10 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D LIWIA KOSIARSKA 10,10 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA NIEMCZYK 10,20 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D OLIWIA MAŁEK 10,30 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D WIKTORIA TUCHOLSKA 10,40 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA WALASEK 10,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA DUDKOWSKA 10,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D JULIA ZWIEFKA 10,60 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KLAUDIA JENDRASZAK 10,60 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 10,80 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D NIKOLA SKOKALSKA 11,00 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
               
2004 D KLAUDIA BISKUP 1,5970 SP 69 BYDGOSZCZ 600 m
2004 D VANESSA KAPELSKA 2,2650 SP 32 BYDGOSZCZ 600 m
2004 D OLIWIA ŁUKOWSKA 2,2860 SP 27 BYDGOSZCZ 600 m
               
2004 D DARIA KUBIŚ 35,00 SP 31 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D DOMINIKA ŻYŻA 34,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D AMELIA KORZENECKA 31,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D MARCELINA MARKIEWICZ 30,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D ROKSANA PLESZYŃSKA 27,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D JULIA CZYŻEWSKA 27,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D OLIWIA MAŁEK 26,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D JULIA ZWIEFKA 24,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D ANNA GROCHOLSKA 24,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D MARTYNA WALASEK 23,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
2004 D MARTYNA WARAWĄSOWSKA 4,05 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA TROKA 3,90 SP 31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D NATALIA WEGENKE 3,77 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D JULIA JUHNKE 3,75 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D NADIA TOMASZEWSKA 3,73 SP 31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 3,72 SP 37 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 3,71 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D KINGA PODSIADŁO 3,57 SP 16 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D MALWINA MICHALSKA 3,53 SP 31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D MARTYNA MALAK 3,51 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D JULITA POTRACK 3,51 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D NADIA ERDMANN 3,51 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D NASTAZJA TYSZKIEWICZ 3,48 SP 16 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D ROKSANA MAJKA 3,42 SP 20 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D KLAUDIA BISKUP 3,38 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D LIWIA KOSIARSKA 3,36 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D DARIA SOWIŃSKA 3,33 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D AMELIA ŻAK 3,28 SP 27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D PAULINA GRZESIAK 3,27 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D LENA KHUAT  CAO 3,26 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D AGATA PĘDRAK 3,18 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D ZUZANNA KOTECKA 3,13 SP 31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D VANESSA KAPELSKA 3,05 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D WIKTORIA CIESIELSKA 2,91 SP 20 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 2,82 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D EMILIA MAZUREK 2,65 SP 20 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D WIKTORIA WOJCIECHOWSKA 2,62 SP 27 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
2004 D MARTA KUCIŃSKA 1,20 SP 14 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D KAROLINA WOLARIN 1,05 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D WIKTORIA TUCHOLSKA 1,00 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D NIKOLA SKOKALSKA 0,95 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D MARTYNA DUDKOWSKA 0,95 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D KLAUDIA JENDRASZAK 0,90 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
2005 C PIOTR WNUK 3,4020 SP 63 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C DANIEL RODEWALD 3,4770 SP 58 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C KAJETAN WERDER 3,4880 SP 20 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C MACIEJ BAKUNIAK 3,4990 SP 63 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C TOMASZ GUMIŃSKI 3,5780 SP 20 BYDGOSZCZ 1000 m
               
2005 C MATEUSZ KURLAND 52,00 SP 14 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 57,00 SP 14 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C SEBASTIAN GIŁKA 63,20 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2007 C MAKSYM BĄKOWSKI 57,80 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
               
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 8,60 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 C IGOR DUDA 8,90 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 9,00 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAKUB MOJSIEJ 9,30 SP 20 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MIKOŁAJ PRZYBYLSKI 9,30 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 9,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C OSKAR SZYMANOWSKI 9,50 SP 31 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C DANIEL KOCZOROWSKI 9,50 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAKUB LUBA 9,70 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAN TOPOLEWSKI 9,80 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C WOJTEK FLOREK 9,90 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 9,90 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 9,90 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C BARTEK PIEKARSKI 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KAJETAN SŁAWETA 10,30 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C OLAF PODSIADŁO 10,60 SP 16 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C PATRYK FATZ 11,00 SP 16 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C OSKAR ŁOZGA 11,10 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C ALEKSANDER HARMACIŃSKI 11,30 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C ARTUR CYRANKIEWICZ 10,90 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2007 C ŁUKASZ DURA 9,90 SP 28 BYDGOSZCZ 60 m
2008 C DAMIAN KONDEL 9,90 SP 2 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
               
2005 C OLAF PODSIADŁO 34,00 SP 16 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 33,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C ALEKSANDER HARMACIŃSKI 29,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C OSKAR ŁOZGA 28,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C PATRYK FATZ 27,00 SP 16 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C KAJETAN SŁAWETA 26,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
2005 C IGOR DUDA 3,88 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 3,83 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MATEUSZ KURLAND 3,81 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C DANIEL RODEWALD 3,80 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 3,80 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ PRZYBYLSKI 3,67 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAKUB LUBA 3,62 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 3,61 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 C ŁUKASZ DURA 3,57 SP 28 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAKUB MOJSIEJ 3,55 SP 20 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C PIOTR WNUK 3,53 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KONRAD WIŚNIEWSKI 3,41 SP 27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KAJETAN WERDER 3,22 SP 20 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C WOJTEK FLOREK 3,21 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 C MAKSYM BĄKOWSKI 3,21 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C OSKAR SZYMANOWSKI 3,15 SP 31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C ARTUR CYRANKIEWICZ 2,42 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C SEBASTIAN GIŁKA 2,32 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2005 C DANIEL KOCZOROWSKI 1,20 SP 56 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 1,20 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 1,15 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C JAN TOPOLEWSKI 1,10 SP 63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C FILIP MUSIAŁ 1,05 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C BARTEK PIEKARSKI 1,00 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C TOMASZ GUMIŃSKI 1,00 SP 20 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C MACIEJ BAKUNIAK 1,00 SP 63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C PATRYK SZWEDA 0,90 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 51,00 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D JULIA KAMIŃSKA 51,60 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D MARTA GŁÓD 53,10 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D MARCELINA PĘKAŁA 55,60 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D PATRYCJA SZCZUPAK 61,90 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D WERONIKA BINDEK 62,20 SP 56 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D EWELINA JÓŻWIAK 66,00 SP 32 BYDGOSZCZ 300 m
2006 D MARTYNA WENGLER 73,10 SP 32 BYDGOSZCZ 300 m
2008 D MARTA LANGE 66,30 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 8,90 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTYNA DUMA 9,20 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MAURA SŁAWETA 9,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MAJA MILAK 9,40 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLA BELT 9,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLIWIA TOMASZEWSKA 9,50 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 9,60 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D ELŻBIETA RADOSZEWSKA 9,60 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OKTAWIA JASTRZĘBSKA 9,60 SP 27 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WERONIKA POMIANOWSKA 9,70 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WIKTORIA FAC 9,70 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D ANITA HELOT 9,80 SP 16 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KORNELIA SKOPIŃSKA 9,80 SP 16 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D JULIA WOJCIECHOWSKA 9,90 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WIKTORIA BECK 9,90 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 10,00 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D EMILIA WORONECKA 10,00 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D JULIA WACH 10,00 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D AGATA SOWIŃSKA 10,30 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D ZUZANNA WOŹNIAK 10,30 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 10,40 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KATARZYNA WESOŁEK 10,50 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D PAULINA WESOŁEK 10,50 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WERONIKA CIABACH 10,60 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MAŁGORZATA RUTKOWSKA 10,80 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D PATRYCJA ADAMSKA 11,00 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D NATALIA KABAT 11,20 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTYNA WAJER 11,30 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLIWIA IZDEBSKA 11,50 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D EMILIA JUHNKE 11,60 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MAGDALENA BITNER 10,70 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MONIKA GOŁASZEWSKA 10,80 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D ALEKSANDRA ADAM 10,80 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D ALICJA GOŁDYN 11,10 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D ZUZANNA PLUCIŃSKA 12,20 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D AGATA BUDNER 12,20 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 2,0250 SP 69 BYDGOSZCZ 600 m
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 2,1720 SP 69 BYDGOSZCZ 600 m
2005 D WERONIKA KNAJDEK 2,2830 SP 65 BYDGOSZCZ 600 m
               
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 26,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D WERONIKA POMIANOWSKA 25,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 22,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D WERONIKA KNAJDEK 20,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA JUHNKE 19,00 SP 58 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D ZUZANNA WOŹNIAK 19,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA WORONECKA 19,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D PATRYCJA ADAMSKA 18,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D ALICJA GOŁDYN 18,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D PAULINA WESOŁEK 17,00 SP 58 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D OLIWIA IZDEBSKA 16,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D ZUZANNA PLUCIŃSKA 14,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D WERONIKA BINDEK 12,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D NATALIA KABAT 12,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D AGATA BUDNER 12,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 3,93 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 3,87 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D OLA BELT 3,87 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 3,79 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D JULIA KAMIŃSKA 3,57 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARTYNA DUMA 3,55 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MAURA SŁAWETA 3,51 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 3,38 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D KORNELIA SKOPIŃSKA 3,38 SP 16 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARCELINA PĘKAŁA 3,32 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D WIKTORIA BECK 3,31 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D WIKTORIA FAC 3,31 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D ELŻBIETA RADOSZEWSKA 3,30 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARTA GŁÓD 3,28 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D OLIWIA TOMASZEWSKA 3,12 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D ANITA HELOT 3,02 SP 16 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MAŁGORZATA RUTKOWSKA 2,96 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D ALEKSANDRA ADAM 2,96 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 2,82 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 2,79 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MAGDALENA BITNER 2,72 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D EWELINA JÓŻWIAK 2,68 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2008 D MARTA LANGE 2,67 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D AGATA SOWIŃSKA 2,58 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MONIKA GOŁASZEWSKA 2,55 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MARTYNA WENGLER 2,25 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
               
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 1,20 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D JULIA WOJCIECHOWSKA 1,15 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D JULIA WACH 1,10 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 1,05 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D MAJA MILAK 1,05 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D WERONIKA CIABACH 1,05 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D PATRYCJA SZCZUPAK 1,05 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D KATARZYNA WESOŁEK 0,95 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               

Piłka nożna

Lekkoatletyka