• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2390005
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
612
908
4538
2381343
19035
28546
2390005

Twoje IP: 35.153.39.7
Czas serwera: 2020-11-28 16:26:00

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2015-10-08

rocznik plec imie nazwisko wynik szkola nazwa miasto nazwa data konkurencja nazwa
                 
2003
                 
                 
2003 C KACPER KOCEMBA 3,5990 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2003 C GABRIEL OKRASA 4,0200 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2003 C MICHAŁ GALIŃSKI 4,1470 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2003 C CYPRIAN SUŚ 5,0000 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
                 
2003 C MATEUSZ KARASZEWSKI 49,30 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 C PAWEŁ JAGIEŁOWICZ 49,70 SP 38 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 C MICHAŁ ŁYCZYWEK 54,20 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 C KACPER JANIAK 58,70 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 C TYMOTEUSZ SZCZERBIAK 60,92 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
                 
2003 C KACPER CZESIŃSKI 8,60 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 C KRYSTIAN WSZOŁEK 8,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 C OSKAR KARLIŃSKI 9,50 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 C MICHAŁ ROCZNIAK 9,90 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 C OSKAR FASTYN 10,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 C MIKOŁAJ BARTKOWIAK 10,50 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 C NIKODEM GOLEC 10,60 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 C ERNEST WEPA 10,80 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
                 
2003 C KACPER CZESIŃSKI 47,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 C DOMINIK GRABOWSKI 45,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 C MICHAŁ ROCZNIAK 36,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 C KACPER JANIAK 36,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 C GABRIEL OKRASA 28,00 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
                 
2003 C KRYSTIAN WSZOŁEK 4,54 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C OSKAR KARLIŃSKI 4,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C MATEUSZ KARASZEWSKI 4,09 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C CYPRIAN SUŚ 4,08 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C MICHAŁ ŁYCZYWEK 4,05 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C MICHAŁ PIOTROWSKI 4,05 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C KACPER KOCEMBA 3,73 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C NIKODEM GOLEC 3,63 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C OSKAR FASTYN 3,44 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C TYMOTEUSZ SZCZERBIAK 3,26 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C MICHAŁ GALIŃSKI 3,23 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 C ERNEST WEPA 3,14 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
                 
2003 C MIKOŁAJ BARTKOWIAK 1,25 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2003 C KACPER SMOLIŃSKI 1,20 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
                 
2003 D ANNA KAMIŃSKA 49,80 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D ALEKSANDRA BALICKA 51,80 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D JULIA TACZKOWSKA 52,20 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D DOMINIKA KOWALCZYK 52,50 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D KALINA JAWORSKA 55,80 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D WERONIKA ŚRAMSKA 57,40 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D KLAUDIA ŻECH 59,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D JENIFER URBAŃSKA 60,09 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D DARIA GROCHOWSKA 60,23 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D WERONIKA OKOŃSKA 60,68 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2003 D WIKTORIA KLEPARSKA 60,80 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
                 
2003 D ZUZANNA RYBAK 9,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D URSZULA LITWINOWICZ 9,10 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D OLA SZYMELFEJNIK 9,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D WIKTORIA POLKOWSKA 9,20 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D MARTYNA DERĘGOWSKA 9,30 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D ROKSANA RZEIRSKA 9,30 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D WIOLETTA WICHERT 9,40 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D EMILIA MIERZEJEWSKA 9,50 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D MARTYNA MAGDZIARZ 9,50 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D ZOSIA LEŚNIAK 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D LIDKA FRANKOWSKA 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D OLA BRAZOWSKA 9,70 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D DOMINIKA GAJEWSKA 9,80 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D WIKI BĄCZYŃSKA 9,80 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D ROKSANA GRUSZECKA 9,90 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D KAROLINA BAKAŁARZ 9,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D AGATA SIKORA 10,10 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D JAGODA KOWALSKA 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D IWONA STRUŻEWSKA 10,10 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D KLAUDIA LEŚNIEWSKA 10,20 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D DOMINIKA ROGALSKA 10,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D KAROLINA NOWAK 10,30 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D WIKI MARCINIAK 10,50 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D ALICJA WARYAS 11,10 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2003 D JULIA ŻYCIŃSKA 12,10 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
                 
2003 D WIKTORIA BARCZAK 2,0100 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2003 D NADIA MICHALSKA 2,0450 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2003 D ALICJA ZIÓŁKOWSKA 2,0950 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2003 D KINGA GÓRSKA 2,1090 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2003 D MARTYNA SZYPERSKA 2,2020 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2003 D PATRYCJA CHRÓŚNIAK 2,2250 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2003 D MARTYNA KORPAL 2,2390 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2003 D WERONIKA MARTAS 2,2820 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2003 D ZUZANNA MADAJ 2,4360 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
                 
2003 D ZUZANNA MADAJ 40,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 D KLAUDIA LEŚNIEWSKA 32,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 D AGATA SIKORA 32,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 D KINGA KRZYWDZIŃSKA 29,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 D ALICJA WARYAS 29,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 D DOMINIKA GAJEWSKA 28,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 D KINGA GÓRSKA 22,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 D WIKTORIA KLEPARSKA 19,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2003 D JULIA ŻYCIŃSKA 15,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
                 
2003 D MARTYNA DERĘGOWSKA 4,21 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D JULIA TACZKOWSKA 4,14 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D URSZULA LITWINOWICZ 4,12 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D MARTYNA SZYPERSKA 4,12 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D ANNA KAMIŃSKA 4,11 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D ALICJA ZIÓŁKOWSKA 4,10 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D IWONA STRUŻEWSKA 4,07 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D WIKI BĄCZYŃSKA 4,06 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D ZUZANNA RYBAK 4,04 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D WIOLETTA WICHERT 3,98 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D WIKTORIA POLKOWSKA 3,97 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D LIDKA FRANKOWSKA 3,95 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D KAROLINA BAKAŁARZ 3,93 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D WIKTORIA BARCZAK 3,93 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D MARTYNA MAGDZIARZ 3,74 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D ZOSIA LEŚNIAK 3,65 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D INGA LUBISZEWSKA 3,63 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D OLA BRAZOWSKA 3,62 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D WIKI MARCINIAK 3,58 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D KLAUDIA ŻECH 3,57 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D JENIFER URBAŃSKA 3,57 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D MARTYNA KORPAL 3,56 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D EMILIA MIERZEJEWSKA 3,56 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D DOMINIKA KOWALCZYK 3,55 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D KAROLINA NOWAK 3,50 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D JAGODA KOWALSKA 3,49 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D DARIA GROCHOWSKA 3,41 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D WERONIKA ŚRAMSKA 3,25 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D KALINA JAWORSKA 3,16 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D DOMINIKA ROGALSKA 2,95 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D WERONIKA OKOŃSKA 2,93 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2003 D PATRYCJA CHRÓŚNIAK 2,60 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
                 
2003 D KLAUDIA JAROSZ 1,35 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2003 D KLAUDIA PIETSCH 1,15 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2003 D ALEKSANDRA BALICKA 1,15 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2003 D NADIA MICHALSKA 1,15 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2003 D WERONIKA MARTAS 1,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2003 D ANNA GÓRNA 1,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
                 
                 
2004
                 
                 
                 
2004 C KORNEL PACZKOWSKI 3,4220 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2004 C WIKTOR KOŚCIELAK 3,4460 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2004 C MIKOŁAJ PIEKARSKI 3,4740 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2004 C MAREK WITOŃ 4,0540 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2004 C FRANCISZEK DONARSKI 4,3600 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
                 
2004 C TYMOTEUSZ DOMAGAŁA 51,70 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 C ADRIAN PRĄDZYŃSKI 54,50 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 C DOMINIK GZYL 56,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 C SZYMON RICHTER 60,11 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 C JAKUB GOŁOFIT 60,11 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 C FILIP SZPOTAŃSKI 60,26 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 C SEBASTIAN LEMANIK 60,72 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 C NIKODEM WRZESIEŃ 61,08 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
                 
2004 C KACPER PŁASZCZYKOWSKI 9,10 SP 40 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 9,40 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C JAKUB MATUSZYŃSKI 9,60 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 9,60 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C HUBERT LEDZIŃSKI 9,80 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C BŁAŻEJ JEŻAKOWSKI 9,90 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C JAN FEDEJKO 10,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C OSKAR SZMIT 10,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C KAROL GRUCKI 10,10 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C ADAM BRZEŹIŃSKI 10,30 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C JAKUB KRUSIŃSKI 10,40 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C OSKAR MYSZKA 10,50 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C JAKUB STASIAK 10,60 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C MACIEJ JAWORSKI 10,70 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C KACPER GUMIŃSKI 11,40 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 C NICOLAS KUTEK 12,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
                 
2004 C MAREK WITOŃ 41,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C JAKUB MATUSZYŃSKI 40,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C DOMINIK GZYL 38,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C ADRIAN PRĄDZYŃSKI 34,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C JAKUB STASIAK 34,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C WIKTOR KOŚCIELAK 32,00 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C MACIEJ JAWORSKI 32,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C JAKUB GOŁOFIT 31,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C ADAM BRZEŹIŃSKI 31,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C SZYMON RICHTER 30,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C BŁAŻEJ JEŻAKOWSKI 30,00 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C FILIP SZPOTAŃSKI 26,00 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 C OLIWIER GOŁEMBIEWSKI 25,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
                 
2004 C KACPER PŁASZCZYKOWSKI 4,35 SP 40 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 4,28 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C TYMOTEUSZ DOMAGAŁA 4,16 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C HUBERT LEDZIŃSKI 3,93 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C TYMOTEUSZ STRÓŻYK 3,93 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C KAROL GRUCKI 3,86 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C JAKUB URBANOWSKI 3,67 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C SEBASTIAN LEMANIK 3,52 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C OSKAR SZMIT 3,48 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C JAKUB KRUSIŃSKI 3,32 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C OSKAR MYSZKA 3,28 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 3,24 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C MIKOŁAJ PIEKARSKI 3,24 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C KACPER GUMIŃSKI 3,10 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 C NICOLAS KUTEK 2,98 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
                 
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 1,35 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 C JAN FEDEJKO 1,15 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 C JAN KITTA 1,10 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 C BARTOSZ DULIŃSKI 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 C NIKODEM WRZESIEŃ 0,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
                 
2004 D MARTYNA WARAWĄSOWSKA 51,70 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D KLAUDIA BISKUP 53,60 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D MAJA WITKOWSKA 53,80 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D JULITA POTRACK 54,00 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D MARTA KUCIŃSKA 54,80 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D EMILIA STABLEWSKA 55,80 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D NATALIA ŚWIERKOWSKA 56,70 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D JULIA JUHNKE 57,50 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D MARTYNA ŚLEDZIŃSKA 58,30 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D MARTYNA MALAK 59,30 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D OLIWIA MAŁEK 60,08 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D DARIA SOWIŃSKA 60,14 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 60,23 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D JUSTYNA MADAJEWSKA 60,64 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D JOLANTA ANDREARCZYK 60,81 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D KORNELIA BORTA 60,84 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D JULKA BLOK 61,17 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 61,37 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2004 D AGATA RYMARCZYK 61,79 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
                 
2004 D PAULINA SZUKAŁA 9,30 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D AMELIA OLCZAK 9,30 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 9,40 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 9,40 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D KORNELIA KICIŃSKA 9,60 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D KINGA PODSIADŁO 9,70 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D OLIWIA TROKA 9,80 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D NATALIA WEGENKE 9,80 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D ADRIANN PAWELEC 9,90 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D WIKTORIA RUTKOWSKA 9,90 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D NADIA TOMASZEWSKA 10,00 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D AGATA PĘDRAK 10,00 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D NASTAZJA TYSZKIEWICZ 10,00 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D AMELIA KORZENECKA 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D ADRIANNA CZUCHOWSKA 10,20 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D DARIA MUSS 10,20 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 10,30 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D ARKADIA ŚWIĄTEK 10,30 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D LENA KHUAT  CAO 10,40 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D AMELIA MISTRZAK 10,50 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D JGA BONK 10,60 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D AMELIA ŻAK 10,70 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D MARTYNA WALASEK 10,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D NIKOLA KMINIKOWSKA 11,60 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D NINA MIKOLCZ 11,60 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D AMELIA REDMERSKA 11,90 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 12,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2004 D HELENA LEDZIŃSKA 12,20 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
                 
                 
2004 D LAURA KACZMAREK 2,0710 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2004 D MAGDALENA CZUBACHOWSKA 2,1040 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2004 D MARIA FORMANIAK 2,1290 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2004 D KLAUDIA DORSZEWSKA 2,1800 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2004 D MARTYNA DUDKOWSKA 2,1860 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2004 D VANESSA KAPELSKA 2,2790 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
                 
2004 D WIKTORIA RUTKOWSKA 36,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 30,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D IZABELA BĄKOWSKA 29,00 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D JUSTYNA MADAJEWSKA 26,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D MAGDALENA CZUBACHOWSKA 24,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D NATALIA WEGENKE 24,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D KORNELIA KICIŃSKA 23,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 22,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D KLAUDIA DORSZEWSKA 21,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D HELENA LEDZIŃSKA 20,00 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D KLAUDIA BISKUP 16,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2004 D NINA MIKOLCZ 12,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
                 
2004 D OLIWIA TROKA 4,02 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D MARTA KUCIŃSKA 3,97 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D MARTYNA WARAWĄSOWSKA 3,91 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D JULIA JUHNKE 3,91 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 3,78 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D LAURA KACZMAREK 3,72 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D KINGA PODSIADŁO 3,66 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D AMELIA KORZENECKA 3,65 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D PAULINA SZUKAŁA 3,64 NN BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D ARKADIA ŚWIĄTEK 3,59 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D NADIA TOMASZEWSKA 3,53 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D AGATA PĘDRAK 3,52 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D LENA KHUAT  CAO 3,49 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D EMILIA STABLEWSKA 3,46 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D OLIWIA MAŁEK 3,45 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D MARTYNA MALAK 3,33 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D AMELIA ŻAK 3,32 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D NASTAZJA TYSZKIEWICZ 3,29 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D MAJA WITKOWSKA 3,27 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D ADRIANNA CZUCHOWSKA 3,21 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 3,17 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D AMELIA MISTRZAK 3,12 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D MARIA FORMANIAK 3,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D DARIA SOWIŃSKA 3,08 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D NIKOLA KMINIKOWSKA 3,02 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D JGA BONK 2,97 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D AMELIA REDMERSKA 2,95 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D JULKA BLOK 2,82 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 2,68 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
                 
2004 D MARTYNA WALASEK 1,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 D MARTYNA ŚLEDZIŃSKA 1,15 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 D JAGODA NAGÓRSKA 1,10 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 D NATALIA ŚWIERKOWSKA 1,05 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 D VANESSA KAPELSKA 0,95 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 D AGATA RYMARCZYK 0,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 0,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 D MARTYNA DUDKOWSKA 0,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2004 D JOLANTA ANDREARCZYK 0,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
                 
                 
2005
                 
                 
                 
2005 C KAJETAN WERDER 3,5250 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2005 C DANIEL RADEWALD 3,5760 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 4,0000 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2005 C KONRAD WIŚNIEWSKI 4,0010 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2006 C KACPER TADYCH 4,5020 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2005 C OLIWIER GIŁKA 5,0780 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
2006 C FILIP PASTUCHA 5,1620 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 1000 m
                 
                 
                 
                 
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 50,40 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C MATEUSZ KURLAND 54,30 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C PATRYK ZACHAJ 56,40 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C MIKOŁAJ PRZYBYLSKI 57,10 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 58,60 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C OLIWER CZUBAK 59,50 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C KRYSTIAN SŁABOSZEWSKI 60,00 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C DAMIAN WRZYSZCZ 60,08 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C MIKOŁAJ BĄCZKOWSKI 60,16 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 C KACPER GŁON 60,31 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
                 
                 
                 
                 
                 
                 
2005 C IGOR DUDA 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 9,30 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C JAKUB BET 9,60 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 9,60 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 9,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C PATRYK SZWEDA 10,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C DAWID OSIŃSKI 10,20 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C JAKUB LUBA 10,30 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 10,50 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C OLIWER KARCZEWSKI 10,60 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C JAKUB KOWALCZYK 10,70 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C BARTEK PIEKARSKI 10,80 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C STEFAN STRĘCZYŃSKI 10,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C FILIP SWOBODZIŃSKI 10,90 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C FILIP RUTYNA 11,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C MIKOŁAJ HABEL 11,30 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 11,30 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C KUBA PAKULSKI 11,40 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C OSKAR ŁOZGA 11,50 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C KACPER KRÓL 11,90 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C PIOTR DRAHEIM 12,40 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C KAMIL ŁUNKIEWICZ 13,80 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 C CYPRIAN BRYŁA 15,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
                 
                 
                 
2005 C KACPER KRÓL 32,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB BET 32,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 30,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C FRANEK OLEJNICZAK 30,00 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C KRYSTIAN SŁABOSZEWSKI 30,00 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C DAMIAN WRZYSZCZ 26,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C OSKAR ŁOZGA 25,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 24,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C CYPRIAN BRYŁA 22,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C STEFAN STRĘCZYŃSKI 21,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C PATRYK ZACHAJ 20,00 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C DAWID OSIŃSKI 17,00 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C MIKOŁAJ HABEL 14,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 C KAMIL ŁUNKIEWICZ 14,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
                 
                 
                 
                 
                 
                 
2005 C MATEUSZ KURLAND 3,97 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 3,83 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ PRZYBYLSKI 3,82 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 3,79 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C KAJETAN WERDER 3,68 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C JAN TOPOLEWSKI 3,63 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C IGOR DUDA 3,57 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C JAKUB KOWALCZYK 3,52 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C DANIEL RADEWALD 3,50 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C OLIWER CZUBAK 3,47 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 3,45 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C BARTEK PIEKARSKI 3,42 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C KACPER GŁON 3,38 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C FILIP MUSIAŁ 3,34 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C JAKUB LUBA 3,31 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C OLIWER KARCZEWSKI 3,31 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2006 C KACPER TADYCH 3,31 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C KAJETAN SŁAWETA 3,30 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C FILIP SWOBODZIŃSKI 3,12 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C FILIP RUTYNA 3,08 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C OLIWIER GIŁKA 3,07 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ BĄCZKOWSKI 2,90 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C KUBA PAKULSKI 2,87 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C SEBASTIAN GIŁKA 2,81 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2006 C FILIP PASTUCHA 2,70 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 C PIOTR DRAHEIM 2,56 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
                 
                 
                 
                 
                 
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 1,15 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2005 C PATRYK SZWEDA 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 1,05 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 1,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
                 
                 
                 
                 
2005 D MAŁGORZATA KUŚMIEREK 53,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 54,60 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 D MARTA GŁÓD 57,40 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 D NATALIA RACHOWIAK 58,60 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 D KINGA BABIŃSKA 60,21 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 D MARCELINA PĘKAŁA 60,24 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2006 D VANESSA PUBANC 60,37 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 D JULIA KOZŁOWSKA 60,69 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 D AGATA NOWACKA 61,38 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2006 D MARTYNA WENGLER 61,53 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
2005 D ALEKSANDRA KSOBIAK 63,94 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 300 m
                 
                 
                 
                 
                 
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 9,40 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 9,80 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MAURA SŁAWETA 9,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 10,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MARTYNA DUMA 10,10 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MAJA BARTOSZEWSKA 10,20 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D AMELIA CZAJKA 10,30 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MARTYNA ICIEK 10,40 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MARTYNA JASIŃSKA 10,50 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D OLA BELT 10,50 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D JULIA WACH 10,60 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D WERONIKA CIABACH 10,70 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 10,70 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2006 D ANASTAZJA SZYMKOWIAK 10,70 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D KRYSTYNA POSTOŁ 10,80 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D WERONIKA NEUMANN 10,80 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D NATALIA BARTOSIAK 10,90 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 11,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D PAULINA WESOŁEK 11,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D KASIA CHODNICKA 11,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D WIKTORIA KRAKOWIAK 11,10 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D NASTKA SHAWEIKO 11,20 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2006 D AMELIA KASPRZAK 11,20 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D NADIA WOJDYLAK 11,30 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D KATARZYNA KASPRZAK 11,30 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 11,40 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D AGATA ZIELIŃSKA 11,50 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2006 D IZABELA RYCZEK 11,60 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D NADIA SUROWIEC 11,70 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D JULIA MATUSZEWSKA 11,70 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D WIKTORIA CZACZYK 11,70 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MARTA NOWAK 12,10 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2006 D JULIA ANTONOWICZ 12,10 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MARIA WŁODARCZYK 12,30 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D MARTYNA WAJER 12,60 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D EMILIA JUHNKE 13,30 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
2005 D ALEKSANDRA ADAMCZYK 14,30 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 60 m
                 
                 
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 2,0440 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 2,1770 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
2005 D JULIA KAMIŃSKA 2,4010 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 600 m
                 
                 
                 
                 
                 
                 
2005 D WERONIKA NEUMANN 21,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D JULIA MATUSZEWSKA 20,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D ALEKSANDRA ADAMCZYK 19,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D WERONIKA CIABACH 19,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D KRYSTYNA POSTOŁ 18,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D NATALIA RACHOWIAK 16,00 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D MARTA NOWAK 15,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA JUHNKE 15,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D AGATA ZIELIŃSKA 14,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2006 D KAROLINA LEŚNIEWSKA 13,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D JULIA WACH 12,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2006 D JULIA ANTONOWICZ 12,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2006 D VANESSA PUBANC 12,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D PAULINA WESOŁEK 11,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
2005 D ALEKSANDRA KSOBIAK 5,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Rzut piłką palantową
                 
                 
                 
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 4,00 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 3,65 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MAURA SŁAWETA 3,62 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 3,62 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MARTYNA DUMA 3,57 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D JULIA KAMIŃSKA 3,54 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MAŁGORZATA KUŚMIEREK 3,54 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MARTA GŁÓD 3,50 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MARTYNA ICIEK 3,47 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 3,42 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 3,41 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MARCELINA PĘKAŁA 3,37 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D OLA BELT 3,27 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 3,26 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D NADIA WOJDYLAK 3,22 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D KATARZYNA KASPRZAK 3,22 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D AMELIA CZAJKA 3,20 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D NATALIA BARTOSIAK 3,12 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2006 D ANASTAZJA SZYMKOWIAK 3,08 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D JULIA KOZŁOWSKA 3,03 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D NASTKA SHAWEIKO 3,00 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2006 D IZABELA RYCZEK 2,97 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D AGATA NOWACKA 2,96 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MARTYNA JASIŃSKA 2,95 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MAJA BARTOSZEWSKA 2,94 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D WIKTORIA KRAKOWIAK 2,90 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D KASIA CHODNICKA 2,87 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 2,80 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 2,80 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D WIKTORIA CZACZYK 2,74 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2006 D AMELIA KASPRZAK 2,62 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D NADIA SUROWIEC 2,54 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2006 D MARTYNA WENGLER 2,29 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
2005 D MARIA WŁODARCZYK 2,27 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok w dal
                 
                 
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 1,15 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 1,05 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 0,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż
2005 D KINGA BABIŃSKA 0,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-08 Skok wzwyż

Piłka nożna

Lekkoatletyka