• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2266111
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
244
1605
1849
2252393
4989
49317
2266111

Twoje IP: 3.236.164.119
Czas serwera: 2020-08-04 03:05:37

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2015-10-01

 

 

 

                 
2003
                 
                 
rocznik plec imie nazwisko wynik szkola nazwa miasto nazwa data konkurencja nazwa
2003 C CYPRIAN SUŚ 3,4140 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2003 C SERGIUSZ STRZAŁKOWSKI 3,5510 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2003 C KACPER PRZYGÓCKI 3,5810 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
                 
2003 C PAWEŁ JAGIEŁOWICZ 48,60 SP 38 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 C MATEUSZ KARASZEWSKI 49,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 C MICHAŁ ŁYCZYWEK 52,80 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 C WOJTEK SZOSZOROWSKI 53,70 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 C KAROL OLSZEWSKI 55,40 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 C ALEKSANDER JUSZKIEWICZ 57,20 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 C ADRIAN GUMIŃSKI 57,40 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 C GABRIEL OKRASA 58,90 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
                 
2003 C KACPER CZESIŃSKI 8,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C KRYSTIAN WSZOŁEK 8,40 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C JAKUB HOJAN 8,40 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C OSKAR KARLIŃSKI 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C KACPER KOCEMBA 9,30 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C KACPER PAWLAK 9,60 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C MICHAŁ ROCZNIAK 9,60 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C MIKOŁAJ BARTKOWIAK 9,70 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C DOMINIK GRABOWSKI 9,70 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C MICHAŁ PIOTROWSKI 9,70 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C ERNEST WEPA 9,80 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C NIKODEM GOLEC 9,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C OSKAR FASTYN 10,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C KACPER SMOLIŃSKI 10,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C KACPER GŁÓD 10,20 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C GRACJAN TOMCZYK 10,30 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 C ARKADIUSZ SIEMESZKO 10,80 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
                 
                 
2003 C DOMINIK GRABOWSKI 49,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C KACPER CZESIŃSKI 44,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C KACPER DZIUBICH 42,00 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C GRACJAN TOMCZYK 38,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C MICHAŁ ROCZNIAK 38,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C ARKADIUSZ SIEMESZKO 35,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C KACPER PRZYGÓCKI 31,00 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C ADRIAN GUMIŃSKI 28,00 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C GABRIEL OKRASA 28,00 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C SERGIUSZ STRZAŁKOWSKI 26,00 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 C KACPER PAWLAK 26,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
                 
                 
2003 C MATEUSZ KARASZEWSKI 4,65 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C JAKUB HOJAN 4,43 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C KRYSTIAN WSZOŁEK 4,34 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C CYPRIAN SUŚ 4,04 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C OSKAR KARLIŃSKI 3,84 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C MICHAŁ PIOTROWSKI 3,83 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C ALEKSANDER JUSZKIEWICZ 3,80 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C KAROL OLSZEWSKI 3,79 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C KACPER KOCEMBA 3,73 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C MICHAŁ ŁYCZYWEK 3,72 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C NIKODEM GOLEC 3,32 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C WOJTEK SZOSZOROWSKI 3,29 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C ERNEST WEPA 3,28 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 C OSKAR FASTYN 2,61 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
                 
2003 C KACPER SMOLIŃSKI 1,25 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 C MIKOŁAJ BARTKOWIAK 1,20 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 C KACPER GŁÓD 1,20 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
                 
2003 D ALEKSANDRA BALICKA 53,50 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D MICHALINA ŁYKOWSKA 54,40 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D DOMINIKA KOWALCZYK 55,10 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D WERONIKA MARTAS 56,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D KALINA JAWORSKA 57,30 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D KLAUDIA ŻECH 57,70 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D WERONIKA ŚRAMSKA 58,20 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D DARIA GROCHOWSKA 59,80 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D JULIA MIKOŁOWSKA 60,08 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D WERONIKA KANIA 60,21 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D MARTYNA PAWLIKOWSKA 60,25 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2003 D WERONIKA OKOŃSKA 60,80 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
                 
2003 D OLA SZYMELFEJNIK 8,50 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D IWONA STRUŻEWSKA 9,10 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D OLA BRAZOWSKA 9,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D ZOSIA LEŚNIAK 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D URSZULA LITWINOWICZ 9,20 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D WIKI BĄCZYŃSKA 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D MARTYNA MAGDZIARZ 9,30 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D WIOLETTA WICHERT 9,30 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D NADIA ADAMCZYK 9,40 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D KAROLINA BAKAŁARZ 9,50 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D DOMINIKA GAJEWSKA 9,50 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D JENIFER URBAŃSKA 9,70 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D ADA PACHNIKA 9,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D AGATA ROJKOWSKA 10,10 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D AGATA SIKORA 10,10 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D JAGODA BOJAKOWSKA 10,10 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D ILONA CHUDZIŃSKA 10,20 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D KLAUDIA PIETSCH 10,20 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D ROKSANA RZEIRSKA 10,40 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D JULIA KAPELSKA 10,40 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D JAGODA PISULA 10,50 SP KRUSZYN BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D ALICJA WARYAS 11,10 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D ADRIANNA RADTKE 11,20 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D JULIA ŻYCIŃSKA 11,50 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2003 D WIKTORIA KRYSTOWCZYK 12,20 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
                 
2003 D NADIA MICHALSKA 2,0620 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
2003 D MARTYNA DERĘGOWSKA 2,0870 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
2003 D ALICJA ZIÓŁKOWSKA 2,1230 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
2003 D KINGA GÓRSKA 2,1330 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
2003 D MARTYNA SAS 2,2260 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
2003 D ZUZANNA WESOŁOWSKA 2,2960 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
2003 D MARTYNA KORPAL 2,3280 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
2003 D ZUZANNA MADAJ 2,3310 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
                 
2003 D ZUZANNA MADAJ 43,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D KLAUDIA LEŚNIEWSKA 35,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D KINGA KRZYWDZIŃSKA 35,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D AGATA SIKORA 32,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D DOMINIKA GAJEWSKA 29,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D ALICJA WARYAS 28,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D KINGA GÓRSKA 24,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D WIKTORIA KLEPARSKA 23,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D MARTYNA MAGDZIARZ 20,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D WIKTORIA KRYSTOWCZYK 18,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D JULIA ŻYCIŃSKA 14,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2003 D KALINA JAWORSKA 14,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
                 
                 
2003 D IWONA STRUŻEWSKA 4,05 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D WIOLETTA WICHERT 3,94 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D MARTYNA DERĘGOWSKA 3,94 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D LIDKA FRANKOWSKA 3,79 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D KAROLINA BAKAŁARZ 3,77 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D INGA LUBISZEWSKA 3,74 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D WIKI BĄCZYŃSKA 3,69 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D ADA PACHNIKA 3,63 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D WERONIKA KANIA 3,61 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D ALICJA ZIÓŁKOWSKA 3,61 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D ADRIANNA RADTKE 3,56 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D JAGODA KOWALSKA 3,55 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D OLA BRAZOWSKA 3,52 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D ZOSIA LEŚNIAK 3,51 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D JULIA MIKOŁOWSKA 3,50 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D MARTYNA SAS 3,44 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D MARTYNA KORPAL 3,43 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D URSZULA LITWINOWICZ 3,42 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D DARIA GROCHOWSKA 3,35 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D JAGODA PISULA 3,32 SP KRUSZYN BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D KLAUDIA ŻECH 3,27 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D JENIFER URBAŃSKA 3,24 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D MICHALINA ŁYKOWSKA 3,24 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D DOMINIKA KOWALCZYK 3,20 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D MARTYNA PAWLIKOWSKA 3,12 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D NADIA ADAMCZYK 3,10 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D JULIA KAPELSKA 3,10 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D WERONIKA ŚRAMSKA 3,08 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D ZUZANNA WESOŁOWSKA 2,90 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D JAGODA BOJAKOWSKA 2,90 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D WERONIKA OKOŃSKA 2,85 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2003 D AGATA ROJKOWSKA 2,70 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
                 
2003 D KLAUDIA JAROSZ 1,30 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 D MAJA KRZYSZTOSZEK 1,20 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 D KLAUDIA PIETSCH 1,15 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 D MICHALINA GEPPERT 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 D ILONA CHUDZIŃSKA 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 D WERONIKA MARTAS 1,05 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 D ANNA GÓRNA 1,05 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 D ALEKSANDRA BALICKA 1,05 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2003 D NADIA MICHALSKA 0,95 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
                 
                 
                 
2004
                 
                 
                 
2004 C WIKTOR KOŚCIELAK 3,4560 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2004 C MAREK WITOŃ 4,0410 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2004 C FRANCISZEK DONARSKI 4,0800 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
                 
2004 C ADRIAN PRĄDZYŃSKI 53,30 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C JAKUB MATUSZYŃSKI 53,90 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C DOMINIK GZYL 54,70 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C MIKOŁAJ PIEKARSKI 56,90 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C ADAM BRZEŹIŃSKI 56,90 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C JAKUB GOŁOFIT 57,60 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C MARCEL TWOREK 58,50 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C OLIWER ONAK 60,10 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C SEBASTIAN LEMANIK 61,50 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C MACIEJ JAWORSKI 62,30 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C SZYMON RICHTER 62,90 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C KSAWERY ZIEMLEWSKI 64,10 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 64,70 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C KAMIL DROZDOWSKI 65,30 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 C STANISŁAW FIJOŁEK 67,20 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
                 
2004 C KACPER PŁASZCZYKOWSKI 8,90 SP 40 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 9,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 9,20 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C BŁAŻEJ JEŻAKOWSKI 9,30 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C JAN FEDEJKO 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C OSKAR SZMIT 9,60 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C KAROL GRUCKI 9,70 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C KORNEL PACZKOWSKI 10,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C OSKAR MYSZKA 10,00 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C JAKUB KRUSIŃSKI 10,10 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C JAKUB STASIAK 10,10 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C FILIP SZPOTAŃSKI 10,20 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C BARTOSZ JEZIOROWSKI 10,50 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C ALAN WCISŁEK 10,90 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C KACPER GUMIŃSKI 11,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 C NICOLAS KUTEK 11,40 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
                 
                 
2004 C JAKUB GOŁOFIT 41,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C MAREK WITOŃ 41,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C JAKUB MATUSZYŃSKI 38,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C DOMINIK GZYL 38,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C MACIEJ JAWORSKI 36,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C ADRIAN PRĄDZYŃSKI 36,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C BŁAŻEJ JEŻAKOWSKI 36,00 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C BARTOSZ JEZIOROWSKI 35,00 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C JAKUB STASIAK 35,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C SZYMON RICHTER 34,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C ADAM BRZEŹIŃSKI 33,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C WIKTOR KOŚCIELAK 33,00 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C OLIWER ONAK 30,00 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 C MIKOŁAJ PIEKARSKI 27,00 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
                 
        A        
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 4,31 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C KACPER PŁASZCZYKOWSKI 4,28 SP 40 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C KAROL GRUCKI 3,89 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C KACPER BŁASZCZYKOWSKI 3,88 SP 40 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C OSKAR SZMIT 3,61 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C JAKUB KRUSIŃSKI 3,61 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C JAKUB URBANOWSKI 3,59 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C SEBASTIAN LEMANIK 3,40 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C KORNEL PACZKOWSKI 3,37 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C MARCEL TWOREK 3,36 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C KACPER GUMIŃSKI 3,35 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C KSAWERY ZIEMLEWSKI 3,32 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C STANISŁAW FIJOŁEK 3,30 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C ALAN WCISŁEK 3,29 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C FRANCISZEK DONARSKI 3,16 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 3,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C KAMIL DROZDOWSKI 2,98 SP 27 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C FILIP SZPOTAŃSKI 2,97 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C OSKAR MYSZKA 2,95 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 C NICOLAS KUTEK 2,90 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
                 
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 1,40 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2004 C JAN FEDEJKO 1,15 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2004 C JAN KITTA 1,10 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
                 
2004 D MARTA KUCIŃSKA 52,60 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D OLIWIA TROKA 53,60 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D LAURA KACZMAREK 54,70 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D NATALIA ŚWIERKOWSKA 55,00 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D MAJA WITKOWSKA 59,00 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D ADRIANNA JABŁOŃSKA 59,20 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 60,09 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D ZUZANNA SZREDER 60,23 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D IZABELA BĄKOWSKA 60,29 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D JUSTYNA MADAJEWSKA 60,62 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2004 D DARIA SOWIŃSKA 60,81 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
                 
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 8,90 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D PAULINA SZUKAŁA 9,00 NN BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D AMELIA OLCZAK 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D JULIA JUHNKE 9,20 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 9,20 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D JULIA FROEHLKE 9,40 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D JULIA PIĘKOŚ 9,60 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D NADIA TOMASZEWSKA 9,70 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D MARTYNA ŚLEDZIŃSKA 9,70 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D JULIA RUSZCZYŃSKA 9,90 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D JGA BONK 9,90 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D LENA KHUAT  CAO 9,90 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D DOMINIKA ŻYŻA 9,90 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 10,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D NASTAZJA TYSZKIEWICZ 10,00 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D AMELIA MISTRZAK 10,00 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D AMELIA KORZENECKA 10,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 10,10 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D ADRIANN PAWELEC 10,10 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D OLIWIA MAŁEK 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D KLAUDIA BISKUP 10,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D AGATA DURCZAK 10,20 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D ADRIANNA CZUCHOWSKA 10,20 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D MARTYNA NIEMCZYK 10,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D ALEKSANDRA STOCKA 10,20 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D OLIWIA SCHALSKA 10,30 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D PATRYCJA SULECKA 10,30 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D MARTYNA WALASEK 10,40 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D MARTYNA NOWAKOWSKA 10,40 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D ALEKSANDRA PROTOKOWICZ 10,40 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D ROKSANA PLESZYŃSKA 10,50 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D OLIWIA KLEPIN 10,80 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D MARTYNA URBANIAK 10,90 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D VANESSA HOPPE 11,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D ANNA PROTOKOWICZ 11,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D NIKOLA BRĄSZKIEWICZ 11,10 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D AMELIA KAMEDULSKA 11,10 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D AMELIA REDMERSKA 11,20 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D NIKOLA KMINIKOWSKA 11,20 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 11,30 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D NINA MIKOLCZ 11,40 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D NADIA WALENTOWSKA 11,40 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2004 D JULKA BLOK 11,60 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
                 
2004 D MAGDALENA CZUBACHOWSKA 2,1130 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
2004 D KLAUDIA DORSZEWSKA 2,2560 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
                 
                 
2004 D DOMINIKA ŻYŻA 35,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 32,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D IZABELA BĄKOWSKA 32,00 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D JUSTYNA MADAJEWSKA 30,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 26,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D ROKSANA PLESZYŃSKA 26,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D KLAUDIA DORSZEWSKA 26,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D MARTYNA NOWAKOWSKA 25,00 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D PATRYCJA SULECKA 25,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D MAGDALENA CZUBACHOWSKA 24,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D DARIA KUBIŚ 24,00 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D ALEKSANDRA PROTOKOWICZ 23,00 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D JULIA RUSZCZYŃSKA 19,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D MARTYNA NIEMCZYK 17,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D MARTYNA URBANIAK 17,00 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D VANESSA HOPPE 17,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2004 D NINA MIKOLCZ 13,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
                 
                 
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 3,92 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D MARTA KUCIŃSKA 3,80 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D JULIA JUHNKE 3,75 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D JULIA FROEHLKE 3,74 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D AMELIA KORZENECKA 3,64 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D OLIWIA TROKA 3,63 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 3,52 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D NADIA TOMASZEWSKA 3,41 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D LAURA KACZMAREK 3,39 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D MAJA WITKOWSKA 3,31 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D OLIWIA KLEPIN 3,30 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D AMELIA MISTRZAK 3,26 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D NATALIA ŚWIERKOWSKA 3,23 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D NIKOLA BRĄSZKIEWICZ 3,20 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D OLIWIA MAŁEK 3,16 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D ADRIANNA CZUCHOWSKA 3,12 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D LENA KHUAT  CAO 3,12 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D NASTAZJA TYSZKIEWICZ 3,02 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D DARIA SOWIŃSKA 3,01 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D AGATA DURCZAK 2,95 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D OLIWIA SCHALSKA 2,94 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D JGA BONK 2,91 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D AMELIA REDMERSKA 2,90 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D NIKOLA KMINIKOWSKA 2,90 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D ADRIANNA JABŁOŃSKA 2,82 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D JULIA PIĘKOŚ 2,82 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D ZUZANNA SZREDER 2,78 SP 67 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D ANNA PROTOKOWICZ 2,75 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D JULKA BLOK 2,67 SP 65 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 2,62 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D ALEKSANDRA STOCKA 2,54 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D KLAUDIA BISKUP 2,45 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D AMELIA KAMEDULSKA 2,41 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2004 D NADIA WALENTOWSKA 2,32 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
                 
2004 D MARTYNA ŚLEDZIŃSKA 1,20 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2004 D MARTYNA WALASEK 1,10 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 1,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
                 
                 
                 
2005
                 
                 
2005 C KAJETAN WERDER 3,4310 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 3,5000 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2006 C OLIWER MAZUR 3,5780 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2005 C PATRYK UZDOWSKI 4,0820 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2006 C KACPER TADYCH 4,4300 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2006 C FILIP PASTUCHA 5,2390 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
2006 C KRYSTIAN PIETRZAK 5,2950 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 1000 m
                 
                 
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 49,40 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C MATEUSZ KURLAND 52,70 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C DANIEL BUDNIK 53,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C PIOTR WNUK 53,40 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 57,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C DAMIAN WRZYSZCZ 58,50 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C DOMINIK BOCIAN 59,70 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C PATRYK SZWEDA 60,30 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C KAJETAN SŁAWETA 61,70 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 C CYPRIAN BRYŁA 62,10 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
                 
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 8,60 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C IGOR DUDA 9,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI 9,00 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 9,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C OSKAR WITKOWSKI 9,40 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C KRYSTIAN SŁABOSZEWSKI 9,60 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C JAKUB KOWALCZYK 9,70 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 9,70 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C JAKUB LUBA 9,70 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C DANIEL KOCZOROWSKI 9,70 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C OLIWER CZUBAK 9,70 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C MIKOŁAJ PRZYBYLSKI 9,70 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C DAWID OSIŃSKI 10,00 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C OLIWER KARCZEWSKI 10,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C MIKOŁAJ DRĄŻKOWSKI 10,00 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C MATEUSZ GACKOWSKI 10,10 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C BARTEK PIEKARSKI 10,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C MIKOŁAJ HABEL 10,60 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 10,60 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C KACPER KRÓL 10,70 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C KUBA PAKULSKI 10,80 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C MIKOŁAJ BĄCZKOWSKI 10,80 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C JAKUB ROSIAK 11,00 SP 12 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C FILIP SWOBODZIŃSKI 11,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 11,30 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C CEZARY PANKANIN 11,40 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C FILIP RUTYNA 11,80 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 C PIOTR DRAHEIM 12,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2006 C KRYSTIAN KUJAWA 10,00 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
                 
                 
2005 C KACPER KRÓL 33,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 32,00 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C CYPRIAN BRYŁA 32,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C KAJETAN WERDER 29,00 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C DAMIAN WRZYSZCZ 28,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 28,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C DOMINIK BOCIAN 27,00 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB KOWALCZYK 24,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C FILIP SWOBODZIŃSKI 23,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C CEZARY PANKANIN 23,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB ROSIAK 22,00 SP 12 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2006 C KACPER TADYCH 18,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2006 C FILIP PASTUCHA 17,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C PIOTR DRAHEIM 15,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 C MIKOŁAJ HABEL 15,00 SP 28 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
                 
2005 C MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI 3,88 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ PRZYBYLSKI 3,81 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C OSKAR WITKOWSKI 3,73 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 3,71 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 3,70 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 3,63 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C DANIEL KOCZOROWSKI 3,61 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C MATEUSZ KURLAND 3,57 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C IGOR DUDA 3,56 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C MATEUSZ GACKOWSKI 3,54 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C DANIEL BUDNIK 3,53 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2006 C KRYSTIAN KUJAWA 3,52 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C OLIWER CZUBAK 3,51 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C KRYSTIAN SŁABOSZEWSKI 3,47 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 3,46 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C BARTEK PIEKARSKI 3,45 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C JAKUB LUBA 3,43 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ DRĄŻKOWSKI 3,39 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 3,32 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C DAWID OSIŃSKI 3,30 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C OLIWER KARCZEWSKI 3,29 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2006 C OLIWER MAZUR 3,23 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C PIOTR WNUK 3,22 SP 63 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C KUBA PAKULSKI 3,18 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C KAJETAN SŁAWETA 3,12 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C PATRYK UZDOWSKI 3,08 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ BĄCZKOWSKI 2,89 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 C FILIP RUTYNA 2,78 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
                 
                 
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 1,05 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
2005 C PATRYK SZWEDA 1,05 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż
                 
2005 D MAŁGORZATA KUŚMIEREK 52,90 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D JULIA KAMIŃSKA 54,60 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D MAURA SŁAWETA 56,20 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D NICOLA WADZIŃSKA 58,30 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D MARTA KACZMAREK 60,04 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D MARTA GŁÓD 60,08 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D JULIA KOZŁOWSKA 60,49 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D AMELIA CZAJKA 60,52 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D AGATA NOWACKA 61,29 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2005 D ALEKSANDRA ADAMCZYK 61,68 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
2006 D VANESSA PUBANC 60,30 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 300 m
                 
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 9,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 9,50 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D MARTYNA DUMA 9,70 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D OLA BELT 10,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 10,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D KORNELIA SKOPIŃSKA 10,10 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D VANESSA TOMSCHAK 10,10 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D PAULINA SOBIŚ 10,10 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D ANITA HELOT 10,20 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D JULIA WACH 10,20 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D KRYSTYNA POSTOŁ 10,40 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 10,50 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D NIKOLA DRÓBKA 10,50 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D OLIWIA BUDZIAK 10,50 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D WIKTORIA BECK 10,50 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D WERONIKA NEUMANN 10,70 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D KASIA CHODNICKA 10,70 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D SANDRA HETZIG 10,70 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D NADIA KACZMAREK 10,80 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D PAULINA WESOŁEK 10,80 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D WERONIKA CIABACH 10,80 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D WIKTORIA KRAKOWIAK 10,90 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D NATALIA RACHOWIAK 11,10 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D KATARZYNA KASPRZAK 11,10 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D ALEKSANDRA KSOBIAK 11,40 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D MARTYNA WAJER 11,40 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D WIKTORIA KANARKOWSKA 11,60 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D JULIA MATUSZEWSKA 11,60 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D MARTA NOWAK 12,40 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2005 D EMILIA JUHNKE 12,70 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2006 D AMELIA KASPRZAK 10,90 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2006 D IZABELA BYCZEK 10,90 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2006 D ALICJA GOŁDYN 11,50 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2006 D MARTYNA WENGLER 11,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2006 D ALEKSANDRA ADAM 11,90 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
2006 D EMILIA KULCZYK 12,30 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 60 m
                 
                 
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 2,1430 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 600 m
                 
2005 D WERONIKA NEUMANN 28,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D JULIA MATUSZEWSKA 22,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D KRYSTYNA POSTOŁ 22,00 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D KORNELIA SKOPIŃSKA 21,00 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D OLIWIA BUDZIAK 21,00 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 21,00 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D ANITA HELOT 20,00 SP 16 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D PAULINA WESOŁEK 18,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2006 D ALICJA GOŁDYN 18,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D NATALIA RACHOWIAK 17,00 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D JULIA WACH 16,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D WERONIKA CIABACH 16,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D ALEKSANDRA ADAMCZYK 16,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA JUHNKE 15,00 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2006 D EMILIA KULCZYK 13,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2006 D KAROLINA LEŚNIEWSKA 12,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
2006 C KRYSTIAN PIETRZAK 10,00 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Rzut piłką palantową
                 
                 
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 3,81 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D MARTYNA DUMA 3,61 SP 14 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D JULIA KAMIŃSKA 3,60 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D MAURA SŁAWETA 3,59 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D OLA BELT 3,56 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D MARTA KACZMAREK 3,51 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 3,43 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D MAŁGORZATA KUŚMIEREK 3,37 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 3,32 SP 56 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D VANESSA TOMSCHAK 3,21 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D MARTA GŁÓD 3,21 SP 64 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 3,10 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D WIKTORIA KRAKOWIAK 3,10 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D NICOLA WADZIŃSKA 3,10 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D AMELIA CZAJKA 3,08 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D WIKTORIA BECK 3,07 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D PAULINA SOBIŚ 3,04 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D KASIA CHODNICKA 3,01 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D NADIA KACZMAREK 2,85 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D JULIA KOZŁOWSKA 2,82 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2006 D IZABELA RYCZEK 2,80 SP 46 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D KATARZYNA KASPRZAK 2,79 SP 58 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 2,77 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2006 D VANESSA PUBANC 2,77 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D SANDRA HETZIG 2,63 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D AGATA NOWACKA 2,63 SP 20 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA KSOBIAK 2,57 SP 47 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2006 D MARTYNA WENGLER 2,50 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2006 D AMELIA KASPRZAK 2,42 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D MARTA NOWAK 2,10 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D NIKOLA DRÓBKA 2,08 SP 31 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2005 D WIKTORIA KANARKOWSKA 2,01 SP 37 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
2006 D ALEKSANDRA ADAM 1,93 SP 32 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok w dal
                 
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 1,15 SP 69 BYDGOSZCZ 2015-10-01 Skok wzwyż

 

 

 

 

Piłka nożna

Lekkoatletyka