• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2390063
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
670
908
4596
2381343
19093
28546
2390063

Twoje IP: 35.153.39.7
Czas serwera: 2020-11-28 17:20:33

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2015-09-24

rocznik pleć imię nazwisko wynik szkoła nazwa miasto nazwa konkurencja nazwa
               
2003 C JAKUB HOJAN 3,0540 SP 46 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C CYPRIAN SUŚ 3,6230 SP 69 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C SERGIUSZ STRZAŁKOWSKI 4,0930 SP 27 BYDGOSZCZ 1000 m
2003 C MICHAŁ GALIŃSKI 4,1590 SP 58 BYDGOSZCZ 1000 m
               
               
2003 C MATEUSZ KARASZEWSKI 49,00 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C PAWEŁ JAGIEŁOWICZ 49,50 SP 38 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C REMIGIUSZ BŁASZCZYK 50,70 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C KACPER DZIUBICH 51,10 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C KACPER JANIAK 55,90 SP 28 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C ADRIAN GUMIŃSKI 57,00 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C KACPER MAĆKOWSKI 57,20 SP 12 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C GABRIEL OKRASA 60,37 SP 27 BYDGOSZCZ 300 m
2003 C TYMOTEUSZ SZCZERBIAK 61,19 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
2003 C KACPER CZESIŃSKI 8,00 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C KRYSTIAN WSZOŁEK 8,80 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C MICHAŁ ŁYCZYWEK 8,90 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C OSKAR KARLIŃSKI 9,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C KACPER PRZYGÓCKI 9,60 SP 27 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C MIKOŁAJ BARTKOWIAK 9,70 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C OSKAR FASTYN 9,80 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 C DOMINIK GRABOWSKI 9,90 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 C KACPER SMOLIŃSKI 10,50 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 C ARKADIUSZ SIEMESZKO 10,90 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2003 C DOMINIK GRABOWSKI 48,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C KACPER CZESIŃSKI 46,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C ADRIAN GUMIŃSKI 35,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C ARKADIUSZ SIEMESZKO 35,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C GABRIEL OKRASA 30,00 SP 27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C NIKODEM GOLEC 30,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 C SERGIUSZ STRZAŁKOWSKI 28,00 SP 27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2003 C KRYSTIAN WSZOŁEK 4,29 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C REMIGIUSZ BŁASZCZYK 4,24 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C CYPRIAN SUŚ 4,22 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C OSKAR KARLIŃSKI 3,92 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C MATEUSZ KARASZEWSKI 3,91 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C KACPER MAĆKOWSKI 3,77 SP 12 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C MICHAŁ ŁYCZYWEK 3,71 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C KACPER JANIAK 3,55 SP 28 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C MICHAŁ GALIŃSKI 3,42 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C TYMOTEUSZ SZCZERBIAK 3,29 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C OSKAR FASTYN 3,28 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 C KACPER PRZYGÓCKI 3,27 SP 27 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2003 C MIKOŁAJ BARTKOWIAK 1,35 SP 63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C KACPER DZIUBICH 1,20 SP 20 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C KACPER SMOLIŃSKI 1,15 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 C SZYMON RUTYNA 1,10 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
2003 D WIKTORIA BARCZAK 51,80 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D DOMINIKA KOWALCZYK 55,70 SP 65 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D WERONIKA ŚRAMSKA 57,30 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2003 D DARIA GROCHOWSKA 58,50 SP 47 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
2003 D OLA SZYMELFEJNIK 8,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ZUZANNA RYBAK 8,70 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D WIKTORIA POLKOWSKA 8,90 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D IWONA STRUŻEWSKA 9,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 D MARTYNA SZYPERSKA 9,10 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ZOSIA LEŚNIAK 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D JULIA MORYL 9,30 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D WIOLETTA WICHERT 9,30 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ALEKSANDRA BALICKA 9,30 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D MARTYNA MAGDZIARZ 9,40 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D OLA BRAZOWSKA 9,50 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ALICJA ZIÓŁKOWSKA 9,50 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D MAJA KRZYSZTOSZEK 9,60 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D LIDKA FRANKOWSKA 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KAROLINA BAKAŁARZ 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D WIKI BĄCZYŃSKA 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ZUZANNA MADAJ 9,60 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KINGA GÓRSKA 9,70 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KLAUDIA ŻECH 9,80 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ADA PACHNIKA 9,80 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KLAUDIA PIETSCH 9,90 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KALINA JAWORSKA 10,00 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D AGATA SIKORA 10,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 D DOMINIKA ROGALSKA 10,20 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D JAGODA KOWALSKA 10,30 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D JULIA KAPELSKA 10,50 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ILONA CHUDZIŃSKA 10,50 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KLAUDIA LEŚNIEWSKA 10,60 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ANNA GÓRNA 10,70 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ALICJA WARYAS 10,90 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D ADRIANNA RADTKE 11,00 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D MARTYNA WITKOWSKA 11,00 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D WERONIKA OKOŃSKA 11,50 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D JULIA ŻYCIŃSKA 11,50 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D WIKTORIA KLEPARSKA 11,60 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D WIKTORIA KRYSTOWCZYK 11,90 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2003 D KLAUDIA OLEJNIK 12,70 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2003 D ANNA KAMIŃSKA 2,0210 SP 64 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D NADIA MICHALSKA 2,0430 SP 32 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D MICHALINA ŁYKOWSKA 2,0530 SP 65 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D JULIA DOŁŻYCKA 2,2590 SP 20 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D WERONIKA MARTAS 2,2940 SP 32 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D JULIA SZATKOWSKA 2,3830 SP 56 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D JULIA MIKOŁOWSKA 2,4740 SP 32 BYDGOSZCZ 600 m
2003 D WERONIKA KANIA 2,5040 SP 32 BYDGOSZCZ 600 m
               
               
2003 D ZUZANNA MADAJ 44,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D KLAUDIA LEŚNIEWSKA 38,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D KINGA KRZYWDZIŃSKA 36,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D ALICJA WARYAS 31,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D JULIA DOŁŻYCKA 29,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D AGATA SIKORA 28,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D KINGA GÓRSKA 24,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D WIKTORIA KRYSTOWCZYK 20,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D WIKTORIA KLEPARSKA 18,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D JULIA ŻYCIŃSKA 15,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2003 D JULIA SZATKOWSKA 13,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2003 D ZUZANNA RYBAK 4,08 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MARTYNA MAGDZIARZ 4,02 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KAROLINA BAKAŁARZ 3,99 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WIOLETTA WICHERT 3,92 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D ANNA KAMIŃSKA 3,86 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MARTYNA SZYPERSKA 3,85 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WIKTORIA POLKOWSKA 3,85 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D ALICJA ZIÓŁKOWSKA 3,82 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WIKI BĄCZYŃSKA 3,79 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D LIDKA FRANKOWSKA 3,73 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D OLA BRAZOWSKA 3,71 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D IWONA STRUŻEWSKA 3,71 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WIKTORIA BARCZAK 3,65 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MICHALINA ŁYKOWSKA 3,62 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D DOMINIKA KOWALCZYK 3,55 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D ZOSIA LEŚNIAK 3,53 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WERONIKA KANIA 3,51 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D JAGODA KOWALSKA 3,47 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D JULIA MIKOŁOWSKA 3,41 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KLAUDIA ŻECH 3,30 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D ADA PACHNIKA 3,21 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D DARIA GROCHOWSKA 3,20 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D KALINA JAWORSKA 3,10 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D JULIA KAPELSKA 3,03 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WERONIKA ŚRAMSKA 3,01 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D DOMINIKA ROGALSKA 2,95 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D ADRIANNA RADTKE 2,81 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D WERONIKA OKOŃSKA 2,63 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2003 D MARTYNA WITKOWSKA 2,50 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2003 D KLAUDIA JAROSZ 1,35 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D NADIA MICHALSKA 1,30 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D ANNA GÓRNA 1,30 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D KLAUDIA PIETSCH 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D ILONA CHUDZIŃSKA 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D JULIA MORYL 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D ALEKSANDRA BALICKA 1,10 SP 58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D MAJA KRZYSZTOSZEK 1,05 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2003 D WERONIKA MARTAS 1,05 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
2004 C KORNEL PACZKOWSKI 3,4170 SP 69 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C MAREK WITOŃ 3,5740 SP 47 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C FRANCISZEK DONARSKI 4,0950 SP 63 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C SZYMON RICHTER 4,3170 SP 58 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C JAKUB URBANOWSKI 4,3850 SP 69 BYDGOSZCZ 1000 m
               
               
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 51,70 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C JAKUB MATUSZYŃSKI 53,30 SP 14 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C DOMINIK GZYL 54,60 SP 28 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C HUBERT LEDZIŃSKI 55,90 SP 63 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C JAROSŁAW KNOPP 56,60 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C JAKUB GOŁOFIT 59,10 SP 47 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C JAN FEDEJKO 59,50 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C MACIEJ JAWORSKI 60,24 SP 14 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C JAKUB STASIAK 60,26 SP 14 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 60,31 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C KSAWERY ZIEMLEWSKI 60,46 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C SEBASTIAN LEMANIK 60,52 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C MACIEJ CIELASIŃSKI 60,84 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
2004 C TYMOTEUSZ DOMAGAŁA 8,80 SP 64 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C KACPER BŁASZCZYKOWSKI 9,10 SP 40 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 9,30 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 C KACPER PILCH 9,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C KAROL GRUCKI 9,50 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 C TYMOTEUSZ STRÓŻYK 9,70 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C ADAM BRZEŹIŃSKI 9,80 SP 28 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C MACIEJ BRUSZKOWSKI 10,00 SP 12 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C KACPER RAHN 10,70 SP 28 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C OSKAR TOBOLEWSKI 10,80 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C ALAN WCISŁEK 11,00 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C NICOLAS KUTEK 11,10 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C KACPER GUMIŃSKI 11,70 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2004 C JAKUB MATUSZYŃSKI 39,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C MACIEJ JAWORSKI 39,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C MAREK WITOŃ 37,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C JAKUB GOŁOFIT 37,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C JAKUB STASIAK 35,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C DOMINIK GZYL 35,00 SP 28 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C ADAM BRZEŹIŃSKI 29,00 SP 28 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C ALAN WCISŁEK 29,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C OLIWIER GOŁEMBIEWSKI 29,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C KACPER RAHN 25,00 SP 28 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C KACPER GUMIŃSKI 23,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C NICOLAS KUTEK 16,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2004 C KACPER PŁASZCZYKOWSKI 4,29 SP 40 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C TYMOTEUSZ DOMAGAŁA 4,18 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 3,95 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C KAROL GRUCKI 3,83 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C HUBERT LEDZIŃSKI 3,79 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C TYMOTEUSZ STRÓŻYK 3,77 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C JAROSŁAW KNOPP 3,74 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C SEBASTIAN LEMANIK 3,60 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C MACIEJ BRUSZKOWSKI 3,53 SP 12 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C OSKAR TOBOLEWSKI 3,24 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C KSAWERY ZIEMLEWSKI 3,19 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 3,15 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C MACIEJ CIELASIŃSKI 3,11 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C SZYMON RICHTER 2,72 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 1,35 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 C KACPER PILCH 1,25 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 C JAN FEDEJKO 1,15 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
2004 D MARTYNA WARAWĄSOWSKA 50,60 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D NATALIA WEGENKE 52,60 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D NATALIA ŚWIERKOWSKA 54,30 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D EMILIA STABLEWSKA 55,10 SP 65 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D OLIWIA MAŁEK 57,20 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D VANESSA KAPELSKA 59,20 SP 32 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D MARTYNA DUDKOWSKA 59,90 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D DARIA SOWIŃSKA 60,09 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D MARIA FORMANIAK 60,16 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 60,32 SP 47 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D JUSTYNA MADAJEWSKA 60,69 SP 37 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D JOLANTA ANDREARCZYK 61,08 SP 32 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 8,90 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D JULIA JUHNKE 9,20 SP 65 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AMELIA OLCZAK 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTA KUCIŃSKA 9,20 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 9,60 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D JULITA POTRACK 9,80 SP 64 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AGATA PĘDRAK 9,90 SP 64 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D WIKTORIA RUTKOWSKA 10,00 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AMELIA KORZENECKA 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 10,20 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 10,20 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D JULIA PIĘKOŚ 10,20 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA NIEMCZYK 10,30 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D LENA KHUAT  CAO 10,30 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 D DOMINIKA ŻYŻA 10,50 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 D VANESSA HOPPE 10,60 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA WALASEK 10,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KORNELIA BORTA 10,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D NIKOLA KMINIKOWSKA 10,70 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D OLIWIA KLEPIN 10,80 SP 28 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D JULIA BROMIRSKA 10,80 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KLAUDIA JĘDRASZAK 10,90 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D JULIA KRÓLIKOWSKA 10,90 SP 64 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AMELIA PAWLAK 10,90 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D NADIA WALENTOWSKA 11,00 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 11,20 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AMELIA REDMERSKA 11,40 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AMELIA KAMEDULSKA 11,60 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D NINA MIKOLCZ 11,80 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D ANNA ŚWIATOWIAK 11,80 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D HELENA LEDZIŃSKA 11,90 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2004 D KLAUDIA BISKUP 1,5890 SP 69 BYDGOSZCZ 600 m
2004 D MAGDALENA CZUBACHOWSKA 2,0880 SP 47 BYDGOSZCZ 600 m
2004 D KLAUDIA DORSZEWSKA 2,1990 SP 47 BYDGOSZCZ 600 m
2004 D LAURA KACZMAREK 2,2790 SP 65 BYDGOSZCZ 600 m
               
               
2004 D DOMINIKA ŻYŻA 35,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D JUSTYNA MADAJEWSKA 28,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D WIKTORIA RUTKOWSKA 27,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D MAGDALENA CZUBACHOWSKA 27,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 27,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D NATALIA WEGENKE 25,00 SP 58 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D LAURA KACZMAREK 24,00 SP 65 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D AMELIA KORZENECKA 23,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D KLAUDIA DORSZEWSKA 23,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D KLAUDIA BISKUP 22,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D VANESSA HOPPE 20,00 SP 58 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D HELENA LEDZIŃSKA 19,00 SP 63 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D AMELIA REDMERSKA 19,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D MARTYNA NIEMCZYK 17,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D NINA MIKOLCZ 14,00 SP 58 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D ANNA ŚWIATOWIAK 12,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2004 D JULIA JUHNKE 3,95 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D MARTA KUCIŃSKA 3,88 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D MARTYNA WARAWĄSOWSKA 3,85 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 3,84 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D JULITA POTRACK 3,49 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D AMELIA OLCZAK 3,49 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D AGATA PĘDRAK 3,47 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 3,42 SP 37 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA KLEPIN 3,36 SP 28 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 3,31 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D LENA KHUAT  CAO 3,28 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D NIKOLA KMINIKOWSKA 3,21 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D JULIA KRÓLIKOWSKA 3,10 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D AMELIA PAWLAK 3,02 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D EMILIA STABLEWSKA 3,01 SP 65 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D JULIA PIĘKOŚ 3,01 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D MARIA FORMANIAK 2,90 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D DARIA SOWIŃSKA 2,82 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D AMELIA KAMEDULSKA 2,61 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA MAŁEK 2,60 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 2,58 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D NADIA WALENTOWSKA 2,29 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2004 D MARTYNA WALASEK 1,15 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D KLAUDIA JĘDRASZAK 1,10 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D VANESSA KAPELSKA 1,00 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 1,00 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D MARTYNA DUDKOWSKA 0,95 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D JOLANTA ANDREARCZYK 0,95 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
2005 C KAJETAN WERDER 3,4730 SP 20 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 4,0120 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C DANIEL RADEWALD 4,1610 SP 58 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C KACPER TADYCH 4,2870 SP 32 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C JAKUB APECIONEK 4,3790 SP 47 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C FILIP PASTUCHA 5,3130 SP 32 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C OLIWIER GIŁKA 5,3190 SP 58 BYDGOSZCZ 1000 m
               
               
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 51,20 SP 69 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C MATEUSZ KURLAND 53,20 SP 14 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C DANIEL BUDNIK 54,80 SP 47 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C PATRYK ZACHAJ 55,90 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 56,20 SP 14 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C JAN TOPOLEWSKI 60,47 SP 63 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C MIKOŁAJ DRĄŻKOWSKI 60,50 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C SEBASTIAN GIŁKA 60,71 SP 58 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C PATRYK SZWEDA 60,91 SP 32 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C JORDAN MOŻEJKO 61,32 SP 28 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 9,00 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C IGOR DUDA 9,20 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 9,30 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 C FILIP MUSIAŁ 9,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C DANIEL KOCZOROWSKI 9,80 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KRYSTIAN SŁABOSZEWSKI 9,80 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MATEUSZ STARSZAK 9,90 SP 12 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C DOMINIK BOCIAN 9,90 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C OLIWER KARCZEWSKI 10,00 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C AMON LIZOŃ 10,00 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KACPER GŁON 10,00 SP 64 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C WIKTOR SZFOUDA 10,00 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MIKOŁAJ PRZYBYLSKI 10,00 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C DAWID OSIŃSKI 10,10 SP 63 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAKUB KOWALCZYK 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C BARTEK PIEKARSKI 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 10,10 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C TYMOTEUSZ NOWAK 10,20 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KAJETAN SŁAWETA 10,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 10,40 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C OSKAR ŁOZGA 10,60 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MILAN ROWIŃSKI 10,60 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KACPER KRÓL 10,70 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MARCIN ŁANGOWSKI 10,80 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C FILIP SWOBODZIŃSKI 10,80 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KUBA PAKULSKI 10,80 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C FILIP RUTYNA 10,90 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MATEUSZ WINKLARZ 11,40 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAKUB ROSIAK 11,60 SP 12 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAKUB MOWIŃSKI 11,60 SP 12 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C WIKTOR SZYMAŃSKI 12,20 SP 28 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C PIOTR DRAHEIM 12,60 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 36,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C KACPER KRÓL 30,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C DOMINIK BOCIAN 30,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C KAJETAN WERDER 29,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C OSKAR ŁOZGA 29,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C WIKTOR SZFOUDA 28,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C PATRYK ZACHAJ 26,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C MATEUSZ KURLAND 26,00 SP 14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C MATEUSZ WINKLARZ 26,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C MILAN ROWIŃSKI 24,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C FILIP SWOBODZIŃSKI 23,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C TYMOTEUSZ NOWAK 19,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C JONATAN SZYMKOWIAK 19,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C FILIP PASTUCHA 18,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C KACPER TADYCH 17,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C PIOTR DRAHEIM 16,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2005 C MIKOŁAJ PRZYBYLSKI 4,01 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 3,65 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C DANIEL BUDNIK 3,63 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 3,61 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAN TOPOLEWSKI 3,59 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C DANIEL KOCZOROWSKI 3,55 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C OLIWER KARCZEWSKI 3,47 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C IGOR DUDA 3,47 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C AMON LIZOŃ 3,44 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 3,42 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C DANIEL RADEWALD 3,41 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ DRĄŻKOWSKI 3,37 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 3,32 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MARCIN ŁANGOWSKI 3,31 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KRYSTIAN SŁABOSZEWSKI 3,29 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C FILIP MUSIAŁ 3,27 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KACPER GŁON 3,25 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C BARTEK PIEKARSKI 3,21 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAKUB KOWALCZYK 3,10 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 3,09 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C DAWID OSIŃSKI 2,99 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MATEUSZ STARSZAK 2,95 SP 12 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C FILIP RUTYNA 2,92 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JORDAN MOŻEJKO 2,85 SP 28 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KUBA PAKULSKI 2,85 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C SEBASTIAN GIŁKA 2,80 SP 58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAKUB APECIONEK 2,65 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAKUB ROSIAK 2,27 SP 12 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C WIKTOR SZYMAŃSKI 2,10 SP 28 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAKUB MOWIŃSKI 2,08 SP 12 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 1,10 SP 14 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C PATRYK SZWEDA 1,05 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C KAJETAN SŁAWETA 0,95 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
2005 D JULIA KAMIŃSKA 55,60 SP 64 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D MARTA KACZMAREK 58,90 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D NICOLA WADZIŃSKA 59,60 SP 47 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D AMELIA CZAJKA 60,22 SP 32 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D VANESSA PUBANC 60,42 SP 47 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D NATALIA BARTOSIAK 60,95 SP 63 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D AGATA NOWACKA 61,29 SP 20 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D SANDRA TAŃCULA 61,45 SP 32 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D ALEKSANDRA ADAMCZYK 61,45 SP 32 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 9,00 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MAURA SŁAWETA 9,50 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLA BELT 9,60 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 9,80 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTYNA DUMA 9,90 SP 14 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 9,90 SP 64 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 9,90 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KINGA BABIŃSKA 10,10 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 10,20 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D VANESSA TOMSCHAK 10,30 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D PAULINA SOBIŚ 10,30 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WERONIKA NEUMANN 10,60 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D NADIA SUROWIEC 10,70 SP 28 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLIWIA BUDZIAK 10,80 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 10,90 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WERONIKA BINDEK 11,00 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KRYSTYNA POSTOŁ 11,20 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D SANDRA HETZIG 11,20 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 11,40 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D ALEKSANDRA KSOBIAK 11,70 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D AGATA ZIELIŃSKA 11,70 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KASIA CHODNICKA 11,80 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTYNA WAJER 11,80 SP 69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WIKTORIA KANARKOWSKA 11,80 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTA NOWAK 12,00 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D EMILIA JUHNKE 12,10 SP 58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D NADIA KACZMAREK 12,30 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D NATALIA KABAT 13,20 SP 56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D ANASTAZJA SZYMKOWIAK 10,60 SP 37 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D JULIA ANTONOWICZ 12,00 SP 47 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTYNA WENGLER 12,00 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D EMILIA KULCZYK 12,20 SP 32 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 2,0490 SP 69 BYDGOSZCZ 600 m
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 2,1530 SP 69 BYDGOSZCZ 600 m
               
               
2005 D WERONIKA NEUMANN 23,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D MARTA KACZMAREK 22,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D KRYSTYNA POSTOŁ 21,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 19,00 SP 69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 19,00 SP 58 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D ALEKSANDRA ADAMCZYK 18,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D OLIWIA BUDZIAK 18,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D AGATA ZIELIŃSKA 17,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D WERONIKA BINDEK 17,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D AGATA NOWACKA 15,00 SP 20 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D WIKTORIA KANARKOWSKA 14,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D KAROLINA LEŚNIEWSKA 14,00 SP KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D ANASTAZJA SZYMKOWIAK 14,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D MARTA NOWAK 13,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA JUHNKE 13,00 SP 58 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D NATALIA KABAT 13,00 SP 56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D JULIA ANTONOWICZ 13,00 SP 47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D OKSANA POSTOŁ 12,00 SP 37 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA KULCZYK 11,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D SANDRA TAŃCULA 10,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D MARTYNA WENGLER 10,00 SP 32 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 3,61 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D OLA BELT 3,61 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MAURA SŁAWETA 3,51 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D JULIA KAMIŃSKA 3,47 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARTYNA DUMA 3,46 SP 14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 3,44 SP 64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 3,40 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D NATALIA BARTOSIAK 3,29 SP 63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 3,25 SP 56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D VANESSA TOMSCHAK 3,21 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D NADIA SUROWIEC 3,10 SP 28 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 3,08 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D PAULINA SOBIŚ 3,08 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D NICOLA WADZIŃSKA 3,00 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D AMELIA CZAJKA 2,88 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D SANDRA HETZIG 2,82 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 2,72 SP 32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D NADIA KACZMAREK 2,64 SP 37 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA KSOBIAK 2,63 SP 47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D KASIA CHODNICKA 2,57 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 2,37 SP 69 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 1,10 SP 69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D KINGA BABIŃSKA 1,05 SP 32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

Piłka nożna

Lekkoatletyka