• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2370768
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
271
558
8071
2359899
28344
30384
2370768

Twoje IP: 35.170.78.142
Czas serwera: 2020-10-31 13:04:35

Lista finalistów XXI edycji czwartków lekkoatletycznych - Łódź 2015

Miasto : Bydgoszcz ,  dnia 08.06.2015

 

LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU XXI EDYCJI „CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH”.

 

1000m CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

SIEMIENIEC

OLAF

03.06.2002

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2003

 

HOJAN

JAKUB

19.09.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

WNUK

PIOTR

22.01.2005

 

 

 

 

 

 

 

300m CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

JAGIEŁOWICZ

PIOTR

25.05.2002

PIEKARSKI

MACIEJ

27.03.2002

 

 

 

Rocznik 2003

 

JAGIEŁOWICZ

PAWEŁ

21.08.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

STRÓŻYK

TYMOTEUSZ

22.03.2004

 

 

 

 

 

 

 

300 m DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

KUŚ

MARTYNA

02.10.2002

MUNDZIA

JULIA

15.11.2002

 

 

 

Rocznik 2003

 

KIERZEK

KATARZYNA

28.07.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 m CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

KASZYŃSKI

DAWID

29.04.2002

MATHIA

GRACJAN

01.03.2002

 

 

 

Rocznik 2003

 

CZESIŃSKI

KACPER

03.07.2003

ŁYCZYWEK

MICHAŁ

19.04.2003

 

 

 

Rocznik 2004

MODRZEJEWSKI

MIKOŁAJ

18.05.2005

 

 

 

 

 

 

 

60m DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

CIURKOT

NOEMI

06.02.2002

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2003

 

RYBAK

ZUZANNA

09.07.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

KRAWCZYK

OLIWIA

06.04.2004

 

 

 

 

 

 

 

600m DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

LICHOWSKA

ZUZANNA

03.04.2002

ŻYLSKA

ZUZANNA

02.04.2002

 

 

 

Rocznik 2003

 

TLOCK

DOMINIKA

18.05.2003

ZIÓŁKOWSKA

ALICJA

12.07.2003

 

 

 

Rocznik 2004

RONKIEWICZ

DOMINIKA

17.01.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

SMOLIBOWSKI

BARTOSZ

02.10.2002

LARS

KOZŁOWSKI

30.09.2002

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2003

 

GRABOWSKI

DOMINIK

21.05.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

MATUSZYŃSKI

JAKUB

06.05.2004

 

 

 

 

 

 

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ  DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

WYSOCKA

KIARA

02.05.2002

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2003

 

MADAJ

ZUZANNA

19.08.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

MADAJEWSKA

JUSTYNA

07.06.2004

 

 

 

 

 

 

 


 

SKOK W DAL  CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

BUKOWSKI

KAMIL

30.04.2002

BUDZIAK

OSKAR

05.07.2002

 

 

 

Rocznik 2003

 

SUŚ

CYPRIAN

18.10.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

EJANKOWSKI

MATEUSZ

23.05.2004

 

 

 

 

 

 

 

SKOK W DAL  DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

CHROBAK

ALICJA

31.10.2002

PALUCH

KAMILA

27.10.2002

 

 

 

Rocznik 2003

 

FRANKOWSKA

LIDIA

10.09.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

TROKA

OLIWIA

10.02.2004

 

 

 

 

 

 

 


 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

KUCHCZYŃSKI

JAKUB

05.09.2002

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2003

 

BARTKOWIAK

MIKOŁAJ

08.03.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

GĄSIOR

MATEUSZ

14.01.2004

 

 

 

 

 

 

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT

 

 

NAZWISKO

IMIĘ

DATA UR.

Rocznik 2002

GRACZYK

LENA

23.07.2002

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2003

 

JAROSZ

KLAUDIA

30.04.2003

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2004

WALASEK

MARTYNA

16.05.2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPIEKUNOWIE

 

1.  DANIEL KAŹMIERCZAK      --------------     KIEROWNIK EKIPY

!!!!!!!!!Telefon do Kierownika Ekipy …………………………………………

2. ALINA   KACZOCHA

3. MALWINA   STEFAŃSKA

4. JOLANTA  FIODOROWICZ

5. DANIEL    DOBROWOLSKI

6. MACIEJ    KASPRZAK

 

 

KIEROWCY

 

1. …………………………………………………………

 

 

 

Dane do faktury za wpisowe

………………………………………

Piłka nożna

Lekkoatletyka