• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2265202
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
940
1604
12809
2239723
4080
49317
2265202

Twoje IP: 3.237.89.4
Czas serwera: 2020-08-03 12:41:48

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2014-10-02

     
       

Dziewczęta

       
                 
 

60 m Dziewcząt 2002 r.

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 NOEMI CIURKOT 119 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 8,7 103
2 KLAUDIA BRALL 151 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 9,1 79
3 KORNELIA SEMRAU 120 KATARZYNA HOJAN SP 46 9,1 79
4 ZUZANNA JABŁOŃSKA 121 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 9,1 79
5 KAMILA PALUCH 130 KLAUDIA OZTURK SP 62 9,3 68
6 WERONIKA OLSZEWSKA 133 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 9,3 68
7 WIKTORIA WCISŁEK 134 EWA JANKOWSKA SP 37 9,3 68
8 LENA GRACZYK 140 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,3 68
9 PAULINA HASEK 141 EWA JANKOWSKA SP 37 9,5 58
10 MARCELINA MICHNIACKA 122 LIDIA GRAUL SP 38 9,7 49
11 ZOFIA ŻYWIAŁOWSKA 138 JOLANTA KUNDE SP 32 9,8 44
12 JULIA MUNDZIA 139 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,8 44
13 DOMINIKA STRZELECKA 192 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 9,9 40
14 MAŁGORZATA MAKOWIECKA 123 LIDIA GRAUL SP 38 10,0 36
15 WIKTORIA GLAMA 132 BEATA CIĘŻKI SP 56 10,1 32
16 KINGA BŁASZCZAK 147 JOLANTA KUNDE SP 32 10,1 32
17 OLGA WOJCIECHOWSKA 148 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,1 32
18 WIKTORIA WYBRAŃSKA 129 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 10,2 29
19 WERONIKA RAKAŁOWICZ 135 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 10,3 25
20 KORNELIA SKOPOCKA 137 ALINA KACZOCHA SP 2 10,4 22
21 AMELIA WIELICKA 128 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 10,5 19
22 JULIA NOWAKOWSKA 149 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 10,5 19
23 ZUZANNA WOJCIESZKIEWICZ 136 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,6 16
24 JULIA WIŚNIEWSKA 127 JOLANTA KUNDE SP 58 11,0 7
25 OLIWIA WIERZBIAŃSKA 146 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 11,0 7
26 MARYSIA MUSIELEWICZ 126 KATARZYNA HOJAN SP 46 11,2 3
27 OLIWIA SULKOWSKA 131 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,3 1
28 ALEKSANDRA ŚLIWIŃSKA 142 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 11,3 1
29 JULIA ROGOWSKA 143 JOLANTA KUNDE SP 32 11,3 1
30 AMELIA BORKOWSKA 125 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,3 1
31 RIMA VELITSYAN 124 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,6 0
32 MARIKA BETHKE 144 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 12,1 0
33 ALICJA JASKÓLSKA 145 JOLANTA KUNDE SP 32 12,7 0
                 
                 
                 
                 
 

60 m  Dziewcząt 2003 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ZUZANNA RYBAK 153 BEATA CIĘŻKI SP 56 9,0 93
2 OLA SZYMELFEJNIK 58 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,4 70
3 URSZULA LITWINOWICZ 152 KATARZYNA HOJAN SP 46 9,6 60
4 HELENA KOWALSKA 155 JOLANTA KUNDE SP 32 9,8 51
5 MARTYNA MAGDZIARZ 59 BEATA CIĘŻKI SP 56 9,8 51
6 MATYLDA GANCAREK 162 ALINA KACZOCHA SP 69 9,9 46
7 JULIA BLAKOWSKA 158 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,9 46
8 MAJA KRZYSTOSZEK 163 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 10,0 42
9 ZOFIA LASHMANN 159 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 10,1 38
10 WERONIKA ŚRAMSKA 52 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 10,3 30
11 JULIA BURSZTYŃSKA 48 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,3 30
12 MARTYNA JAZDON 25 ALINA KACZOCHA CCB 10,3 30
13 NADIA ADAMCZYK 160 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 10,3 30
14 WIOLETTA WICHERT 50 JACEK DREGER KOTOMIERZ 10,4 27
15 JULIA RAKOCZY 49 KATARZYNA SOBCZAK SP 28 10,4 27
16 EMILIA UJAZDOWSKA 61 BEATA CIĘŻKI SP 56 10,5 23
17 MICHALINA GEPPERT 164 JOLANTA KUNDE SP 32 10,5 23
18 OLIMPIA CIEŚLEWICZ 53 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 10,6 20
19 KLAUDIA LEŚNIEWSKA 165 JACEK DREGER KOTOMIERZ 10,6 20
20 ANNA SOWIŃSKA 44 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,6 20
21 KAROLINA NOWAK 46 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,7 17
22 KAROLINA BAKALARZ 56 ALINA KACZOCHA SP 69 10,7 17
23 AGATA ROJKOWSKA 45 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,8 15
24 HELENA KUZIAK 54 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,9 12
25 AMELIA GATZ 161 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,0 10
26 DARIA GROCHOWSKA 43 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,0 10
27 JAGODA BOJAKOWSKA 42 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,0 10
28 DOMINIKA ROGALSKA 154 ALINA KACZOCHA SP 69 11,4 2
29 JAGODA KOWALSKA 57 ALINA KACZOCHA SP 69 11,4 2
30 MARTYNA WITKOWSKA 51 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,4 2
31 JULITA KSIĘŻAK 27 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 11,4 2
32 OLIMPIA KONCZALSKA 166 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 11,5 1
33 ALICJA WARYAS 60 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,5 1
34 ADRIANNA ,NATALIA RADTKE 100 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,9 1
35 ALEKSANDRA BALICKA 156 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 12,3 0
36 NATALIA KUFFEL 37 EWA JANKOWSKA SP 37 12,4 0
37 JULIA SZATKOWSKA 157 BEATA CIĘŻKI SP 56 12,8 0
38 JULIA ŻYCZYŃSKA 38 EWA JANKOWSKA SP 37 13,3 0
                 
                 
 

60 m Dziewcząt 2004 r. i młodsze   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 OLIWIA KRAWCZYK 67 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 9,8 70
2 NADIA TOMASZEWSKA 66 MACIEJ KASPRZAK SP 31 9,8 70
3 MAURA SŁAWETA 65 ALEKSANDRA SŁAWETA SP 41 10,2 51
4 MARTA KUCIŃSKA 70 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,2 51
5 OLIWIA TROKA 87 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,3 46
6 ADRIANNA BUTKA 99 BEATA CIĘŻKI SP 56 10,3 46
7 KORNELIA RUMIŃSKA 101 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 10,3 46
8 MARTYNA ŚLEDZIŃSKA 88 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,3 46
9 WERONIKA RUDNICKA 82 EWA JANKOWSKA SP 37 10,3 46
10 WANESSA TOMSCHAK 117 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 10,3 46
11 WIKTORIA PUGĘSEK 71 KLAUDIA OZTURK SP 62 10,3 46
12 ZUZANNA RACZKOWIAK 98 KLAUDIA OZTURK SP 62 10,3 46
13 AMELIA OLCZAK 110 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,4 42
14 OLIWIA SCHALSKA 108 EWA JANKOWSKA SP 37 10,4 42
15 MALWINA MICHALSKA 93 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,5 38
16 VANESSA JAŚKOWIAK 104 IWONA BAUMGART SP 64 10,5 38
17 ALICJA LEWANDOWSKA 97 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,6 34
18 MARTYNA KUBECKA 96 BEATA CIĘŻKI SP 56 10,6 34
19 PATRYCJA SULECKA 107 EWA JANKOWSKA SP 37 10,7 30
20 JULIANNA BĄKOWSKA 102 IWONA BAUMGART SP 64 10,7 30
21 DOMINIKA GŁOWACKA 103 JOLANTA KUNDE SP 32 10,7 30
22 MARTYNA ICEK 92 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,7 30
23 MARTYNA NIEMCZYK 111 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,7 30
24 ANASTAZJA SZYMAŃSKA 86 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,7 30
25 AMELIA STRZYŻEWSKA 78 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,7 30
26 MAJA MICHALSKA 90 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,8 27
27 ZOFIA KOWALSKA 106 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 10,8 27
28 ALEKSANDRA BELT 116 ALEKSANDRA SŁAWETA SP 41 10,8 27
29 JULIA PIĘKOS 95 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,8 27
30 KINGA OSTROMĘCKA 112 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,9 23
31 WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 76 JOLANTA KUNDE SP 32 11,1 17
32 VANESSA KAPELSKA 77 JOLANTA KUNDE SP 32 11,1 17
33 AMELIA KORZENECKA 113 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 11,2 15
34 NICOLE WRÓBLEWSKA 85 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,2 15
35 KINGA BABIŃSKA 115 JOLANTA KUNDE SP 32 11,2 15
36 MARTYNA JASKÓLSKA 72 KLAUDIA OZTURK SP 62 11,3 12
37 JULIA ZWIEWKA 81 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,4 10
38 AMELIA KAMEDULSKA 94 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 11,4 10
39 KLAUDIA JENDRASZAK 80 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 11,4 10
40 NADIA SUROWIEC 91 A SZYDZIK SP 28 11,5 7
41 NOEMI KWAŚNIEWSKA 73 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,5 7
42 JULITA KOZŁOWSKA 105 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,5 7
43 NATALIA SCHWEISSING 84 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,5 7
44 JULIA RADKO 79 EWA JANKOWSKA SP 37 11,5 7
45 MICHELLE TKACZYK 75 EWA JANKOWSKA SP 37 11,6 5
46 MARTA BŁACHEWICZ 118 GABRIELA GÓRZYCKA SP 64 11,7 4
47 JULIA KALISKA 69 A SZYDZIK SP 28 11,9 1
48 DARIA KUBIŚ 83 MACIEJ KASPRZAK SP 31 12,0 0
49 KORNELIA BORTA 114 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 12,0 0
50 LENA JAKUBOWSKA 89 BEATA CIĘŻKI SP 56 12,0 0
51 MAŁGORZATA SZURPITA 68 BEATA CIĘŻKI SP 56 12,2 0
52 ANNA ŚWIATOWIAK 74 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 12,4 0
53 AGATA RYMARCZYK 109 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 12,6 0
                 
                 
                 
 

300 m Dziewcząt 2002 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ALEKSANDRA PIETRUSZA 191 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 52,1 52
2 PATRYCJA CICHA 169 JERZY GAŁKA SP 20 53,1 44
3 MARTYNA BARDYGA 190 MACIEJ KASPRZAK SP 31 55,2 29
4 ALEKSANDRA SKULSKA 1 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 55,3 29
5 JULIA KURKIEWICZ 6 JOLANTA KUNDE SP 32 56,8 20
6 JULIA LIS 5 MACIEJ KASPRZAK SP 31 58,8 10
7 NATALIA BIŁOSZEWSKA 4 JOLANTA KUNDE SP 32 60,3 4
8 OLIWIA ANGOWSKA 2 JOLANTA KUNDE SP 32 62,5 0
9 ALEKSANDRA TUCHOLSKA 7 JOLANTA KUNDE SP 32 63,6 0
10 ALEKSANDRA BŁASZCZYK 3 JOLANTA KUNDE SP 32 66,1 0
11 ALICJA DULIŃSKA 8 JOLANTA KUNDE SP 32 70,9 0
                 
                 
 

300 m Dziewcząt 2003 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KATARZYNA KIERZEK 196 ALINA KACZOCHA SP 69 50,8 74
2 NADIA MICHALSKA 195 JOLANTA KUNDE SP 32 54,3 44
3 KLAUDIA JAROSZ 34 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 55,9 32
4 MONIKA ZIĘTARSKA 33 EWA JANKOWSKA SP 37 58,7 16
5 MAŁGORZATA DĄBROWSKA 174 JERZY GAŁKA SP 20 62,2 1
6 PAULINA SULECKA 62 EWA JANKOWSKA SP 37 63,1 0
7 WIKTORIA BĄCZYŃSKA 63 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 63,7 0
8 PATRYCJA WESÓŁ 64 EWA JANKOWSKA SP 37 65,4 0
                 
                 
                 
                 
 

300 m Dziewcząt 2004 r. i młodsze    

   
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 WIKTORIA PIWOWARSKA 187,0 KLAUDIA OZTURK SP 62 60,1 26,0
2 NATALIA WEGENKE 186,0 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 60,6 23,0
3 KLAUDIA MAJCHRZAK 188,0 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 62,2 14,0
4 MARTYNA DUDKOWSKA 9,0 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 64,0 6,0
5 NATALIA ŚWIERKOWSKA 21,0 JERZY GAŁKA SP 20 64,1 6,0
6 EMILIA GOCKIEWICZ 16,0 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 64,9 3,0
7 OLIWIA PAJĄK 15,0 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 65,9 0,0
8 MARTA PIOTROWSKA 20,0 JERZY GAŁKA SP 20 68,3 0,0
9 DARIA SOWIŃSKA 14,0 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 68,3 0,0
10 WERONIKA ZAKRZEWSKA 176,0 KLAUDIA OZTURK SP 62 69,6 0,0
11 MARTYNA WALASEK 13,0 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 69,6 0,0
12 ALEKSANDRA SIWEK 12,0 EWA JANKOWSKA SP 37 70,1 0,0
13 MARTYNA CZERWIŃSKA 19,0 KATARZYNA HOJAN SP 46 72,1 0,0
14 ALEKSANDRA STOCKA 18,0 KATARZYNA HOJAN SP 46 72,4 0,0
15 JOLANTA ANDREARCZYK 11,0 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 72,9 0,0
16 JUSTYNA MADAJEWSKA 10,0 EWA JANKOWSKA SP 37 77,5 0,0
17 MARTYNA KRUK 17,0 JERZY GAŁKA SP 20 78,3 0,0
                 
                 
 

600 m Dziewcząt 2002 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ZUZANNA LICHOWSKA 168 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 1,549 97
2 ANNA TRELA 193 ALINA KACZOCHA SP 64 1,590 82
3 KIARA WYSOCKA 167 KATARZYNA HOJAN SP 46 2,003 77
4 ZUZANNA ŻYLSKA 177 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 9 2,070 56
5 ALICJA CHROBAK 178 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,077 54
6 WIKTORIA KASPRZAK 179 ALINA KACZOCHA SP 62 2,119 43
7 WIKTORIA PĄCZEK 180 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,131 40
8 DOMINIKA OSTROWSKA 181 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 2,135 39
9 NATALIA ZGÓRSKA 171 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,137 38
10 ZUZANNA BENDITT 182 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 2,203 24
11 JULIA MIZERSKA 183 KATARZYNA HOJAN SP 46 2,331 6
12 EMILIA KOZŁOWSKA 172 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,536 0
                 
                 
 

600 m Dziewcząt 2003 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ALICJA ZIÓŁKOWSKA 35 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,101 51
2 JULIA TACZKOWSKA 197 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 2,103 51
3 DOMINIKA TLOCK 175 MACIEJ KASPRZAK SP 31 2,118 47
4 KINGA GÓRSKA 23 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,145 40
5 MARTYNA RYŃSKA 24 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 2,152 38
6 ANNA CZARNOCKA 39 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 2,228 22
7 ZUZANNA MADAJ 26 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,279 14
8 ALEKSANDRA STUDZIŃSKA 47 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 2,284 13
9 ADRIANNA LESZKOWSKA 40 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 2,291 12
10 GABRIELA TOPOLEWSKA 29 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 2,297 11
11 ADRIANNA LENZKOWSKA 28 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 2,291 10
                 
                 
 

600 m Dziewcząt 2004 r. i młodsze   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 DOMINIKA RONKIEWICZ 185 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,197 43
2 MARIA FÓRMANIAK 189 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,257 29
3 MAGDALENA CZUBACHOWSKA 184 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,334 15
4 MAGDALENA KOZŁOWSKA 22 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,513 1
                 
                 
 

Skok w dal Dziewcząt 2002 r.

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 NOEMI CIURKOT 119 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,40 106
2 ALICJA CHROBAK 178 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 4,28 99
3 KAMILA PALUCH 130 KLAUDIA OZTURK SP 62 4,24 96
4 WERONIKA OLSZEWSKA 133 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 4,17 92
5 ALEKSANDRA PIETRUSZA 191 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,01 82
6 MARTYNA BARDYGA 190 MACIEJ KASPRZAK SP 31 4,00 82
7 WIKTORIA WCISŁEK 134 EWA JANKOWSKA SP 37 3,82 72
8 JULIA MUNDZIA 139 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,81 71
9 ANNA TRELA 193 ALINA KACZOCHA SP 64 3,77 69
10 KLAUDIA BRALL 151 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,76 68
11 KORNELIA SEMRAU 120 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,74 67
12 ZUZANNA JABŁOŃSKA 121 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 3,71 66
13 DOMINIKA STRZELECKA 192 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 3,70 65
14 DOMINIKA OSTROWSKA 181 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,55 57
15 ZUZANNA WOJCIESZKIEWICZ 136 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,52 56
16 WIKTORIA PĄCZEK 180 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 3,51 55
17 ALEKSANDRA SKULSKA 1 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,43 51
18 PAULINA HASEK 141 EWA JANKOWSKA SP 37 3,42 51
19 WIKTORIA GLAMA 132 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,37 48
20 OLGA WOJCIECHOWSKA 148 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,34 47
21 KORNELIA SKOPOCKA 137 ALINA KACZOCHA SP 2 3,22 41
22 JULIA MIZERSKA 183 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,19 39
23 AMELIA WIELICKA 128 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,09 35
24 WIKTORIA WYBRAŃSKA 129 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,03 32
25 OLIWIA SULKOWSKA 131 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,00 31
26 MARYSIA MUSIELEWICZ 126 KATARZYNA HOJAN SP 46 2,95 29
                 
                 
 

Skok w dal Dziewcząt 2003 r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 JULIA TACZKOWSKA 197 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,83 89
2 ZUZANNA RYBAK 153 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,80 87
3 KATARZYNA KIERZEK 196 ALINA KACZOCHA SP 69 3,68 79
4 MONIKA ZIĘTARSKA 33 EWA JANKOWSKA SP 37 3,64 77
5 KLAUDIA JAROSZ 34 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,62 76
6 URSZULA LITWINOWICZ 152 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,60 75
7 ALICJA ZIÓŁKOWSKA 35 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 3,60 75
8 MARTYNA RYŃSKA 24 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,51 69
9 WIKTORIA BĄCZYŃSKA 63 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,49 68
10 MATYLDA GANCAREK 162 ALINA KACZOCHA SP 69 3,42 64
11 JULIA BURSZTYŃSKA 48 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,40 63
12 MARTYNA MAGDZIARZ 59 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,37 61
13 ZOFIA LESHMANN 41 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,35 60
14 OLA SZYMELFEJNIK 58 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,34 59
15 HELENA KUZIAK 54 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,33 59
16 KAROLINA BAKALARZ 56 ALINA KACZOCHA SP 69 3,33 59
17 PAULINA SULECKA 62 EWA JANKOWSKA SP 37 3,32 58
18 OLIMPIA CIEŚLEWICZ 53 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,23 53
19 WIOLETTA WICHERT 50 JACEK DREGER KOTOMIERZ 3,22 53
20 PATRYCJA WESÓŁ 64 EWA JANKOWSKA SP 37 3,20 52
21 WERONIKA ŚRAMSKA 52 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,19 51
22 EMILIA UJAZDOWSKA 61 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,18 51
23 MARTYNA JAZDON 25 ALINA KACZOCHA CCB 3,13 48
24 DOMINIKA POGALSKA 55 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,12 47
25 ANNA SOWIŃSKA 44 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,10 46
26 KAROLINA NOWAK 46 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,08 45
27 JULIA RAKOCZY 49 KATARZYNA SOBCZAK SP 28 3,04 43
28 ANNA CZARNOCKA 39 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,02 42
29 ADRIANNA LESZKOWSKA 40 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 2,98 40
30 ALEKSANDRA STUDZIŃSKA 47 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 2,98 40
31 DARIA GROCHOWSKA 43 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,92 37
32 NATALIA KUFFEL 37 EWA JANKOWSKA SP 37 2,80 31
33 JAGODA BOJAKOWSKA 42 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,72 28
34 ADRIANNA ,NATALIA RADTKE 100 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 2,46 27
35 JULITA KSIĘŻAK 27 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,68 26
36 MARTYNA WITKOWSKA 51 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 2,61 22
37 AGATA ROJKOWSKA 45 KATARZYNA HOJAN SP 46 2,52 18
38 ALICJA WARYAS 60 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,34 11
39 JAGODA KOWALSKA 57 ALINA KACZOCHA SP 69 0,00 0
40 JULIA ŻYCZYŃSKA 38 EWA JANKOWSKA SP 37 0,00 0
                 
                 
                 
 

Skok w dal Dziewcząt 2004 r. i młodsze   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 OLIWIA KRAWCZYK 67 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,87 117
2 OLIWIA TROKA 87 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,53 92
3 NADIA TOMASZEWSKA 66 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,44 85
4 MARTYNA CZERWIŃSKA 19 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,39 82
5 DOMINIKA RONKIEWICZ 185 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,37 81
6 MALWINA MICHALSKA 93 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,37 81
7 MAGDALENA CZUBACHOWSKA 184 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,33 78
8 AMELIA OLCZAK 110 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,30 76
9 PATRYCJA SULECKA 107 EWA JANKOWSKA SP 37 3,30 76
10 MAGDALENA KOZŁOWSKA 22 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,27 74
11 MARTA KUCIŃSKA 70 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 3,25 73
12 NATALIA WEGENKE 186 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,23 71
13 MARTYNA ŚLEDZIŃSKA 88 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,22 71
14 MAURA SŁAWETA 65 ALEKSANDRA SŁAWETA SP 41 3,21 70
15 KLAUDIA MAJCHRZAK 188 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,20 69
16 ZOFIA KOWALSKA 106 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,20 69
17 ZUZANNA RACZKOWIAK 98 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,18 68
18 NATALIA ŚWIERKOWSKA 21 JERZY GAŁKA SP 20 3,13 65
19 AMELIA STRZYŻEWSKA 78 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,08 62
20 MAJA MICHALSKA 90 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,05 60
21 ALEKSANDRA BELT 116 ALEKSANDRA SŁAWETA SP 41 3,03 59
22 OLIWIA PAJĄK 15 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,02 58
23 ALICJA LEWANDOWSKA 97 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,02 58
24 MARTYNA KUBECKA 96 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,02 58
25 KORNELIA RUMIŃSKA 101 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 2,97 55
26 MARIA FÓRMANIAK 189 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,94 53
27 ADRIANNA BUTKA 99 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,94 53
28 MARTYNA DUDKOWSKA 9 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,94 53
29 JULIA ZWIEWKA 81 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,92 52
30 ALEKSANDRA STOCKA 18 KATARZYNA HOJAN SP 46 2,91 51
31 EMILIA GOCKIEWICZ 16 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 2,90 51
32 MARTYNA NIEMCZYK 111 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,87 49
33 MARTYNA ICEK 92 KATARZYNA HOJAN SP 46 2,77 43
34 MARTA BŁACHEWICZ 118 GABRIELA GÓRZYCKA SP 64 2,76 43
35 NICOLE WRÓBLEWSKA 85 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,75 42
36 DOMINIKA GŁOWACKA 103 JOLANTA KUNDE SP 32 2,74 42
37 KORNELIA BORTA 114 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,72 40
38 WIKTORIA PUGĘSEK 71 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,71 40
39 MARTYNA JASKÓLSKA 72 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,71 40
40 LENA JAKUBOWSKA 89 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,66 37
41 JOLANTA ANDREARCZYK 11 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 2,62 35
42 JULIA PIĘKOS 95 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 2,61 34
43 NADIA SUROWIEC 91 A SZYDZIK SP 28 2,61 34
44 MARTA PIOTROWSKA 20 JERZY GAŁKA SP 20 2,50 29
45 KLAUDIA JENDRASZAK 80 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 2,50 29
46 MAŁGORZATA SZURPITA 68 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,48 28
47 ANASTAZJA SZYMAŃSKA 86 KATARZYNA HOJAN SP 46 2,42 24
48 JULIA KALISKA 69 A SZYDZIK SP 28 2,30 19
49 AMELIA KAMEDULSKA 94 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 2,25 16
50 DARIA SOWIŃSKA 14 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 2,21 14
51 AGATA RYMARCZYK 109 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,12 10
52 WIKTORIA PIWOWARSKA 187 KLAUDIA OZTURK SP 62 0,00 0
53 NOEMI KWAŚNIEWSKA 73 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 0,00 0
54 WERONIKA RUDNICKA 82 EWA JANKOWSKA SP 37 0,00 0
                 
                 
 

Rzut piłką palantową Dziewczęta 2002r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KIARA WYSOCKA 167 KATARZYNA HOJAN SP 46 38,00 84
2 JULIA LIS 5 MACIEJ KASPRZAK SP 31 34,00 72
3 ZUZANNA LICHOWSKA 168 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 30,00 61
4 PATRYCJA CICHA 169 JERZY GAŁKA SP 20 29,50 59
5 JAGODA KWIATKOWSKA 170 KLAUDIA OZTURK SP 62 28,50 56
6 ALEKSANDRA TUCHOLSKA 7 JOLANTA KUNDE SP 32 25,50 48
7 EMILIA KOZŁOWSKA 172 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 24,00 44
8 MARCELINA MICHNIACKA 122 LIDIA GRAUL SP 38 23,50 43
9 RIMA VELITSYAN 124 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 23,00 41
10 JULIA WIŚNIEWSKA 127 JOLANTA KUNDE SP 58 23,00 41
11 WERONIKA RAKAŁOWICZ 135 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 22,50 40
12 NATALIA BIŁOSZEWSKA 4 JOLANTA KUNDE SP 32 20,50 35
13 NATALIA ZGÓRSKA 171 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 19,00 31
14 MAŁGORZATA MAKOWIECKA 123 LIDIA GRAUL SP 38 18,50 30
15 DOMINIKA CHILLA 173 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 18,00 29
16 AMELIA BORKOWSKA 125 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 18,00 29
17 ALICJA JASKÓLSKA 145 JOLANTA KUNDE SP 32 12,00 14
                 
                 
                 
                 
 

Rzut piłką palantową Dziewczęta 2003 r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KLAUDIA LEŚNIEWSKA 165 JACEK DREGER KOTOMIERZ 28,50 70
2 ZUZANNA MADAJ 26 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 28,00 69
3 JULIA BLAKOWSKA 158 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 24,00 55
4 MAŁGORZATA DĄBROWSKA 174 JERZY GAŁKA SP 20 22,00 49
5 DOMINIKA TLOCK 175 MACIEJ KASPRZAK SP 31 21,00 46
6 OLIMPIA KONCZALSKA 166 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 20,00 43
7 JULIA SZATKOWSKA 157 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,00 16
                 
 

Rzut piłką palantową Dziewczęta 2004 r. i młodsze  

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 JUSTYNA MADAJEWSKA 10 EWA JANKOWSKA SP 37 24,00 73
2 ALEKSANDRA SIWEK 12 EWA JANKOWSKA SP 37 21,00 61
3 WANESSA TOMSCHAK 117 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 19,50 55
4 DARIA KUBIŚ 83 MACIEJ KASPRZAK SP 31 17,50 47
5 NATALIA SCHWEISSING 84 BEATA CIĘŻKI SP 56 17,50 47
6 VANESSA KAPELSKA 77 JOLANTA KUNDE SP 32 17,00 46
7 JULIA RADKO 79 EWA JANKOWSKA SP 37 16,50 44
8 MICHELLE TKACZYK 75 EWA JANKOWSKA SP 37 16,00 42
9 KINGA BABIŃSKA 115 JOLANTA KUNDE SP 32 16,00 42
10 WIKTORIA MRÓWCZYŃSKA 76 JOLANTA KUNDE SP 32 14,00 34
11 MARTYNA KRUK 17 JERZY GAŁKA SP 20 13,00 31
12 ANNA ŚWIATOWIAK 74 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 12,00 27
13 OLIWIA SCHALSKA 108 EWA JANKOWSKA SP 37 10,00 20
                 
                 
                 
 

Skok wzwyż Dziewcząt 2002 r.

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MARTYNA KUŚ 194 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,30 108
2 JULIA KURKIEWICZ 6 JOLANTA KUNDE SP 32 1,25 98
3 LENA GRACZYK 140 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,20 88
4 KINGA BŁASZCZAK 147 JOLANTA KUNDE SP 32 1,10 68
5 ZOFIA ŻYWIAŁOWSKA 138 JOLANTA KUNDE SP 32 1,05 59
6 JULIA ROGOWSKA 143 JOLANTA KUNDE SP 32 1,05 59
7 OLIWIA ANGOWSKA 2 JOLANTA KUNDE SP 32 1,00 49
8 ALICJA DULIŃSKA 8 JOLANTA KUNDE SP 32 1,00 49
9 ALEKSANDRA ŚLIWIŃSKA 142 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 0,95 40
10 JULIA NOWAKOWSKA 149 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 0,95 40
11 MARIKA BETHKE 144 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 0,95 40
12 ALEKSANDRA BŁASZCZYK 3 JOLANTA KUNDE SP 32 0,90 31
13 OLIWIA WIERZBIAŃSKA 146 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 0,90 31
14 ZUZANNA BENDITT 182 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 0,00 0
                 
                 
 

Skok wzwyż Dziewcząt 2003 r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 NADIA MICHALSKA 195 JOLANTA KUNDE SP 32 1,15 89
2 MAJA KRZYSTOSZEK 163 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 1,05 68
3 MICHALINA GEPPERT 164 JOLANTA KUNDE SP 32 1,05 68
4 ALEKSANDRA BALICKA 156 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 1,00 58
5 HELENA KOWALSKA 155 JOLANTA KUNDE SP 32 1,00 58
6 GABRIELA TOPOLEWSKA 29 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 1,00 58
                 
                 
                 
 

Skok wzwyż Dziewcząt 2004 r. i młodsze   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MARTYNA WALASEK 13 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,10 115
2 KINGA OSTROMĘCKA 112 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,90 67
3 AMELIA KORZENECKA 113 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,00 0
                 
                 
                 
                 
       

Chłopcy

       
                 
                 
 

60 m Chłopcy 2002 r.

       
                 
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 DAWID KASZYŃSKI 234 ALINA KACZOCHA NSP1 8,00 115
2 OSKAR BUDZIAK 235 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 8,70 73
3 PAWEŁ WEGENKE 236 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 8,70 73
4 GRACJAN MATHIA 247 LIDIA GRAUL SP 38 8,80 67
5 PIOTR JAGIEŁOWICZ 237 LIDIA GRAUL SP 38 9,00 57
6 SEBASTIAN KOWALCZYK 245 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 9,20 48
7 OLAF STYCZYŃSKI 241 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,40 39
8 MATEUSZ MULLER 240 JOLANTA KUNDE SP 32 9,40 39
9 PRZEMYSŁAW ROZPĘDA 248 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 9,50 35
10 NATMAN CEGLAREK 246 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,50 35
11 JAKUB KUCHCZYŃSKI 242 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,60 32
12 MICHAŁ CHYLEWSKI 238 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,40 8
13 SZYMON MATUSZCZAK 243 KLAUDIA OZTURK SP 62 10,50 6
14 WOJCIECH JANISZEWSKI 244 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,60 4
15 MIKOŁAJ GOSPODAREK 239 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 11,00 0
                 
                 
 

60 m Chłopcy 2003 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KELIAN KACZMAREK 223 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,10 79
2 GRACJAN ROWIŃSKI 224 EWA JANKOWSKA SP 37 9,60 54
3 KACPER SMOLIŃSKI 225 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 9,80 44
4 JAKUB TADROWSKI 229 KLAUDIA OZTURK SP 62 9,90 40
5 PAWEŁ JAGIEŁOWICZ 226 LIDIA GRAUL SP 38 9,90 40
6 DOMINIK GRABOWSKI 230 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 10,10 32
7 MATEUSZ NOWACKI 305 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 10,40 22
8 TYMOTEUSZ ŁAZARSKI 227 JACEK DREGER KOTOMIERZ 10,50 19
9 HUBERT ZAKRZEWSKI 232 KLAUDIA OZTURK SP 62 10,60 16
10 SEBASTIAN DULIŃSKI 233 EWA JANKOWSKA SP 37 10,70 13
11 DAMIAN URBAŃSKI 228 KLAUDIA OZTURK SP 62 12,10 0
                 
                 
 

60 m Chłopcy 2004 r. i młodsi   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 OLIWER OCZKOWSKI 198 BEATA CIĘŻKI SP 56 9,40 72
2 MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI 199 MACIEJ KASPRZAK SP 31 9,40 72
3 JAKUB KUCHARCZYK 200 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 9,40 72
4 MATEUSZ EJANKOWSKI 222 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 9,40 72
5 BŁAŻEJ JEŻAKOWSKI 201 MACIEJ KASPRZAK SP 31 9,50 67
6 BARTOSZ PREUS 205 JOLANTA KUNDE SP 32 9,90 47
7 WIKTOR BEJNA 202 JOLANTA KUNDE SP 32 10,00 43
8 MAKSYMILIAN SZYSLER 216 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,00 43
9 DENIS BONDYRA 215 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,00 43
10 DANIEL BUDNIK 214 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 10,10 39
11 MARCIN PACZKOWSKI 210 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,30 31
12 MIKOŁAJ BARANOWSKI 209 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 10,30 31
13 OLIWER ONAK 309 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 10,40 28
14 ADAM BRZEŹIŃSKI 219 KATARZYNA SOBCZAK SP 28 10,40 28
15 JAN RZEPIŃSKI 204 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,50 24
16 OSKAR KOWALKOWSKI 212 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,60 21
17 JAKUB MATUSZYŃSKI 213 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,60 21
18 TOMASZ GUMIŃSKI 220 JERZY GAŁKA SP 20 10,60 21
19 PAWEŁ WĘGLARZ 207 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 10,90 13
20 MICHAŁ SIKORA 206 KLAUDIA OZTURK SP 62 10,90 13
21 ADAM NOWACKI 203 KLAUDIA OZTURK SP 62 11,00 10
22 KACOER GUMIŃSKI 218 EWA JANKOWSKA SP 37 11,00 10
23 MAKSYMILIAN NOWICKI 208 ALINA KACZOCHA SP 9 11,20 6
24 MARCEL SZUKALSKI 217 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,30 4
25 KACPER RAHN 221 A SZYDZIK SP 28 11,30 4
26 MARCIN ŁANGOWSKI 211 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,40 3
                 
 

300 m Chłopcy 2002 r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MACIEJ PIEKARSKI 292 MACIEJ KASPRZAK SP 31 49,00 48
2 IGOR PROKOPOWICZ 293 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 51,00 34
3 JAKUB ŁOBODZIŃSKI 294 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 51,80 29
4 OLAF SIEMIENIEC 295 A SZYDZIK SP 28 52,50 25
5 DAWID MAŁOLEPSZY 298 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 53,60 19
6 IGOR KONDEK 299 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 53,80 18
7 KAMIL BUKOWSKI 297 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 56,80 6
8 ANDRZEJ ŁUCZAK 300 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 57,50 4
9 ADRIAN KATNER 302 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 58,30 2
10 MARCEL KOŁAKOWSKI 296 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 58,80 1
11 TYMOTEUSZ LIPIŃSKI 301 A SZYDZIK SP 28 71,15 0
                 
                 
 

300 m Chłopcy 2003 r.

       
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 CYPRIAN SUŚ 281 ALINA KACZOCHA SP 69 51,90 53
2 KACPER DZIUBICH 282 JERZY GAŁKA SP 20 54,10 37
3 PIOTR KASPRZAK 283 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 54,40 35
4 NIKODEM GOLEC 286 ALINA KACZOCHA SP 69 57,20 19
5 WIKTOR SZMIT 285 EWA JANKOWSKA SP 37 57,40 18
6 MICHAŁ FRĄCKOWIAK 284 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 59,00 11
7 OSKAR KARLIŃSKI 289 ALINA KACZOCHA SP 69 59,50 9
8 SEBASTIAN KANTAK 278 EWA JANKOWSKA SP 37 59,60 8
9 MICHAŁ ZIEMBA 310 KLAUDIA OZTURK SP 62 62,80 0
10 ADRIAN GUMIŃSKI 287 JERZY GAŁKA SP 20 67,30 0
11 KACPER TABOROWSKI 291 KLAUDIA OZTURK SP 62 69,50 0
12 KRYSTIAN WSZOŁEK 288 ALINA KACZOCHA SP 69 80,00 0
                 
                 
 

300 m Chłopcy 2004 r. i młodsi  

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 PRZEMYSŁAW SZYMAŃSKI 36 JOLANTA KUNDE SP 32 54,50 50
2 OSKAR SZMIT 260 EWA JANKOWSKA SP 37 56,50 35
3 DANIEL KASPERSKI 261 JERZY GAŁKA SP 20 57,30 30
4 ADRIAN PRĄDZYŃSKI 279 EWA JANKOWSKA SP 37 57,50 29
5 MAKSYMILIAN SZPAKOWSKI 272 EWA JANKOWSKA SP 37 58,20 25
6 MACIEJ DĄBROWSKI 264 JERZY GAŁKA SP 20 58,90 21
7 TYMOTEUSZ STRÓŻYK 269 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 59,60 18
8 KAJETAN WERDER 262 JERZY GAŁKA SP 20 60,09 15
9 JAKUB CIEŚLEWICZ 271 KLAUDIA OZTURK SP 62 60,30 14
10 MATEUSZ GĄSIOR 265 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 61,10 11
11 JAN FEDEJKO 268 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 61,30 10
12 ANTONI ŁYKOWSKI 266 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 62,70 5
13 TOMASZ WĘGLARZ 270 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 62,70 5
14 MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 274 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 63,10 4
15 KACPER MAKOWSKI 275 KLAUDIA OZTURK SP 62 64,00 2
16 JAKUB ANGOWSKI 263 JOLANTA KUNDE SP 32 64,50 1
17 MACIEJ KOCZOROWSKI 267 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 65,70 0
18 KSAWERY ZIEMLEWSKI 276 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 66,90 0
19 TYMOTEUSZ NOWAK 273 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 67,50 0
20 KASJAN TABOROWSKI 277 KLAUDIA OZTURK SP 62 68,00 0
21 KRYSTIAN WIŚNIEWSKI 280 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 70,43 0
                 
 

1000 m Chłopcy 2002 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 JAKUB DOBERSKI 251 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,493 26
2 WIKTOR FIJOŁEK 252 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,543 20
3 SZYMON CZAJKOWSKI 253 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,544 20
4 ALEKSANDER KACZMAREK 249 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,546 19
5 MARCIN WRÓBLEWSKI 250 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 4,033 11
                 
                 
 

1000 m Chłopcy 2003 r.

       
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 JAKUB HOJAN 257 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,339 71
2 MIŁOSZ MROZEK 258 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,455 50
3 BARTOSZ KUJAWA 259 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,527 38
4 DOMINIK ŁABĘDZIWESKI 31 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 4,004 27
5 ARKADIUSZ HOVHANNISAN 32 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 4,442 0
                 
 

1000 m Chłopcy 2004r. i młodsi  

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KORNEL PACZKOWSKI 254 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,011 33
2 MAREK WITOŃ 255 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 4,075 25
3 JAKUB URBANOWSKI 256 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,318 3
4 OLIWIER GOŁEMBIEWSKI 30 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 4,443 0
                 
                 
 

Skok w dal Chłopcy 2002 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 DAWID KASZYŃSKI 234 ALINA KACZOCHA NSP1 4,74 89
2 OSKAR BUDZIAK 235 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 4,42 73
3 KAMIL BUKOWSKI 297 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 4,09 58
4 IGOR PROKOPOWICZ 293 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 4,07 57
5 SEBASTIAN KOWALCZYK 245 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 4,06 56
6 PAWEŁ WEGENKE 236 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,90 50
7 OLAF STYCZYŃSKI 241 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 3,78 45
8 NATMAN CEGLAREK 246 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,77 44
9 MACIEJ PIEKARSKI 292 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,75 44
10 WIKTOR FIJOŁEK 252 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,63 39
11 WOJCIECH JANISZEWSKI 244 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,41 30
12 MARCEL KOŁAKOWSKI 296 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,40 29
13 ANDRZEJ ŁUCZAK 300 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,21 23
                 

 

Skok w dal Chłopcy 2003 r.

       
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KRYSTIAN WSZOŁEK 288 ALINA KACZOCHA SP 69 3,88 78
2 CYPRIAN SUŚ 281 ALINA KACZOCHA SP 69 3,77 72
3 WIKTOR SZMIT 285 EWA JANKOWSKA SP 37 3,73 70
4 MICHAŁ ZIEMBA 310 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,73 70
5 OSKAR KARLIŃSKI 289 ALINA KACZOCHA SP 69 3,69 67
6 MIŁOSZ MROZEK 258 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,61 63
7 TYMOTEUSZ ŁAZARSKI 227 JACEK DREGER KOTOMIERZ 3,60 63
8 JAKUB TADROWSKI 229 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,58 61
9 KELIAN KACZMAREK 223 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 3,56 60
10 NIKODEM GOLEC 286 ALINA KACZOCHA SP 69 3,55 60
11 JAKUB HOJAN 257 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,40 52
12 KACPER SMOLIŃSKI 225 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 3,35 50
13 SEBASTIAN KANTAK 278 EWA JANKOWSKA SP 37 3,20 43
14 BARTOSZ KUJAWA 259 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,16 41
15 HUBERT ZAKRZEWSKI 232 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,92 30
                 
                 
 

Skok w dal Chłopcy 2004 r. i młodsi   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MATEUSZ EJANKOWSKI 222 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,76 78
2 JAKUB KUCHARCZYK 200 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,63 70
3 OSKAR SZMIT 260 EWA JANKOWSKA SP 37 3,53 65
4 DENIS BONDYRA 215 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,51 64
5 ANTONI ŁYKOWSKI 266 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,50 63
6 MAKSYMILIAN SZPAKOWSKI 272 EWA JANKOWSKA SP 37 3,45 60
7 TOMASZ WĘGLARZ 270 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,44 60
8 ADRIAN PRĄDZYŃSKI 279 EWA JANKOWSKA SP 37 3,43 59
9 TYMOTEUSZ STRÓŻYK 269 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,38 57
10 MICHAŁ SIKORA 206 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,33 54
11 MACIEJ KOCZOROWSKI 267 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,30 52
12 DANIEL BUDNIK 214 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,27 51
13 MACIEJ DĄBROWSKI 264 JERZY GAŁKA SP 20 3,23 49
14 OLIWER ONAK 309 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,16 45
15 MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 274 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 3,07 41
16 MAKSYMILIAN NOWICKI 208 ALINA KACZOCHA SP 9 3,07 41
17 KASJAN TABOROWSKI 277 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,01 38
18 KSAWERY ZIEMLEWSKI 276 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 3,01 38
19 KAJETAN WERDER 262 JERZY GAŁKA SP 20 3,00 38
20 JAN RZEPIŃSKI 204 MACIEJ KASPRZAK SP 31 2,97 37
21 KACPER MAKOWSKI 275 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,88 33
22 KORNEL PACZKOWSKI 254 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,87 32
                 
 

Rzut piłką palantową Chłopcy 2002 r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 BARTOSZ SMOLIBOWSKI 307 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 61,00 112
2 LARS KOZŁOWSKI 308 LIDIA GRAUL SP 38 54,00 96
3 GRACJAN MATHIA 247 LIDIA GRAUL SP 38 45,00 75
4 MATEUSZ MULLER 240 JOLANTA KUNDE SP 32 45,00 75
5 SZYMON CZAJKOWSKI 253 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 41,50 67
6 ALEKSANDER KACZMAREK 249 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 37,50 58
7 TYMOTEUSZ LIPIŃSKI 301 A SZYDZIK SP 28 37,50 58
8 JAKUB ŁOBODZIŃSKI 294 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 33,50 49
9 ADRIAN KATNER 302 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 32,50 47
10 SZYMON MATUSZCZAK 243 KLAUDIA OZTURK SP 62 32,50 47
11 DAWID MAŁOLEPSZY 298 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 30,00 42
12 MICHAŁ CHYLEWSKI 238 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 29,00 40
13 MARCIN WRÓBLEWSKI 250 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 29,00 40
14 JAKUB DOBERSKI 251 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 26,50 34
15 PIOTR JAGIEŁOWICZ 237 LIDIA GRAUL SP 38 24,00 29
                 
 

Rzut piłką palantową Chłopcy 2003 r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 DOMINIK GRABOWSKI 230 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 41,00 78
2 GRACJAN ROWIŃSKI 224 EWA JANKOWSKA SP 37 40,50 77
3 KRZYSZTOF ZYBERTOWICZ 304 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 37,00 68
4 KACPER DZIUBICH 282 JERZY GAŁKA SP 20 35,00 63
5 MICHAŁ FRĄCKOWIAK 284 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 35,00 63
6 DAMIAN URBAŃSKI 228 KLAUDIA OZTURK SP 62 32,50 57
7 PAWEŁ JAGIEŁOWICZ 226 LIDIA GRAUL SP 38 31,00 53
8 KACPER MONDRY 306 A SZYDZIK SP 28 30,50 52
9 SEBASTIAN DULIŃSKI 233 EWA JANKOWSKA SP 37 30,50 52
10 KACPER TABOROWSKI 291 KLAUDIA OZTURK SP 62 29,50 49
11 MATEUSZ NOWACKI 305 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 19,50 26
                 
 

Rzut piłką palantową Chłopcy 2004 r. i młodsi  

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 PRZEMYSŁAW SZYMAŃSKI 36 JOLANTA KUNDE SP 32 42,50 112
2 JAKUB MATUSZYŃSKI 213 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 35,00 86
3 JAKUB ANGOWSKI 263 JOLANTA KUNDE SP 32 33,00 80
4 MAREK WITOŃ 255 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 32,50 78
5 PAWEŁ WĘGLARZ 207 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 31,00 73
6 BŁAŻEJ JEŻAKOWSKI 201 MACIEJ KASPRZAK SP 31 30,50 71
7 JAKUB CIEŚLEWICZ 271 KLAUDIA OZTURK SP 62 30,50 71
8 DANIEL KASPERSKI 261 JERZY GAŁKA SP 20 29,50 68
9 OLIWER OCZKOWSKI 198 BEATA CIĘŻKI SP 56 29,50 68
10 ADAM BRZEŹIŃSKI 219 KATARZYNA SOBCZAK SP 28 29,00 67
11 MARCIN PACZKOWSKI 210 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 26,00 57
12 KACPER RAHN 221 A SZYDZIK SP 28 26,00 57
13 MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI 199 MACIEJ KASPRZAK SP 31 25,00 54
14 MAKSYMILIAN SZYSLER 216 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 23,00 48
15 KRYSTIAN WIŚNIEWSKI 280 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 22,50 46
16 MIKOŁAJ BARANOWSKI 209 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 21,00 42
17 ADAM NOWACKI 203 KLAUDIA OZTURK SP 62 20,50 40
18 JAKUB URBANOWSKI 256 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 18,50 34
19 KACOER GUMIŃSKI 218 EWA JANKOWSKA SP 37 18,50 34
20 DAWID MANUCHARYAN 303 A SZYDZIK SP 28 13,00 18
                 
 

Skok wzwyż Chłopcy 2002 r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 JAKUB KUCHCZYŃSKI 242 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 1,28 82
2 IGOR KONDEK 299 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,25 77
3 MIKOŁAJ GOSPODAREK 239 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,25 77
4 PRZEMYSŁAW ROZPĘDA 248 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 1,05 46
                 
 

Skok wzwyż Chłopcy 2003 r.   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 PIOTR KASPRZAK 283 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 1,10 70
2 NORBERT BORUSZEWSKI 311 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 1,00 53
                 
 

Skok wzwyż Chłopcy 2004 r. i młodsi   

     
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MATEUSZ GĄSIOR 265 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,10 97
2 BARTOSZ PREUS 205 JOLANTA KUNDE SP 32 1,10 97
3 OLIWIER GOŁEMBIEWSKI 30 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 1,00 77
4 OSKAR KOWALKOWSKI 212 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 1,00 77
5 JAN FEDEJKO 268 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,95 67
6 WIKTOR BEJNA 202 JOLANTA KUNDE SP 32 0,95 67

Piłka nożna

Lekkoatletyka