• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2265088
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
826
1604
12695
2239723
3966
49317
2265088

Twoje IP: 3.237.89.4
Czas serwera: 2020-08-03 11:38:37

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2014-10-09

     
                 
       

Dziewczęta

       
                 
 

60 m Dziewcząt 2002 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 NOEMI CIURKOT 119 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 8,7 103
2 KORNELIA SEMRAU 120 KATARZYNA HOJAN SP 46 9,0 85
3 LENA GRACZYK 140 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,1 79
4 WIKTORIA PĄCZEK 180 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 9,2 74
5 KAMILA PALUCH 130 KLAUDIA OZTURK SP 62 9,3 68
6 OLGA WOJCIECHOWSKA 148 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,5 58
7 DOMINIKA STRZELECKA 192 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 9,5 58
8 ZOFIA ŻYWIAŁOWSKA 138 JOLANTA KUNDE SP 32 9,5 58
9 ALEKSANDRA SKULSKA 1 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,8 44
10 WIKTORIA WYBRAŃSKA 129 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 9,9 40
11 WIKTORIA GLAMA 132 BEATA CIĘŻKI SP 56 10,0 36
12 KINGA BŁASZCZAK 147 JOLANTA KUNDE SP 32 10,0 36
13 WIKTORIA GAŁGANOWSKA 313 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,1 32
14 ZUZANNA WOJCIESZKIEWICZ 136 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,4 22
15 JULIA WIŚNIEWSKA 127 JOLANTA KUNDE SP 58 10,6 16
16 MARTA CZAJCZYK 315 JOLANTA KUNDE SP 32 10,7 13
17 JULIA NOWAKOWSKA 149 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 10,7 13
18 MARYSIA MUSIELEWICZ 126 KATARZYNA HOJAN SP 46 10,7 13
19 PAULINA KOSIŃSKA 312 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 10,8 11
20 WIKTORIA PISULSKA 314 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 10,8 11
21 JULIA ROGOWSKA 143 JOLANTA KUNDE SP 32 10,9 9
22 NATALIA KRZYŻANOWSKA 150 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,0 7
23 AMELIA BORKOWSKA 125 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,3 1
24 JULIA POLOWIEC 231 A SZYDZIK SP 28 11,3 1
25 ZUZANNA MICHALSKA 290 JOLANTA KUNDE SP 32 11,9 0
26 ALICJA JASKÓLSKA 145 JOLANTA KUNDE SP 32 12,6 0
27 OLIWIA SULKOWSKA 131 BEATA CIĘŻKI SP 56 14,4 0
                 
                 
                 
                 
 

60 m  Dziewcząt 2003 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ZUZANNA RYBAK 153 BEATA CIĘŻKI SP 56 9,1 87
2 MATYLDA GANCAREK 162 ALINA KACZOCHA SP 69 9,3 76
3 WIKTORIA POLKOWSKA 316 BEATA CIĘŻKI SP 56 9,4 70
4 WIKTORIA BĄCZYŃSKA 63 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,8 51
5 MARTYNA MAGDZIARZ 59 BEATA CIĘŻKI SP 56 9,8 51
6 ZOFIA LASHMANN 159 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 9,9 46
7 JULIA BLAKOWSKA 158 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,9 46
8 NADIA ADAMCZYK 160 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 10,1 38
9 MAJA KRZYSTOSZEK 163 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 10,2 34
10 MONIKA ZIĘTARSKA 33 EWA JANKOWSKA SP 37 10,2 34
11 PAULINA SULECKA 62 EWA JANKOWSKA SP 37 10,2 34
12 OLIWIA ZIAMEK 319 BEATA CIĘŻKI SP 56 10,3 30
13 JULIA BURSZTYŃSKA 48 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,3 30
14 KLAUDIA ŻECH 321 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 10,3 30
15 KAROLINA BAKALARZ 56 ALINA KACZOCHA SP 69 10,4 27
16 KLAUDIA LEŚNIEWSKA 165 JACEK DREGER KOTOMIERZ 10,5 23
17 ZUZANNA JUREK 317 BEATA CIĘŻKI SP 56 10,5 23
18 OLIMPIA CIEŚLEWICZ 53 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 10,6 20
19 AGNIESZKA PUFELSKA 318 EWA JANKOWSKA SP 37 10,8 15
20 JULITA KSIĘŻAK 27 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,9 12
21 ALEKSANDRA BALICKA 156 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,0 10
22 DOROTA PYTLOS 323 EWA JANKOWSKA SP 37 11,1 7
23 AMELIA GATZ 161 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,2 5
24 MARTYNA WITKOWSKA 51 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,2 5
25 MARTYNA OKONEK 320 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 11,4 2
26 ADRIANNA ,NATALIA RADTKE 100 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 11,8 2
27 ALICJA WARYAS 60 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,5 1
28 JAGODA KOWALSKA 57 ALINA KACZOCHA SP 69 11,5 1
29 MICHALINA GROCHOWSKA 322 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,5 1
30 JAGODA BOJAKOWSKA 42 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,7 0
31 NATALIA KUFFEL 37 EWA JANKOWSKA SP 37 12,0 0
                 
                 
 

60 m Dziewcząt 2004 r. i młodsze      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 OLIWIA KRAWCZYK 67 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 9,8 70
2 NADIA TOMASZEWSKA 66 MACIEJ KASPRZAK SP 31 9,9 65
3 WANESSA TOMSCHAK 117 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 10,1 55
4 VANESSA JAŚKOWIAK 104 IWONA BAUMGART SP 64 10,2 51
5 MAURA SŁAWETA 65 ALEKSANDRA SŁAWETA SP 41 10,2 51
6 ALEKSANDRA BUDNIK 330 JOLANTA KUNDE SP 32 10,2 51
7 JULIANNA BĄKOWSKA 102 IWONA BAUMGART SP 64 10,3 46
8 MARTYNA ŚLEDZIŃSKA 88 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,3 46
9 MARTYNA KUBECKA 96 BEATA CIĘŻKI SP 56 10,3 46
10 MAJA KNYTER 329 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,3 46
11 KINGA OSTROMĘCKA 112 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,4 42
12 PATRYCJA SULECKA 107 EWA JANKOWSKA SP 37 10,6 34
13 MALWINA MICHALSKA 93 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,6 34
14 OLIWIA SCHALSKA 108 EWA JANKOWSKA SP 37 10,6 34
15 RAFAELA JANOWICZ 326 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 10,6 34
16 OLIWIA TROKA 87 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,6 34
17 MARTYNA NIEMCZYK 111 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,7 30
18 WERONIKA RUDNICKA 82 EWA JANKOWSKA SP 37 10,7 30
19 DOMINIKA GŁOWACKA 103 JOLANTA KUNDE SP 32 10,7 30
20 KINGA BABIŃSKA 115 JOLANTA KUNDE SP 32 10,8 27
21 OLIWIA PAJĄK 15 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 10,8 27
22 AMELIA STRZYŻEWSKA 78 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,8 27
23 ALEKSANDRA BELT 116 ALEKSANDRA SŁAWETA SP 41 10,8 27
24 MAJA MICHALSKA 90 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,8 27
25 NICOLE WRÓBLEWSKA 85 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,0 20
26 DARIA KUBIŚ 83 MACIEJ KASPRZAK SP 31 11,2 15
27 JULIA RADKO 79 EWA JANKOWSKA SP 37 11,3 12
28 JULIA PIĘKOS 95 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 11,3 12
29 NADIA SUROWIEC 91 A SZYDZIK SP 28 11,3 12
30 MARTYNA JASIŃSKA 328 A SZYDZIK SP 28 11,3 12
31 JULIA KAŃSKA 327 A SZYDZIK SP 28 11,4 10
32 NATALIA SCHWEISSING 84 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,4 10
33 JULIA ZWIEWKA 81 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,4 10
34 AMELIA KAMEDULSKA 94 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 11,4 10
35 AMELIA BAJBAK 325 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 11,5 7
36 KORNELIA BORTA 114 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 11,6 5
37 MAŁGORZATA SZURPITA 68 BEATA CIĘŻKI SP 56 11,7 4
38 MARTA BŁACHEWICZ 118 GABRIELA GÓRZYCKA SP 64 11,8 2
39 KLAUDIA JENDRASZAK 80 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 11,8 2
40 MICHELLE TKACZYK 75 EWA JANKOWSKA SP 37 12,1 0
41 AGATA RYMARCZYK 109 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 12,2 0
42 LENA JAKUBOWSKA 89 BEATA CIĘŻKI SP 56 12,6 0
                 
                 
 

300 m Dziewcząt 2002 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ALEKSANDRA PIETRUSZA 191 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 50,9 62
2 ANNA TRELA 193 ALINA KACZOCHA SP 64 51,5 57
3 JULIA MUNDZIA 139 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 52,8 47
4 JULIA KURKIEWICZ 6 JOLANTA KUNDE SP 32 54,5 34
5 PATRYCJA CICHA 169 JERZY GAŁKA SP 20 55,3 29
6 DOMINIKA CHILLA 173 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 57,6 16
7 NATALIA BIŁOSZEWSKA 4 JOLANTA KUNDE SP 32 58,0 14
8 ALEKSANDRA TUCHOLSKA 7 JOLANTA KUNDE SP 32 62,5 0
9 OLIWIA ANGOWSKA 2 JOLANTA KUNDE SP 32 62,7 0
10 ALEKSANDRA BŁASZCZYK 3 JOLANTA KUNDE SP 32 66,9 0
11 OLIWIA WIERZBIAŃSKA 146 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 67,9 0
12 ALICJA DULIŃSKA 8 JOLANTA KUNDE SP 32 75,9 0
                 
                 
 

300 m Dziewcząt 2003 r.

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KATARZYNA KIERZEK 196 ALINA KACZOCHA SP 69 50,7 75
2 NADIA MICHALSKA 195 JOLANTA KUNDE SP 32 52,5 58
3 KLAUDIA JAROSZ 34 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 54,9 39
4 ALICJA GABRYSIAK 358 JOLANTA KUNDE SP 32 55,9 32
5 MICHALINA GEPPERT 164 JOLANTA KUNDE SP 32 59,8 10
6 ADRIANNA LENZKOWSKA 28 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 58,9 9
7 MAŁGORZATA DĄBROWSKA 174 JERZY GAŁKA SP 20 60,1 9
8 WIKTORIA MARCINIAK 357 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 62,2 1
9 INGA LUBISZEWSKA 356 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 67,1 0
10 DARIA GROCHOWSKA 43 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 68,6 0
11 WIKTORIA SZULC 355 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 70,1 0
                 
                 
 

300 m Dziewcząt 2004 r. i młodsze      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MARCELINA MARKIEWICZ 331 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 55,2 62
2 KLAUDIA MAJCHRZAK 188 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 55,7 58
3 KORNELIA RUMIŃSKA 101 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 58,6 35
4 NATALIA WEGENKE 186 G KRUSZYK SP 58 59,6 29
5 ZUZANNA RACZKOWIAK 98 KLAUDIA OZTURK SP 62 59,9 27
6 MARTYNA DUDKOWSKA 9 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 60,0 26
7 ZOFIA KOWALSKA 106 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 60,2 25
8 NATALIA ŚWIERKOWSKA 21 JERZY GAŁKA SP 20 60,9 21
9 WIKTORIA PUGĘSEK 71 KLAUDIA OZTURK SP 62 61,0 20
10 KLAUDIA DOROSZEWSKA 334 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 61,2 19
11 EMILIA GOCKIEWICZ 16 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 62,3 14
12 OLIWIA PIECHOWIAK 333 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 63,0 10
13 DARIA SOWIŃSKA 14 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 63,4 9
14 JULIA ROLIRAD 335 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 64,5 4
15 MARTA PIOTROWSKA 20 JERZY GAŁKA SP 20 64,6 4
16 AMELIA KORZENECKA 113 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 65,3 1
17 WERONIKA ZAKRZEWSKA 176 KLAUDIA OZTURK SP 62 62,8 0
18 MARTYNA WALASEK 13 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 65,7 0
19 MAGDALENA KOZŁOWSKA 22 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 66,2 0
20 JOLANTA ANDREARCZYK 11 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 69,0 0
21 ALEKSANDRA SIWEK 12 EWA JANKOWSKA SP 37 69,4 0
22 MARTYNA JASKÓLSKA 72 KLAUDIA OZTURK SP 62 71,8 0
23 JUSTYNA MADAJEWSKA 10 EWA JANKOWSKA SP 37 72,4 0
24 ZUZANNA SZREDER 336 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 72,6 0
25 WIKTORIA KASPROWSKA 332 JERZY GAŁKA SP 20 74,5 0
26 MARTYNA KRUK 17 JERZY GAŁKA SP 20 75,0 0
                 
                 
                 
 

600 m Dziewcząt 2002 r.

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ZUZANNA LICHOWSKA 168 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 1,554 95
2 KIARA WYSOCKA 167 KATARZYNA HOJAN SP 46 1,580 86
3 ZUZANNA ŻYLSKA 177 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 9 2,009 75
4 WIKTORIA SIEKIERKOWSKA 324 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,086 52
5 ALICJA CHROBAK 178 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,094 49
6 ZUZANNA BENDITT 182 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 2,176 29
                 
                 
 

600 m Dziewcząt 2003 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 DOMINIKA TLOCK 175 MACIEJ KASPRZAK SP 31 2,050 67
2 ALICJA ZIÓŁKOWSKA 35 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,105 50
3 JULIA TACZKOWSKA 197 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 2,110 49
4 MARTYNA SZYPERSKA 337 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,114 48
5 ANNA CZARNOCKA 39 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 2,141 41
6 MARTYNA SAS 338 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,148 39
7 KINGA GÓRSKA 23 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,241 20
8 MARTYNA RYŃSKA 24 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 2,244 19
9 ZUZANNA MADAJ 26 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 2,274 14
10 WERONIKA FARNA 339 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 2,297 11
                 
                 
                 
 

600 m Dziewcząt 2004 r. i młodsze      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MAGDALENA CZUBACHOWSKA 184 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,225 36
2 MARTYNA KOCIENIEWSKA 340 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 2,260 29
3 DOMINIKA RONKIEWICZ 185 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,000 0
4 MARIA FÓRMANIAK 189 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,000 0
                 
                 
 

Skok w dal Dziewcząt 2002 r.

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KAMILA PALUCH 130 KLAUDIA OZTURK SP 62 4,24 96
2 ALICJA CHROBAK 178 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 4,22 95
3 NOEMI CIURKOT 119 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,21 94
4 ALEKSANDRA PIETRUSZA 191 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,95 79
5 ANNA TRELA 193 ALINA KACZOCHA SP 64 3,87 75
6 JULIA MUNDZIA 139 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,78 70
7 KORNELIA SEMRAU 120 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,74 67
8 ZUZANNA WOJCIESZKIEWICZ 136 KATARZYNA HOJAN SP 46 3,73 67
9 WIKTORIA SIEKIERKOWSKA 324 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 3,72 66
10 ZUZANNA ŻYLSKA 177 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 9 3,72 66
11 DOMINIKA CHILLA 173 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 3,70 65
12 OLGA WOJCIECHOWSKA 148 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,67 64
13 WIKTORIA GLAMA 132 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,50 55
14 WIKTORIA WYBRAŃSKA 129 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,34 47
15 OLIWIA SULKOWSKA 131 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,28 44
16 NATALIA KRZYŻANOWSKA 150 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,20 40
17 PAULINA KOSIŃSKA 312 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 2,98 30
18 MARYSIA MUSIELEWICZ 126 KATARZYNA HOJAN SP 46 2,86 25
19 WIKTORIA PISULSKA 314 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,80 22
                 
                 
 

Skok w dal Dziewcząt 2003 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ZUZANNA RYBAK 153 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,88 92
2 WIKTORIA POLKOWSKA 316 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,81 87
3 JULIA TACZKOWSKA 197 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,80 87
4 MARTYNA SZYPERSKA 337 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 3,74 83
5 MARTYNA SAS 338 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 3,68 79
6 MARTYNA RYŃSKA 24 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,60 75
7 MONIKA ZIĘTARSKA 33 EWA JANKOWSKA SP 37 3,53 70
8 KATARZYNA KIERZEK 196 ALINA KACZOCHA SP 69 3,52 70
9 ZOFIA LASHMANN 159 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,50 69
10 MARTYNA MAGDZIARZ 59 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,43 65
11 ADRIANNA LENZKOWSKA 28 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,40 63
12 INGA LUBISZEWSKA 356 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,32 58
13 JULIA BURSZTYŃSKA 48 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,28 56
14 OLIWIA ZIAMEK 319 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,23 53
15 AMELIA GATZ 161 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,18 51
16 DARIA GROCHOWSKA 43 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,16 50
17 WIKTORIA BĄCZYŃSKA 63 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,16 50
18 WIKTORIA MARCINIAK 357 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,14 49
19 WERONIKA FARNA 339 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,12 47
20 JAGODA KOWALSKA 57 ALINA KACZOCHA SP 69 3,10 46
21 PAULINA SULECKA 62 EWA JANKOWSKA SP 37 3,10 46
22 KLAUDIA ŻECH 321 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,06 44
23 OLIMPIA CIEŚLEWICZ 53 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,02 42
24 ANNA CZARNOCKA 39 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 2,99 41
25 NADIA ADAMCZYK 160 G KRUSZYK SP 58 2,92 37
26 KAROLINA BAKALARZ 56 ALINA KACZOCHA SP 69 2,86 34
27 JULITA KSIĘŻAK 27 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,81 32
28 MICHALINA GROCHOWSKA 322 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,68 26
29 JAGODA BOJAKOWSKA 42 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,67 25
30 MARTYNA WITKOWSKA 51 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 2,58 21
31 ADRIANNA ,NATALIA RADTKE 100 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 2,54 19
32 DOROTA PYTLOS 323 EWA JANKOWSKA SP 37 2,51 18
33 ZUZANNA JUREK 317 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,08 1
                 
                 
                 
                 
                 
                 
 

Skok w dal Dziewcząt 2004 r. i młodsze

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 OLIWIA KRAWCZYK 67 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,56 94
2 NADIA TOMASZEWSKA 66 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,54 92
3 MARCELINA MARKIEWICZ 331 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,46 87
4 OLIWIA TROKA 87 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,36 80
5 MAJA KNYTER 329 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 3,22 71
6 MARTYNA ŚLEDZIŃSKA 88 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,22 71
7 NATALIA WEGENKE 186 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,22 71
8 JULIA ROLIRAD 335 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,21 70
9 KLAUDIA MAJCHRZAK 188 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,18 68
10 OLIWIA PAJĄK 15 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,14 66
11 MAURA SŁAWETA 65 ALEKSANDRA SŁAWETA SP 41 3,14 66
12 MALWINA MICHALSKA 93 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,13 65
13 ZOFIA KOWALSKA 106 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,13 65
14 MAGDALENA CZUBACHOWSKA 184 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,12 64
15 WANESSA TOMSCHAK 117 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 3,11 64
16 RAFAELA JANOWICZ 326 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,10 63
17 MAJA MICHALSKA 90 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,08 62
18 MARTYNA NIEMCZYK 111 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,06 60
19 JULIA PIĘKOS 95 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 3,04 59
20 OLIWIA PIECHOWIAK 333 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,04 59
21 KLAUDIA DOROSZEWSKA 334 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,02 58
22 WERONIKA ZAKRZEWSKA 176 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,01 57
23 MARTYNA KUBECKA 96 BEATA CIĘŻKI SP 56 3,01 57
24 MARIA FÓRMANIAK 189 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,00 57
25 AMELIA STRZYŻEWSKA 78 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,00 57
26 WIKTORIA PUGĘSEK 71 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,98 56
27 MARTA BŁACHEWICZ 118 GABRIELA GÓRZYCKA SP 64 2,97 55
28 ALEKSANDRA BELT 116 ALEKSANDRA SŁAWETA SP 41 2,95 54
29 MAGDALENA KOZŁOWSKA 22 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,90 51
30 NICOLE WRÓBLEWSKA 85 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,90 51
31 MARTA PIOTROWSKA 20 JERZY GAŁKA SP 20 2,87 49
32 ZUZANNA SZREDER 336 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 2,85 48
33 JULIA ZWIEWKA 81 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,84 47
34 DOMINIKA GŁOWACKA 103 JOLANTA KUNDE SP 32 2,84 47
35 KORNELIA BORTA 114 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 2,83 47
36 JOLANTA ANDREARCZYK 11 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 2,82 46
37 LENA JAKUBOWSKA 89 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,80 45
38 DARIA SOWIŃSKA 14 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 2,75 42
39 AMELIA KAMEDULSKA 94 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 2,67 38
40 OLIWIA SCHALSKA 108 EWA JANKOWSKA SP 37 2,60 34
41 JULIA KALISKA 69 A SZYDZIK SP 28 2,59 33
42 MARTYNA KRUK 17 JERZY GAŁKA SP 20 2,57 32
43 MAŁGORZATA SZURPITA 68 BEATA CIĘŻKI SP 56 2,53 30
44 NATALIA ŚWIERKOWSKA 21 JERZY GAŁKA SP 20 2,48 28
45 AMELIA BAJBAK 325 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 2,42 24
46 MARTYNA JASKÓLSKA 72 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,10 9
                 
                 
                 
 

Rzut piłką palantową Dziewczęta 2002r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 ALEKSANDRA TUCHOLSKA 7 JOLANTA KUNDE SP 32 37,50 82
2 PATRYCJA CICHA 169 JERZY GAŁKA SP 20 35,50 76
3 KIARA WYSOCKA 167 KATARZYNA HOJAN SP 46 33,50 71
4 WIKTORIA PĄCZEK 180 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 28,00 55
5 JAGODA KWIATKOWSKA 170 KLAUDIA OZTURK SP 62 28,00 55
6 JULIA WIŚNIEWSKA 127 JOLANTA KUNDE SP 58 23,50 43
7 NATALIA BIŁOSZEWSKA 4 JOLANTA KUNDE SP 32 21,50 38
8 ALEKSANDRA BŁASZCZYK 3 JOLANTA KUNDE SP 32 21,50 38
9 ZUZANNA LICHOWSKA 168 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 21,00 36
10 ALICJA JASKÓLSKA 145 JOLANTA KUNDE SP 32 20,00 34
11 ZUZANNA MICHALSKA 290 JOLANTA KUNDE SP 32 19,00 31
12 AMELIA BORKOWSKA 125 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 19,00 31
                 
                 
                 
 

Rzut piłką palantową Dziewczęta 2003 r.

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KLAUDIA LEŚNIEWSKA 165 JACEK DREGER KOTOMIERZ 31,50 81
2 ZUZANNA MADAJ 26 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 29,50 74
3 DOMINIKA TLOCK 175 MACIEJ KASPRZAK SP 31 26,00 62
4 MARTYNA OKONEK 320 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 24,00 55
5 WIKTORIA SZULC 355 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 23,00 52
6 JULIA BLAKOWSKA 158 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 23,00 52
7 ALICJA WARYAS 60 BEATA CIĘŻKI SP 56 22,00 49
8 KINGA GÓRSKA 23 JOLANTA FIEDOROWICZ SP 65 21,00 46
9 MAŁGORZATA DĄBROWSKA 174 JERZY GAŁKA SP 20 19,00 40
10 AGNIESZKA PUFELSKA 318 EWA JANKOWSKA SP 37 18,50 38
11 NATALIA KUFFEL 37 EWA JANKOWSKA SP 37 10,50 15
                 
                 
                 
 

Rzut piłką palantową Dziewczęta 2004 r. i młodsze     

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 JUSTYNA MADAJEWSKA 10 EWA JANKOWSKA SP 37 24,00 73
2 PATRYCJA SULECKA 107 EWA JANKOWSKA SP 37 23,50 71
3 NATALIA SCHWEISSING 84 BEATA CIĘŻKI SP 56 20,50 59
4 WERONIKA RUDNICKA 82 EWA JANKOWSKA SP 37 20,00 57
5 EMILIA GOCKIEWICZ 16 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 19,50 55
6 MICHELLE TKACZYK 75 EWA JANKOWSKA SP 37 18,50 51
7 JULIA RADKO 79 EWA JANKOWSKA SP 37 18,00 49
8 DARIA KUBIŚ 83 MACIEJ KASPRZAK SP 31 17,50 47
9 ALEKSANDRA SIWEK 12 EWA JANKOWSKA SP 37 17,50 47
10 MARTYNA DUDKOWSKA 9 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 14,00 34
11 KLAUDIA JENDRASZAK 80 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 14,00 34
12 ZUZANNA RACZKOWIAK 98 KLAUDIA OZTURK SP 62 13,50 32
13 KINGA BABIŃSKA 115 JOLANTA KUNDE SP 32 13,00 31
14 ALEKSANDRA BUDNIK 330 JOLANTA KUNDE SP 32 13,00 31
15 KORNELIA RUMIŃSKA 101 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 12,50 29
                 
                 
                 
 

Skok wzwyż Dziewcząt 2002 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 DOMINIKA STRZELECKA 192 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 1,25 98
2 JULIA KURKIEWICZ 6 JOLANTA KUNDE SP 32 1,20 88
3 LENA GRACZYK 140 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,20 88
4 KINGA BŁASZCZAK 147 JOLANTA KUNDE SP 32 1,10 68
5 ALEKSANDRA SKULSKA 1 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,10 68
6 WIKTORIA GAŁGANOWSKA 313 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,10 68
7 ZOFIA ŻYWIAŁOWSKA 138 JOLANTA KUNDE SP 32 1,05 59
8 JULIA ROGOWSKA 143 JOLANTA KUNDE SP 32 1,05 59
9 OLIWIA ANGOWSKA 2 JOLANTA KUNDE SP 32 1,05 59
10 ZUZANNA BENDITT 182 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 1,05 59
11 MARTA CZAJCZYK 315 JOLANTA KUNDE SP 32 0,95 40
12 OLIWIA WIERZBIAŃSKA 146 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 0,95 40
13 ALICJA DULIŃSKA 8 JOLANTA KUNDE SP 32 0,95 40
14 JULIA NOWAKOWSKA 149 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 0,90 31
                 
                 
                 
  Skok wzwyż Dziewcząt 2003 r.            
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KLAUDIA JAROSZ 34 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,25 110
2 NADIA MICHALSKA 195 JOLANTA KUNDE SP 32 1,15 89
3 MATYLDA GANCAREK 162 ALINA KACZOCHA SP 69 1,10 78
4 MAJA KRZYSTOSZEK 163 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 1,05 68
5 MICHALINA GEPPERT 164 JOLANTA KUNDE SP 32 1,05 68
6 ALEKSANDRA BALICKA 156 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 1,00 58
7 ALICJA GABRYSIAK 358 JOLANTA KUNDE SP 32 1,00 58
                 
                 
                 
  Skok wzwyż Dziewcząt 2004 r. i młodsze            
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MARTYNA WALASEK 13 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,15 128
2 DOMINIKA RONKIEWICZ 185 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,05 103
3 AMELIA KORZENECKA 113 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,95 78
4 KINGA OSTROMĘCKA 112 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,95 78
5 AGATA RYMARCZYK 109 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,95 78
                 
                 
                 
                 
       

Chłopcy

       
                 
                 
 

60 m Chłopcy 2002 r.      

                 
                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 DAWID KASZYŃSKI 234 ALINA KACZOCHA NSP1 8,0 115
2 PAWEŁ WEGENKE 236 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 8,7 73
3 BARTOSZ SMOLIBOWSKI 307 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 8,8 67
4 GRACJAN MATHIA 247 LIDIA GRAUL SP 38 8,8 67
5 JAKUB WALUKIEWICZ 342 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,1 52
6 SEBASTIAN KOWALCZYK 245 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 9,1 52
7 JAKUB KUCHCZYŃSKI 242 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,2 48
8 MICHAŁ KUCHARSKI 341 EWA JANKOWSKA SP 37 9,2 48
9 OLAF STYCZYŃSKI 241 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,4 39
10 KAMIL SILEZIN 363 KLAUDIA OZTURK SP 62 9,5 35
11 DAWID TADRZAK 364 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 9,5 35
12 JAKUB ABRAMUK 343 KLAUDIA OZTURK SP 62 9,9 21
13 MIKOŁAJ GOSPODAREK 239 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,3 11
14 WOJCIECH JANISZEWSKI 244 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,3 11
15 SZYMON MATUSZCZAK 243 KLAUDIA OZTURK SP 62 10,6 4
16 DORIAN ŻARNA 362 KLAUDIA OZTURK SP 62 11,8 0
                 
                 
 

60 m Chłopcy 2003 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KACPER CZESIŃSKI 350 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 8,5 117
2 KELIAN KACZMAREK 223 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 9,1 79
3 KAMIL CIEŚLAK 351 KLAUDIA OZTURK SP 62 9,3 68
4 PAWEŁ JAGIEŁOWICZ 226 LIDIA GRAUL SP 38 9,5 58
5 KACPER SMOLIŃSKI 225 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 9,9 40
6 GRACJAN ROWIŃSKI 224 EWA JANKOWSKA SP 37 9,9 40
7 MATEUSZ NOWACKI 305 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 10,2 29
8 ŻARNA NATANIEL 366 KLAUDIA OZTURK SP 62 10,2 29
9 JAKUB NOWAKOWSKI 365 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 10,8 11
10 HUBERT ZAKRZEWSKI 232 KLAUDIA OZTURK SP 62 10,9 9
11 KACPER TABOROWSKI 291 KLAUDIA OZTURK SP 62 11,2 3
12 JAKUB PIECHOCKI 353 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,9 0
                 
                 
 

60 m Chłopcy 2004 r. i młodsi      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 OLIWER OCZKOWSKI 198 BEATA CIĘŻKI SP 56 9,2 83
2 MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI 199 MACIEJ KASPRZAK SP 31 9,5 67
3 JAKUB KUCHARCZYK 200 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 9,7 57
4 BŁAŻEJ JEŻAKOWSKI 201 MACIEJ KASPRZAK SP 31 9,7 57
5 DAWID ROSIŃSKI 344 MACIEJ KASPRZAK SP 31 9,7 57
6 MATEUSZ EJANKOWSKI 222 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 9,8 52
7 JAKUB ANGOWSKI 263 JOLANTA KUNDE SP 32 9,8 52
8 PIOTR ORACZ 349 MACIEJ KASPRZAK SP 31 9,8 52
9 MAKSYMILIAN SZYSLER 216 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 9,9 47
10 BARTOSZ PREUS 205 JOLANTA KUNDE SP 32 9,9 47
11 JAKUB MATUSZYŃSKI 213 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,1 39
12 OSKAR KOWALKOWSKI 212 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,2 35
13 MARCIN PACZKOWSKI 210 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 10,2 35
14 ADAM BRZEŹIŃSKI 219 KATARZYNA SOBCZAK SP 28 10,3 31
15 JAN FEDEJKO 268 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 10,4 28
16 DENIS BONDYRA 215 MACIEJ KASPRZAK SP 31 10,4 28
17 ANTEK ŻUKOWSKI 348 IWONA BYCZKOWSKA SP 63 11,0 10
18 DAWID GŁOWICKI 346 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 11,1 8
19 MAKSYMILIAN NOWICKI 208 ALINA KACZOCHA SP 9 11,3 4
20 MATEUSZ ZIMNY 347 A SZYDZIK SP 28 11,3 4
21 MICHAŁ ŁAPACZ 345 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 12,9 0
                 
                 
 

300 m Chłopcy 2002 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MACIEJ PIEKARSKI 292 MACIEJ KASPRZAK SP 31 47,7 58
2 PIOTR JAGIEŁOWICZ 237 LIDIA GRAUL SP 38 49,3 45
3 IGOR PROKOPOWICZ 293 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 49,6 43
4 DAWID MAŁOLEPSZY 298 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 50,3 38
5 IGOR KONDEK 299 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 51,6 30
6 JAKUB ŁOBODZIŃSKI 294 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 51,9 28
7 SZCZEPAN KRANZE 367 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 53,3 20
8 OLAF SIEMIENIEC 295 A SZYDZIK SP 28 53,9 17
9 KAMIL BUKOWSKI 297 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 55,5 10
10 PRZEMYSŁAW ROZPĘDA 248 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 56,6 7
11 ADRIAN KATNER 302 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 59,6 0
                 
                 
                 
 

300 m Chłopcy 2003 r.      

M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 CYPRIAN SUŚ 281 ALINA KACZOCHA SP 69 50,9 61
2 KACPER DZIUBICH 282 JERZY GAŁKA SP 20 51,6 55
3 KRYSTIAN WSZOŁEK 288 ALINA KACZOCHA SP 69 52,6 47
4 MICHAŁ FRĄCKOWIAK 284 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 52,9 45
5 KAROL OLSZEWSKI 376 EWA JANKOWSKA SP 37 54,4 35
6 PIOTR KASPRZAK 283 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 54,9 31
7 OSKAR KARLIŃSKI 289 ALINA KACZOCHA SP 69 55,4 28
8 SEBASTIAN KANTAK 278 EWA JANKOWSKA SP 37 57,2 19
9 NIKODEM GOLEC 286 ALINA KACZOCHA SP 69 58,4 13
10 KACPER GŁÓD 375 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 58,7 12
11 ADRIAN GUMIŃSKI 287 JERZY GAŁKA SP 20 60,8 5
12 DOMINIK ŁABĘDZIWESKI 31 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 61,1 4
13 MICHAŁ ZIEMBA 310 KLAUDIA OZTURK SP 62 62,2 1
14 PAWEŁ BARTOSZEWSKI 378 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 67,9 0
15 DANIEL KLUKOWSKI 354 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 69,4 0
                 
                 
 

300 m Chłopcy 2004 r. i młodsi      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KACPER PILCH 368 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 53,9 54
2 DANIEL KASPERSKI 261 JERZY GAŁKA SP 20 55,4 43
3 NIKODEM WIŚNIEWSKI 372 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 55,8 40
4 MAKSYMILIAN SZPAKOWSKI 272 EWA JANKOWSKA SP 37 56,9 33
5 MATEUSZ GĄSIOR 265 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 57,0 32
6 JAKUB CIEŚLEWICZ 271 KLAUDIA OZTURK SP 62 57,5 29
7 WOJCIECH GULBINOWICZ 369 JOLANTA KUNDE SP 32 57,7 28
8 WIKTOR BEJNA 202 JOLANTA KUNDE SP 32 57,9 27
9 MACIEJ DĄBROWSKI 264 JERZY GAŁKA SP 20 58,6 23
10 MIKOŁAJ BARANOWSKI 209 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 58,9 21
11 TOMASZ WĘGLARZ 270 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 59,3 19
12 PAWEŁ WĘGLARZ 207 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 60,9 12
13 KAJETAN WERDER 262 JERZY GAŁKA SP 20 61,3 10
14 OLIWER ONAK 309 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 62,5 6
15 MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 274 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 63,5 3
16 KACPER MAKOWSKI 275 KLAUDIA OZTURK SP 62 64,1 2
17 ADRIAN TYKWIŃSKI 359 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 64,6 1
18 MIKOŁAJ BETHKE 370 KLAUDIA OZTURK SP 32 68,6 0
19 MIKOŁAJ SIERSZULSKI 371 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 69,9 0
20 MACIEJ KOCZOROWSKI 267 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 70,3 0
21 SZYMON BADZIŃSKI 360 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 73,8 0
22 KRYSTIAN WIŚNIEWSKI 280 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 73,9 0
23 TOMASZ GUMIŃSKI 220 JERZY GAŁKA SP 20 74,1 0
                 
                 
                 
 

1000 m Chłopcy 2002 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 WOJCIECH GANDZIAROWSKI 374 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,391 40
2 WIKTOR FIJOŁEK 252 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,568 17
3 SZYMON CZAJKOWSKI 253 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 3,576 16
4 MARCIN WRÓBLEWSKI 250 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 4,009 13
                 
                 
                 
 

1000 m Chłopcy 2003 r.      

M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MIŁOSZ MROZEK 258 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,345 70
2 BARTOSZ KUJAWA 259 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,504 42
3 NORBERT BORUSZEWSKI 311 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 4,093 17
4 SZYMON BOGDAŃSKI 377 ANNA PTASZYŃSKA SP 27 6,000 0
                 
                 
 

1000 m Chłopcy 2004r. i młodsi      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 PIOTR WNUK 361 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,457 59
2 MAREK WITOŃ 255 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,489 53
3 KORNEL PACZKOWSKI 254 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,251 8
4 JAKUB URBANOWSKI 256 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 4,332 3
5 JAKUB GOŁOFIT 373 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 5,024 0
                 
                 
 

Skok w dal Chłopcy 2002 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 DAWID KASZYŃSKI 234 ALINA KACZOCHA NSP1 4,64 84
2 KAMIL BUKOWSKI 297 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 4,36 70
3 PAWEŁ WEGENKE 236 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 4,23 64
4 OLAF STYCZYŃSKI 241 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 4,22 64
5 IGOR PROKOPOWICZ 293 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 4,11 59
6 MACIEJ PIEKARSKI 292 MACIEJ KASPRZAK SP 31 4,00 54
7 SEBASTIAN KOWALCZYK 245 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,95 52
8 KAMIL SILEZIN 363 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,86 48
9 WOJCIECH GANDZIAROWSKI 374 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,78 45
10 WOJCIECH JANISZEWSKI 244 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,49 33
11 DAWID TADRZAK 364 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,44 31
12 WIKTOR FIJOŁEK 252 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,36 28
13 DORIAN ŻARNA 362 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,69 8
                 
                 
                 
 

Skok w dal Chłopcy 2003 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 CYPRIAN SUŚ 281 ALINA KACZOCHA SP 69 4,10 91
2 KRYSTIAN WSZOŁEK 288 ALINA KACZOCHA SP 69 3,90 79
3 OSKAR KARLIŃSKI 289 ALINA KACZOCHA SP 69 3,84 76
4 MICHAŁ ZIEMBA 310 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,74 70
5 KELIAN KACZMAREK 223 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 3,62 64
6 MIŁOSZ MROZEK 258 MAŁGORZATA MAGNUSZEWSKA SP 27 3,50 57
7 NIKODEM GOLEC 286 ALINA KACZOCHA SP 69 3,43 54
8 NORBERT BORUSZEWSKI 311 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 3,41 53
9 KAROL OLSZEWSKI 376 EWA JANKOWSKA SP 37 3,38 51
10 KACPER SMOLIŃSKI 225 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 3,30 47
11 JAKUB NOWAKOWSKI 365 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,22 44
12 KACPER GŁÓD 375 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 3,21 43
13 SZYMON BOGDAŃSKI 377 ANNA PTASZYŃSKA SP 27 3,20 43
14 KACPER TABOROWSKI 291 KLAUDIA OZTURK SP 62 3,20 43
15 ADRIAN GUMIŃSKI 287 JERZY GAŁKA SP 20 3,14 40
16 SEBASTIAN KANTAK 278 EWA JANKOWSKA SP 37 3,10 38
17 MATEUSZ NOWACKI 305 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,03 35
18 HUBERT ZAKRZEWSKI 232 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,91 30
                 
                 
 

Skok w dal Chłopcy 2004 r. i młodsi      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MATEUSZ EJANKOWSKI 222 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,92 87
2 BŁAŻEJ JEŻAKOWSKI 201 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,86 84
3 PIOTR WNUK 361 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,78 79
4 JAKUB KUCHARCZYK 200 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,78 79
5 DAWID ROSIŃSKI 344 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,72 75
6 MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI 199 MACIEJ KASPRZAK SP 31 3,59 68
7 MAKSYMILIAN SZPAKOWSKI 272 EWA JANKOWSKA SP 37 3,50 63
8 MARCIN PACZKOWSKI 210 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 3,36 56
9 JAKUB URBANOWSKI 256 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 3,36 56
10 MACIEJ DĄBROWSKI 264 JERZY GAŁKA SP 20 3,35 55
11 TOMASZ GUMIŃSKI 220 JERZY GAŁKA SP 20 3,31 53
12 MIKOŁAJ BARANOWSKI 209 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 3,29 52
13 OSKAR KOWALKOWSKI 212 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 3,27 51
14 TOMASZ WĘGLARZ 270 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,25 50
15 OLIWER ONAK 309 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 3,21 48
16 ADRIAN TYKWIŃSKI 359 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 3,18 46
17 MIKOŁAJ WYBRAŃSKI 274 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 3,18 46
18 MACIEJ KOCZOROWSKI 267 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 3,16 45
19 MAKSYMILIAN NOWICKI 208 ALINA KACZOCHA SP 9 3,11 43
20 ANTEK ŻUKOWSKI 348 IWONA BYCZKOWSKA SP 63 3,11 43
21 KAJETAN WERDER 262 JERZY GAŁKA SP 20 3,10 43
22 KACPER MAKOWSKI 275 KLAUDIA OZTURK SP 62 2,97 37
23 MAREK WITOŃ 255 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,95 36
24 SZYMON BADZIŃSKI 360 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 2,55 19
                 
                 
                 
 

Rzut piłką palantową Chłopcy 2002 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 BARTOSZ SMOLIBOWSKI 307 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 62,5 116
2 LARS KOZŁOWSKI 308 LIDIA GRAUL SP 38 62,0 115
3 MICHAŁ KUCHARSKI 341 EWA JANKOWSKA SP 37 49,0 84
4 GRACJAN MATHIA 247 LIDIA GRAUL SP 38 45,0 75
5 JAKUB WALUKIEWICZ 342 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 43,0 70
6 DAWID MAŁOLEPSZY 298 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 38,5 60
7 SZYMON CZAJKOWSKI 253 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 36,5 56
8 SZYMON MATUSZCZAK 243 KLAUDIA OZTURK SP 62 36,0 55
9 JAKUB ŁOBODZIŃSKI 294 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 35,0 53
10 PIOTR JAGIEŁOWICZ 237 LIDIA GRAUL SP 38 32,5 47
11 JAKUB ABRAMUK 343 KLAUDIA OZTURK SP 62 30,0 42
                 
                 
 

Rzut piłką palantową Chłopcy 2003 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 KRZYSZTOF ZYBERTOWICZ 304 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 43,0 83
2 KACPER DZIUBICH 282 JERZY GAŁKA SP 20 40,0 75
3 GRACJAN ROWIŃSKI 224 EWA JANKOWSKA SP 37 39,5 74
4 KAMIL CIEŚLAK 351 KLAUDIA OZTURK SP 62 37,5 69
5 DOMINIK GRABOWSKI 230 ROMAN NALAZEK KOTOMIERZ 37,0 68
6 KACPER CZESIŃSKI 350 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 34,0 60
7 PAWEŁ JAGIEŁOWICZ 226 LIDIA GRAUL SP 38 32,5 57
8 JAKUB PIECHOCKI 353 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 29,5 49
9 BARTOSZ KUJAWA 259 MIKOŁAJ ROJTEK SP 67 28,5 47
10 DOMINIK ŁABĘDZIWESKI 31 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 27,5 44
11 NATALIA ŻARNA 352 KLAUDIA OZTURK SP 32 25,0 38
12 DANIEL KLUKOWSKI 354 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 20,3 27
                 
                 

 

Rzut piłką palantową Chłopcy 2004 r. i młodsi     

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 JAKUB MATUSZYŃSKI 213 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 36,5 91
2 DAWID GŁOWICKI 346 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 35,0 86
3 JAKUB ANGOWSKI 263 JOLANTA KUNDE SP 32 33,0 80
4 OLIWER OCZKOWSKI 198 BEATA CIĘŻKI SP 56 33,0 80
5 JAKUB CIEŚLEWICZ 271 KLAUDIA OZTURK SP 62 32,5 78
6 DANIEL KASPERSKI 261 JERZY GAŁKA SP 20 32,0 76
7 DENIS BONDYRA 215 MACIEJ KASPRZAK SP 31 30,5 71
8 PAWEŁ WĘGLARZ 207 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 30,5 71
9 KRYSTIAN WIŚNIEWSKI 280 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 30,0 70
10 JAKUB GOŁOFIT 373 HANNA WIERZCHOWSKA-MACIEJEWSKA SP 47 30,0 70
11 ADAM BRZEŹIŃSKI 219 KATARZYNA SOBCZAK SP 28 30,0 70
12 MIKOŁAJ BETHKE 370 KLAUDIA OZTURK SP 32 28,0 63
13 NIKODEM WIŚNIEWSKI 372 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 27,5 62
14 MIKOŁAJ SIERSZULSKI 371 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 26,0 57
15 PIOTR ORACZ 349 MACIEJ KASPRZAK SP 31 24,0 51
16 MATEUSZ ZIMNY 347 A SZYDZIK SP 28 23,5 49
17 MICHAŁ ŁAPACZ 345 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 23,0 48
                 
                 
                 
 

Skok wzwyż Chłopcy 2002 r.      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 JAKUB KUCHCZYŃSKI 242 DANIEL KAŹMIERCZAK SP 14 1,35 93
2 MIKOŁAJ GOSPODAREK 239 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,30 85
3 IGOR KONDEK 299 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,25 77
4 SZCZEPAN KRANZE 367 KATARZYNA JAKUBOWSKA SP 12 1,15 61
5 PRZEMYSŁAW ROZPĘDA 248 GRAŻYNA KRUSZYK SP 58 1,15 61
6 MARCIN WRÓBLEWSKI 250 ALEKSANDRA GŁOWACKA SP 32 1,10 54
7 ADRIAN KATNER 302 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,05 46
                 
                 
 

Skok wzwyż Chłopcy 2003 r.

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 PIOTR KASPRZAK 283 GRAŻYNA  KRUSZYK SP 58 1,15 79
2 MICHAŁ FRĄCKOWIAK 284 DANIEL DOBROWOLSKI SP 63 0,95 45
                 
                 
 

Skok wzwyż Chłopcy 2004 r. i młodsi      

                 
M-ce Imię Nazwisko Nr start. Nazwisko i Imię  opiekuna Szkoła Wynik Punkty
1 MATEUSZ GĄSIOR 265 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,10 97
2 KACPER PILCH 368 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 1,05 87
3 BARTOSZ PREUS 205 JOLANTA KUNDE SP 32 1,05 87
4 MAKSYMILIAN SZYSLER 216 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,95 67
5 WIKTOR BEJNA 202 JOLANTA KUNDE SP 32 0,90 57
6 WOJCIECH GULBINOWICZ 369 JOLANTA KUNDE SP 32 0,90 57
7 KORNEL PACZKOWSKI 254 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,90 57
8 JAN FEDEJKO 268 MALWINA STEFAŃSKA SP 69 0,90 57

Piłka nożna

Lekkoatletyka