• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

3244030
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
253
3133
3386
3230058
6289
39278
3244030

Twoje IP: 3.238.90.95
Czas serwera: 2022-10-04 07:51:27

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 28.04.2022

Bydgoskie Czwartki Lekkoatletyczne : 28.04.2022

60 metrów dziewcząt  rocznik 2011

1m. Łyszczarz Maria

2m. Iga Jasińska

3m. Machnacz Agata

60 metrów dziewcząt rocznik 2010

1m. Gmosińska Maja

2m. Możejko Zofia

3m. Kowalska Patrycja

60 metrów dziewcząt rocznik 2009

1m.  Martyna Szysler

2m. Milena Marek

3m. Nadia Chwieduk

60 metrów chłopców rocznik 2011

1m.  Maksymilian Dzidziński

2m. Patryk Szymański

3m. Mikołaj Jankiewicz

60 metrów chłopców rocznik 2010

1m. Wiktor Fidik

2m. Oskar Budziński

3m. Igor Kaczocha

60 metrów chłopców rocznik 2009

1m. Mikołaj Gałązka

2m. Maksymilian Kania

3m. Oskar Chwieduk

1000 metrów chłopców rocznik 2009

1m. Jakub Kozłowski

1000 metrów chłopców rocznik 2010

1m. Mikołaj Czywczyński

2m. Mateusz Włodarczyk

1000 metrów chłopców rocznik 2011

1m. Jakub Wika

600 metrów dziewcząt rocznik 2011

1m. Natalia Kania

2m. Lena Zawodzińska

3m. Julia Hylinska

600 metrów dziewcząt rocznik 2010

1m. Aurelia Wódzka

600 metrów dziewczat rocznik 2009

1m. Julia Narloch

300 metrów chłopców 2009

1m. Jan Chróstowski

2m. Antoni Skórski

300 metrów chłopców rocznik 2010

1m. Łukasz Czuba

300 metrów chłopców rocznik 2011

1m. Nikodem Hańczuk

2m. Tadeusz Miesła

300 metrów dziewcząt rocznik 2011

1m. Nadia Tacław

2m. Zuzanna Wera

3m. Wiktoria Nejman

300 metrów dziewcząt rocznik 2020

1m. Lilianna Neumann

2m. Anna Idczak

3m. Inga Birkholz

300 metrów dziewcząt rocznik 2009

1m.Julia Tworek

2m. Pola Niewiadomy

3m. Inga Birkholz

Rzut piłeczką palantową chłopców 2009

1m.Jan Chróstowski

2. Jakub Kozłowski

3m. Antonii Skórski

Rzut piłeczką palantową chłopców 2010

1m. Fabian Stasiak

2m. Łukasz Czub

3m. Mikołaj Czywczyński

Rzut piłeczką palantową chłopców 2011

1m. Jakub Regliński

2m. Arshenii  Shtera

3m. Wiktor Gruszczyński

Rzut Piłeczką palantową dziewcząt 2009

1m. Maja Młodziakowska

2m. Lilianna Ziaja

Rzut Piłeczką palantową dziewcząt 2020

1m. Adrianna Gorzkiewicz

2m. Kaja Grzelczak

3m. Marta Ferenc

Rzut piłeczka palantową dziewcząt 2011

1m. Julia Nienwika

2m. Julia Hilinska

3m. Viktoria Rybka

Skok w dal dziewcząt rocznik 2011

1m. Agata Machnacz

2m.Natasza Kania

3m. Julianna Kowalewska

Skok w dal dziewcząt rocznik 2010

1m. Natalia Kubiak

2m Patrycja Kowalewska

3m. Maja Gmosińska

Skok w dal dziewcząt rocznik 2009

1m.Martyna Szysler

2m. Milena Marek

3m. Nadia Chwieduk

Skok w dal chłopców rocznik 2011

1m. Maksymilian Dziedziński

2m. Oliwier Kuźniewski

3m. Tymonu Sokolov

Skok w dal chłopców rocznik 2010

1m. Igor Kaczocha

2m. Stanisław Brzuchalski

3m. Wiktor Fidik

Skok w dal chłopców rocznik 2009

1m. Maksymikian Kania

2m. Mikołaj Gałązka

3m. Ksawery Szutro

 

 



Imię Nazwisko Płeć Rocznik Czas Szkoła Konkurencja Miejsce
Mikołaj Jankiewicz Mężczyzna 2011 09.63s SP15 Bieg na 60m. 1
Beniamin Kapeliński Mężczyzna 2011 09.73s SP 15 Bieg na 60m. 2
Jordan Kaźmierski Mężczyzna 2011 09.83s SP15 Bieg na 60m. 3
Oliwier Kuźniewski Mężczyzna 2012 10.05s SP 15 Bieg na 60m. 4
Nikodem Bielicki Mężczyzna 2011 10.55s SP 15 Bieg na 60m. 5
Wiktor Gabrych Mężczyzna 2011 11.96s SP 15 Bieg na 60m. 6
Maksymilian Dzidziński Mężczyzna 2011 08.93s SP 31 Bieg na 60m. 1
Patryk Szymanowski Mężczyzna 2011 09.30s SP 31 Bieg na 60m. 2
Rafał Berg Mężczyzna 2011 10.15s SP 30 Bieg na 60m. 3
Aleksander  Wiśniewski Mężczyzna 2011 10.18s SP 15 Bieg na 60m. 4
Tymon Pomykajczyk Mężczyzna 2011 10.29s SP 15 Bieg na 60m. 5
Julian Kujawa Mężczyzna 2011 10.47s SP 14 Bieg na 60m. 6
Jacek Szreiber Mężczyzna 2011 10.22s SP 31 Bieg na 60m. 1
Gabriel Pingot Mężczyzna 2011 10.42s SP 14 Bieg na 60m. 2
Tymur Sokola Mężczyzna 2011 10.82s SP 31 Bieg na 60m. 3
Jakub Domaracki Mężczyzna 2011 11.47s SP 14 Bieg na 60m. 4
Jan Zawisza Mężczyzna 2011 11.49s SP14 Bieg na 60m. 5
Olek Plewa Mężczyzna 2011 11.76s SP 15 Bieg na 60m. 6
Jakub Regliński Mężczyzna 2011 09.94s SP 30 Bieg na 60m. 1
Maciej Ruba Mężczyzna 2011 10.15s SP 31 Bieg na 60m. 2
Piotr Młodzikowksi Mężczyzna 2011 10.25s SP 32 Bieg na 60m. 3
Franciszek Płosiński Mężczyzna 2011 10.47s SP 14 Bieg na 60m. 4
Daniel Bagrowski Mężczyzna 2011 10.50s SP 14 Bieg na 60m. 5
Arsenii Shtera Mężczyzna 2011 10.58s SP 31 Bieg na 60m. 6
Igor Kaczocha Mężczyzna 2010 09.30s SP 15 Bieg na 60m. 1
Aleks  Modry Mężczyzna 2012 10.07s SP 30 Bieg na 60m. 2
Sebastian Modeja Mężczyzna 2011 10.17s SP 30 Bieg na 60m. 3
Julian Dziemidik Mężczyzna 2011 10.55S SP 31 Bieg na 60m. 4
Piotr Czekalski Mężczyzna 2011 10.65s SP 32 Bieg na 60m. 5
Wiktor Gruszczyński Mężczyzna 2011 10.76s SP 32 Bieg na 60m. 6
Oskar Budziński Mężczyzna 2010 09.24s SP 15 Bieg na 60m. 1
Fabian Stasiak Mężczyzna 2010 09.57s SP 14 Bieg na 60m. 2
Patryk Kostrzewski Mężczyzna 2012 10.04s SP 30 Bieg na 60m. 3
Wiktor Bodanka Mężczyzna 2010 10.31s SP 15 Bieg na 60m. 4
Filip Jedliński Mężczyzna 2011 11.40s SP 32 Bieg na 60m. 5
Mateusz Kręcicki Mężczyzna 2011 11.40S SP 30 Bieg na 60m. 6
Wiktor Fidik Mężczyzna 2010 09.06s SP 15 Bieg na 60m. 1
Wojtek Baczyński Mężczyzna 2010 09.35s SP 15 Bieg na 60m. 2
Szymon Mazur Mężczyzna 2010 09.44S SP 15 Bieg na 60m. 3
Stanisław Brzuchalski Mężczyzna 2010 09.51s SP 15 Bieg na 60m. 4
Filip Frasz Mężczyzna 2010 09.55S SP 15 Bieg na 60m. 5
Bartek  Kala Mężczyzna 2010 09.58s SP 15 Bieg na 60m. 6
Maciej Marcinkowski Mężczyzna 2010 09.51s SP 15 Bieg na 60m. 1
Filip  Michalski Mężczyzna 2010 09.60s SP 15 Bieg na 60m. 2
Jonasz   Żyta Mężczyzna 2010 09.74s SP 15 Bieg na 60m. 3
Filip Bednarski Mężczyzna 2010 09.81s SP 14 Bieg na 60m. 4
Filip Kowalik Mężczyzna 2010 10.55s SP 15 Bieg na 60m. 5
Kuba  Musiał Mężczyzna 2010 10.67s SP 15 Bieg na 60m. 6
Mikołaj Gałązka Mężczyzna 2009 08.13s SP 14 Bieg na 60m. 1
Maksymilian Kania Mężczyzna 2009 08.56s SP 15 Bieg na 60m. 2
Oskar Chwieduk Mężczyzna 2009 09.35s SP 15 Bieg na 60m. 3
Nicolas Golus Mężczyzna 2009 09.81s SP 14 Bieg na 60m. 4
Tymon Leszczyński Mężczyzna 2010 09.88s SP 14 Bieg na 60m. 5
Maria Łyszczarz Kobieta 2011 09.65s SP 15 Bieg na 60m. 1
Klaudia Wernicka Kobieta 2011 09.83s SP 15 Bieg na 60m. 2
Emilia Uram Kobieta 2011 10.10s SP 32 Bieg na 60m. 3
Julia  Włodarczyk Kobieta 2011 10.42s SP 15 Bieg na 60m. 4
Lena Stępowska Kobieta 2011 10.78s SP 31 Bieg na 60m. 5
Julia  Nierwicha Kobieta 2011 11.11s SP 31 Bieg na 60m. 6
Agata Machnacz Kobieta 2011 09.77s SP 32 Bieg na 60m. 1
Lena Baryka Kobieta 2011 10.38s SP 15 Bieg na 60m. 2
Blanka Jasińska Kobieta 2011 10.41s SP 15 Bieg na 60m. 3
Maria Hojda Kobieta 2011 10.63s SP 30 Bieg na 60m. 4
Agata Dudkowska Kobieta 2011 10.81s SP 32 Bieg na 60m. 5
Hanna Mężydło Kobieta 2011 10.87s SP 32 Bieg na 60m. 6
Eliza Kojro Kobieta 2010 09.91s SP 14 Bieg na 60m. 1
Matylda Maciałek Kobieta 2011 10.21s SP 31 Bieg na 60m. 3
Maja Zielińska Kobieta 2011 10.43s SP 30 Bieg na 60m. 4
Julia Kowalewda Kobieta 2012 11.23s SP 30 Bieg na 60m. 5
Marika Sztupecka Kobieta 2010 10.16s SP 14 Bieg na 60m. 2
Anastazja Musiał Kobieta 2011 11.30s SP 15 Bieg na 60m. 6
Iga Jasińska Kobieta 2011 09.74s SP 15 Bieg na 60m. 1
Polina Vashchenko Kobieta 2010 10.48s SP 15 Bieg na 60m. 2
Zuzanna Holka Kobieta 2011 10.50s SP 15 Bieg na 60m. 3
Zofia Lewandowska Kobieta 2011 10.55s SP 17 Bieg na 60m. 4
Melania Miciak Kobieta 2011 10.72s SP 17 Bieg na 60m. 5
Victoria Rybicka Kobieta 2011 10.98s SP 31 Bieg na 60m. 6
Zofia Możejko Kobieta 2010 09.23s SP 14 Bieg na 60m. 1
Natalia Kubiak Kobieta 2010 09.35s SP 15 Bieg na 60m. 2
Klaudia Sulkowska Kobieta 2010 09.38s SP 15 Bieg na 60m. 3
Tosia Bogus Kobieta 2010 09.65s SP 15 Bieg na 60m. 4
Blanka Lewandowska Kobieta 2010 10.24s SP 15 Bieg na 60m. 5
Kaja Grzelczak Kobieta 2010 10.26s SP 15 Bieg na 60m. 6
Patrycja Kowalska Kobieta 2010 09.34s SP 15 Bieg na 60m. 1
Marta Malicka Kobieta 2010 09.44s SP 15 Bieg na 60m. 2
Nadia Bohdanowicz Kobieta 2010 10.31s SP 31 Bieg na 60m. 3
Adrianna Gorzkiewicz Kobieta 2010 10.35s SP 31 Bieg na 60m. 4
Marta Ferenc Kobieta 2010 10.81s SP 14 Bieg na 60m. 5
Maja Prusko Kobieta 2010 10.89s SP 15 Bieg na 60m. 6
Maja Gmosińska Kobieta 2010 09.04s SP 15 Bieg na 60m. 1
Llitsa Bantaou Kobieta 2010 09.95s SP 15 Bieg na 60m. 2
Julia Grzybowska Kobieta 2010 09.99s SP 14 Bieg na 60m. 3
Patrycja Farbotko Kobieta 2010 10.16s SP 16 Bieg na 60m. 4
Natalia Świerkowska Kobieta 2010 10.70s SP 17 Bieg na 60m. 5
Zuzanna Domka Kobieta 2010 10.79s SP 14 Bieg na 60m. 6
Nadia Chwieduk Kobieta 2009 09.39s SP 15 Bieg na 60m. 1
Asrianna Lutyńska Kobieta 2009 09.56s SP 31 Bieg na 60m. 2
Lena Fudzińska Kobieta 2009 09.66s SP 63 Bieg na 60m. 3
Liliana Ziaja Kobieta 2009 09.84s SP 14 Bieg na 60m. 4
Aleksandra Jonaszek Kobieta 2009 10.72s SP 15 Bieg na 60m. 5
Victoria Winowiecka Kobieta 2010 10.87s SP 30 Bieg na 60m. 6
Martyna Szysler Kobieta 2009 09.03s SP 32 Bieg na 60m. 1
Milena Marek Kobieta 2009 09.09s SP 31 Bieg na 60m. 2
Oliwia Kala Kobieta 2009 09.73s SP 31 Bieg na 60m. 3
Maja Młodzikowska Kobieta 2009 10.11s SP 31 Bieg na 60m. 4
Nikola Pamprowska Kobieta 2009 10.59s SP 14 Bieg na 60m. 5
               
               
               
Nadia Tecław Kobieta 2011 58.69 SP 30 Bieg na 300m. 1
Zuzanna Wera Kobieta 2011 59.53 SP 17 Bieg na 300m. 2
Wiktoria Nejman Kobieta 2011 59.80 SP 32 Bieg na 300m. 3
Barbara  Moś Kobieta 2011 01.08.59s SP 17 Bieg na 300m. 4
Anna Leszczyńśka Kobieta 2011 01.08.85s SP 17 Bieg na 300m. 5
Urszula Bliska Kobieta 2011 01.12.62s SP17 Bieg na 300m. 6
Lilianna Neumann Kobieta 2011 55.42 SP 30 Bieg na 300m. 1
Anna Idczak Kobieta 2010 56.11 SP 14 Bieg na 300m. 2
Iga Rech Kobieta 2010 57.52 SP 1 Bieg na 300m. 3
Lena Hunker Kobieta 2011 01.06.48s SP 32 Bieg na 300m. 4
Julia Janer Kobieta 2010 01.10.66s SP 30 Bieg na 300m. 5
Oliwia  Silkowska Kobieta 2011 01.17.15s SP 17 Bieg na 300m. 6
Julia Tworek Kobieta 2009 57.83 SP 32 Bieg na 300m. 1
Pola Niewiadomy Kobieta 2009 59.29 SP 32 Bieg na 300m. 2
Inga Brikholz Kobieta 2010 59.38 SP 17 Bieg na 300m. 3
Alicja Sobczak Kobieta 2011 01.32.31 SP 17 Bieg na 300m. 4
Nikodem Hańczuch Mężczyan 2011 49.89 SP 32 Bieg na 300m. 1
Tadeusz Miesała Mężczyan 2011 51.73 SP 32 Bieg na 300m. 2
Łukasz Czuba Mężczyan 2010 52.56 SP 32 Bieg na 300m. 1
Jan Chróstowski Mężczyan 2009 55.76 SP 14 Bieg na 300m. 1
Antoni Skórski Mężczyan 2009 55.78 SP 14 Bieg na 300m. 2
               
               
               
Jakub  Wika Mężczyzna 2011 04.33.82 SP 30 Bieg na 1000m. 1
Mikołaj  Czywczynski Mężczyzna 2010 04.01.65s SP 14 Bieg na 1000m. 1
Mateusz Włodarczyk  Mężczyzna 2010 03.49.55 SP 15 Bieg na 1000m. 2
Jakub  Kozłowski  Mężczyzna 2009 03.47.75 SP 14 Bieg na 1000m. 1
               
               
               
Natasza  Kania Kobieta 2011 02.07.36s SP 31 Bieg na 600m. 1
Lena Zawodzińska Kobieta 2011 02.27.27s SP 30 Bieg na 600m. 2
Julia Hylińska Kobieta 2011 02.31.41s SP 31 Bieg na 600m. 3
Aurelia Wódzka Kobieta 2010 02.02.34s SP 15 Bieg na 600m. 1
Julia Narloch Kobieta 2009 02.06.75s SP 14 Bieg na 600m. 1
               
               
               
Jan Chróstowski Mężczyzna 2009 38 SP 14 P.Palantowa 1
Jakub Kozłowski Mężczyzna 2009 30 SP 14 P.Palantowa 2
Antoni Skórski Mężczyzna 2009 27 SP 14 P.Palantowa 3
Filip Frasz Mężczyzna 2009 21 SP 15 P.Palantowa 4
Fabian Stasiak Mężczyzna 2010 36 SP 14 P.Palantowa 1
Łukasz  Czuba Mężczyzna 2010 35 SP 32 P.Palantowa 2
Jakub Regliński Mężczyzna 2011 34 SP 30 P.Palantowa 3
Mikołaj czywczynski Mężczyzna 2010 28 SP 14 P.Palantowa 4
Mateusz  Droż Mężczyzna 2010 26 SP 30 P.Palantowa 5
Filip  Kowalik Mężczyzna 2010 24 SP 15 P.Palantowa 6
Arsenii Shtera Mężczyzna 2011 33 SP 31 P.Palantowa 1
Wiktor Gruszczyński Mężczyzna 2011 30 SP 32 P.Palantowa 2
Rafał Berg Mężczyzna 2011 30 SP 30 P.Palantowa 3
Franciszek Płosiński Mężczyzna 2011 28 SP 14 P.Palantowa 4
Tadeusz Miesała Mężczyzna 2011 25 SP 32 P.Palantowa 5
Nikodem Hańczuk Mężczyzna 2011 22 SP 32 P.Palantowa 6
Maja Młodziakowska Kobieta  2009 41 SP 31 P.Palantowa 1
Liliana Ziaja Kobieta  2009 37 SP 14 P.Palantowa 2
Adrianna Gorzkiewicz Kobieta  2010 31 SP 31 P.Palantowa 1
Kaja Grzelczak Kobieta  2010 23 SP 15 P.Palantowa 2
Marta Ferenc Kobieta  2010 22 SP 14 P.Palantowa 3
Julia Nienwika Kobieta  2011 25 SP 31 P.Palantowa 1
Julia Hilińska Kobieta  2011 23 SP 31 P.Palantowa 2
Victoria Rybka Kobieta  2011 23 SP 31 P.Palantowa 3
Wiktoria  Nejman Kobieta  2011 16 SP 32 P.Palantowa 4
Lena Hunker Kobieta  2011 14 SP 32 P.Palantowa 5
               
               
               
Patryk Szymanowski Mężczyzna 2011 120cm SP 31 Skok wzwyż  1
Emilia Uran Kobieta 2011 115cm SP 32 Skok wzwyż  2
Maria Hojda Kobieta 2011 120cm SP 30 Skok wzwyż  1
Piotr Młodzikowski Kobieta 2011 115cm SP 32 Skok wzwyż  2
Zuzanna Wera Kobieta 2011 110cm SP 14 Skok wzwyż  3
Lilianna Neumann Kobieta 2010 115cm SP 30 Skok wzwyż  1
Lena Fudzińska Kobieta 2009 130cm SP 63 Skok wzwyż  1
               
               
               
Maksymilian Dziedziński Mężczyzna 2011 4,18 SP 31 Skok w dal 1
Oliwier  Kuźniewski Mężczyzna 2011 3,77 SP 15 Skok w dal 2
Tymuvy Sokolov Mężczyzna 2011 3,76 SP 31 Skok w dal 3
Maciej Ruba Mężczyzna 2011 3,69 SP 31 Skok w dal 4
Mikołaj  Jankiewicz Mężczyzna 2011 3,69 sp 15 Skok w dal 5
Jordan Kaźmierski Mężczyzna 2011 3,61 SP 15 Skok w dal 6
Gabriel Pingot Mężczyzna 2011 3,61 SP 14 Skok w dal 7
Beniamin Kapelski Mężczyzna 2011 3,55 SP 15 Skok w dal 8
Aleks Modry Mężczyzna 2011 3,52 SP 30 Skok w dal 9
Aleksander Wiśniewski Mężczyzna 2011 3,51 SP 15 Skok w dal 10
Julian Dziemdzik Mężczyzna 2011 3,35 SP 31 Skok w dal 11
Sebastian Madej Mężczyzna 2011 3,22 SP 30 Skok w dal 12
Daniel Bagrodzki Mężczyzna 2011 3,21 SP 14 Skok w dal 13
Patryk  Kostrzewski Mężczyzna 2012 3,18 SP 30 Skok w dal 14
Julian Kujawa Mężczyzna 2011 3,15 SP 14 Skok w dal 15
Mateusz Kręcicki Mężczyzna 2011 3,11 SP 30 Skok w dal 16
Tymon Pomykajczyk Mężczyzna 2011 3,1 SP 15 Skok w dal 17
Jakub Domaradzki Mężczyzna 2011 3,08 SP 14 Skok w dal 18
Nikodem Bielicki Mężczyzna 2011 3,08 SP 15 Skok w dal 19
Jan Zawisza Mężczyzna 2011 3,05 SP 14 Skok w dal 20
Wiktor Gabrych Mężczyzna 2011 2,72 SP 15 Skok w dal 21
Piotr Czekalski Mężczyzna 2011 2,64 SP 32 Skok w dal 22
Jacek Szreiber Mężczyzna 2011 2,61 SP 31 Skok w dal 23
Olek Plewa Mężczyzna 2011 2,59 SP 15 Skok w dal 24
Filip  Jedliński Mężczyzna 2011 2,51 SP 32 Skok w dal 25
Igor Kaczocha Mężczyzna 2010 4,23 SP 15 Skok w dal 1
Stanisław Brzuchalski Mężczyzna 2010 4,05 SP 15 Skok w dal 2
Wiktor Fidik Mężczyzna 2010 3,96 SP 15 Skok w dal 3
Wojciech Bączyński Mężczyzna 2010 3,93 SP 15 Skok w dal 4
Oskar Badziński Mężczyzna 2010 3,93 SP 15 Skok w dal 5
Filip  Michalski Mężczyzna 2010 3,86 SP 15 Skok w dal 6
Bartek Kala Mężczyzna 2010 3,82 SP 15 Skok w dal 7
Szymon Mazur Mężczyzna 2010 3,78 SP 15 Skok w dal 8
Maciej Marcinkowski Mężczyzna 2010 3,73 SP 15 Skok w dal 9
Wiktor Bodanka Mężczyzna 2010 3,69 SP 15 Skok w dal 10
Kuba Musiał Mężczyzna 2010 3,58 SP 15 Skok w dal 11
Filip  Bednarski Mężczyzna 2010 3,54 SP 14 Skok w dal 12
Jonasz Zyta Mężczyzna 2010 3,46 SP 15 Skok w dal 13
Tymon Leszczyński Mężczyzna 2010 3,44 SP 14 Skok w dal 14
Maksymilian Kania Mężczyzna 2009 5,07 SP 15 Skok w dal 1
Mikołaj  Gałązka Mężczyzna 2009 4,62 SP 14 Skok w dal 2
Ksawery Szutro Mężczyzna 2009 4,21 SP 15 Skok w dal 3
Nicolas Golus Mężczyzna 2009 3,91 SP 14 Skok w dal 4
Oskar Chwieduk Mężczyzna 2009 3,87 SP 15 Skok w dal 5
Agata Machnacz Kobieta 2011 3,71 SP 32 Skok w dal 1
Natasza Kania Kobieta 2011 3,68 SP 32 Skok w dal 2
Julian Kowalewska Kobieta 2012 3,68 SP 30 Skok w dal 3
Lena Baryka Kobieta 2011 3,61 SP 15 Skok w dal 4
Maria Łyszczarz Kobieta 2011 3,59 SP 15 Skok w dal 5
Klaudia Wernicka Kobieta 2011 3,55 SP 15 Skok w dal 6
Blanka Jasińska Kobieta 2011 3,47 SP 15 Skok w dal 7
Iga Jasińska Kobieta 2011 3,44 SP 15 Skok w dal 8
Nadia Tecław Kobieta 2011 3,41 SP 30 Skok w dal 9
Matylda Maciałek Kobieta 2011 3,31 SP 31 Skok w dal 10
Julian Włodarczyk Kobieta 2011 3,31 SP  15 Skok w dal 11
Zuzanna Holka Kobieta 2011 3,31 SP 15 Skok w dal 12
Lena Stępowska Kobieta 2011 3,29 SP 31 Skok w dal 13
Anastazja Musiał Kobieta 2011 3,07 SP 15 Skok w dal 14
Anna Leszczyńska Kobieta 2011 2,95 SP 17 Skok w dal 15
Barbara Moś Kobieta 2011 2,91 Sp 17 Skok w dal 16
Maja Zielińska Kobieta 2011 2,87 SP 30 Skok w dal 17
Oliwia Silkowska Kobieta 2011 2,68 SP 17 Skok w dal 18
Melania Miciak Kobieta 2011 2,66 SP 17 Skok w dal 19
Alicja Sobczak Kobieta 2011 2,47 SP 17 Skok w dal 20
Zofia Lewandowska Kobieta 2011 2,47 SP 17 Skok w dal 21
Natalia Kubiak Kobieta 2010 4,21 SP 15 Skok w dal 1
Patrycja Kowalska Kobieta 2010 4,11 SP 15 Skok w dal 2
Maja Gmosińska Kobieta 2010 4,06 SP 15 Skok w dal 3
Patrycja Forbotko Kobieta 2010 3,91 SP 16 Skok w dal 4
Marta Halicka Kobieta 2010 3,89 SP 15 Skok w dal 5
Eliza Kojro Kobieta 2010 3,89 SP 14 Skok w dal 6
Zofia Możejko Kobieta 2010 3,86 SP 14 Skok w dal 7
Tosia Boguś Kobieta 2010 3,83 SP 15 Skok w dal 8
Klaudia Sulkowska Kobieta 2010 3,82 SP 15 Skok w dal 9
Nadia Bohdanowicz Kobieta 2010 3,56 SP 31 Skok w dal 10
Bantaoki Llitsa Kobieta 2010 3,52 SP 15 Skok w dal 11
Zofia Fudzińska Kobieta 2010 3,38 SP 63 Skok w dal 12
Polina Vashchenko Kobieta 2010 3,32 SP 15 Skok w dal 13
Maja Prusko Kobieta 2010 3,31 SP 15 Skok w dal 14
Inga Birkholz Kobieta 2010 3,27 SP 17 Skok w dal 15
Marika Sztupecka Kobieta 2010 3,23 SP 14 Skok w dal 16
Victoria Winowiecka Kobieta 2010 3,21 SP 14 Skok w dal 17
Anna Idczak Kobieta 2010 3,12 SP 14 Skok w dal 18
Blanka Lewandowska Kobieta 2010 3,09 SP 15 Skok w dal 19
Julian Grzybowska Kobieta 2010 3,01 SP 14 Skok w dal 20
Natalia Świerkowska Kobieta 2010 2,73 SP 17 Skok w dal 21
Martyna SZYsler Kobieta 2009 4,18 SP 32 Skok w dal 1
Milena Marek Kobieta 2009 4,13 SP 31 Skok w dal 2
Nadia Chwieduk Kobieta 2009 4,04 SP 15 Skok w dal 3
Julia Narloch Kobieta 2009 3,86 SP 14 Skok w dal 4
Oliwia Kala Kobieta 2009 3,78 SP 31 Skok w dal 5
Adrianna Lutyńska Kobieta 2009 3,34 SP 31 Skok w dal 6
Pola Niewiadomy Kobieta 2009 3,34 SP 32 Skok w dal 7
Nicolas Pomrowska Kobieta 2009 3,33 SP 14 Skok w dal 8
Julia Tworek Kobieta 2009 2,87 SP 32 Skok w dal 9
Aleksandra Janiszek Kobieta 2009 2,83 SP 15 Skok w dal 10

Piłka nożna

Lekkoatletyka