Protokół zakończenia zawodów z dnia: 30.09.2021

Bieg 60m

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Konkurencja Wynik Szkoła Nauczyciel
1 Roch Grykowski Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 9.71. SP 15 A.Kaczocha
2 Gabriel Pingot Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 9.77. SP 14 W.Baczyński
3 Beniamin Kapeliński  Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.00. SP 15 A.Kaczocha
4 Mateusz Konecki Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.11. SP 14 W.Baczyński
5 Mikołaj Jankiewcz Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.15. SP 15 A.Kaczocha
6 Aleksander Wiśniewski  Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.33. SP 15 A.Kaczocha
7 Jakub Domaracki Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.33. SP 14 W.Baczyński
8 Daniel Bagrowski Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.36. SP 14 W.Baczyński
9 Kacper Kulpa Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.50. SP 15 A.Kaczocha
10 Franciszek Płosiński Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.51. SP 14 W.Baczyński
11 Filip Slołkowski  Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.53. SP 15 A.Kaczocha
12 Wojtek Sowiński Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.58. SP 15 A.Kaczocha
13 Olek Plewa Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 10.98. SP 15 A.Kaczocha
14 Wiktor Gabrych Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 11.65. SP 15 A.Kaczocha
15 Hryb Viacheslav Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 11.71. SP 28 K.Sobczak
16 Radoszław  Rębiasz Mężczyzna 2011 Bieg na 60m 13.26. SP 15 A.Kaczocha
17 Michał Dudzik Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 9.13. SP 38 D.Rudnik
18 Wojtek Bączyński Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 9.27. SP 15 A.Kaczocha
19 Jonasz Żyta Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 9.39. SP 15 A.Kaczocha
20 Jan Reszczyński Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 9.46. SP 15 A.Kaczocha
21 Oliwier Łenśki Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 9.80. SP 28 K.Sobczak
22 Fabian Stasiak Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 10.26. SP 14 W.Baczyński
23 Wiktor Bodanka Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 10.38. SP 15 A.Kaczocha
24 Kuba Musiał Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 10.53. SP 15 A.Kaczocha
25 Filip Bednarski  Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 10.53. SP 14 W.Baczyński
26 Filip Kowalik Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 10.57. SP 15 A.Kaczocha
27 Adam Bator Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 10.73. SP 14 W.Baczyński
28 Wiktor Beliński Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 10.94. SP 14 W.Baczyński
29 Bartosz Stosik Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 10.99. SP 28 K.Sobczak
30 Adam Broda Mężczyzna 2010 Bieg na 60m 11.23. SP 14 W.Baczyński
31 Mikołaj Gałązka Mężczyzna 2009 Bieg na 60m 8.11. SP 14 W.Baczyński
32 Maksymilian Kania Mężczyzna 2009 Bieg na 60m 8.80. SP 15 A.Kaczocha
33 Hryb Vladyslav Mężczyzna 2009 Bieg na 60m 9.27. SP 28 K.Sobczak
34 Miłosz Nowacki Mężczyzna 2009 Bieg na 60m 10.20. SP 28 K.Sobczak
35 Oskar Król Mężczyzna 2009 Bieg na 60m 10.38. SP 28 K.Sobczak
36 Berehov Yevhen Mężczyzna 2009 Bieg na 60m 10.67. SP 28 K.Sobczak
37 Maria Łyszczarz Kobieta 2011 Bieg na 60m 9.81. SP 15 A.Kaczocha
38 Klaudia Wernicka Kobieta 2011 Bieg na 60m 9.98. SP 15 A.Kaczocha
39 Zuzanna Holka Kobieta 2011 Bieg na 60m 10.04. SP 15 A.Kaczocha
40 Lena Baryka Kobieta 2011 Bieg na 60m 10.15. SP 15 A.Kaczocha
41 Antonina Andrulewicz Kobieta 2011 Bieg na 60m 10.58. Żołędowo R.Andrulewicz
42 Julia Włodarczyk Kobieta 2011 Bieg na 60m 10.65. SP 15 A.Kaczocha
43 Polina Vaschenko Kobieta 2011 Bieg na 60m 10.65. SP 15 A.Kaczocha
44 Karyna Yukhymcnuk Kobieta 2011 Bieg na 60m 10.97. SP 15 A.Kaczocha
45 Oktawia Banaś Kobieta 2011 Bieg na 60m 11.05. SP 15 A.Kaczocha
46 Natalia Kubiak Kobieta 2010 Bieg na 60m 9.05. SP 15 A.Kaczocha
47 Zofia Możejko Kobieta 2010 Bieg na 60m 9.17. SP 14 W.Baczyński
48 Łucja Miller Kobieta 2010 Bieg na 60m 9.72. Strzelce Górne B.Miller
49 Marta Wikariak Kobieta 2010 Bieg na 60m 9.83. SP 35 D.Rudnik
50 Liitsa Bantaonl Kobieta 2010 Bieg na 60m 9.95. SP 15 A.Kaczocha
51 Tosia Bogus Kobieta 2010 Bieg na 60m 10.03. SP 15 A.Kaczocha
52 Anna Idczak Kobieta 2010 Bieg na 60m 10.30. SP 14 W.Baczyński
53 Blanka Lewandowska Kobieta 2010 Bieg na 60m 10.43. SP 15 A.Kaczocha
54 Kaja Grzelczak Kobieta 2010 Bieg na 60m 10.79. SP 15 A.Kaczocha
55 Zuzanna Czub Kobieta 2010 Bieg na 60m 11.35. SP 47 D.Rudnik
56 Agata Wnuk Kobieta 2009 Bieg na 60m 9.06. SP 15 A.Syrocka
57 Lena Figiel Kobieta 2009 Bieg na 60m 9.43. SP 15 M.Rojtel
58 Dominika Gacka Kobieta 2009 Bieg na 60m 9.48. SP 9 D.Rudnik
59 Liliana Ziaja Kobieta 2009 Bieg na 60m 9.98. SP 14 W.Baczyński
60 Sara Kalisz Kobieta 2009 Bieg na 60m 9.92. SP 28 K.Sobczak
61 Nina Jopek Kobieta 2009 Bieg na 60m 11.07. SP 28 K.Sobczak

 

Bieg 300m

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Konkurencja Wynik Szkoła Nauczyciel
1 Oliwier Kuźniewski Mężczyzna  2012 Bieg na 300m 54.65. SP 15 A.Kaczocha
2 Błażej Kowalewski Mężczyzna  2011 Bieg na 300m 55.78. SP ? D. Rudnik 
3 Jordan Kaźimierski  Mężczyzna  2011 Bieg na 300m 56.96. SP 15 A.Kaczocha
4 Nikodem Paklepa Mężczyzna  2011 Bieg na 300m 1.02.30. SP 28 K.Sobczak
5 Grzegorz Gierach Mężczyzna  2011 Bieg na 300m 1.02.58. SPTS D. Rudnik 
6 Alex Bąkała Mężczyzna  2011 Bieg na 300m 1.07.91. SP 14 W.Baczyński
7 Remigiusz Szafrański Mężczyzna  2011 Bieg na 300m 1.18.12. SP 28 K.Sobczak
8 Kacper Dobrzyński Mężczyzna  2010 Bieg na 300m 55.59. SP 25 D. Rudnik 
9 Agata Gwiazdka Kobieta  2012 Bieg na 300m 1.01.93. SP 2 Koronowo D. Rudnik 
10 Eliza Kojro Kobieta  2010 Bieg na 300m 1.01.73. SP 14 W.Baczyński
11 Julia Narloch Kobieta  2009 Bieg na 300m 54.14. SP 14 W.Baczyński
12 Joanna Górska Kobieta  2009 Bieg na 300m 54.48. SP2 Koronowo A.Górska
13 Zofia Zientara Kobieta  2009 Bieg na 300m 55.84. SP 14 W.Baczyński
14 Lena Fudzińska Kobieta  2009 Bieg na 300m 57.92. SP 63 D.Wesołowski
15 Laura Majchrzak Kobieta  2009 Bieg na 300m 59.55. SP 28 K.Sobczak

 

Bieg 600-1000m

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Konkurencja Wynik Szkoła Nauczyciel
1 Oskar Budziński Mężczyzna 2010 Bieg na 1000m 3.45.44. SP 15 A.Kaczocha
2 Stanisław Łysiak Mężczyzna 2010 Bieg na 1000m 3.58.38. SP 15 A.Kaczocha
3 Szymon Mazur Mężczyzna 2010 Bieg na 1000m 4.00.11. SP 15 A.Kaczocha
4 Bartek Kala Mężczyzna 2010 Bieg na 1000m 4.01.92. SP 15 A.Kaczocha
5 Igor Kaczocha Mężczyzna 2010 Bieg na 1000m 4.03.78. SP 15 A.Kaczocha
6 Wiktor Fidlk Mężczyzna 2010 Bieg na 1000m 4.09.98. SP 15 A.Kaczocha
7 Jakub Kozłowski Mężczyzna 2009 Bieg na 1000m 3.46.23. SP 14 W.Baczyński
8 Jakub Gierach Mężczyzna 2009 Bieg na 1000m 3.46.53. SP ? D.Rudnik
9 Ryszard Kątny Mężczyzna 2009 Bieg na 1000m 3.54.02. SP 15 A.Kaczocha
10 Wiktor Ciepłowski Mężczyzna 2009 Bieg na 1000m 4.02.41. SP 14 W.Baczyński
11 Oskar Chwieduk Mężczyzna 2009 Bieg na 1000m 4.11.30. SP 15 A.Kaczocha
12 Michalina Kawałkowska Kobieta 2011 Bieg na 600m 02.03.91. SP 35 M.Kawałkowski
13 Maja Pliszka Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.05.69. SP 15 A.Kaczocha
14 Klaudia Sulkowska Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.07.06. SP 15 A.Kaczocha
15 Maja Gmosińska Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.10.32. SP 15 A.Kaczocha
16 Marta Halicka Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.10.88. SP 15 A.Kaczocha
17 Weronika Gajoch Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.12.96. SP 15 A.Kaczocha
18 Łucja Garbulska Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.17.33. SP 15 A.Kaczocha
19 Patrycja Kowalska Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.18.01. SP 15 A.Kaczocha
20 Aurelia Wódzka Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.19.33. SP 15 A.Kaczocha
21 Marcelina Sygulska Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.30.37 SP 14 W.Baczyński
22 Julia Byczyńska Kobieta 2010 Bieg na 600m 2.32.07. SP 14 W.Baczyński
23 Alicja Waszak Kobieta  2009 Bieg na 600m 2.01.83. SP 15 B.Sobowiec
24 Ida Markowska Kobieta  2009 Bieg na 600m 2.03.33. SP 14 W.Baczyński
25 Pola Krzyżańska Kobieta  2009 Bieg na 600m 2.06.09. SOKRATES D.Rudnik
26 Nadia Chwieduk Kobieta  2009 Bieg na 600m 2.08.90. SP 15 A.Kaczocha
27 Wiktoria Kusa Kobieta  2009 Bieg na 600m 2.16.33. SP 14 W.Baczyński
28 Oliwia Kusa Kobieta  2009 Bieg na 600m 2.26.17. SP 14 W.Baczyński
29 Laura Pawlikowska Kobieta  2009 Bieg na 600m 2.29.65. International School K.Nowakowska

 

Skok w dal

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Konkurencja Wynik Szkoła Nauczyciel
1 Gabriel Pingot Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,85m SP 14 W.Baczyński 
2 Oliwier Kuźniewski Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,81m SP 15 A.Kaczocha
3 Jordan Kaźimierski Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,66m SP 15 A.Kaczocha
4 Beniamin Kapeliński Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,60m SP15 A.Kaczocha
5 Kacper Kulpa Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,53m SP15 A.Kaczocha
6 Daniel Bagrowski Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,40m SP14 W.Baczyński 
7 Mikołaj  Jankiewicz Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,38m SP 15 A.Kaczocha
8 Roch Grykowski Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,27m SP 15 A.Kaczocha
9 Błażej Kowalewski Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,26m SP ? D.Rudnik
10 Jakub Domaracki Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,21m SP 14 W.Baczyński 
11 Aleksander Wiśniewski Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,21m SP 15 A.Kaczocha
12 Filip Siołkowski Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,07m SP 15 A.Kaczocha
13 Olek Plewa Mężczyzna 2011 Skok w dal 3,02m SP 15 A.Kaczocha
14 Radosław Rębiasz Mężczyzna 2011 Skok w dal 2,87m SP 15 A.Kaczocha
15 Wiktor Gabrych Mężczyzna 2011 Skok w dal 2,75m SP 15 A.Kaczocha
16 Grzegorz Gierach Mężczyzna 2011 Skok w dal 2,57m SPTS D.Rudnik
17 Michał Dudzik Mężczyzna 2010 Skok w dal 4,25m SP 38 D.Rudnik
18 Igor Kaczocha Mężczyzna 2010 Skok w dal 4,21m SP 15 A.Kaczocha
19 Wojtek Bączyński Mężczyzna 2010 Skok w dal 3,65m SP 15 A.Kaczocha
20 Kacper Dobrzyński Mężczyzna 2010 Skok w dal 3,65m SP ? D.Rudnik
21 Bartek Kala Mężczyzna 2010 Skok w dal 3,60m SP 15 A.Kaczocha
22 Fabian Stasiak Mężczyzna 2010 Skok w dal 3,58m SP 14 W.Baczyński 
23 Stanisław Łysiak Mężczyzna 2010 Skok w dal 3,20m SP 15 A.Kaczocha
24 Filip Bednarski Mężczyzna 2010 Skok w dal 3,35m SP 14 W.Baczyński 
25 Wiktor Beliński Mężczyzna 2010 Skok w dal 3,17m SP 14 W.Baczyński 
26 Adam Bator Mężczyzna 2010 Skok w dal 3,00m SP 14 W.Baczyński 
27 Maksymilian Kania Mężczyzna 2009 Skok w dal 4,67m SP 15 A.Syrocka
28 Mikołaj  Gałązka Mężczyzna 2009 Skok w dal 4,35m SP 14 W.Baczyński 
29 Hryb Vladyslav Mężczyzna 2009 Skok w dal 4,02m SP 28 K.Sobczak
30 Michalina Kawałkowska Kobieta 2011 Skok w dal 4,20m SP 35 M.Kawałkowski
31 Maria Łyszczarz Kobieta 2011 Skok w dal 3,47m SP 15 A.Kaczocha
32 Lena Baryka Kobieta 2011 Skok w dal 3,45m SP 15 A.Kaczocha
33 Klaudia Wernicka Kobieta 2011 Skok w dal 3,43m SP 15 A.Kaczocha
34 Antonina Andrulewicz Kobieta 2011 Skok w dal 3,24m Żołędowo R.Andrulewicz
35 Polina Vashchenko Kobieta 2011 Skok w dal 3,19m SP 15 A.Kaczocha
36 Zuzanna Holka Kobieta 2011 Skok w dal 3,17m SP 15 A.Kaczocha
37 Julia Włodarczyk Kobieta 2011 Skok w dal 3,15m SP 15 A.Kaczocha
38 Karyna Yukhymchuk Kobieta 2011 Skok w dal 3.10m SP 15 A.Kaczocha
39 Agata Gwiazda Kobieta 2012 Skok w dal 3,00m SP 2 Koronowo D.Rudnik
40 Oktawia Banaś Kobieta 2011 Skok w dal 2,92m SP 15 A.Kaczocha
41 Weronika Gajoch Kobieta 2010 Skok w dal 4,23m SP 15 A.Kaczocha
42 Natalia Kubiak Kobieta 2010 Skok w dal 4,22m SP 15 A.Kaczocha
43 Łucja Garbulska Kobieta 2010 Skok w dal 3,73m SP 15 A.Kaczocha
44 Klaudia Sulkowska Kobieta 2010 Skok w dal 3,55m SP 15 A.Kaczocha
45 Maja Pliszka Kobieta 2010 Skok w dal 3,35m SP 15 A.Kaczocha
46 Llitsa Bontaoli Kobieta 2010 Skok w dal 3,24m SP 15 A.Kaczocha
47 Marcelina Sygulska Kobieta 2010 Skok w dal 3,23m SP 14 W.Baczyński 
48 Eliza Kajro Kobieta 2010 Skok w dal 3,10m SP 14 W.Baczyński 
49 Julia Byczyńska Kobieta 2010 Skok w dal 2,95m SP 14 W.Baczyński 
50 Blanka Lewandowska Kobieta 2010 Skok w dal 2,92m SP 15 A.Kaczocha
51 Zuzanna Czub Kobieta 2010 Skok w dal 2,85m SP 47 D.Rudnik
52 Agata Wnuk Kobieta 2009 Skok w dal 4,28m SP 15 A.Syrocka
53 Ida Markowska Kobieta 2009 Skok w dal 4,02m SP 14 W.Baczyński 
54 Julia Narloch Kobieta 2009 Skok w dal 3,78m SP 14 W.Baczyński 
55 Lena Figiel Kobieta 2009 Skok w dal 3,71m SP 15 M.Rojtel
56 Wiktoria Kusa Kobieta 2009 Skok w dal 3,51m SP 14 W.Baczyński 
57 Oliwia Kusa Kobieta 2009 Skok w dal 3,39m SP 14 W.Baczyński 
58 Lena Fudzińska Kobieta 2009 Skok w dal 3,39m SP 63 D.Wesołowski

 

Piłka Palantowa

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Konkurencja Wynik Szkoła Nauczyciel
1 Franciszek Płosiński Mężczyzna 2011 Rzut Piłką Palantową 30 SP 14 W.Baczyński
2 Alex Błąkała Mężczyzna 2011 Rzut Piłką Palantową 27 SP 14 W.Baczyński
3 Mateusz Konecki Mężczyzna 2011 Rzut Piłką Palantową 26 SP 14 W.Baczyński
4 Wojtek Sowieński Mężczyzna 2011 Rzut Piłką Palantową 23 SP 15 A.Kaczocha
5 Remigiusz Szafrański Mężczyzna 2011 Rzut Piłką Palantową 23 SP 28 K.Sobczak
6 Nikodem Paklepa Mężczyzna 2011 Rzut Piłką Palantową 19 SP 28 K.Sobczak
7 Hryb Viacheslav Mężczyzna 2011 Rzut Piłką Palantową 11 SP 28 K.Sobczak
8 Kuba Musiał Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 32 SP 15 A.Kaczocha
9 Oskar Badziński Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 27 SP 15 A.Kaczocha
10 Jan Reszczyński Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 26 SP 15 A.Kaczocha
11 Maciej Marcinkowski Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 26 SP 15 A.Kaczocha
12 Filip Kowalik Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 25 SP 15 A.Kaczocha
13 Oliwier Łenski Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 23 SP 28 K.Sobczak
14 Wiktor Fidik Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 20 SP 15 A.Kaczocha
15 Jonasz Żyta Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 19 SP 15 A.Kaczocha
16 Bartosz Stosik Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 15 SP 28 K.Sobczak
17 Wiktor Bodanka Mężczyzna 2010 Rzut Piłką Palantową 15 SP 15 A.Kaczocha
18 Berehov Yevhen Mężczyzna 2009 Rzut Piłką Palantową 35 SP 28 K.Sobczak
19 Ryszard Kątny Mężczyzna 2009 Rzut Piłką Palantową 32 SP 15 A.Kaczocha
20 Oskar Chwieduk Mężczyzna 2009 Rzut Piłką Palantową 30 SP 15 A.Kaczocha
21 Oskar Król Mężczyzna 2009 Rzut Piłką Palantową 27 SP 28 K.Sobczak
22 Jakub Gierach Mężczyzna 2009 Rzut Piłką Palantową 25 SPTS D.Rudnik
23 Wiktor Ciepłowski Mężczyzna 2009 Rzut Piłką Palantową 25 SP 14 W.Baczyński
24 Jakub Kozłowski Mężczyzna 2009 Rzut Piłką Palantową 24 SP 14 W.Baczyński
25 Miłosz Nowacki Mężczyzna 2009 Rzut Piłką Palantową 24 SP 28 K.Sobczak
26 Patrycja Kowalska Kobieta 2010 Rzut Piłką Palantową 24 SP 15 A.Kaczocha
27 Marta Halicka Kobieta 2010 Rzut Piłką Palantową 23 SP 15 A.Kaczocha
28 Aurelia Wódzka Kobieta 2010 Rzut Piłką Palantową 22 SP 15 A.Kaczocha
29 Kaja Grzelczak Kobieta 2010 Rzut Piłką Palantową 21 SP 15 A.Kaczocha
30 Tosia Bogus Kobieta 2010 Rzut Piłką Palantową 13 SP 15 A.Kaczocha
31 Lilianna Ziaja Kobieta 2009 Rzut Piłką Palantową 30 SP 14 W.Baczyński
32 Laura Majchrzak Kobieta 2009 Rzut Piłką Palantową 27 SP 28 K.Sobczak
33 Nina Jopek Kobieta 2009 Rzut Piłką Palantową 23 SP 28 K.Sobczak
34 Nadia Chwieduk Kobieta 2009 Rzut Piłką Palantową 22 SP 15 A.Kaczocha
35 Sara Kalisz Kobieta 2009 Rzut Piłką Palantową 14 SP 28 K.Sobczak