• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

3168847
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
1629
1293
13606
3151710
17137
47088
3168847

Twoje IP: 44.200.171.74
Czas serwera: 2022-08-15 08:56:35

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 23.09.2021

P.Palantowa

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Szkoła Wynik Konkurencja Nauczyciel Uwagi 
1 Antonina  Andrulewicz Kobieta 2011 SP Żołędowo 21 P.palantowa D.Rudnik  
2 Polina Vasnchenko Kobieta 2011 SP 15 17 P.palantowa A.Kaczocha   
3 Lena Baryka Kobieta 2011 SP 15 13 P.palantowa A.Kaczocha   
4 Maria Łyszczarz Kobieta 2011 SP 15 11 P.palantowa A.Kaczocha   
5 Julia Włodarczyk Kobieta 2011 SP 15 11 P.palantowa A.Kaczocha   
6 Klaudia Wernicka Kobieta 2011 SP 15 11 P.palantowa A.Kaczocha   
7 Anastazja  Musiał Kobieta 2011 SP 15 10 P.palantowa A.Kaczocha   
8 Zuzanna Holka  Kobieta 2011 SP 15 9 P.palantowa A.Kaczocha   
9 Oktawia Banaś Kobieta 2011 SP 15 8 P.palantowa A.Kaczocha   
10 Kaja Grzelczak Kobieta 2010 SP 15 25 P.palantowa A.Kaczocha   
11 Patrycja Kowalska Kobieta 2010 SP 15 24 P.palantowa A.Kaczocha   
12 Marta Halicka Kobieta 2010 SP 15 24 P.palantowa A.Kaczocha   
13 Łucja  Garbulska Kobieta 2010 SP 15 23 P.palantowa A.Kaczocha   
14 Aurelia Wódzka Kobieta 2010 SP 15 21 P.palantowa A.Kaczocha   
15 Weronika Gajocha Kobieta 2010 SP 15 21 P.palantowa A.Kaczocha   
16 Natalia Kubiak Kobieta 2010 SP 15 19 P.palantowa A.Kaczocha   
17 Llitsa Bantaoni Kobieta 2010 SP 15 17 P.palantowa A.Kaczocha   
18 Maja Gmosińska Kobieta 2010 SP 15 15 P.palantowa A.Kaczocha   
19 Julia Byczyńska Kobieta 2010 SP 14 14 P.palantowa W.Baczyński  
20 Blanka Lewandowska Kobieta 2010 SP 15 14 P.palantowa A.Kaczocha   
21 Tosia Boguś Kobieta 2010 SP 15 11 P.palantowa A.Kaczocha   
22 Liliana Ziaja Kobieta 2009 SP 14 25 P.palantowa W.Baczyński  
23 Nadia Chwieduk Kobieta 2009 SP 15 20 P.palantowa A.Kaczocha   
24 Maja Pliszka Kobieta 2009 SP 15 16 P.palantowa A.Kaczocha   
25 Mateusz Konecki Mężczyzna 2011 SP 14 32 P.palantowa W.Baczyński  
26 Franciszek Płosiński Mężczyzna 2011 SP 14 29 P.palantowa W.Baczyński  
27 Beniamin Kapeliński Mężczyzna 2011 SP 15 25 P.palantowa A.Kaczocha   
28 Oliwier Kuźniewski  Mężczyzna 2012 SP 15 25 P.palantowa A.Kaczocha  Młodszy
29 Olek Plewa Mężczyzna 2011 SP 15 24 P.palantowa A.Kaczocha   
30 Wojtek Sowiński Mężczyzna 2011 SP 15 24 P.palantowa A.Kaczocha   
31 Kacper Kulpa Mężczyzna 2011 SP 15 23 P.palantowa A.Kaczocha   
32 Aleksander Wiśniewski Mężczyzna 2011 SP 15 22 P.palantowa A.Kaczocha   
33 Radosław Rębiasz Mężczyzna 2011 SP 15 20 P.palantowa A.Kaczocha   
34 Wiktor Gabrych Mężczyzna 2011 SP 15 19 P.palantowa A.Kaczocha   
35 Filip Siołkowski Mężczyzna 2011 SP 15 17 P.palantowa A.Kaczocha   
36 Mikołaj Jankiewicz Mężczyzna 2011 SP 15 13 P.palantowa A.Kaczocha   
37 Łukasz Frąckiewicz Mężczyzna 2011 SP 15 13 P.palantowa A.Kaczocha   
38 Oskar Badziński Mężczyzna 2010 SP 15 40 P.palantowa A.Kaczocha   
39 Kuba Musiał Mężczyzna 2010 SP 15 34 P.palantowa A.Kaczocha   
40 Wiktor Bodanka Mężczyzna 2010 SP 15 27 P.palantowa A.Kaczocha   
41 Igor Kaczocha Mężczyzna 2010 SP 15 26 P.palantowa A.Kaczocha   
42 Maciej Marcinkowski  Mężczyzna 2010 SP 15 25 P.palantowa A.Kaczocha   
43 Bartek Kala Mężczyzna 2010 SP 15 25 P.palantowa A.Kaczocha   
44 Stanisław Brzuchalski Mężczyzna 2010 SP 15 24 P.palantowa A.Kaczocha   
45 Mikołaj Czywczyński Mężczyzna 2010 SP 14 24 P.palantowa W.Baczyński  
46 Szymon Mazur Mężczyzna 2010 SP 15 23 P.palantowa A.Kaczocha   
47 Wojtek Bączyński Mężczyzna 2010 SP 15 22 P.palantowa A.Kaczocha   
48 Jan Reszczyński Mężczyzna 2010 SP 15 21 P.palantowa A.Kaczocha   
49 Mateusz Włodarczak Mężczyzna 2010 SP 15 21 P.palantowa A.Kaczocha   
50 Jonasz Żyta Mężczyzna 2010 SP 15 20 P.palantowa A.Kaczocha   
51 Wiktor Fidik Mężczyzna 2010 SP 15 18 P.palantowa A.Kaczocha   
52 Stanisław Łysiak Mężczyzna 2010 SP 15 15 P.palantowa A.Kaczocha   
53 Filip Kowalik Mężczyzna 2010 SP 15 13 P.palantowa A.Kaczocha   
54 Ryszard Kątny Mężczyzna 2009 SP 15 34 P.palantowa A.Kaczocha   
55 Oskar Chwieduk Mężczyzna 2009 SP 15 28 P.palantowa A.Kaczocha   
56 Wiktor Ciepłowski Mężczyzna 2009 SP 14 29 P.palantowa W.Baczyński  
57 Jakub Kozłowski Mężczyzna 2009 SP 14 27 P.palantowa W.Baczyński  
58 Jędrzej Kuczma Mężczyzna 2009 SP 15 27 P.palantowa A.Kaczocha   

 

B. 600m-1000m

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Szkoła Wynik Konkurencja Nauczyciel
1 Marcelina Sygulska Kobieta 2010 SP 14 2.29.00. Bieg 600 m W.Baczyński 
2 Julia Byczyńska Kobieta 2010 SP 14 2.31.29. Bieg 600 m W.Baczyński 
3 Alicja  Waszak Kobieta 2009 SP 15 2.00.91. Bieg 600 m B.Sobowiec
4 Ida Markowska Kobieta 2009 SP 14 2.06.71. Bieg 600 m W.Baczyński 
5 Pola Krzyżańska Kobieta 2009 Sokrates  2.10.50. Bieg 600 m D.Rudnik
6 Zofia Zientara Kobieta 2009 SP 14 2.24.73. Bieg 600 m W.Baczyński 
7 Mikołaj Czywczyński Mężczyzna 2010 SP 14 3.47.29. Bieg 1000 m W.Baczyński 
8 Franek Bartkowiak Mężczyzna 2009 SP 15 3.45.61. Bieg 1000 m A. Kaczocha
9 Jakub Gierach Mężczyzna 2009 SPTS 3.47.91. Bieg 1000 m D.Rudnik
10 Jakub Kozłowski Mężczyzna 2009 SP 14 4.03.21. Bieg 1000 m W.Baczyński 
11 Wiktor Ciepłowski Mężczyzna 2009 SP 14 4.07.47. Bieg 1000 m W.Baczyński 

 

B. 60m

Lp Imię Naziwsko  Płeć Rocznik Szkoła Wynik Konkurencja Nauczyciel
1 Klaudia  Wernicka Kobieta 2011 SP 15 10,05 Bieg 60m A. Kaczocha
2 Maria Łyszczarz Kobieta 2011 SP 15 10,07 Bieg 60m A.Kaczocha
3 Zuzanna Holka Kobieta 2011 SP 15 10,15 Bieg 60m A.Kaczocha
4 Lena Baryka Kobieta 2011 SP 15 10,42 Bieg 60m A.Kaczocha
5 Polina Vasnchenko Kobieta 2011 SP 15 11 Bieg 60m A.Kaczocha
6 Anastazja Musiał Kobieta 2011 SP 15 11,68 Bieg 60m A.Kaczocha
7 Oktawia Banaś Kobieta 2011 SP 15 11,23 Bieg 60m A.Kaczocha
8 Antonina Andrulewicz Kobieta 2011 SP Żołędowo 10,75 Bieg 60m D.Rudnik
9 Julia Włodarczyk Kobieta 2011 SP 15 10,81 Bieg 60m A.Kaczocha
10 Tosia Boguś Kobieta 2010 SP 15 9,65 Bieg 60m A.Kaczocha
11 Marta Wikariak Kobieta 2010 SP 35 10,03 Bieg 60m D.Rudnik
12 Blanka Lewandowska Kobieta 2010 SP 15 10,31 Bieg 60m A.Kaczocha
13 Eliza Kojro Kobieta 2010 SP 14 10,33 Bieg 60m W.Baczyński
14 Kaja Grzelczak Kobieta 2010 SP 15 10,41 Bieg 60m A.Kaczocha
15 Marta Ferenc Kobieta 2010 SP 14 10,76 Bieg 60m W.Baczyński
16 Zuzanna Czub Kobieta 2010 SP 47 11,16 Bieg 60m D.Rudnik
17 Agata Wnuk Kobieta 2009 // 9,07 Bieg 60m //
18 Julia Narloch Kobieta 2009 SP 14 9,85 Bieg 60m W.Baczyński
19 Liliana Ziaja Kobieta 2009 SP 14 10,01. Bieg 60m W.Baczyński
20 Kacper  Kulpa Mężczyzna 2011 SP 15 10,5 Bieg 60m A.Kaczocha
21 Wojtek Sowiński Mężczyzna 2011 SP 15 10,62 Bieg 60m A.Kaczocha
22 Daniel Bagrowski Mężczyzna 2011 SP 14 10,64 Bieg 60m W.Baczyński
23 Gabriel Pingrot Mężczyzna 2011 SP 14 9,67 Bieg 60m W.Baczyński
24 Aleksander Wiśniewski Mężczyzna 2011 SP 15 10,78 Bieg 60m A.Kaczocha
25 Beniamin Kapeliński Mężczyzna 2011 SP 15 9,79 Bieg 60m A.Kaczocha
26 Oliwier Kuźniewski Mężczyzna 2012 SP 15 9,85 Bieg 60m A.Kaczocha
27 Mikołaj Jankiewicz  Mężczyzna 2011 SP 15 9,98 Bieg 60m A.Kaczocha
28 Franciszek Płosiński Mężczyzna 2011 SP 14 10,93 Bieg 60m W.Baczyński
29 Filip Siołkowski Mężczyzna 2011 SP 15 11,32 Bieg 60m A.Kaczocha
30 Olek Plewa Mężczyzna 2011 SP 15 11,41 Bieg 60m A.Kaczocha
31 Łukasz Frąckiewicz Mężczyzna 2011 SP 15 11,58 Bieg 60m A.Kaczocha
32 Radosław Rębisz Mężczyzna 2011 SP 15 11,69 Bieg 60m A.Kaczocha
33 Wiktor Gabrych Mężczyzna 2011 SP 15 12,51 Bieg 60m A.Kaczocha
34 Alex Błąkała Mężczyzna 2011 SP 14 0 Bieg 60m W.Baczyński
35 Michał Dudzik Mężczyzna 2010 SP 38 8,77 Bieg 60m D.Rudnik
36 Igor Kaczocha Mężczyzna 2010 SP 15 9,32 Bieg 60m A.Kaczocha
37 Jan Reszczyński Mężczyzna 2010 SP 15 9,4 Bieg 60m A.Kaczocha
38 Bartek Kala Mężczyzna 2010 SP 15 9,46 Bieg 60m A.Kaczocha
39 Bartosz Lewandowski Mężczyzna 2010 SP 67 9,56 Bieg 60m A.Syrocka
40 Fabian  Stasiak Mężczyzna 2010 SP 14 10,33 Bieg 60m W.Baczyński
41 Mateusz Włodarczak Mężczyzna 2010 SP 15 10,38 Bieg 60m A.Kaczocha
42 Filip Bednarsk Mężczyzna 2010 SP 14 10,41 Bieg 60m W.Baczyński
43 Wiktor Bodanka Mężczyzna 2010 SP 15 10,6 Bieg 60m A.Kaczocha
44 Jonasz Żyta Mężczyzna 2010 SP 15 9,61 Bieg 60m A.Kaczocha
45 Kuba Musiał Mężczyzna 2010 SP 15 10,66 Bieg 60m A.Kaczocha
46 Filip Kowalik Mężczyzna 2010 SP 15 10,73 Bieg 60m A.Kaczocha
47 Mikołaj Gałązka Mężczyzna 2009 SP 14 08,06. Bieg 60m W.Baczyński
48 Maksymilian  Kania Mężczyzna 2009 SP 15 8,92 Bieg 60m A.Kaczocha
49 Oskar Chwieduk Mężczyzna 2009 SP 15 9,14 Bieg 60m A.Kaczocha
50 Ksawery Szturo Mężczyzna 2009 SP 15 9,66 Bieg 60m A.Kaczocha
51 Jędrzej Kuczma Mężczyzna 2009 SP 15 11,33 Bieg 60m A.Kaczocha

 

B.300m

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Szkoła 50, 39 Konkurencja Nauczyciel
1 Michalina Kawałkowska Kobieta 2011 SP 35 51,31 Bieg 300m M.Kawałkowski
2 Maja Gmosińska Kobieta 2010 SP 15 51,47 Bieg 300m A.Kaczocha
3 Marta Halicka Kobieta 2010 SP 15 51,74 Bieg 300m A.Kaczocha
4 Natalia Kubiak Kobieta 2010 SP 15 53,81 Bieg 300m A.Kaczocha
5 Łucja Garbulska Kobieta 2010 SP 15 54,86 Bieg 300m A.Kaczocha
6 Patrycja Kowalska Kobieta 2010 SP 15 55,57 Bieg 300m A.Kaczocha
7 Weronika Gajoch Kobieta 2010 SP 15 56,62 Bieg 300m A.Kaczocha
8 Aurelia Wódzka Kobieta 2010 SP 15 57,39 Bieg 300m A.Kaczocha
9 Ania Joczak Kobieta 2010 SP 14 59,85 Bieg 300m W.Baczyński
10 Llitsa Bantaoni Kobieta 2010 SP 15 60,19 Bieg 300m A.Kaczocha
11 Zosia Taciak Kobieta 2010 SP 14 63,02 Bieg 300m W.Baczyński
12 Nadia Chwieduk Kobieta 2009 SP 15 50,29 Bieg 300m A.Kaczocha
13 Maja Pliszka Kobieta 2009 SP 15 53,16 Bieg 300m A.Kaczocha
14 Dominika Gacka Kobieta 2009 SP 9 53,51 Bieg 300m D.Rudnik
15 Lena Fudzińska Kobieta 2009 SP 63 58,78 Bieg 300m Wesołowski
16 Mateusz Konecki Mężczyzna 2011 SP 14 56,84 Bieg 300m W.Baczyński
17 Grzegorz Gierach Mężczyzna 2011 SPTS 64,36 Bieg 300m D.Rudnik
18 Błażej Kowalewski Mężczyzna 2011 SP Kozielec 60,58 Bieg 300m M.Kowalewska
19 Oskar Badziński Mężczyzna 2010 SP 15 50,39 Bieg 300m A.Kaczocha
20 Stanisław  Brzuchalski Mężczyzna 2010 SP 15 52,84 Bieg 300m A.Kaczocha
21 Kacper Dobrzyński Mężczyzna 2010 SP 25 53,26 Bieg 300m D.Rudnik
22 Wojtek Bączyński Mężczyzna 2010 SP 15 53,98 Bieg 300m A.Kaczocha
23 Szymon Mazur Mężczyzna 2010 SP 15 55,43 Bieg 300m A.Kaczocha
24 Wiktor Fidik Mężczyzna 2010 SP 15 55,99 Bieg 300m A.Kaczocha
25 Stanisław  Łysiak Mężczyzna 2010 SP 15 57,6 Bieg 300m A.Kaczocha
26 Maciej Marcinkowski Mężczyzna 2010 SP 15 58,99 Bieg 300m A.Kaczocha
27 Ryszard Kątny Mężczyzna 2009 SP 15 50,13 Bieg 300m A.Kaczocha

 

S.w Dal

Lp Imię Nazwisko Płeć Rocznik Szkoła Wynik Konkurencja Nauczyciel
1 Michalina Kawałkowska Kobieta 2011 SP 35 4.32m Skok w Dal M.Kawałkowski
2 Zuzanna Czub Kobieta 2010 SP 47 3.08m Skok w Dal D.Rudnik
3 Marcelina Sugulska Kobieta 2010 SP 14 3.44m Skok w Dal W.Baczyński 
4 Eliza Kojro Kobieta 2010 SP 14 3.48m Skok w Dal W.Baczyński 
5 Marta Ferenc Kobieta 2010 SP 14 2.90m Skok w Dal W.Baczyński 
6 Julia Narloch  Kobieta 2009 SP 14 4.21m Skok w Dal W.Baczyński 
7 Agata Wnuk Kobieta 2009 SP 15 4.20m Skok w Dal A.Kaczocha
8 Gabriel Pingrot Mężczyzna 2011 SP 14 4.05m Skok w Dal W.Baczyński 
9 Błażej Kowalewski Mężczyzna 2011 SP Kozielec 3.56m  Skok w Dal M.Kowalewska
10 Alex Błąkała Mężczyzna 2011 SP 14 3.45m Skok w Dal W.Baczyński 
11 Grzegorz Gierach Mężczyzna 2011 SPTS 3.05m Skok w Dal D.Rudnik
12 Daniel Bagrowski Mężczyzna 2011 SP 14 3.04m Skok w Dal W.Baczyński 
13 Michał Dudzik Mężczyzna 2010 SP 38 4.40m Skok w Dal D.Rudnik
14 Kacper Dobrzyński  Mężczyzna 2010 SP 25 3.95m Skok w Dal D.Rudnik
15 Filip  Bednarski Mężczyzna 2010 SP 14 3.40m Skok w Dal W.Baczyński 
16 Fabian Stasiak Mężczyzna 2010 SP 14 3.37m Skok w Dal W.Baczyński 
17 Maksymilian Kania Mężczyzna 2009 SP 15 4.99m Skok w Dal A.Kaczocha
18 Mikołaj Gałązka Mężczyzna 2009 SP 14 4.87m Skok w Dal A.Kaczocha
19 Ksawery Szturo Mężczyzna 2009 SP 15 4.30m Skok w Dal A.Kaczocha
20 Jakub Gierach Mężczyzna 2009 SPTS 3.84m Skok w Dal D.Rudnik

 

Piłka nożna

Lekkoatletyka