• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2051882
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
181
657
4679
2039663
21540
38117
2051882

Twoje IP: 34.229.131.116
Czas serwera: 2020-01-27 05:35:25

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2019-10-24

imie nazwisko wynik miasto_nazwa szkola_nazwa konkurencja_nazwa
           
  CHŁOPCY  2007        
           
           
           
MATEUSZ ŚLIŻ 1,15 BYDGOSZCZ SPTS Skok wzwyż
KACPER FORDOŃSKI 1,00 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
JAN TERLECKI 0,95 BYDGOSZCZ SP 20 Skok wzwyż
KRYSTIAN WYRWICKI 0,95 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
           
           
           
           
           
KACPER KRZYŻAŃSKI 3,5411 BYDGOSZCZ SOURATES 1000 m
KRZYSZTOF IGNAS 3,5482 BYDGOSZCZ SOURATES 1000 m
           
           
           
ŁUKASZ DURA 4,50 BYDGOSZCZ SP 25 Skok w dal
MIKOŁAJ GUTKOWSKI 4,32 BYDGOSZCZ SP 38 Skok w dal
JAN STEJUK 4,20 BYDGOSZCZ SP  15 Skok w dal
KRYSTIAN POZORSKI 4,18 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
           
           
KRYSTIAN POZORSKI 8,98 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
MIKOŁAJ GUTKOWSKI 9,26 BYDGOSZCZ SP 38 60 m
KACPER FORDOŃSKI 9,71 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
MIKOŁAJ ROMEL 10,44 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
ANDRII TYKHONOV 10,47 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
KRYSTIAN WYRWICKI 10,70 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
OLIVIER PEPLIŃSKI 10,84 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
           
           
           
KACPER KRZYŻAŃSKI 35,00 BYDGOSZCZ SOURATES Rzut piłką palantową
ANDRII TYKHONOV 32,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
OLIVIER PEPLIŃSKI 28,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
ARTUR SZCZĘŚNIAK 26,00 BYDGOSZCZ SP 15 Rzut piłką palantową
MIKOŁAJ ROMEL 25,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
           
           
           
PIOTR JAMUŁA 46,65 BYDGOSZCZ SP 38 300 m
MATEUSZ ŚLIŻ 48,88 BYDGOSZCZ SPTS 300 m
JAN STEJUK 49,05 BYDGOSZCZ SP  15 300 m
ŁUKASZ DURA 52,28 BYDGOSZCZ SP 25 300 m
JAN TERLECKI 52,61 BYDGOSZCZ SP 20 300 m
           
           
  DZIEWCZĘTA  2007      
           
           
ELIZA FĄFARA 1,15 BYDGOSZCZ SP 9 Skok wzwyż
           
           
           
ZOFIA ROZENFELD 2,0157 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 600 m
BASIA WITKOWSKA 2,0265 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
KAROLINA GROCHECKA 2,0397 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
PATRYCJA WIŚNIEWSKA 2,0496 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
MARCELINA WOAK 2,0675 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
JULIA MAKOWSKA 2,0761 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
AGNIESZKA OSTROMĘCKA 2,1123 BYDGOSZCZ SP  15 600 m
VANESSA PENKOWSKA 2,1142 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
JUDYTA GRZEGOREK 2,1891 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
           
           
           
ZOSIA KLET 4,48 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
NATALIA WOJCIECHOWSKA 4,27 BYDGOSZCZ SP 40 Skok w dal
ZOFIA ROZENFELD 4,04 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
JAGODA EJSYMONT 3,98 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
WIKTORIA PUSOWSKA 3,80 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
KLAUDIA KONCEWICZ 2,90 BYDGOSZCZ SP 20 Skok w dal
           
           
           
           
WIKTORIA MOJSIEJ 8,98 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
WIKTORIA STAWLUK 9,29 BYDGOSZCZ SP 18 60 m
NATALIA WOJCIECHOWSKA 9,39 BYDGOSZCZ SP 40 60 m
ZOSIA KLET 9,68 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
KLAUDIA KONCEWICZ 10,04 BYDGOSZCZ SP 20 60 m
WIKTORIA PUSOWSKA 10,08 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
OLIWIA FOLCZYŃSKA 10,21 BYDGOSZCZ SP 28 60 m
EMILIA ŁUSZPIŃSKA 10,25 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
PAULINA KABACIŃSKA 10,29 BYDGOSZCZ SP 20 60 m
MARIA TYKWIŃSKA 10,51 BYDGOSZCZ SP 20 60 m
JULIA WOLENTARSKA 10,67 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
KAROLINA CZĘSZ 10,77 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
           
           
WIKTORIA NOWAK 41,00 BYDGOSZCZ SP 35 Rzut piłką palantową
WIKTORIA MOJSIEJ 38,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
EMILIA ŁUSZPIŃSKA 29,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
JULIA WOLENTARSKA 21,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
OLIWIA FOLCZYŃSKA 19,00 BYDGOSZCZ SP 28 Rzut piłką palantową
KAROLINA CZĘSZ 18,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
           
           
           
ELIZA FĄFARA 48,57 BYDGOSZCZ SP 9 300 m
WIKTORIA NOWAK 51,16 BYDGOSZCZ SP 35 300 m
MONIKA GÓRSKA 51,50 BYDGOSZCZ NOWA WIEŚ WIELKA 300 m
JAGODA EJSYMONT 51,64 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 300 m
ALICJA WARCZAK 58,30 BYDGOSZCZ SP 38 300 m
           
           
           
  CHŁOPCY  2008        
           
           
DAMIAN KONDEL 4,20 BYDGOSZCZ SP 21 Skok w dal
MARCEL KAWALKOWSKI 4,16 BYDGOSZCZ SP 35 Skok w dal
KONRAD WENSKI 4,10 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
BARTOSZ LEWANDOWSKI 3,98 BYDGOSZCZ SP 60 Skok w dal
GABRIEL LEWANDOWSKI 3,90 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
WOJTEK GRZEGORCZYK 3,37 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
MARCEL HOFFMANN 3,33 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
KUBA FILIPEK 3,32 BYDGOSZCZ SP  15 Skok w dal
ANTEK STEJUK 3,17 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
MIKOŁAJ FLORCZYK 2,80 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
           
           
           
IGOR ZDANOWICZ 3,2614 BYDGOSZCZ SP 15 1000 m
MARCEL KAWALKOWSKI 3,4118 BYDGOSZCZ SP 35 1000 m
KONRAD WENSKI 3,4486 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 1000 m
BARTOSZ LEWANDOWSKI 3,5002 BYDGOSZCZ SP 60 1000 m
           
           
           
           
DAMIAN KONDEL 9,58 BYDGOSZCZ SP 21 60 m
GABRIEL LEWANDOWSKI 10,00 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
MIKOŁAJ FLORCZYK 10,14 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
OSKAR RZOŃCA 10,57 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
MAREK JAWORSKI 10,89 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
DAWID WARCHOŁ 11,12 BYDGOSZCZ SP 28 60 m
SEBASTIAN SZMIT 11,25 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
OLIWIER MAĆKOWSKI 11,32 BYDGOSZCZ SP 28 60 m
JAKUB PIECHOCKI 11,64 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
           
           
           
OSKAR RZOŃCA 38,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
JAKUB PIECHOCKI 35,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
OLIWIER MAĆKOWSKI 33,00 BYDGOSZCZ SP 28 Rzut piłką palantową
MARCEL SULWIŃSKI 29,00 BYDGOSZCZ SP 34 Rzut piłką palantową
FILIP PACZKOWSKI 27,00 BYDGOSZCZ SP  15 Rzut piłką palantową
TYMON LASHMANN 27,00 BYDGOSZCZ SP 15 Rzut piłką palantową
SEBASTIAN SZMIT 26,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
MAREK JAWORSKI 26,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
DAWID WARCHOŁ 23,00 BYDGOSZCZ SP 28 Rzut piłką palantową
IGOR ZDANOWICZ 22,00 BYDGOSZCZ SP 15 Rzut piłką palantową
           
           
           
KUBA FILIPEK 48,71 BYDGOSZCZ SP  15 300 m
MARCEL HOFFMANN 50,43 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
WOJTEK GRZEGORCZYK 54,60 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
           
           
  DZIEWCZĘTA  2008      
           
           
KLARA KONARSKA 1,20 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
AMELIA RYBAK 1,15 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
ZUZANNA BOROWSKA 1,00 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
           
           
           
LEA URBAŃSKA 1,5908 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
MARIA JANKIEWICZ 2,0054 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
MARIA SIEKIERSKA 2,0432 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
MARTA LANGE 2,0504 BYDGOSZCZ SP  15 600 m
OLA LUBA 2,0771 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
KASIA GŁOWACKA 2,0865 BYDGOSZCZ SP 31 600 m
NATALIA MIELCARSKA 2,2354 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
           
           
           
MARIA SIEKIERSKA 4,40 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
LEA URBAŃSKA 4,18 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
LEONIA TOPCZEWSKA 4,00 BYDGOSZCZ ISOB Skok w dal
MARIA JANKIEWICZ 3,92 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
MAJA KRZYMIŃSKA 3,86 BYDGOSZCZ SP 63 Skok w dal
MARIA MINKIEWICZ 3,70 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
OLA LUBA 3,69 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
JAGNA TUPIKOWSKA 3,56 BYDGOSZCZ SP 25 Skok w dal
GABRYSIA ZIELIŃSKA 3,53 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
JULIA TARCZYKOWSKA 3,50 BYDGOSZCZ MAKSYMILIANOWO Skok w dal
MARTA LANGE 3,35 BYDGOSZCZ SP  15 Skok w dal
MARIA TYBURSKA 3,01 BYDGOSZCZ SP 12 Skok w dal
NATALIA GILL 2,90 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
LENA WIDŹGOWSKA 2,83 BYDGOSZCZ SP 12 Skok w dal
SYLWIA MILA 2,60 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
           
           
           
LEONIA TOPCZEWSKA 9,22 BYDGOSZCZ ISOB 60 m
AMELIA RYBAK 9,91 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
JULIA JAGIELSKA 10,12 BYDGOSZCZ SP 28 60 m
JULIA TARCZYKOWSKA 10,16 BYDGOSZCZ MAKSYMILIANOWO 60 m
MARIA MINKIEWICZ 10,21 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
MARIA TYBURSKA 10,21 BYDGOSZCZ SP 12 60 m
GABRYSIA ZIELIŃSKA 10,64 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
KLARA KONARSKA 10,94 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
NATALIA GILL 11,30 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
ZUZANNA BOROWSKA 11,43 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
SYLWIA MILA 12,02 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
           
           
           
GABRYSIA BIESEK 33,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
KASIA GŁOWACKA 27,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
WIKTORIA TOMALA 16,00 BYDGOSZCZ ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
JULIA JAGIELSKA 16,00 BYDGOSZCZ SP 28 Rzut piłką palantową
           
           
           
MAJA KRZEMIŃSKA 51,80 BYDGOSZCZ SP 63 300 m
WIKTORIA TOMALA 54,51 BYDGOSZCZ ŁOCHOWO 300 m
JAGNA TUPIKOWSKA 56,33 BYDGOSZCZ SP 25 300 m
LENA WIDŹGOWSKA 61,97 BYDGOSZCZ SP 12 300 m
           
           
  CHŁOPCY  2008 I MŁODSI    
           
           
KACPER BORECKI 0,90 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
           
           
           
KSAWERY SZTURO 3,76 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
JAN TECŁAF 3,73 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
WOJTEK KOSECKI 3,64 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
MAKSYMILIAN KANIA 3,63 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
IGOR KACZOCHA 3,56 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
OSKAR CHWIEDUK 3,54 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
RYSZARD KĄTNY 3,42 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
ANTONI GAPSKI 3,17 BYDGOSZCZ SP 38 Skok w dal
FRANEK BARTKOWIAK 3,12 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
KUBA MUSIAŁ 3,04 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
KUBA SOSNOWSKI 3,00 BYDGOSZCZ SP 66 Skok w dal
WIKTOR FRISCHKE 2,80 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
JONASZ ŻYTA 2,80 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
JAN RESZCZYŃSKI 2,75 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
MATEUSZ WŁODARCZAK 2,74 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
FILIP KOWALIK 2,60 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
SZYMON MAZUR 2,53 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
BORYS WOŹNIAK 2,40 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
FILIP FRASZ 2,32 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
           
           
           
           
ANTEK STEJUK 3,5332 BYDGOSZCZ SP 15 1000 m
JĘDRZEJ KUCZMA 4,1971 BYDGOSZCZ SP 15 1000 m
           
           
           
OSKAR CHWIEDUK 10,22 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
JAN TECŁAF 10,26 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
MAREK RZOŃCA 10,74 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
MAKSYMILIAN KANIA 10,87 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
ANTONI GAPSKI 10,87 BYDGOSZCZ SP 38 60 m
JAN RESZCZYŃSKI 11,05 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
KUBA SOSNOWSKI 11,29 BYDGOSZCZ SP 66 60 m
GRZEGORZ GRACJAN 11,35 BYDGOSZCZ SP 28 60 m
KACPER GORDECKI 11,45 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
WIKTOR ŻMUDZIŃSKI 11,50 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
MATEUSZ WŁODARCZAK 11,53 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
FRANEK BARTKOWIAK 11,58 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
KUBA MUSIAŁ 11,58 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
SZYMON MAZUR 11,78 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
JONASZ ŻYTA 11,80 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
WIKTOR FRISCHKE 11,84 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
FILIP KOWALIK 12,09 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
FILIP FRASZ 12,14 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
BORYS WOŹNIAK 12,20 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
           
           
           
FABIAN UCIŃSKI 32,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
MAREK RZOŃCA 30,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
MIŁOSZ SZMEK 26,00 BYDGOSZCZ SP 28 Rzut piłką palantową
GRZEGORZ GRACJAN 21,00 BYDGOSZCZ SP 28 Rzut piłką palantową
WIKTOR ŻMUDZIŃSKI 21,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
SZYMON INDYKIEWICZ 17,00 BYDGOSZCZ SP 28 Rzut piłką palantową
MATEUSZ WOJCIECHOWSKI 16,00 BYDGOSZCZ SP 40 Rzut piłką palantową
           
           
           
WOJTEK KOSECKI 55,40 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
KSAWERY SZTURO 56,79 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
FABIAN UCIŃSKI 62,40 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 300 m
RYSZARD KĄTNY 63,85 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
SZYMON INDYKIEWICZ 68,80 BYDGOSZCZ SP 28 300 m
           
           
  DZIEWCZĘTA  2009 I MŁODSZE    
           
           
LAURA SMĘTEK 1,00 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
           
           
           
AGATA WNUK 3,66 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
ANNA KUBERA 3,56 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
ŁUCJA GARBULSKA 3,50 BYDGOSZCZ SP 10 Skok w dal
ALICJA FIAŁKOWSKA 3,50 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
MELANIA ZIĘTAK 3,48 BYDGOSZCZ SP 46 Skok w dal
MARTYNA MAĆKOWSKA 3,44 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
NADIA CHWIEDUK 3,43 BYDGOSZCZ MAKSYMILIANOWO Skok w dal
JULIA MROZIŃSKA 3,43 BYDGOSZCZ MAKSYMILIANOWO Skok w dal
AMELIA OZDARSKA 3,43 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
MICHALINA KAWAŁKOWSKA 3,43 BYDGOSZCZ SP 35 Skok w dal
NATALIA WOJTYLAK 3,42 BYDGOSZCZ SP 32 Skok w dal
KASIA RÓŻAŃSKA 3,18 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
HANNA GRACZ 3,16 BYDGOSZCZ SP1 SOLEC KUJAWSKI Skok w dal
LENA FIGIEL 3,02 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
PATRYCJA KOWALSKA 2,90 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
NADIA RUDNA 2,48 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
KAJA GRZELCZAK 2,47 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
           
           
           
MELANIA ZIĘTAK 9,95 BYDGOSZCZ SP 46 60 m
ANNA KUBERA 10,47 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
JULIA MROZIŃSKA 10,48 BYDGOSZCZ MAKSYMILIANOWO 60 m
ŁUCJA GARBULSKA 10,52 BYDGOSZCZ SP 10 60 m
MARTYNA MAĆKOWSKA 10,59 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
AMELIA OZDARSKA 10,60 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
ALICJA FIAŁKOWSKA 10,65 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
MILENA PLICHTA 10,68 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
LENA FIGIEL 10,79 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
HANNA GRACZ 10,88 BYDGOSZCZ SP1 SOLEC KUJAWSKI 60 m
MAJA MŁODZIKOWSKA 11,01 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
LAURA BOJKOWSKA 11,08 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
LIWIA JĘDRZEJEWSKA 11,09 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
NATALIA WOJTYLAK 11,15 BYDGOSZCZ SP 32 60 m
HONORATA KRANC 11,20 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
KASIA RÓŻAŃSKA 11,21 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
LAURA SMĘTEK 11,70 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
PATRYCJA KOWALSKA 11,83 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
KAJA GRZELCZAK 12,20 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
NADIA RUDNA 12,54 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
           
           
           
LAURA BOJKOWSKA 23,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
MAJA MŁODZIKOWSKA 22,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
MILENA PLICHTA 21,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
LAURA MAJCHRZAK 20,00 BYDGOSZCZ SP 28 Rzut piłką palantową
LENA PATER 20,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
HONORATA KRANC 19,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
           
           
           
AGATA WNUK 60,78 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
MICHALINA KAWAŁKOWSKA 61,96 BYDGOSZCZ SP 35 300 m
LAURA MAJCHRZAK 62,06 BYDGOSZCZ SP 28 300 m
NADIA CHWIEDUK 62,09 BYDGOSZCZ MAKSYMILIANOWO 300 m
           
           
           
LENA PATER 2,2742 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 600 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka