• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2227026
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
619
1907
9032
2209715
15221
38169
2227026

Twoje IP: 34.204.191.145
Czas serwera: 2020-07-12 09:19:12

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2019-10-17

               
               
rocznik plec imie nazwisko wynik miasto_nazwa szkola_nazwa konkurencja_nazwa
               
CHŁOPCY 2007
               
               
2007 C KACPER KRZYŻAŃSKI 3,5770 BYDGOSZCZ SOURATES 1000 m
               
               
               
2007 C ŁUKASZ DURA 4,80 BYDGOSZCZ SP 25 Skok w dal
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 4,45 BBYDGOSZCZ ŻOŁĘSOWO Skok w dal
2007 C MIKOŁAJ GUTKOWSKI 4,20 BYDGOSZCZ SP 38 Skok w dal
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 4,19 BYDGOSZCZ SP 14 Skok w dal
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 4,13 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
2007 C JAN TERLECKI 3,77 BYDGOSZCZ SP 20 Skok w dal
2007 C FILIP KŁOSOWSKI 3,70 BYDGOSZCZ SP 20 Skok w dal
2007 C KRYSTIAN WYRWICKI 2,98 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
               
               
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 8,30 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 C PIOTR JAMUŁA 8,50 BYDGOSZCZ SP 38 60 m
2007 C MIKOŁAJ GUTKOWSKI 8,60 BYDGOSZCZ SP 38 60 m
2007 C MATEUSZ ŚLIŻ 9,10 BYDGOSZCZ SPTS 60 m
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 9,10 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2007 C FILIP KŁOSOWSKI 9,30 BYDGOSZCZ SP 20 60 m
2007 C MIKOŁAJ ROMEL 9,60 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
               
               
               
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 48,00 BYDGOSZCZ SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C KACPER KRZYŻAŃSKI 37,00 BYDGOSZCZ SOURATES Rzut piłką palantową
2007 C KACPER FORDOŃSKI 36,50 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
2007 C MIKOŁAJ ROMEL 25,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
               
               
               
2007 C ŁUKASZ DURA 48,70 BYDGOSZCZ SP 25 300 m
2007 C JAN STEJUK 48,90 BYDGOSZCZ SP  15 300 m
2007 C HUBERT GIL 50,20 BYDGOSZCZ SP  15 300 m
2007 C JAN TERLECKI 51,90 BYDGOSZCZ SP 20 300 m
2007 C KACPER FORDOŃSKI 54,80 BYDGOSZCZ SP 56 300 m
2007 C KRYSTIAN WYRWICKI 62,50 BYDGOSZCZ SP 56 300 m
               
               
DZIEWCZĘTA  2007
               
               
2007 D ELIZA FĄFARA 1,20 BYDGOSZCZ SP 9 Skok wzwyż
2007 D MAJA ZBIELSKA 1,15 BYDGOSZCZ SP 14 Skok wzwyż
2007 D JULIA WOLENTARSKA 1,10 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
               
               
               
2007 D ZOFIA ROZENFELD 2,0450 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D ALICJA WARCZAK 2,1760 BYDGOSZCZ SP 38 600 m
               
               
               
2007 D PATRYCJA WIŚNIEWSKA 4,48 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2007 D KAROLINA GROCHECKA 4,38 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2007 D ZOSIA KLET 4,35 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
2007 D NATALIA WOJCIECHOWSKA 4,32 BYDGOSZCZ SP 40 Skok w dal
2007 D ZOFIA ROZENFELD 4,25 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D JAGODA EJSYMONT 4,10 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D ZOSIA KOPERA 3,90 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
2007 D OLIWIA LORENC 3,73 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
2007 D KLAUDIA KONCEWICZ 3,72 BYDGOSZCZ SP 20 Skok w dal
               
               
               
               
2007 D WIKTORIA STAWLUK 8,60 BYDGOSZCZ SP 18 60 m
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 8,80 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2007 D NATALIA WOJCIECHOWSKA 8,90 BYDGOSZCZ SP 40 60 m
2007 D WIKTORIA NOWAK 9,20 BYDGOSZCZ SP 35 60 m
2007 D MARTA BOGDANOWICZ 9,40 BYDGOSZCZ SP 20 60 m
2007 D ROKSANA SOBCZYŃSKA 9,40 BYDGOSZCZ SP 26 60 m
2007 D KINGA KRYSIAK 9,50 BYDGOSZCZ SP 27 60 m
2007 D ZOSIA KLET 9,50 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2007 D ZOSIA KOPERA 9,60 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 9,60 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2007 D OLIWIA LORENC 9,70 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2007 D IGA NOWAK 9,90 BYDGOSZCZ SP 20 60 m
2007 D MARIA TYKWIŃSKA 9,90 BYDGOSZCZ SP 20 60 m
2007 D KAROLINA CZĘSZ 10,10 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2007 D JULIA WOLENTARSKA 10,20 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2007 D MARTYNA KADUR 10,20 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2007 D MARIA BEDNAREK 10,60 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2007 D PAULINA KABACIŃSKA 10,70 BYDGOSZCZ SP 20 60 m
               
               
               
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 53,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA NOWAK 45,00 BYDGOSZCZ SP 35 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 38,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D MARIA BEDNAREK 27,50 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
2007 D KINGA KRYSIAK 24,00 BYDGOSZCZ SP 27 Rzut piłką palantową
2007 D MARTYNA KADUR 22,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
2007 D KAROLINA CZĘSZ 19,50 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
2007 D ROKSANA SOBCZYŃSKA 14,00 BYDGOSZCZ SP 26 Rzut piłką palantową
               
               
               
2007 D ELIZA FĄFARA 46,70 BYDGOSZCZ SP 9 300 m
2007 D MAJA ZBIELSKA 47,20 BYDGOSZCZ SP 14 300 m
2007 D BASIA WITKOWSKA 49,70 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
2007 D KAROLINA GROCHECKA 50,20 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
2007 D MARCELINA WOAK 51,70 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
2007 D JAGODA EJSYMONT 52,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 D MARTYNA WENDERLICH 54,70 BYDGOSZCZ SP 38 300 m
2007 D KLAUDIA KONCEWICZ 56,20 BYDGOSZCZ SP 20 300 m
2007 D VANESSA PENKOWSKA 56,40 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
               
               
               
CHŁOPCY  2008
               
               
2008 C SEBASTIAN SZMIT 1,20 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
               
               
2008 C MARCEL KAWALKOWSKI 4,07 BYDGOSZCZ SP 35 Skok w dal
2008 C BARTOSZ LEWANDOWSKI 4,00 BYDGOSZCZ SP 60 Skok w dal
2008 C KONRAD WENSKI 3,98 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C FILIP CUPA 3,30 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
2008 C SZYMON KRZEMIŃSKI 2,90 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
               
               
               
               
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,2920 BYDGOSZCZ SP 15 1000 m
2008 C MARCEL GÓRA 3,3820 BYDGOSZCZ SP 67 1000 m
2008 C KONRAD WENSKI 3,4320 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 1000 m
2008 C BARTOSZ LEWANDOWSKI 3,4510 BYDGOSZCZ SP 60 1000 m
2008 C ANTEK STEJUK 3,5820 BYDGOSZCZ SP 15 1000 m
               
               
               
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 9,10 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2008 C MIKOŁAJ FLORCZYK 9,70 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2008 C OLIWIER PIÓRKOWSKI 10,00 BYDGOSZCZ SP 45 60 m
2008 C OSKAR KRAWCZAK 10,00 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2008 C FILIP CUPA 10,20 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2008 C MAREK JAWORSKI 10,50 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2008 C JAKUB PIECHOCKI 10,90 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 C SZYMON KRZEMIŃSKI 11,40 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2008 C JAKUB KUNEK 14,50 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
               
               
               
2008 C OSKAR RZOŃCA 40,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 34,00 BYDGOSZCZ SP 34 Rzut piłką palantową
2008 C JAKUB PIECHOCKI 32,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C TYMON LASHMANN 31,00 BYDGOSZCZ SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C MARCEL GÓRA 31,00 BYDGOSZCZ SP 67 Rzut piłką palantową
2008 C FILIP PACZKOWSKI 27,00 BYDGOSZCZ SP  15 Rzut piłką palantową
2008 C MAREK JAWORSKI 26,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
2008 C JAKUB KUNEK 18,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
               
               
               
2008 C KUBA FILIPEK 48,50 BYDGOSZCZ SP  15 300 m
2008 C MARCEL KAWALKOWSKI 48,80 BYDGOSZCZ SP 35 300 m
2008 C DAMIAN KONDEL 49,10 BYDGOSZCZ SP 21 300 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 50,80 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
2008 C SEBASTIAN SZMIT 54,80 BYDGOSZCZ SP 56 300 m
2008 C OSKAR RZOŃCA 56,10 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C GRZEGORZ KORCZ 56,50 BYDGOSZCZ SP 45 300 m
               
               
DZIEWCZETA  2008
               
               
2008 D KLARA KONARSKA 1,15 BYDGOSZCZ SP 56 Skok wzwyż
               
               
               
2008 D MARIA JANKIEWICZ 2,0110 BYDGOSZCZ SP 15 600 m
2008 D MARTA LANGE 2,0470 BYDGOSZCZ SP  15 600 m
2008 D KASIA GŁOWACKA 2,0500 BYDGOSZCZ SP 31 600 m
               
               
               
2008 D MARIA SIEKIERSKA 4,85 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2008 D LEA URBAŃSKA 4,55 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 4,20 BYDGOSZCZ ISOB Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCARSKA 3,87 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2008 D AMELIA RYBAK 3,74 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 3,72 BYDGOSZCZ SP 63 Skok w dal
2008 D MALWINA BUDZIAK 3,60 BYDGOSZCZ SP 14 Skok w dal
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 3,53 BYDGOSZCZ SP 25 Skok w dal
2008 D JULIA TARCZYKOWSKA 3,51 BYDGOSZCZ MAKSYMILIANOWO Skok w dal
2008 D ZUZANNA BOROWSKA 3,17 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
2008 D MARIA KLINKIEWICZ 3,00 BYDGOSZCZ SP 14 Skok w dal
               
               
               
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 8,40 BYDGOSZCZ ISOB 60 m
2008 D IZA FILIPUK 9,10 BYDGOSZCZ SP 63 60 m
2008 D DOMINIKA MATUSZAK 9,20 BYDGOSZCZ SP 27 60 m
2008 D AMELIA RYBAK 9,30 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2008 D NATALIA MIELCARSKA 9,40 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2008 D LAURA FILIPIAK 9,70 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 D KLARA KONARSKA 9,90 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2008 D JULIA TARCZYKOWSKA 9,90 BYDGOSZCZ MAKSYMILIANOWO 60 m
2008 D MALWINA BUDZIAK 10,00 BYDGOSZCZ SP 14 60 m
2008 D JULIA WIŚNIEWSKA 10,60 BYDGOSZCZ SP 45 60 m
2008 D MARTYNA STOŁOWSKA 10,60 BYDGOSZCZ MSP 45 60 m
2008 D NIKOLAS GIOŁCZYŃSKI 10,70 BYDGOSZCZ SP 45 60 m
2008 D LENA WIDŹGOWSKA 11,00 BYDGOSZCZ SP 12 60 m
2008 D ZUZANNA BOROWSKA 11,50 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
               
               
               
2008 D GABRYSIA BIESEK   BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D LAURA FILIPIAK 35,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 D KASIA GŁOWACKA 26,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D DOMINIKA MATUSZAK 24,50 BYDGOSZCZ SP 27 Rzut piłką palantową
2008 D WIKTORIA TOMALA 20,00 BYDGOSZCZ ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
               
               
               
2008 D LEA URBAŃSKA 48,50 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
2008 D OLA LUBA 49,30 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 49,80 BYDGOSZCZ SP 63 300 m
2008 D WIKTORIA TOMALA 53,90 BYDGOSZCZ ŁOCHOWO 300 m
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 56,10 BYDGOSZCZ SP 25 300 m
               
CHŁOPCY 2009 I MŁODSI
               
               
2009 C JAN TECŁAF   BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2010 C IGOR KACZOCHA 3,70 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2009 C ANTONI GAPSKI 3,64 BYDGOSZCZ SP 38 Skok w dal
2009 C RYSZARD KĄTNY 3,50 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2009 C OSKAR CHWIEDUK 3,40 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2010 C JAN RESZCZYŃSKI 3,38 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2010 C MACIEJ MARCINKOWSKI 3,37 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2010 C MAKSYMILIAN MYRDA 3,35 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
2010 C KUBA MUSIAŁ 3,20 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2009 C WIKTOR FRISCHKE 2,95 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2010 C SZYMON MAZUR 2,80 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2010 C FILIP KOWALIK 2,72 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2010 C MATEUSZ WŁODARCZAK 2,70 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2010 C JONASZ ŻYTA 2,70 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2010 C FILIP FRASZ 2,66 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
               
               
               
               
2009 C ANTEK STEJUK 3,58 BYDGOSZCZ SP 15 1000 m
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 4,1170 BYDGOSZCZ SP 15 1000 m
               
               
               
2009 C JAN TECŁAF 9,50 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 C OSKAR CHWIEDUK 10,20 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 C RYSZARD KĄTNY 10,30 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2010 C JAN RESZCZYŃSKI 10,40 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 C WIKTOR ŹMUDZIŃSKI 10,50 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2009 C KACPER GORECKI 10,60 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2010 C MACIEJ MARCINKOWSKI 10,60 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2010 C MAKSYMILIAN MYRDA 10,70 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2010 C KUBA MUSIAŁ 10,70 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 C FRANEK BARTKOWIAK 10,80 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 C OLIWIER GUTKOWSKI 10,90 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 C BORYS WOŹNIAK 10,90 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2010 C MATEUSZ WŁODARCZAK 10,90 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2010 C JONASZ ŻYTA 11,20 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 C WIKTOR FRISCHKE 11,40 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 C MACIEJ FALEŃCZUK 11,60 BYDGOSZCZ SP 12 60 m
2010 C SZYMON MAZUR 11,60 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2010 C FILIP KOWALIK 11,60 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2012 C IGOR GÓRA 12,50 BYDGOSZCZ SP 67 60 m
2010 C FILIP FRASZ 12,70 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
               
               
               
2009 C MAREK RZOŃCA 34,00 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2009 C FABIAN UCIŃSKI 31,50 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2009 C WIKTOR ŹMUDZIŃSKI 23,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
2009 C KACPER GORECKI 22,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
2009 C MACIEJ FALEŃCZUK 18,00 BYDGOSZCZ SP 12 Rzut piłką palantową
2012 C IGOR GÓRA 16,00 BYDGOSZCZ SP 67 Rzut piłką palantową
               
               
               
2009 C WOJTEK KOSECKI 53,50 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
2009 C KSAWERY SZTURO 56,00 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
2009 C MAREK RZOŃCA 56,50 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 300 m
2009 C ANTONI GAPSKI 57,20 BYDGOSZCZ SP 38 300 m
2009 C FABIAN UCIŃSKI 60,20 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 300 m
2009 C MAKSYMILIAN KANIA 60,60 BYDGOSZCZ SP 15 300 m
               
               
DZIEWCZĘTA  2009 I MŁODSZE
               
               
2009 D AGATA WNUK 3,81 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2009 D ALICJA FIAŁKOWSKA 3,75 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2009 D MILENA MAREK 3,60 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
2010 D AMELIA OZDARSKA 3,59 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
2011 D MICHALINA KAWAŁKOWSKA 3,54 BYDGOSZCZ SP 35 Skok w dal
2010 D ŁUCJA GARBULSKA 3,50 BYDGOSZCZ SP 10 Skok w dal
2010 D KASIA RÓŻAŃSKA 3,43 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
2010 D ZOFIA MOŻEJKO 3,34 BYDGOSZCZ SP 14 Skok w dal
2010 D LILIANNA IGNACZAK 3,23 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
2010 D MILENA PLICHTA 3,19 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
2010 D PATRYCJA KOWALSKA 3,08 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 3,04 BYDGOSZCZ SP 56 Skok w dal
2010 D KAJA GRZELCZAK 2,45 BYDGOSZCZ SP 15 Skok w dal
2009 D ADRIANNA LUTYŃSKA 1,00 BYDGOSZCZ SP 31 Skok w dal
               
               
               
2010 D ŁUCJA GARBULSKA 10,00 BYDGOSZCZ SP 10 60 m
2010 D AMELIA OZDARSKA 10,10 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 10,10 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 D ALICJA FIAŁKOWSKA 10,20 BYDGOSZCZ ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 D LIWIA JĘDRZEJEWSKA 10,30 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 D MAJA MŁODZIKOWSKA 10,40 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2010 D KASIA RÓŻAŃSKA 10,40 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2010 D ZOFIA MOŻEJKO 10,50 BYDGOSZCZ SP 14 60 m
2009 D LAURA BOJKOWSKA 10,70 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2009 D LENA FIGIEL 10,80 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2010 D MILENA PLICHTA 10,90 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2009 D MATYLDA PŁATEK 11,00 BYDGOSZCZ PZSM  BYDGOSZCZ 60 m
2010 D LILIANNA IGNACZAK 11,10 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 11,30 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2009 D HONORATA KRANC 11,40 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2009 D ADRIANNA LUTYŃSKA 11,50 BYDGOSZCZ SP 31 60 m
2010 D PATRYCJA KOWALSKA 11,50 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 D LAURA SMĘTEK 11,80 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
2010 D KAJA GRZELCZAK 12,00 BYDGOSZCZ SP 15 60 m
2009 D NADIA RUDNA 12,30 BYDGOSZCZ SP 56 60 m
               
               
               
2009 D MAJA MŁODZIKOWSKA 26,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
2009 D LAURA BOJKOWSKA 24,00 BYDGOSZCZ SP 31 Rzut piłką palantową
2009 D HONORATA KRANC 22,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
2009 D NADIA RUDNA 14,00 BYDGOSZCZ SP 56 Rzut piłką palantową
               
               
               
               
2009 D MILENA MAREK 52,80 BYDGOSZCZ SP 31 300 m
2009 D NATALIA WOJTYLAK 57,90 BYDGOSZCZ SP 32 300 m
2011 D MICHALINA KAWAŁKOWSKA 59,70 BYDGOSZCZ SP 35 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka