Odwiedziny

1881462
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
974
1059
2033
1859334
32043
38801
1881462

Twoje IP: 3.80.4.76
Czas serwera: 2019-09-17 16:59:02

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2019-05-30

             
             
             
rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
             
      CHŁOPCY  2006      
             
             
2006 C KUBA SIERADZKI 3,3549 SP 69 1000 m
2006 C OLEK WRZOS 3,4337 SP 15 1000 m
             
             
             
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 5,08 SP 15 Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 4,80 SP 69 Skok w dal
2006 C ADAM RADOŃ 4,33 SP 20 Skok w dal
             
             
             
2008 C SZYMON KOCOŃ 8,73 SPŻOŁĘDOWO 60 m
2006 C OSKAR KNOPIK 8,80 SP 69 60 m
2006 C ADAM RADOŃ 10,01 SP 20 60 m
             
             
             
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 56,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2006 C MICHAŁ GUTKOWSKI 19,00 SP 38 Rzut piłką palantową
             
             
             
             
             
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 46,42 SP 15 300 m
2006 C FILIP KOSECKI 56,76 SP 69 300 m
2006 C MICHAŁ GUTKOWSKI 58,31 SP 38 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2006      
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 1,5513 SP 15 600 m
             
             
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 4,28 SP 15 Skok w dal
2006 D ZOFIA BUDZIAK 3,69 SP 13 Skok w dal
             
             
             
2006 D JULIA KELM 9,30 SP 15 60 m
2006 D ZUZANNA NOWAK 9,49 SP  2 60 m
             
             
             
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 39,00 SP 14 Rzut piłką palantową
             
             
             
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 47,64 SP 15 300 m
2006 D ZOFIA BUDZIAK 54,14 SP 13 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2007      
             
             
2007 C WIKTOR NOWICKI 3,3760 SP KORONOWO 1000 m
2007 C KRZYSZTOF IGNAS 3,4500 SPTS 1000 m
             
             
             
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 4,43 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 4,26 SP 14 Skok w dal
2007 C ŁUKASZ DURA 4,20 SP 25 Skok w dal
2007 C MIKOŁAJ GUTKOWSKI 4,20 SP 38 Skok w dal
2007 C MATEUSZ GAWRONEK 4,16 SP 30 Skok w dal
2007 C MATEUSZ ŚLIŻ 4,03 SPTS Skok w dal
2007 C STANISŁAW PRZEDWOJSKI 3,91 SP 30 Skok w dal
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 3,80 SP 31 Skok w dal
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 3,43 SP 15 Skok w dal
             
             
             
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 9,23 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 C ŁUKASZ DURA 9,30 SP 25 60 m
2007 C MIKOŁAJ GUTKOWSKI 9,42 SP 38 60 m
2007 C MATEUSZ GAWRONEK 9,46 SP 30 60 m
2007 C JAKUB ŁUPINA 10,44 SP 30 60 m
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 10,61 SP 14 60 m
2007 C HUBERT SZMYT 11,98 SP 30 60 m
             
             
             
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 45,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB ŁUPINA 35,00 SP 30 Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB OKOŃSKI 34,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 32,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C HUBERT SZMYT 23,00 SP 30 Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 48,41 SP 14 300 m
2007 C MATEUSZ ŚLIŻ 50,18 SPTS 300 m
2007 C JAN STEJUK 50,37 SP 15 300 m
2007 C JAKUB OKOŃSKI 59,32 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2007      
             
             
             
             
             
             
2007 D ZOFIA ROZENFELD 2,1917 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D LENA KORYTOWSKA 2,3771 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D ALICJA WARCZAK 2,3780 SP 38 600 m
             
             
        Z    
2007 D PATRYCJA WIŚNIEWSKA 4,31 SP 15 Skok w dal
2007 D KAROLINA GROCHECKA 4,11 SP 15 Skok w dal
2007 D ZOFIA ROZENFELD 3,98 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D OLIWIA WOŹNIAK 3,83 SP 15 Skok w dal
2007 D MARCELINA NOAŁ 3,72 SP 15 Skok w dal
2007 D AMELIA GAWLIK 3,70 SP 30 Skok w dal
             
             
             
2007 D PATRYCJA WIŚNIEWSKA 9,31 SP 15 60 m
2007 D KAROLINA GROCHECKA 9,45 SP 15 60 m
2007 D MARCELINA WOAK 9,62 SP 15 60 m
2007 D WIKTORIA NOWAK 9,84 SP 58 60 m
2007 D OLIWIA WOŹNIAK 9,86 SP 15 60 m
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 9,98 SP 15 60 m
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 10,01 SP 31 60 m
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 10,35 SP 14 60 m
2007 D ALEKSANDRA WYCZLING 12,25 SP 20 60 m
             
             
             
2007 D WIKTORIA NOWAK 43,00 SP 58 Rzut piłką palantową
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 27,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 D OLA GĄSIOR 23,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2007 D ALEKSANDRA WYCZLING 21,00 SP 20 Rzut piłką palantową
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 20,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 19,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 D MONIKA GÓRSKA 19,00 SP 58 Rzut piłką palantową
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 18,00 SP 15 Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 46,58 SP 14 300 m
2007 D AMELIA GAWLIK 53,49 SP 30 300 m
2007 D MONIKA GÓRSKA 53,99 SP 58 300 m
             
             
             
      CHŁOPCY  2008      
             
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 4,23 SP35 Skok w dal
2008 C KONRAD WENSKI 4,06 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C BARTEK LEWANDOWSKI 3,67 SP 60 Skok w dal
2010 C IGOR KACZOCHA 3,58 SP 15 Skok w dal
2008 C JAKUB GRZELAK 3,51 SP 30 Skok w dal
2008 C MARCEL KLIMCZAK 3,48 SP 60 Skok w dal
2009 C WOJTEK KOSECKI 3,43 SP 15 Skok w dal
2009 C FRANEK BARTKOWIAK 3,17 SP 15 Skok w dal
             
             
             
             
2008 C KONRAD WENSKI 3,5121 SP ŻOŁĘDOWO 1000 m
2008 C IGOR HEMERLING 3,5467 SP ŻOŁĘDOWO 1000 m
2008 C IGOR ZDANOWICZ 4,0331 SP 15 1000 m
             
             
             
             
2008 C JAKUB GRZELAK 9,81 SP 30 60 m
2008 C MIKOŁAJ FLORCZYK 10,08 SP 15 60 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 10,10 SP 15 60 m
2009 C FABIAN UCIŃSKI 10,13 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 C OSKAR KRAWCZAK 10,14 SP 15 60 m
2008 C KAROL ROGOZIEWICZ 10,48 SPTS 60 m
2008 C TYMON LASHMANN 10,65 SP 15 60 m
2009 C FRANEK BARTKOWIAK 10,87 SP 15 60 m
2009 C ANTEK STEJUK 11,10 SP 15 60 m
2008 C JAKUB PIECHOCKI 11,77 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 11,92 SP 15 60 m
             
             
             
             
             
2008 C JAKUB PIECHOCKI 36,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2009 C FABIAN UCIŃSKI 33,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C TYMON LASHMANN 30,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C IGOR HEMERLING 30,00 SPŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 29,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 29,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C KUBA FILIPEK 28,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2009 C ANTEK STEJUK 25,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C MARCEL HOFFMANN 23,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 22,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C MIKOŁAJ FLORCZYK 21,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 21,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2009 C KACPER SZTURO 20,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C OSKAR KRAWCZAK 16,00 SP 15 Rzut piłką palantową
             
             
             
             
             
             
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 48,86 SP 35 300 m
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 53,29 SP 15 300 m
2008 C KUBA FILIPEK 54,79 SP 15 300 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 55,90 SP 15 300 m
2009 C KACPER SZTURO 57,40 SP 15 300 m
2008 C BARTEK LEWANDOWSKI 58,70 SP 60 300 m
2009 C WOJTEK KOSECKI 62,19 SP 15 300 m
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 62,77 SP 15 300 m
2008 C MARCEL KLIMCZAK 63,06 SP 60 300 m
             
             
             
             
      DZIEWCZĘTA  2008      
             
             
             
2008 D MARTA LANGE 2,0852 SP 64 600 m
2009 D LENA NOWICKA 2,0922 SP KORONOWO 600 m
             
             
2008 D MARIA SIEKIERSKA 4,23 SP 15 Skok w dal
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 4,06 ISOB Skok w dal
2008 D OLA LUBA 3,98 SP 15 Skok w dal
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 3,83 SP 69 Skok w dal
2009 D ALICJA FJAŁKOWSKA 3,76 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D MARTA LANGE 3,51 SP 64 Skok w dal
2009 D AGATA WNUK 3,50 SP 14 Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCARSKA 3,48 SP 15 Skok w dal
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 3,41 SP ŁOCHOWO Skok w dal
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 3,35 SP 15 Skok w dal
2008 D NINA DYDUŁA 3,26 SP 30 Skok w dal
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 3,19 SP 15 Skok w dal
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 3,10 SP 15 Skok w dal
2009 D KALINA DULĘBA 3,02 SP 15 Skok w dal
2009 D DOMINIKA DANKOWSKA 2,96 SP 63 Skok w dal
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 2,48 SP 15 Skok w dal
             
             
             
             
2008 D OLA LUBA 9,39 SP 15 60 m
2008 D IZABELA FILIPIUK 9,64 SP 63 60 m
2008 D NATALIA MIELCARSKA 9,71 SP 15 60 m
2008 D NINA DYDUŁA 10,24 SP 30 60 m
2008 D LAURA FILIPIAK 10,26 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 D ALICJA FJAŁKOWSKA 10,50 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 D AGATA WNUK 10,64 SP 14 60 m
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 10,91 SP 15 60 m
2008 D HANNA KLINKIEWICZ 10,98 SP 14 60 m
2009 D KALINA DULĘBA 11,08 SP 15 60 m
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 11,29 SP 15 60 m
2008 D NATALIA GILL 11,42 SP 15 60 m
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 12,07 SP 15 60 m
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 12,10 SP 15 60 m
             
             
             
2008 D LAURA FILIPIAK 30,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 D IZABELA FILIPIUK 23,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2008 D HANNA KLINKIEWICZ 20,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2008 D GABRIELA BIESEK 19,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D WIKTORIA TOMALA 17,00 SP ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 17,00 SP 64 Rzut piłką palantową
2008 D NATALIA GILL 16,00 SP 15 Rzut piłką palantową
             
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 48,89 SP 15 300 m
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 49,72 ISOB 300 m
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 52,58 SP 69 300 m
2008 D WIKTORIA TOMALA 53,47 SP ŁOCHOWO 300 m
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 56,28 SP ŁOCHOWO 300 m
2009 D DOMINIKA DANKOWSKA 64,19 SP 63 300 m
             
             

Piłka nożna

Lekkoatletyka