Odwiedziny

1881472
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
984
1059
2043
1859334
32053
38801
1881472

Twoje IP: 3.80.4.76
Czas serwera: 2019-09-17 17:03:07

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2019-05-23

             
rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
             
      CHŁOPCY  2006      
             
             
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 3,2843 SP 15 1000 m
2006 C BARTOSZ REFLING 3,2910 SP 62 1000 m
             
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 4,87 SP 20 Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 4,61 SP 69 Skok w dal
2006 C SZYMON KOZŁOWSKI 3,92 SP 62 Skok w dal
2006 C BARTOSZ REFLING 3,44 SP 62 Skok w dal
             
             
        Z    
2006 C OLEK WRZOS 3,5035 SP 15 1000 m
2006 C KAROL BIRKHOLZ 3,5106 SP 15 1000 m
2006 C DAWID STAŃCZYK 3,5490 SP 69 1000 m
2006 C SZYMON KOZŁOWSKI 4,0080 SP 62 1000 m
2006 C MICHAŁ GUTKOWSKI 4,2104 SP 38 1000 m
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 7,82 SP 20 60 m
2006 C OSKAR KNOPIK 8,71 SP 69 60 m
             
             
             
2006 C MICHAŁ GUTKOWSKI 35,00 SP 38 Rzut piłką palantową
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 53,00 SP 15 Rzut piłką palantową
             
             
2006 C KUBA SIERADZKI 50,32 SP 69 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2006    
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 1,5491 SP 15 600 m
             
             
             
2006 D SZYMON KOCOŃ 4,60 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2006 D OLGA KORYTOWSKA 4,31 SP 15 Skok w dal
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 4,29 SP 15 Skok w dal
2006 D JULIA KELM 4,28 SP 15 Skok w dal
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 3,95 SP 69 Skok w dal
2006 D ANNA PIETRASZEWSKA 3,93 SP 12 Skok w dal
             
             
             
2006 D SZYMON KOCOŃ 8,60 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2006 D JULIA KELM 8,93 SP 15 60 m
2006 D ZUZANNA NOWAK 9,55 SP  2 60 m
2006 D ALEKSANDRA NALAZEK 12,11 SP 12 60 m
             
             
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 38,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2006 D ALEKSANDRA NALAZEK 14,00 SP 12 Rzut piłką palantową
             
2006 D ANNA PIETRASZEWSKA 46,66 SP 12 300 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 46,77 SP 15 300 m
2006 D ZOFIA BUDZIAK 54,43 SP 13 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2007      
             
2007 C JAKUB WNURZYŃSKI 3,4550 SP 62 1000 m
2007 C OSKAR CHORZEWSKI 3,4715 SP 62 1000 m
2007 C KRZYSZTOF IGNAS 3,4820 SPTS 1000 m
2007 C KACPER FREJTER 3,4894 SP 62 1000 m
             
             
             
2007 C MIKOŁAJ GUTKOWSKI 4,28 SP 38 Skok w dal
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 4,26 SP 31 Skok w dal
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 4,22 SP 14 Skok w dal
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 4,03 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C MATEUSZ ŚLIŻ 3,92 SPTS Skok w dal
2007 C JAKUB WNURZYŃSKI 3,56 SP 62 Skok w dal
             
             
             
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 9,01 SP 31 60 m
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 9,16 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 C MIKOŁAJ GUTKOWSKI 9,31 SP 38 60 m
2007 C MATEUSZ ŚLIŻ 9,80 SPTS 60 m
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 9,93 SP 14 60 m
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 10,02 SP 14 60 m
             
             
             
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 44,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 40,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C OSKAR CHORZEWSKI 35,00 SP 62 Rzut piłką palantową
2007 C KACPER FREJTER 29,00 SP 62 Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB OKOŃSKI 28,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 53,15 SP 14 300 m
2007 C JAN STEJUK 57,40 SP 15 300 m
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 59,27 SP 15 300 m
2007 C JAKUB OKOŃSKI 59,42 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
      DZIEWCZYNY  2007    
             
             
2007 D ALICJA WARCZAK 2,0976 SP 38 600 m
2007 D LENA KORYTOWSKA 2,3640 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
             
             
             
2007 D JAGODA EJSYMONT 3,69 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D MARCELINA NOAŁ 3,50 SP 15 Skok w dal
2007 D ROKSANA BROMIRSKA 3,40 SP 62 Skok w dal
2007 D AMELIA ŁOBOCKA 3,31 SP 62 Skok w dal
2007 D KINGA BIAŁOWĄS 3,25 SP 62 Skok w dal
             
             
             
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 9,35 SP 31 60 m
2007 D KAROLINA GROLUECKA 9,38 SP 15 60 m
2007 D AMELIA ŁOBOCKA 10,03 SP 62 60 m
2007 D MARCELINA WOAK 10,06 SP 15 60 m
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 10,15 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 D AMELIA ŁOBODA 10,23 SP ŁOCHOWO 60 m
2007 D ALEKSANDER KOWALSKI 10,24 SP 14 60 m
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 10,36 SP 15 60 m
2007 D ROKSANA BROMIRSKA 10,43 SP 62 60 m
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 10,53 SP 14 60 m
2007 D DOMINIKA BALICKA 10,70 SP 12 60 m
             
             
             
2007 D WIKTORIA NOWAK 39,00 SP 58 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 34,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D ALEKSANDER KOWALSKI 29,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 26,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 25,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 D DOMINIKA BALICKA 25,00 SP 12 Rzut piłką palantową
2007 D AMELIA NIEMCZYK 23,00 SP 69 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 19,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 18,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 45,00 SP 14 300 m
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 51,41 SP 31 300 m
2007 D MONIKA GÓRSKA 52,91 SP 58 300 m
2007 D JAGODA EJSYMONT 56,63 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 D WIKTORIA NOWAK 56,63 SP 58 300 m
2007 D KINGA BIAŁOWĄS 56,77 SP 62 300 m
2007 D PATRYCJA WIŚNIEWSKA 85,68 SP 15 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2008      
             
             
2008 C DAMIAN KONDEL 4,66 SP  2 Skok w dal
2008 C SEBASTIAN ŁOBODZIŃSKI 3,95 SP 31 Skok w dal
2008 C BARTEK LEWANDOWSKI 3,65 SP 60 Skok w dal
2009 C JAN TECLAW 3,59 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2009 C WOJTEK KOSECKI 3,50 SP 15 Skok w dal
2009 C FRANEK BARTKOWIAK 3,22 SP 15 Skok w dal
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 3,15 SP 31 Skok w dal
2008 C MIKOŁAJ FLORCZYK 3,03 SP 15 Skok w dal
2008 C OSKAR KRAWCZAK 2,87 SP 15 Skok w dal
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 2,20 SP 15 Skok w dal
             
             
             
             
             
2008 C IGOR HEMERLING 3,4540 SP ŻOŁĘDOWO 1000 m
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,5973 SP 15 1000 m
             
             
             
2008 C DAMIAN KONDEL 8,70 SP  2 60 m
2008 C SEBASTIAN ŁOBODZIŃSKI 8,77 SP 31 60 m
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 9,12 SP 31 60 m
2008 C DOMINIK ŻOŁĄDEK 9,15 SP 62 60 m
2009 C JAN TECLAW 9,10 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 C FABIAN UCIŃSKI 9,92 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
             
             
             
             
2009 C FABIAN UCIŃSKI 32,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C IGOR HEMERLING 31,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 31,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C TYMON LASHMANN 29,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C WIKTOR STASZAK 28,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 21,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2009 C KACPER SZTURO 19,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C DOMINIK ŻOŁĄDEK 16,00 SP 62 Rzut piłką palantową
             
             
             
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 52,58 SP 15 300 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 55,70 SP 15 300 m
2009 C KACPER SZTURO 57,28 SP 15 300 m
2008 C BARTEK LEWANDOWSKI 57,43 SP 60 300 m
2009 C WOJTEK KOSECKI 57,59 SP 15 300 m
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 57,85 SP 15 300 m
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 59,03 SP 15 300 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 59,04 SP 15 300 m
2008 C MIKOŁAJ FLORCZYK 61,12 SP 15 300 m
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 62,49 SP 15 300 m
2009 C FRANEK BARTKOWIAK 65,89 SP 15 300 m
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 68,03 SP 15 300 m
             
             
             
             
      DZIEWCZĘTA  2008    
             
             
             
2008 D MARTA LANGE 2,0604 SP 64 600 m
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 2,0931 SP 64 600 m
             
             
             
2008 D MARIA SIEKIERSKA 4,51 SP 15 Skok w dal
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 4,02 SP 15 Skok w dal
2008 D OLA LUBA 3,87 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCAREK 3,83 SP 15 Skok w dal
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 3,60 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D MALWINA BUDZIAK 3,52 SP 14 Skok w dal
2009 D AGATA WNUK 3,51 SP 14 Skok w dal
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 3,49 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2010 C IGOR KACZOCHA 3,47 SP 15 Skok w dal
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 3,36 SP 69 Skok w dal
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 3,25 SP 15 Skok w dal
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 3,24 SP ŁOCHOWO Skok w dal
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 3,04 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA GILL 2,75 SP 15 Skok w dal
2009 D ALICJA MACIĄG 2,52 SP 62 Skok w dal
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 2,34 SP 15 Skok w dal
             
             
             
             
2008 D MARIA SIEKIERSKA 9,28 SP 15 60 m
2008 D OLA LUBA 9,33 SP 15 60 m
2008 D IZABELA FILIPIUK 9,42 SP 63 60 m
2008 D NATALIA MIELCAREK 9,85 SP 15 60 m
2008 D LAURA FILIPIAK 10,02 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 D MALWINA BUDZIAK 10,24 SP 14 60 m
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 10,39 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 D ALEKSANDRA WITKOWSKA 10,70 SP 63 60 m
2008 D HANNA KLINKIEWICZ 10,91 SP 14 60 m
2009 D WIKTORIA MODELSKA 11,58 SP 63 60 m
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 11,90 SP 15 60 m
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 21,03 SP 15 60 m
             
             
             
2008 D GABRIELA BIESIEK 36,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D LAURA FILIPIAK 31,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2009 D WIKTORIA MODELSKA 25,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2008 D WIKTORIA TOMALA 20,00 SP ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
2008 D HANNA KLINKIEWICZ 18,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2008 D MARTA LANGE 17,00 SP 64 Rzut piłką palantową
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 15,00 SP 64 Rzut piłką palantową
2009 D ALEKSANDRA WITKOWSKA 15,00 SP 63 Rzut piłką palantową
             
             
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 49,14 SP 15 300 m
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 49,23 SP 15 300 m
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 50,55 SP 69 300 m
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 50,65 SP ŁOCHOWO 300 m
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 53,22 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 53,23 SP 15 300 m
2009 D AGATA WNUK 53,27 SP 14 300 m
2008 D NATALIA GILL 57,62 SP 15 300 m
2009 D ALICJA MACIĄG 60,14 SP 62 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka