Odwiedziny

1881376
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
888
1059
1947
1859334
31957
38801
1881376

Twoje IP: 3.80.4.76
Czas serwera: 2019-09-17 16:39:25

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2019-05-10

                 
                 
      BYDGOSZCZ  10.05.2019          
                 
                 
rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa    
                 
                 
    CHŁOPCY  2006            
                 
                 
                 
2006 C OLEK WRZOS 3,50 SP 15 1000 m    
2006 C KAROL BIRKHOLZ 4,07 SP 15 1000 m    
2006 C MICHAŁ GUTKOWSKI 4,25 SP 38 1000 m    
                 
                 
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 4,74 SP 15 Skok w dal    
2006 C KPOORHOTOR DERRICK 4,56 SP 15 Skok w dal    
2006 C KUBA SIERADZKI 4,00 SP 69 Skok w dal    
                 
                 
2006 C DERRICK KPORHOTOR 7,98 SP 15 60 m    
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 8,33 SP 15 60 m    
                 
                 
                 
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 44,44 SP 15 300 m    
2006 C KUBA SIERADZKI 47,74 SP 69 300 m    
2006 C FILIP KOSECKI 49,62 SP 69 300 m    
                 
                 
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 53,00 SP 15 Rzut piłką palantową    
2006 C MICHAŁ GUTKOWSKI 23,00 SP 38 Rzut piłką palantową    
                 
    DZIEWCZĘTA   2006            
                 
2006 D OLGA KORYTOWSKA 1,60 SP 15 600 m    
                 
                 
                 
2006 D JULIA KELM 4,26 SP 15 Skok w dal    
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 4,11 SP 15 Skok w dal    
2006 D OLGA KORYTOWSKA 4,10 SP 15 Skok w dal    
2006 D MICHALINA HANDZIK 3,86 SP 31 Skok w dal    
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 3,77 SP 69 Skok w dal    
                 
                 
                 
2006 D JULIA KELM 9,02 SP 15 60 m    
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 9,14 SP 15 60 m    
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 9,56 SP 69 60 m    
2006 D ZUZANNA NOWAK 9,60 SP  2 60 m    
                 
                 
                 
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 47,00 SP 14 Rzut piłką palantową    
2006 D EMILIA GŁOWACKA 41,00 SP 31 Rzut piłką palantową    
2006 D ANGELIKA WAWRZYNIAK 29,00 SP 9 Rzut piłką palantową    
2006 D NATALIA RUNGE 25,00 SP 63 Rzut piłką palantową    
                 
                 
                 
2006 D ZOFIA BUDZIAK 52,30 SP 13 300 m    
2006 D MICHALINA HANDZIK 52,70 SP 31 300 m    
                 
                 
                 
    CHŁOPCY   2007            
                 
                 
2007 C KRZYSZTOF IGNAS 3,58 SPTS 1000 m    
                 
                 
2007 C ŁUKASZ DURA 4,54 SP 25 Skok w dal    
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 4,49 SP 31 Skok w dal    
2007 C HUBERT GIL 4,34 SP 15 Skok w dal    
2007 C MATEUSZ ŚLIŻ 4,07 SPTS Skok w dal    
2007 C MIKOŁAJ GUTKOWSKI 3,88 SP 38 Skok w dal    
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 3,11 SP 15 Skok w dal    
                 
                 
                 
2007 C MIKOŁAJ GUTKOWSKI 8,50 SP 38 60 m    
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 8,95 SP 31 60 m    
2007 C MATEUSZ ŚLIŻ 9,30 SPTS 60 m    
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 10,28 SP 15 60 m    
2007 C WIKTOR NOWICKI 10,35 SP KORONOWO 60 m    
                 
                 
                 
2007 C KACPER KRZYŻAŃSKI 46,00 SOKRATES BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową    
                 
                 
                 
2007 C ŁUKASZ DURA 48,52 SP 25 300 m    
2007 C JAN STEJUK 49,99 SP 15 300 m    
2007 C KACPER KRZYŻAŃSKI 54,71 SOKRATES BYDGOSZCZ 300 m    
2007 C HUBERT GIL 57,93 SP 15 300 m    
                 
                 
    DZIEWCZĘTA   2019            
                 
                 
2007 D ALICJA WARCZAK 2,15 SP 38 600 m    
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 2,18 SP 31 600 m    
2007 D JULIA MAŁKOWSKA 2,19 SP 15 600 m    
                 
                 
                 
2007 D ZOFIA KLET 4,20 SP 31 Skok w dal    
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 4,04 SP 31 Skok w dal    
2007 D PATRYCJA WIŚNIEWSKA 4,02 SP 15 Skok w dal    
2007 D OLIWIA WOŹNIAK 3,90 SP 15 Skok w dal    
2007 D AGA OSTROMĘCKA 3,88 SP 69 Skok w dal    
2007 D KAROLINA GROLUECKA 3,81 SP 15 Skok w dal    
2007 D MARCELINA NOAŁ 3,73 SP 15 Skok w dal    
2007 D OLIWIA PAWLAK 3,53 SP 40 Skok w dal    
2007 D ELIZA FĄFARA 3,34 SP 9 Skok w dal    
2007 D MARCELINA MRUGOWSKA 3,02 KATOLIK Skok w dal    
2007 D MARCELINA MASKIEWICZ 2,91 KATOLIK Skok w dal    
                 
                 
                 
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 8,98 SP 31 60 m    
2007 D ZOFIA KLET 9,28 SP 31 60 m    
2007 D KAROLINA GROLUECKA 9,40 SP 15 60 m III  
2007 D MARCELINA WOAK 9,40 SP 15 60 m III  
2007 D AGA OSTROMĘCKA 9,58 SP 69 60 m    
2007 D OLIWIA WOŹNIAK 9,65 SP 15 60 m    
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 9,90 SP 15 60 m    
2007 D NICOLETTA JASTRZEMBSKA 10,01 SP 63 60 m    
2007 D MARCELINA MASKIEWICZ 11,20 KATOLIK 60 m    
2007 D MARCELINA MRUGOWSKA 11,70 KATOLIK 60 m    
                 
                 
                 
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 52,00 SP 14 Rzut piłką palantową    
2007 D AGATA LISIECKA 33,00 SP 14 Rzut piłką palantową    
2007 D DARIA WIRHUS 32,00 SP 9 Rzut piłką palantową    
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 31,00 SP 31 Rzut piłką palantową    
2007 D AMELIA NIEMCZYK 28,00 SP 69 Rzut piłką palantową    
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 24,00 SP 14 Rzut piłką palantową    
                 
                 
                 
2007 D MAJA ZBIELSKA 46,20 SP 14 300 m    
2007 D ELIZA FĄFARA 49,20 SP 9 300 m    
2007 D DARIA WIRHUS 52,00 SP 9 300 m    
2007 D OLIWIA PAWLAK 53,20 SP 40 300 m    
2007 D PATRYCJA WIŚNIEWSKA 54,40 SP 15 300 m    
                 
                 
    CHŁOPCY   2008            
                 
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,54 SP 15 1000 m    
                 
                 
                 
2008 C DAMIAN KONDEL 4,56 SP  2 Skok w dal    
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 4,29 SP 35 Skok w dal    
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 3,96 SP 15 Skok w dal    
2009 C FILIP MAREK 3,86 SP 31 Skok w dal    
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 3,83 SP 15 Skok w dal    
2008 C KUBA FILIPEK 3,79 SP 15 Skok w dal    
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 3,79 SP 15 Skok w dal    
2008 C ALEKS KRUSZYŃSKI 3,77 SP  2 Skok w dal    
2009 C FRANEK BARTKOWIAK 3,47 SP 15 Skok w dal    
2009 C KACPER SZTURO 3,43 SP 15 Skok w dal    
2008 C MIKOŁAJ FLORCZYK 3,41 SP 15 Skok w dal    
2009 C WOJTEK KOSECKI 3,37 SP 15 Skok w dal    
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 3,36 SP 15 Skok w dal    
2009 C ANTEK STEJUK 3,23 SP 15 Skok w dal    
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,20 SP 15 Skok w dal    
2008 C OSKAR KRAWCZAK 3,13 SP 15 Skok w dal    
2008 C MATEUSZ JULA 3,10 SP 15 Skok w dal    
2009 C BORYS WOŹNIAK 3,05 SP 15 Skok w dal    
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 2,99 SP 15 Skok w dal    
                 
                 
                 
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 9,10 SP 15 60 m    
2008 C DAMIAN KONDEL 9,18 SP  2 60 m    
2008 C KUBA FILIPEK 9,20 SP 15 60 m    
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 9,45 SP 15 60 m    
2008 C MIKOŁAJ FLORCZYK 10,25 SP 15 60 m    
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 10,35 SP 15 60 m    
2008 C TYMON LASHMANN 10,35 SP 15 60 m    
2009 C ANTEK STEJUK 10,67 SP 15 60 m    
2008 C OSKAR KRAWCZAK 10,74 SP 15 60 m    
2008 C ŁUKASZ GRUNWALD 10,77 SP 9 60 m    
2009 C FRANEK BARTKOWIAK 10,80 SP 15 60 m    
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 11,11 SP 15 60 m    
2008 C MATEUSZ JULA 11,80 SP 15 60 m    
2009 C BORYS WOŹNIAK 12,80 SP 15 60 m    
                 
                 
                 
2008 C TYMON LASHMANN 33,00 SP 15 Rzut piłką palantową    
                 
                 
                 
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 47,56 SP 35 300 m    
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 50,74 SP 15 300 m    
2009 C KACPER SZTURO 55,33 SP 15 300 m    
2009 C WOJTEK KOSECKI 56,28 SP 15 300 m    
2008 C ALEKS KRUSZYŃSKI 64,00 SP  2 300 m    
2009 C ALEKSANDER KRUKOWSKI 64,00 SP KOTOMIERZ 300 m    
                 
                 
                 
                 
    DZIEWCZĘTA   2008            
                 
2008 D MARTA LANGE 2,11 SP 64 600 m    
                 
                 
                 
2008 D MARIA SIEKIERSKA 4,29 SP 15 Skok w dal    
2008 D LEA URBAŃSKA 4,24 SP 15 Skok w dal    
2008 D NATALIA MIELCAREK 3,51 SP 15 Skok w dal    
2008 D MARIA MINKIEWICZ 3,50 SP 31 Skok w dal    
2009 D AGATA WNUK 3,48 SP 14 Skok w dal    
2008 D MARTYNA LEWANDOWSKA 3,44 SP 31 Skok w dal    
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 3,41 SP 69 Skok w dal    
2008 D EMILIA LEWANDOWSKA 3,37 SP 31 Skok w dal    
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 3,29 SP 31 Skok w dal    
2008 D JULIA LEWANDOWSKA 3,24 SP 31 Skok w dal    
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 3,22 SP ŁOCHOWO Skok w dal    
2009 D KALINA DULĘBA 3,22 SP 15 Skok w dal    
2009 D MILENA MAREK 3,22 SP 31 Skok w dal    
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 3,19 SP 15 Skok w dal    
2008 D KAMILA BOŻKO 3,10 SP 31 Skok w dal    
2008 D JULIA HOMOBLIK 3,00 SP 31 Skok w dal    
2009 D MAJA MLODZIKOWSKA 3,00 SP 31 Skok w dal    
2008 D NATALIA GILL 2,97 SP 15 Skok w dal    
2008 D WIKTORIA CYRA 2,96 SP 31 Skok w dal    
2009 D ROKSANA ROMANOWSKA 2,94 SP 9 Skok w dal    
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 2,92 SP 15 Skok w dal    
2009 D MARCELINA MARUSZAK 2,89 SP 9 Skok w dal    
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 2,82 SP 15 Skok w dal    
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 2,82 SP 15 Skok w dal    
2009 D DOMINIKA GACKA 2,82 SP 9 Skok w dal    
2009 D MAJA OBAROWSKA 2,69 SP 9 Skok w dal    
2009 D LENA FIGIEL 2,55 SP 15 Skok w dal    
2008 D WERONIKA KULIKOWSKA 2,52 SP 29 Skok w dal    
                 
                 
                 
                 
2008 D MARIA SIEKIERSKA 8,87 SP 15 60 m    
2008 D IZABELA FILIPIUK 9,49 SP 63 60 m    
2008 D NATALIA MIELCAREK 9,90 SP 15 60 m    
2009 D MAJA MLODZIKOWSKA 10,05 SP 31 60 m    
2009 D AGATA WNUK 10,27 SP 14 60 m    
2009 D KALINA DULĘBA 10,32 SP 15 60 m    
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 10,44 SP 15 60 m    
2008 D MARTYNA LEWANDOWSKA 10,58 SP 31 60 m    
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 10,59 SP 31 60 m    
2008 D JULIA LEWANDOWSKA 10,70 SP 31 60 m    
2008 D KAMILA BOŻKO 10,90 SP 31 60 m    
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 10,95 SP 15 60 m    
2008 D EMILIA LEWANDOWSKA 11,23 SP 31 60 m    
2009 D MILENA MAREK 11,28 SP 31 60 m    
2008 D WERONIKA KULIKOWSKA 11,30 SP 29 60 m    
2008 D NATALIA GILL 11,80 SP 15 60 m    
2009 D ROKSANA ROMANOWSKA 11,81 SP 9 60 m    
2008 D WIKTORIA CYRA 11,97 SP 31 60 m    
2009 D LENA FIGIEL 11,98 SP 15 60 m    
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 12,10 SP 15 60 m    
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 12,60 SP 15 60 m    
2008 D GABRIELA BIESIEK 13,75 SP 31 60 m    
2008 D JULIA HOMOBLIK 13,77 SP 31 60 m    
                 
                 
                 
2008 D GABRIELA BIESIEK 35,00 SP 31 Rzut piłką palantową    
2008 D HANNA KLINKIEWICZ 23,00 SP 14 Rzut piłką palantową    
2008 D MARTA LANGE 19,00 SP 64 Rzut piłką palantową    
                 
                 
                 
2008 D LEA URBAŃSKA 49,00 SP 15 300 m    
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 52,00 SP 69 300 m    
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 55,80 SP ŁOCHOWO 300 m    
2009 D DOMINIKA GACKA 59,10 SP 9 300 m    
2009 D MARCELINA MARUSZAK 64,60 SP 9 300 m    
2009 D MAJA OBAROWSKA 67,20 SP 9 300 m    

Piłka nożna

Lekkoatletyka