Odwiedziny

1881379
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
891
1059
1950
1859334
31960
38801
1881379

Twoje IP: 3.80.4.76
Czas serwera: 2019-09-17 16:39:41

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2018-10-11

rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
      CHŁOPCY  2006      
             
             
2006 C TYRON ŁYCZBA  CASTILLO 3,2730 SP 31 1000 m
2006 C KAMIL CICHOWSKI 3,2780 SP 15 1000 m
2006 C KUBA SIERADZKI 3,2850 SP 69 1000 m
2006 C KACPER KUKLIŃSKI 3,2930 SP 31 1000 m
2006 C MARCIN RUTKOWSKI 3,3790 SP 19 1000 m
2006 C ANTONI BUDOWIŃSKI 3,4930 SP 31 1000 m
2006 C MATEUSZ BUGAJSKI 3,5590 SP 31 1000 m
2006 C URIAN STABIERSKI 3,5630 SP 31 1000 m
2006 C MAKSYMILIAN PIĄTEK 3,5730 SP 63 1000 m
2006 C MATEUSZ GOLENIA 4,1260 SP 31 1000 m
2006 C ADAM KWAPICH 4,1870 SP 31 1000 m
             
             
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 4,70 SP 20 Skok w dal
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 4,70 SP 15 Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 4,52 SP 69 Skok w dal
2006 C OLEK WRZOS 3,74 SP 15 Skok w dal
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 8,50 SP 20 60 m
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 8,50 SP 15 60 m
             
             
             
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 52,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2006 C TYRON ŁYCZBA  CASTILLO 36,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 C KACPER KUKLIŃSKI 36,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 C MATEUSZ GOLENIA 34,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 C MAKSYMILIAN PIĄTEK 33,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2006 C ROBERT PRZYBYSZ 29,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2006 C ADAM KWAPICH 25,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 C JAKUB WAWRZYNIAK 25,00 SP 32 Rzut piłką palantową
             
             
2006 C FILIP KOSECKI 50,70 SP 69 300 m
2006 C OLEK WRZOS 53,60 SP 15 300 m
2006 C ROBERT PRZYBYSZ 56,40 SP 63 300 m
2006 C OSKAR KNOPIK 58,10 SP 69 300 m
2006 C KAROL BIRKHOLZ 61,70 SP 15 300 m
             
             
      DZIEWCĘTA  2006      
             
             
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 1,15 SP 63 Skok wzwyż
2006 D MARTYNA PRZYBYŁOWSKA 1,10 SP 32 Skok wzwyż
2006 D MAŁGORZATA SMOLIŃSKA 1,05 SP KOTOMIERZ Skok wzwyż
2006 D NATALIA RUNGE 1,05 SP 63 Skok wzwyż
2006 D LENA MUSZYŃSKA 1,00 SP 32 Skok wzwyż
2006 D WIKTORIA EDEL 0,95 SP 63 Skok wzwyż
             
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 2,0050 SP 15 600 m
2006 D EMILIA GŁOWACKA 2,0660 SP 31 600 m
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 2,0820 SP 69 600 m
2006 D ANNA PIETRASZEWSKA 2,1110 SP 12 600 m
2006 D LENA TROCHYMIUK 2,1190 SP 46 600 m
2006 D IRYNA ZHEREBUKH 2,1440 SP 31 600 m
2006 D AMELIA KASPRZAK 2,2120 SP 31 600 m
2006 D MARTYNA SONNAK 2,2260 SP 31 600 m
2006 D MILENA KURZYŃSKA 2,3060 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2006 D LIWIA GRALLA 2,4720 SP 31 600 m
2006 D MARTA MALEWICZ 3,1400 SP 31 600 m
             
             
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 4,27 SP 15 Skok w dal
2006 D MARTYNA SONNAK 4,20 SP 31 Skok w dal
2006 D JULIA KELM 4,03 SP 15 Skok w dal
2006 D ANNA PIETRASZEWSKA 4,01 SP 12 Skok w dal
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 3,88 SP 69 Skok w dal
2006 D MARIA ŚWIERAD 3,65 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2006 D JULIA WOJSZNIS 3,63 SP 32 Skok w dal
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 3,60 SP 15 Skok w dal
2006 D NASTAZIA SZWEDOWSKA 3,45 SP 15 Skok w dal
2006 D LENA TROCHYMIUK 2,71 SP 46 Skok w dal
             
             
             
2006 D JULIA WOJSZNIS 8,80 SP 32 60 m
2006 D JULIA KELM 8,90 SP 15 60 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 9,10 SP 15 60 m
2006 D MARIA ŚWIERAD 9,90 SP KOTOMIERZ 60 m
2006 D GABRYSIA TWORKIEWICZ 10,00 SP 32 60 m
2006 D LENA MUSZYŃSKA 10,20 SP 32 60 m
2006 D NASTAZIA SZWEDOWSKA 12,60 SP 15 60 m
             
             
             
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 39,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2006 D EMILIA GŁOWACKA 27,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 D LIWIA GRALLA 27,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 D JULIA GARCZEWSKA 24,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2006 D JULIA REDZIMSKA 23,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2006 D GABRYSIA TWORKIEWICZ 22,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2006 D MILENA KURZYŃSKA 19,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
             
             
             
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 50,20 SP 63 300 m
2006 D WIKTORIA EDEL 55,60 SP 63 300 m
2006 D MARTYNA PRZYBYŁOWSKA 57,00 SP 32 300 m
2006 D JULIA GARCZEWSKA 58,20 SP KOTOMIERZ 300 m
2006 D MAŁGORZATA SMOLIŃSKA 60,20 SP KOTOMIERZ 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2007      
             
             
2007 C JAKUB WITKOWSKI 0,95 SP 14 Skok wzwyż
             
             
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 3,4640 SP 31 1000 m
2007 C IGOR WĘGIERSKI 3,5660 SP 47 1000 m
2007 C ANTONI HOC 4,2940 SP 16 1000 m
             
             
             
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 4,64 SP 31 Skok w dal
2007 C ŁUKASZ DURA 4,43 SP 25 Skok w dal
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 4,24 SP 14 Skok w dal
             
             
             
2007 C IGOR STANKIEWICZ 8,50 SP 31 60 m
2007 C KACPER PORZUCZEK 9,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 9,70 SP 14 60 m
2007 C KUBA WYSOCKI 10,80 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 C DOMINIK SZYMAŃSKI 10,80 SP 28 60 m
2007 C DAMIAN ZIOMKOWSKI 10,80 SP 28 60 m
2007 C JAKUB WITKOWSKI 11,60 SP 14 60 m
             
             
             
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 41,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C DOMINIK SZYMAŃSKI 29,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2007 C IGOR STANKIEWICZ 27,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 C DAMIAN ZIOMKOWSKI 27,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB OKOŃSKI 26,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 26,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 C KUBA WYSOCKI 25,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2007 C KACPER PORZUCZEK 25,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 49,20 SP 25 300 m
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 50,40 SP 14 300 m
2007 C JAKUB OKOŃSKI 59,40 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2007    
             
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 1,15 SP 14 Skok wzwyż
2007 D IGA OLSZEWSKA 1,10 SP 63 Skok wzwyż
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 0,95 SP 63 Skok wzwyż
             
             
             
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 2,1330 SP 31 600 m
2007 D ALICJA WARCZAK 2,1530 SP 38 600 m
2007 D ZOFIA ROZENFELD 2,1730 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 2,1840 SP 14 600 m
2007 D JAGODA EJSYMONT 2,2060 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D ZOFIA KLET 2,2880 SP 31 600 m
2007 D ANTONIA BUDZIN 2,2880 SP 31 600 m
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 2,3380 SP 31 600 m
2007 D LENA KORYTOWSKA 2,4470 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 3,0390 SP 31 600 m
             
             
             
2007 D ZOFIA KLET 4,17 SP 31 Skok w dal
2007 D AGATA LISIECKA 4,02 SP 14 Skok w dal
2007 D OLIWIA PAWLAK 3,92 SP 40 Skok w dal
2007 D ZOFIA ROZENFELD 3,70 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D AGA OSTROMĘCKA 3,67 SP 69 Skok w dal
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 3,67 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D JAGODA EJSYMONT 3,64 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D AGNIESZKA KAŹMIERSKA 3,63 SP 14 Skok w dal
2007 D INGA ZALEWSKA 3,58 SP 46 Skok w dal
             
             
             
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 9,20 SP 31 60 m
2007 D INGA ZALEWSKA 9,60 SP 46 60 m
2007 D AGATA LISIECKA 9,60 SP 14 60 m
2007 D AGNIESZKA KAŹMIERSKA 9,80 SP 14 60 m
2007 D DOMINIKA BALICKA 10,00 SP 12 60 m
2007 D NADIA JENEK 10,80 SP 32 60 m
2007 D IGA OLSZEWSKA 11,10 SP 63 60 m
2007 D ZUZANN RADECKA 11,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 D AMELIA KNOP 11,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 11,40 SP 63 60 m
             
             
             
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 43,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 32,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D DOMINIKA BALICKA 26,00 SP 12 Rzut piłką palantową
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 25,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 24,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 24,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D AMELIA KNOP 21,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 17,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 D ZUZANN RADECKA 16,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2007 D NADIA JENEK 15,00 SP 32 Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 48,70 SP 14 300 m
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 53,80 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 D OLIWIA PAWLAK 55,00 SP 40 300 m
2007 D AGA OSTROMĘCKA 55,20 SP 69 300 m
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 56,40 SP 14 300 m
2007 D ZUZANNA PASZTAK 71,00 SP 28 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2008 I MŁODSI    
             
             
             
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 1,05 SP 63 Skok wzwyż
2008 C BARTOSZ TEKLIŃSKI 1,05 SP  63 Skok wzwyż
             
             
2008 C DAMIAN KONDEL 4,29 SP  2 Skok w dal
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 4,21 SP 35 Skok w dal
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 4,03 SP 58 Skok w dal
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 3,88 SP 31 Skok w dal
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 3,73 SP 15 Skok w dal
2008 C KONRAD WENSKI 3,72 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2009 C JAN TECLAW 3,71 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C MARCEL HOFFMANN 3,66 SP 15 Skok w dal
2008 C WIKTOR FALKOWSKI 3,49 SP 28 Skok w dal
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 3,40 SP 15 Skok w dal
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,37 SP 15 Skok w dal
2009 C NIKODEM GROCHOWSKI 3,33 SP 28 Skok w dal
2008 C TYMON LASHMANN 3,30 SP 15 Skok w dal
2009 C MIŁOSZ SZMELC 3,28 SP 28 Skok w dal
2008 C KRZYSZTOF PIECHOWIAK 3,07 SP 28 Skok w dal
2009 C WOJTEK KOSECKI 2,98 SP 15 Skok w dal
2009 C BORYS WOŹNIAK 2,88 SP 15 Skok w dal
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 2,82 SP 15 Skok w dal
             
             
2008 C KONRAD WENSKI 3,5480 SP ŻOŁĘDOWO 1000 m
             
             
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 9,70 SP 31 60 m
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 9,90 SP 58 60 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 9,90 SP 15 60 m
2008 C SEBA GÓRA 10,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C OLIWER MAĆKOWSKI 10,20 SP 28 60 m
2008 C WIKTOR FALKOWSKI 10,30 SP 28 60 m
2009 C MIŁOSZ SZMELC 10,40 SP 28 60 m
2009 C MIKOŁAJ HOLKA 10,40 SP 46 60 m
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 10,70 SP 15 60 m
2009 C NIKODEM GROCHOWSKI 10,80 SP 28 60 m
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 10,90 SP 15 60 m
2008 C TYMON LASHMANN 10,90 SP 15 60 m
2008 C MARCEL MICHAŁEK 11,10 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C KRZYSZTOF PIECHOWIAK 11,10 SP 28 60 m
2009 C BORYS WOŹNIAK 11,30 SP 15 60 m
2010 C JAN TWORKIEWICZ 11,30 SP 32 60 m
2008 C SEBASTIAN WESOŁOWSKI 11,40 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 11,80 SP 15 60 m
2008 C ADAM CZYŻEWSKI 12,10 SP 28 60 m
2008 C OLIWIER PIK 12,20 SP 46 60 m
2008 C KRYSTIAN IZBANER 12,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C MARON KOJAK 12,30 SP KOTOMIERZ 60 m
             
             
             
2008 C OLIWER MAĆKOWSKI 32,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 28,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2008 C JAKUB PIECHOCKI 28,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2009 C MIKOŁAJ HOLKA 26,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2009 C MARON KOJAK 26,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C SEBASTIAN WESOŁOWSKI 25,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C KRYSTIAN IZBANER 22,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C ADAM CZYŻEWSKI 21,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2008 C SEBA GÓRA 21,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C OLIWIER PIK 20,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2010 C JAN TWORKIEWICZ 18,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2008 C MARCEL MICHAŁEK 16,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
             
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 51,30 SP 35 300 m
2008 C DAMIAN KONDEL 54,20 SP  2 300 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 54,60 SP 15 300 m
2009 C WOJTEK KOSECKI 55,30 SP 15 300 m
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 56,80 SP 15 300 m
2009 C JAN TECLAW 57,50 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C ANTONI LEWICKI 58,10 SP 46 300 m
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 58,50 SP 63 300 m
2008 C ARKADIUSZ KOMOROWSKI 59,70 SP 56 300 m
2008 C JAKUB PIECHOCKI 71,40 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA 2008  I  MŁODSZE.  
             
             
2008 D MARTA LANGE 2,1190 SP 64 600 m
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 2,1260 SP 64 600 m
2008 D MARIA MINKIEWICZ 2,1690 SP 31 600 m
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 2,2700 SP 31 600 m
2009 D BLANKA NOWICKA 2,3020 SP BUSZKOWO 600 m
             
             
2009 D AGATA WNUK 3,54 SP 14 Skok w dal
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 3,43 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2009 D JULIA SOBIERAJ 3,34 SP 46 Skok w dal
2008 D MALWINA BUDZIAK 3,32 SP 14 Skok w dal
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 3,29 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 3,27 SP 15 Skok w dal
2009 D ANTONINA KLET 2,95 SP 31 Skok w dal
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 2,92 SP 15 Skok w dal
2009 D IZABELA BALCEREK 2,90 SP 46 Skok w dal
2009 D NATALIA NENTCZAK 2,89 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2008 D NATALIA GILL 2,79 SP 15 Skok w dal
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 2,40 SP 15 Skok w dal
2009 D AMELIA KOŁODZIEJ 2,18 SP KOTOMIERZ Skok w dal
             
             
             
             
2008 D NATALIA UNISZKIEWICZ 9,50 SP 14 60 m
2008 D MALWINA BUDZIAK 9,80 SP 14 60 m
2008 D ZUZANNA SZEWS 10,10 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D IZABELA BALCEREK 10,10 SP 46 60 m
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 10,60 SP 15 60 m
2008 D ALEKSANDRA PATRZAŁEK 10,70 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D NATALIA MATYSEK 10,70 SP 28 60 m
2008 D NATALIA GILL 10,80 SP 15 60 m
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 10,80 SP 15 60 m
2009 D ZUZANNA ZIELIŃSKA 10,90 SP 46 60 m
2008 D WERONIKA SZYMAŃSKA 11,00 SP 63 60 m
2009 D WIKTORIA MODELSKA 11,00 SP 63 60 m
2008 D IZABELA PATRZAŁEK 11,10 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 D AMELIA GŁADEK 11,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D MARIA BIELECKA 11,20 SP 46 60 m
2009 D MARCJANNA MARASZ 11,20 SP 46 60 m
2009 D JULIA SOBIERAJ 11,80 SP 46 60 m
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 11,80 SP 15 60 m
2008 D GABRIELA BIESIEK 11,90 SP 31 60 m
2009 D KAROLINA WIECIS 11,90 SP 46 60 m
2009 D HANNA KUCZKOWSKA 12,10 SP 46 60 m
2009 D AMELIA KOŁODZIEJ 12,10 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D NADIA POLAK 12,10 SP 63 60 m
2008 D LAURA STASIAK 12,50 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D NATALIA CZYŻ 13,10 SP 46 60 m
2009 D NATALIA SNOPEK 13,30 SP 46 60 m
             
             
             
             
2008 D GABRIELA BIESIEK 26,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 24,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D MARIA MINKIEWICZ 21,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D ZUZANNA SZEWS 20,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D LAURA STASIAK 20,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D MARCJANNA MARASZ 19,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2009 D WIKTORIA MODELSKA 18,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2009 D BLANKA NOWICKA 17,00 SP BUSZKOWO Rzut piłką palantową
2008 D ALEKSANDRA PATRZAŁEK 16,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 16,00 SP 64 Rzut piłką palantową
2009 D KAROLINA WIECIS 16,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2008 D AMELIA GŁADEK 15,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D IZABELA PATRZAŁEK 15,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D MARTA LANGE 15,00 SP 64 Rzut piłką palantową
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 15,00 SP 69 Rzut piłką palantową
2008 D WIKTORIA TOMALA 15,00 SP ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
2009 D HANNA KUCZKOWSKA 15,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2009 D MARIA BIELECKA 15,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2009 D PAULINA KOJAK 15,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 14,00 SP ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
2009 D NATALIA SNOPEK 14,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 13,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2009 D ZUZANNA ZIELIŃSKA 12,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2009 D NADIA POLAK 11,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2009 D NATALIA CZYŻ 9,00 SP 46 Rzut piłką palantową
             
             
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 53,10 SP 15 300 m
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 55,70 SP 69 300 m
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 57,70 SP ŁOCHOWO 300 m
2008 D WIKTORIA TOMALA 58,50 SP ŁOCHOWO 300 m
2009 D NATALIA NENTCZAK 60,40 SP KOTOMIERZ 300 m
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 61,30 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 63,60 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2009 D AGATA WNUK 64,90 SP 14 300 m
2009 D ANTONINA KLET 68,20 SP 31 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka