• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2051864
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
163
657
4661
2039663
21522
38117
2051864

Twoje IP: 34.229.131.116
Czas serwera: 2020-01-27 05:13:59

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2018-09-27

rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
      CHŁOPCY  2006      
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 4,08 SP 20 Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 3,95 SP 69 Skok w dal
2006 C OLEK WRZOS 3,55 SP 15 Skok w dal
2006 C KAROL BIRKHOLZ 3,12 SP 15 Skok w dal
2006 C DAWID STAŃCZYK 2,89 SP 69 Skok w dal
             
             
2006 C KAMIL CICHOWSKI 3,3130 SP 15 1000 m
2006 C KUBA SIERADZKI 3,3540 SP 69 1000 m
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 8,40 SP 20 60 m
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 8,90 SP 15 60 m
2006 C KACPER BELTROWSKI 9,70 SP KOTOMIERZ 60 m
             
             
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 46,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2006 C KACPER BELTROWSKI 35,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
             
2006 C FILIP KOSECKI 52,70 SP 69 300 m
2006 C OSKAR KNOPIK 54,80 SP 69 300 m
2006 C OLEK WRZOS 55,90 SP 15 300 m
2006 C KAROL BIRKHOLZ 64,20 SP 15 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2006      
             
             
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 1,15 SP 63 Skok wzwyż
2006 D NATALIA RUNGE 1,10 SP 63 Skok wzwyż
2006 D WIKTORIA EDEL 1,00 SP 63 Skok wzwyż
2006 D MAŁGORZATA SMOLIŃSKA 0,95 SP KOTOMIERZ Skok wzwyż
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 1,5590 SP 15 600 m
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 2,0040 SP 63 600 m
2006 D MILENA KURZYŃSKA 2,3900 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 4,24 SP 15 Skok w dal
2006 D JULIA WOJSZNIS 3,95 SP 32 Skok w dal
2006 D JULIA KELM 3,84 SP 15 Skok w dal
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 3,65 SP 15 Skok w dal
2006 D MARIA ŚWIERAD 3,63 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2006 D PAULINA WOŁOWSKA 3,53 SP 32 Skok w dal
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 3,45 SP 69 Skok w dal
2006 D NASTAZIA SZWEDOWSKA 3,26 SP 15 Skok w dal
2006 D MELANIA SEMRAU 3,14 SP 46 Skok w dal
             
             
2006 D JULIA KELM 9,00 SP 15 60 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 9,20 SP 15 60 m
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 9,30 SP 63 60 m
2006 D MARIA ŚWIERAD 9,50 SP KOTOMIERZ 60 m
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 9,90 SP 69 60 m
2006 D LENA MUSZYŃSKA 10,10 SP 32 60 m
2006 D GABRYSIA TWORKIEWICZ 10,50 SP 32 60 m
2006 D PAULINA WOŁOWSKA 10,50 SP 32 60 m
2006 D NASTAZIA SZWEDOWSKA 10,90 SP 15 60 m
             
             
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 43,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 39,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2006 D GABRYSIA TWORKIEWICZ 28,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2006 D MARTYNA PRZYBYŁOWSKA 21,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2006 D LENA MUSZYŃSKA 17,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2006 D MILENA KURZYŃSKA 15,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
             
             
2006 D JULIA WOJSZNIS 53,90 SP 32 300 m
2006 D MELANIA SEMRAU 55,20 SP 46 300 m
2006 D WIKTORIA EDEL 59,30 SP 63 300 m
2006 D MAŁGORZATA SMOLIŃSKA 60,30 SP KOTOMIERZ 300 m
2006 D MARTYNA PRZYBYŁOWSKA 60,40 SP 32 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2007      
             
2007 C JAKUB WITKOWSKI 0,95 SP 14 Skok wzwyż
             
             
2007 C WIKTOR NOWICKI 3,2850 SP KORONOWO 1000 m
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 4,22 SP 25 Skok w dal
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 4,05 SP 14 Skok w dal
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 3,94 SP 31 Skok w dal
2007 C ALEKSANDER KWASIGROCH 3,59 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 3,55 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C HUBERT GIL 3,46 SP 15 Skok w dal
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 2,95 SP 15 Skok w dal
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 8,80 SP 25 60 m
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 8,80 SP 31 60 m
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 9,60 SP 14 60 m
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 10,40 SP KOTOMIERZ 60 m
             
             
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 39,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 37,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 36,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB OKOŃSKI 30,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 C KUBA WYSOCKI 27,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 50,70 SP 14 300 m
2007 C ALEKSANDER KWASIGROCH 51,20 SP KOTOMIERZ 300 m
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 51,50 SP 14 300 m
2007 C HUBERT GIL 51,90 SP 15 300 m
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 58,10 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 C JAKUB OKOŃSKI 60,10 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 63,40 SP 15 300 m
2007 C JAKUB WITKOWSKI 65,90 SP 14 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2007      
             
2007 D IGA OLSZEWSKA 1,10 SP 63 Skok wzwyż
2007 D NICOLETTA JASTRZEMBSKA 1,05 SP 63 Skok wzwyż
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 1,00 SP 63 Skok wzwyż
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 0,90 SP 14 Skok wzwyż
             
             
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 2,1250 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D ALICJA WARACH 2,1470 SP 38 600 m
2007 D NINA KOWALSKA 2,2050 SP 46 600 m
2007 D LENA KORYTOWSKA 2,4590 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D ZOFIA ROZENFELD 2,4740 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D FAUSTYNA WRÓBLEWSKA 2,5210 SP 46 600 m
             
             
2007 D OLIWIA PAWLAK 3,60 SP 40 Skok w dal
2007 D BARBARA WITKOWSKA 3,57 SP 15 Skok w dal
2007 D ZUZANNA SAWICKA 3,51 SP 15 Skok w dal
2007 D AGATA LISIECKA 3,46 SP 14 Skok w dal
2007 D AGA OSTROMĘCKA 3,41 SP 69 Skok w dal
2007 D MARCELINA NOAŁ 3,32 SP 15 Skok w dal
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 3,30 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D JULIA WOLENTARSKA 3,27 SP 56 Skok w dal
2007 D JAGODA EJSYMONT 3,26 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D JULIA MAŁKOWSKA 3,23 SP 15 Skok w dal
2007 D ZOFIA ROZENFELD 3,20 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D MICHALINA WRZODAK 3,12 SP 19 Skok w dal
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 3,09 SP 15 Skok w dal
2007 D OLA GĄSIOR 3,09 SP 15 Skok w dal
             
             
2007 D MARCELINA ŻALSKA 9,40 SP 32 60 m
2007 D BARBARA WITKOWSKA 9,40 SP 15 60 m
2007 D AGATA LISIECKA 9,40 SP 14 60 m
2007 D ZUZANNA SAWICKA 9,40 SP 15 60 m
2007 D MARCELINA WOAK 9,50 SP 15 60 m
2007 D NICOLETTA JASTRZEMBSKA 9,80 SP 63 60 m
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 9,80 SP 15 60 m
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 9,90 SP 14 60 m
2007 D IGA OLSZEWSKA 10,00 SP 63 60 m
2007 D MARTYNA WERDERLICH 10,10 SP 38 60 m
2007 D AMELIA KNOP 10,30 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 D MARTYNA KADUR 10,30 SP 56 60 m
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 10,40 SP 63 60 m
2007 D KAROLINA CZĘSZ 10,40 SP 56 60 m
2007 D JULIA WOLENTARSKA 10,40 SP 56 60 m
2007 D AMELIA ŁOBODA 10,70 SP ŁOCHOWO 60 m
2007 D MICHALINA WRZODAK 10,80 SP 19 60 m
2007 D OLA GĄSIOR 10,90 SP 15 60 m
             
             
2007 D NINA KOWALSKA 33,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2007 D MARCELINA ŻALSKA 26,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2007 D AMELIA NIEMCZYK 25,00 SP 69 Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 21,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 D AMELIA KNOP 21,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2007 D MARTYNA KADUR 19,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2007 D FAUSTYNA WRÓBLEWSKA 19,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 18,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2007 D KAROLINA CZĘSZ 18,00 SP 56 Rzut piłką palantową
             
             
2007 D JULIA MAŁKOWSKA 53,70 SP 15 300 m
2007 D JAGODA EJSYMONT 56,10 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 D OLIWIA PAWLAK 57,00 SP 40 300 m
2007 D AGA OSTROMĘCKA 59,50 SP 69 300 m
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 64,20 SP 32 300 m
             
             
      CHŁOPCY 2008       
             
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 1,05 SP 63 Skok wzwyż
             
             
2008 C DAMIAN KONDEL 3,78 SP  2 Skok w dal
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 3,64 SP 35 Skok w dal
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 3,48 SP 58 Skok w dal
2008 C KUBA FILIPEK 3,39 SP 15 Skok w dal
2008 C KONRAD WENSKI 3,37 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C BARTEK LEWANDOWSKI 3,33 SP 60 Skok w dal
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,33 SP 15 Skok w dal
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 3,25 SP 15 Skok w dal
2008 C TYMON LASHMANN 3,18 SP 15 Skok w dal
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,18 SP 15 Skok w dal
2009 C KACPER SZTURO 3,18 SP 15 Skok w dal
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 3,08 SP 15 Skok w dal
2008 C ANTONI LEWICKI 3,03 SP 46 Skok w dal
2008 C MARCEL HOFFMANN 3,01 SP 15 Skok w dal
2008 C HOANG KHUAT CAO 2,98 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2009 C WOJTEK KOSECKI 2,98 SP 15 Skok w dal
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 2,92 SP 15 Skok w dal
2008 C FILIP CHOCZAJ 2,90 SP 15 Skok w dal
2008 C OSKAR KRAWCZAK 2,86 SP 15 Skok w dal
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 2,63 SP 15 Skok w dal
2009 C BORYS WOŹNIAK 2,62 SP 15 Skok w dal
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 2,36 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
             
             
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,4320 SP 15 1000 m
2008 C KONRAD WENSKI 3,4770 SP ŻOŁĘDOWO 1000 m
2008 C BARTEK LEWANDOWSKI 4,1900 SP 60 1000 m
             
             
             
2008 C DAMIAN KONDEL 9,20 SP  2 60 m
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 9,50 SP 58 60 m
2009 C ALEKSANDER KRUKOWSKI 9,60 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 9,60 SP 15 60 m
2008 C HOANG KHUAT CAO 9,90 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C KUBA FILIPEK 9,90 SP 15 60 m
2008 C OSKAR KUFFEL 10,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C SEBA GÓRA 10,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 10,10 SP 15 60 m
2008 C FILIP CHOCZAJ 10,40 SP 15 60 m
2008 C OSKAR KRAWCZAK 10,40 SP 15 60 m
2008 C TYMON LASHMANN 10,50 SP 15 60 m
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 10,50 SP 15 60 m
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 10,60 SP 15 60 m
2008 C ARKADIUSZ KOMOROWSKI 10,90 SP 56 60 m
2008 C KAMIL GWIAZDA 10,90 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C BORYS WOŹNIAK 11,10 SP 15 60 m
2008 C MAREK JAWORSKI 11,20 SP 56 60 m
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 11,20 SP 15 60 m
2009 C JAKUB BINDEK 17,80 SP 56 60 m
             
             
             
2008 C JAKUB PIECHOCKI 31,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C ARKADIUSZ KOMOROWSKI 26,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2008 C KAMIL GWIAZDA 26,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C MAREK JAWORSKI 24,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2008 C OSKAR KUFFEL 23,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C FABIAN WYSOCKI 20,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 C ALEKSANDER KRUKOWSKI 19,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C SEBA GÓRA 18,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 C JAKUB BINDEK 18,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2008 C FILIP CUPA 17,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2009 C JĘDRZEJ ŁĄCZNY 14,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2008 C PATRYK MROTEK 10,00 SP 56 Rzut piłką palantową
             
             
             
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 52,40 SP 35 300 m
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 59,00 SP 15 300 m
2009 C WOJTEK KOSECKI 59,00 SP 15 300 m
2008 C ANTONI LEWICKI 60,70 SP 46 300 m
2009 C KACPER SZTURO 62,00 SP 15 300 m
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 62,80 SP 63 300 m
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 65,20 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C FABIAN WYSOCKI 65,40 SP KOTOMIERZ 300 m
2008 C FILIP CUPA 66,00 SP 56 300 m
2008 C PATRYK MROTEK 69,10 SP 56 300 m
2009 C JĘDRZEJ ŁĄCZNY 72,00 SP 56 300 m
2008 C JAKUB PIECHOCKI 72,10 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
             
      DZIEWCZĘTA  2008      
             
2008 D WERONIKA SZYMAŃSKA 0,95 SP 63 Skok wzwyż
             
             
2009 D LENA NOWICKA 2,0500 SP KORONOWO 600 m
2008 D MARTA LANGE 2,1090 SP 64 600 m
2009 D BLANKA NOWICKA 2,2710 SP BUSZKOWO 600 m
2009 D MARCJANNA MARASZ 2,4380 SP 46 600 m
2009 D NATALIA CZYŻ 2,5430 SP 46 600 m
             
             
             
2008 D MARIA SIEKIERSKA 4,19 SP 15 Skok w dal
2008 D LEA URBAŃSKA 4,11 SP 15 Skok w dal
2008 D AMELIA RYBAK 3,61 SP 56 Skok w dal
2008 D OLA LUBA 3,54 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCAREK 3,49 SP 15 Skok w dal
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 3,20 SP 69 Skok w dal
2009 D MAŁGORZATA CHMARA 3,08 SP 56 Skok w dal
2009 D AGATA WNUK 3,03 SP 14 Skok w dal
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 3,02 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D M,AJA MADAJ 2,96 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 2,94 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 2,89 SP 15 Skok w dal
2008 D ADRIANN JÓZWIAK 2,83 SP 56 Skok w dal
2008 D MARCELINA SZCZĘSNA 2,83 SP 56 Skok w dal
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 2,77 SP 64 Skok w dal
2008 D KLARA KONARSKA 2,75 SP 56 Skok w dal
2009 D INGA LANGER 2,72 SP 56 Skok w dal
2008 D NATALIA JARZĘBSKA 2,68 SP 15 Skok w dal
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 2,61 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA GILL 2,58 SP 15 Skok w dal
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 2,53 SP 15 Skok w dal
2008 D MAJA KOCIŃSKA 2,50 SP 15 Skok w dal
2009 D LAURA SMĘTEK 2,46 SP 56 Skok w dal
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 2,32 SP 15 Skok w dal
2009 D BLANKA NOWICKA 2,25 SP BUSZKOWO Skok w dal
2009 D ZOFIA RUTKOWSKA 2,05 SP KOTOMIERZ Skok w dal
             
             
             
2008 D MARIA SIEKIERSKA 9,00 SP 15 60 m
2008 D NATALIA UNISZKIEWICZ 9,40 SP 14 60 m
2008 D OLA LUBA 9,60 SP 15 60 m
2008 D AMELIA RYBAK 9,80 SP 56 60 m
2008 D NATALIA MIELCAREK 9,80 SP 15 60 m
2008 D ZUZANNA SZEWS 10,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D NATALIA NENTCZAK 10,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D INGA LANGER 10,10 SP 56 60 m
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 10,10 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 10,50 SP 15 60 m
2008 D WERONIKA SZYMAŃSKA 10,60 SP 63 60 m
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 10,70 SP ŁOCHOWO 60 m
2008 D NATALIA GILL 10,90 SP 15 60 m
2008 D MAJA KOCIŃSKA 10,90 SP 15 60 m
2008 D MARCELINA SZCZĘSNA 11,10 SP 56 60 m
2008 D IZABELA PATRZAŁEK 11,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 D ALEKSANDRA PATRZAŁEK 11,30 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 D JULIA SZOSTER 11,90 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D HANNA KUCZKOWSKA 11,90 SP 46 60 m
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 12,70 SP 15 60 m
2009 D ZOFIA RUTKOWSKA 12,80 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 12,90 SP 15 60 m
2009 D NATALIA SNOPEK 15,10 SP 46 60 m
             
             
             
2008 D ZUZANNA SZEWS 22,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D IZABELA PATRZAŁEK 19,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D MARCJANNA MARASZ 18,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2008 D JULIA SZOSTER 17,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D MARTA LANGE 16,00 SP 64 Rzut piłką palantową
2008 D WIKTORIA TOMALA 16,00 SP ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
2008 D ALEKSANDRA PATRZAŁEK 15,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D ZUZANNA ZIELIŃSKA 15,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2009 D NATALIA SNOPEK 14,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2009 D NATALIA NENTCZAK 13,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D HANNA KUCZKOWSKA 13,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 12,00 SP ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
2009 D NATALIA CZYŻ 10,00 SP 46 Rzut piłką palantową
             
             
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 51,60 SP 15 300 m
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 57,60 SP 15 300 m
2008 D WIKTORIA TOMALA 58,00 SP ŁOCHOWO 300 m
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 58,60 SP 69 300 m
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 59,50 SP 64 300 m
2008 D KLARA KONARSKA 61,60 SP 56 300 m
2009 D AGATA WNUK 65,00 SP 14 300 m
2008 D NATALIA JARZĘBSKA 65,50 SP 15 300 m
2008 D M,AJA MADAJ 66,70 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2009 D MAŁGORZATA CHMARA 67,10 SP 56 300 m
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 68,00 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 69,30 SP 15 300 m
2009 D LAURA SMĘTEK 75,90 SP 56 300 m
2008 D ADRIANN JÓZWIAK 81,20 SP 56 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka