• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2227155
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
748
1907
9161
2209715
15350
38169
2227155

Twoje IP: 34.204.191.145
Czas serwera: 2020-07-12 10:36:56

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2018-10-04

rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
             
      CHŁOPCY  2006      
             
             
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 4,53 SP 15 Skok w dal
2006 C ADAM RADOŃ 4,41 SP 20 Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 4,27 SP 69 Skok w dal
2006 C PAWEŁ MARCZAK 3,91 SP 29 Skok w dal
2006 C FILIP KOSECKI 3,72 SP 69 Skok w dal
2006 C KUBA SIERADZKI 3,67 SP 69 Skok w dal
2006 C OLEK WRZOS 3,59 SP 15 Skok w dal
2006 C KAROL BIRKHOLZ 3,28 SP 15 Skok w dal
             
             
             
2006 C TYRON ŁYCZBA  CASTILLO 3,3290 SP 31 1000 m
2006 C KACPER KUKLIŃSKI 3,3590 SP 31 1000 m
2006 C MARCIN RUTKOWSKI 3,3680 SP 19 1000 m
2006 C KUBA SIERADZKI 3,3720 SP 69 1000 m
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 3,5990 SP 15 1000 m
2006 C ANTONI BUDOWIŃSKI 4,0230 SP 31 1000 m
2006 C FILIP KOSECKI 4,1420 SP 69 1000 m
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 4,1560 SP 15 1000 m
2006 C OSKAR KNOPIK 4,1740 SP 69 1000 m
2006 C KAROL BIRKHOLZ 4,2420 SP 15 1000 m
             
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 8,30 SP 20 60 m
             
             
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 47,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2006 C KACPER KUKLIŃSKI 46,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 C TYRON ŁYCZBA  CASTILLO 43,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 C KACPER BELTROWSKI 36,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2006 C OLIWIER GRABOWSKI 31,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
2006 C OLEK WRZOS 55,00 SP 15 300 m
2006 C OLIWIER GRABOWSKI 56,40 SP KOTOMIERZ 300 m
2006 C KACPER BELTROWSKI 58,00 SP KOTOMIERZ 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2006      
             
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 1,15 SP 63 Skok wzwyż
2006 D NATALIA RUNGE 1,05 SP 63 Skok wzwyż
2006 D WIKTORIA EDEL 0,95 SP 63 Skok wzwyż
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 1,5910 SP 15 600 m
2006 D EMILIA GŁOWACKA 2,0760 SP 31 600 m
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 2,0850 SP 69 600 m
2006 D LENA TROCHYMIUK 2,1550 SP 46 600 m
2006 D EWA RÓŻAŃSKA 2,1880 SP 31 600 m
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 4,05 SP 15 Skok w dal
2006 D MARTYNA SONNAK 3,98 SP 31 Skok w dal
2006 D ANNA PIETRASZEWSKA 3,92 SP 12 Skok w dal
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 3,81 SP 69 Skok w dal
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 3,80 SP 15 Skok w dal
2006 D JULIA WOJSZNIS 3,80 SP 32 Skok w dal
2006 D JULIA KELM 3,47 SP 15 Skok w dal
2006 D NASTAZIA SZWEDOWSKA 3,17 SP 15 Skok w dal
2006 D NIKOLA KLUDZIKOWSKA 2,96 SP 28 Skok w dal
             
             
2006 D JULIA WOJSZNIS 8,90 SP 32 60 m
2006 D JULIA KELM 8,90 SP 15 60 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 9,20 SP 15 60 m
2006 D WIKTORIA EDEL 9,80 SP 63 60 m
2006 D GABRYSIA TWORKIEWICZ 10,10 SP 32 60 m
2006 D NIKOLA KLUDZIKOWSKA 10,50 SP 28 60 m
2006 D NASTAZIA SZWEDOWSKA 11,80 SP 15 60 m
             
             
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 40,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2006 D PAULINA WOŁOWSKA 25,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2006 D EMILIA GŁOWACKA 25,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2006 D GABRYSIA TWORKIEWICZ 23,00 SP 32 Rzut piłką palantową
             
             
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 51,10 SP 63 300 m
2006 D MARTYNA SONNAK 53,70 SP 31 300 m
2006 D MELANIA SEMRAU 54,10 SP 46 300 m
2006 D PAULINA WOŁOWSKA 57,70 SP 32 300 m
2006 D ANNA PIETRASZEWSKA 58,50 SP 12 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2007      
             
             
             
2007 C JAKUB WITKOWSKI 0,95 SP 14 Skok wzwyż
             
             
2007 C IGOR WĘGIERSKI 3,3750 SP 47 1000 m
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 4,54 SP 25 Skok w dal
2007 C HUBERT GIL 4,17 SP 15 Skok w dal
2007 C STANISŁAW PRZEDWOJSKI 4,14 SP 30 Skok w dal
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 3,95 SP 14 Skok w dal
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 3,21 SP 15 Skok w dal
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 8,80 SP 25 60 m
2007 C IGOR STANKIEWICZ 8,80 SP 31 60 m
2007 C STANISŁAW PRZEDWOJSKI 8,90 SP 30 60 m
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 9,90 SP 14 60 m
2007 C KACPER KAWALA 9,90 SP 28 60 m
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 10,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 11,10 SP 15 60 m
2007 C JAKUB WITKOWSKI 11,30 SP 14 60 m
             
             
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 45,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 35,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2007 C DOMINIK SZYMAŃSKI 31,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2007 C DAMIAN ZIOMKOWSKI 30,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2007 C IGOR STANKIEWICZ 30,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 C KACPER KAWALA 26,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2007 C HUBERT BĘDZIŃSKI 25,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2007 C KUBA WYSOCKI 22,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
2007 C HUBERT GIL 52,20 SP 15 300 m
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 53,20 SP 14 300 m
2007 C HUBERT BĘDZIŃSKI 61,90 SP 56 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2007      
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 1,05 SP 14 Skok wzwyż
2007 D NICOLETTA JASTRZEMBSKA 1,00 SP 63 Skok wzwyż
             
             
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 2,1050 SP 31 600 m
2007 D ALICJA WARCZAK 2,1640 SP 38 600 m
2007 D NIKOLA KWIATOSZ 2,1990 SP  KORONOWO 600 m
2007 D ANTONIA BUDZIN 2,3140 SP 31 600 m
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 2,3290 SP 31 600 m
2007 D KAROLINA STRÓŻYŃSKA 2,3980 SP 31 600 m
             
             
2007 D ZOFIA KLET 3,90 SP 31 Skok w dal
2007 D KAROLINA STRÓŻYŃSKA 3,78 SP 31 Skok w dal
2007 D ALICJA JOACHIMIAK 3,61 SP 12 Skok w dal
2007 D ZOFIA EIDTNER 3,59 SP 12 Skok w dal
2007 D ZUZANNA SAWICKA 3,49 SP 15 Skok w dal
2007 D JULIA WOLENTARSKA 3,48 SP 56 Skok w dal
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 3,44 SP 31 Skok w dal
2007 D MICHALINA WRZODAK 3,40 SP 19 Skok w dal
2007 D MARCELINA NOAŁ 3,31 SP 15 Skok w dal
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 3,11 SP 15 Skok w dal
2007 D LAURA CHIRA 2,99 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2007 D KAROLINA LEWICKA 2,93 SP 30 Skok w dal
2007 D JULIA MAŁKOWSKA 2,93 SP 15 Skok w dal
2007 D OLA GĄSIOR 2,92 SP 15 Skok w dal
2007 D ANTONIA BUDZIN 2,90 SP 31 Skok w dal
2007 D ZUZANNA PASZTAK 2,73 SP 28 Skok w dal
2007 D BLANKA BREWKA 2,55 SP 12 Skok w dal
             
             
2007 D ALICJA JOACHIMIAK 8,60 SP 12 60 m
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 9,30 SP 31 60 m
2007 D ZUZANNA SAWICKA 9,40 SP 15 60 m
2007 D MARCELINA ŻALSKA 9,40 SP 32 60 m
2007 D ZOFIA EIDTNER 9,60 SP 12 60 m
2007 D MARCELINA WOAK 9,70 SP 15 60 m
2007 D BARBARA WITKOWSKA 9,70 SP 15 60 m
2007 D LAURA CHIRA 9,90 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 D DOMINIKA BALICKA 10,20 SP 12 60 m
2007 D MICHALINA WRZODAK 10,20 SP 19 60 m
2007 D ZUZANNA PASZTAK 10,40 SP 28 60 m
2007 D KAROLINA CZĘSZ 10,50 SP 56 60 m
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 10,50 SP 15 60 m
2007 D JULIA WOLENTARSKA 10,50 SP 56 60 m
2007 D KAROLINA LEWICKA 10,50 SP 30 60 m
2007 D OLA GĄSIOR 11,00 SP 15 60 m
2007 D JULIA ZIELIŃSKA 11,20 SP 46 60 m
2007 D NICOLETTA JASTRZEMBSKA 11,40 SP 63 60 m
2007 D ALEKSANDRA WYCZLING 13,40 SP 20 60 m
             
             
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 43,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 32,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D DOMINIKA BALICKA 26,00 SP 12 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 25,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 D MARCELINA ŻALSKA 23,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2007 D AMELIA NIEMCZYK 23,00 SP 69 Rzut piłką palantową
2007 D JULIA ZIELIŃSKA 22,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2007 D MARTYNA KADUR 18,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2007 D ALEKSANDRA WYCZLING 17,00 SP 20 Rzut piłką palantową
2007 D KAROLINA CZĘSZ 14,00 SP 56 Rzut piłką palantową
             
             
2007 D JULIA MAŁKOWSKA 54,90 SP 15 300 m
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 55,50 SP 14 300 m
2007 D ZOFIA KLET 56,60 SP 31 300 m
2007 D MARTYNA KADUR 62,60 SP 56 300 m
2007 D BLANKA BREWKA 63,50 SP 12 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2008      
             
2008 C BARTEK TEKLIŃSKI 1,05 SP 63 Skok wzwyż
             
             
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 4,06 SP 35 Skok w dal
2008 C JAKUB TOMASZEWSKI 3,96 SP 31 Skok w dal
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 3,59 SP 58 Skok w dal
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 3,55 SP 15 Skok w dal
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 3,55 SP 31 Skok w dal
2008 C KUBA FILIPEK 3,48 SP 15 Skok w dal
2009 C MIKOŁAJ ZLOTKA 3,46 SP 46 Skok w dal
2008 C MARCEL HOFFMANN 3,38 SP 15 Skok w dal
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,26 SP 15 Skok w dal
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 3,23 SP 15 Skok w dal
2009 C KACPER SZTURO 3,23 SP 15 Skok w dal
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 3,22 SP 15 Skok w dal
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,16 SP 15 Skok w dal
2008 C FILIP CUPA 3,08 SP 56 Skok w dal
2009 C WOJTEK KOSECKI 3,03 SP 15 Skok w dal
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 2,76 SP 15 Skok w dal
2008 C MATEUSZ JULA 2,72 SP 15 Skok w dal
2008 C SEBASTIAN WESOŁOWSKI 2,71 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2009 C BORYS WOŹNIAK 2,64 SP 15 Skok w dal
2008 C FILIP CHOCZAJ 2,48 SP 15 Skok w dal
2008 C PATRYK MROTEK 2,34 SP 56 Skok w dal
             
             
             
2008 C IGOR ZDANOWICZ 4,0410 SP 15 1000 m
             
             
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 9,30 SP 31 60 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 9,60 SP 15 60 m
2008 C KUBA FILIPEK 9,60 SP 15 60 m
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 9,70 SP 58 60 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 9,70 SP 15 60 m
2008 C JAKUB TOMASZEWSKI 9,70 SP 31 60 m
2009 C ALEKSANDER KRUKOWSKI 9,70 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C FILIP CUPA 10,30 SP 56 60 m
2008 C FILIP CHOCZAJ 10,40 SP 15 60 m
2008 C SEBA GÓRA 10,40 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C MIŁOSZ SZMELC 10,60 SP 28 60 m
2008 C TYMON LASHMANN 10,70 SP 15 60 m
2008 C KRZYSZTOF PIECHOWIAK 10,70 SP 28 60 m
2008 C FABIAN WYSOCKI 10,70 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C NIKODEM GROCHOWSKI 10,70 SP 28 60 m
2009 C STANISŁAW ŚWIERAD 10,70 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 10,80 SP 15 60 m
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 11,10 SP 15 60 m
2008 C KAMIL GWIAZDA 11,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C SEBASTIAN WESOŁOWSKI 11,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C MATEUSZ JULA 11,30 SP 15 60 m
2009 C BORYS WOŹNIAK 11,30 SP 15 60 m
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 11,50 SP 15 60 m
2009 C MARON KOJAK 12,50 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C JĘDRZEJ ŁĄCZNY 13,70 SP 56 60 m
2009 C JAKUB BINDEK 15,90 SP 56 60 m
             
             
             
2008 C KAMIL GWIAZDA 25,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C SEBA GÓRA 23,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C FABIAN WYSOCKI 23,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 C MARCIN HOJAN 22,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 C ALEKSANDER KRUKOWSKI 22,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C KRZYSZTOF PIECHOWIAK 21,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2008 C MAREK JAWORSKI 21,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2009 C NIKODEM GROCHOWSKI 21,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2008 C TYMON LASHMANN 20,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2009 C MIŁOSZ SZMELC 19,00 SP 28 Rzut piłką palantową
2009 C STANISŁAW ŚWIERAD 18,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 C JAKUB BINDEK 16,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2009 C JĘDRZEJ ŁĄCZNY 16,00 SP 56 Rzut piłką palantową
             
             
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 54,10 SP 35 300 m
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 58,80 SP 15 300 m
2008 C ANTONI LEWICKI 59,10 SP 46 300 m
2009 C WOJTEK KOSECKI 59,30 SP 15 300 m
2008 C BARTEK TEKLIŃSKI 59,40 SP 63 300 m
2009 C KACPER SZTURO 60,80 SP 15 300 m
2008 C MAREK JAWORSKI 61,40 SP 56 300 m
2009 C MIKOŁAJ ZLOTKA 63,10 SP 46 300 m
2008 C PATRYK MROTEK 71,60 SP 56 300 m
             
             
             
      DZIEWCZĘTA  2008      
             
2008 D WERONIKA SZYMAŃSKA 0,95 SP 63 Skok wzwyż
             
             
2008 D MARTA LANGE 2,1230 SP 64 600 m
2009 D JULIA GLIŃSKA 2,2040 SP 12 600 m
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 2,2080 SP 31 600 m
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 4,32 SP 15 Skok w dal
2008 D MARIA SIEKIERSKA 4,23 SP 15 Skok w dal
2008 D OLA LUBA 3,85 SP 15 Skok w dal
2008 D AMELIA RYBAK 3,66 SP 56 Skok w dal
2008 D ZUZANNA DERESZYŃSKA 3,47 SP 31 Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCAREK 3,45 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA UNISZKIEWICZ 3,42 SP 14 Skok w dal
2009 D AGATA WNUK 3,28 SP 14 Skok w dal
2008 D NINA DYDUŁA 3,19 SP 30 Skok w dal
2008 D JAGODA PUŁAWSKA 3,14 SP 30 Skok w dal
2009 D MAŁGORZATA CHMARA 3,14 SP 56 Skok w dal
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 3,12 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 3,10 SP 69 Skok w dal
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 3,07 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D KLARA KONARSKA 3,06 SP 56 Skok w dal
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 3,06 SP 15 Skok w dal
2009 D INGA LANGER 3,03 SP 56 Skok w dal
2008 D M,AJA MADAJ 3,00 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D ZUZANNA SZEWS 2,98 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2009 D JULIA GLIŃSKA 2,98 SP 12 Skok w dal
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 2,93 SP 64 Skok w dal
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 2,92 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA JARZĘBSKA 2,90 SP 15 Skok w dal
2008 D ADRIANN JÓZWIAK 2,86 SP 56 Skok w dal
2008 D MALWINA BUDZIAK 2,85 SP 14 Skok w dal
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 2,72 SP ŁOCHOWO Skok w dal
2009 D LAURA SMĘTEK 2,66 SP 56 Skok w dal
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 2,64 SP 15 Skok w dal
2008 D MAJA KOCIŃSKA 2,56 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA GILL 2,32 SP 15 Skok w dal
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 2,16 SP 15 Skok w dal
2009 D POLA BIELSKA 1,20 SP 56 Skok w dal
             
             
2008 D MARIA SIEKIERSKA 9,00 SP 15 60 m
2008 D NATALIA UNISZKIEWICZ 9,30 SP 14 60 m
2008 D OLA LUBA 9,40 SP 15 60 m
2008 D AMELIA RYBAK 9,90 SP 56 60 m
2009 D INGA LANGER 9,90 SP 56 60 m
2008 D NATALIA MIELCAREK 10,10 SP 15 60 m
2008 D ZUZANNA SZEWS 10,10 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 D WERONIKA SZYMAŃSKA 10,40 SP 63 60 m
2008 D NINA DYDUŁA 10,40 SP 30 60 m
2009 D NATALIA NENTCZAK 10,40 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 10,40 SP 15 60 m
2008 D KLARA KONARSKA 10,50 SP 56 60 m
2009 D MAŁGORZATA CHMARA 10,60 SP 56 60 m
2008 D AMELIA GŁADEK 10,70 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 D IZABELA PATRZAŁEK 11,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 D GABRIELA BIESIEK 11,10 SP 31 60 m
2008 D MAJA KOCIŃSKA 11,20 SP 15 60 m
2009 D PAULINA KOJAK 11,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2010 C JAN TWORKIEWICZ 11,20 SP 32 60 m
2009 D WIKTORIA MODELSKA 11,30 SP 63 60 m
2008 D NATALIA GILL 11,40 SP 15 60 m
2008 D JAGODA PUŁAWSKA 11,40 SP 30 60 m
2008 D MARCELINA SZCZĘSNA 11,50 SP 56 60 m
2009 D LAURA SMĘTEK 11,80 SP 56 60 m
2008 D ALEKSANDRA PATRZAŁEK 12,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 D ADRIANN JÓZWIAK 12,10 SP 56 60 m
2009 D LILIANA PRZYBYŁOWSKA 12,40 SP 15 60 m
2009 D MARTA NOWAK 14,70 SP 56 60 m
             
             
2008 D GABRIELA BIESIEK 29,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 23,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D MARIA MINKIEWICZ 22,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D MARCELINA SZCZĘSNA 20,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2009 D WIKTORIA MODELSKA 19,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2008 D MARTA LANGE 18,00 SP 64 Rzut piłką palantową
2010 C JAN TWORKIEWICZ 18,00 SP 32 Rzut piłką palantową
2008 D IZABELA PATRZAŁEK 17,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D PAULINA KOJAK 17,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D WIKTORIA TOMALA 16,00 SP ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
2008 D ALEKSANDRA PATRZAŁEK 15,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D MARIA BIELECKA 15,00 SP 46 Rzut piłką palantową
2008 D AMELIA GŁADEK 10,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D NATALIA NENTCZAK 10,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D NATALIA CZYŻ 7,00 SP 46 Rzut piłką palantową
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 51,30 SP 15 300 m
2008 D LEONIA TOPCZEWSKA 54,90 SP 15 300 m
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 56,80 SP 69 300 m
2008 D MARIA MINKIEWICZ 57,30 SP 31 300 m
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 57,80 SP ŁOCHOWO 300 m
2008 D WIKTORIA TOMALA 58,30 SP ŁOCHOWO 300 m
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 60,80 SP 64 300 m
2009 D AGATA WNUK 62,60 SP 14 300 m
2008 D NATALIA JARZĘBSKA 63,40 SP 15 300 m
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 65,70 SP 15 300 m
2009 D MARIA BIELECKA 70,00 SP 46 300 m
2009 D NATALIA CZYŻ 74,30 SP 46 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka