• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2051922
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
221
657
4719
2039663
21580
38117
2051922

Twoje IP: 34.229.131.116
Czas serwera: 2020-01-27 06:24:52

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2018-09-20

             
rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
      CHŁOPCY  2006      
             
2006 C JULIAN RYCHEL 1,05 SP ŻOŁĘDOWO Skok wzwyż
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 4,44 SP 20 Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 4,34 SP 69 Skok w dal
2006 C ADAM PISKOZUB 4,20 SP 31 Skok w dal
2006 C KUBA SIERADZKI 4,07 SP 69 Skok w dal
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 4,05 SP 15 Skok w dal
2006 C MATEUSZ GOLENIA 3,84 SP 31 Skok w dal
2006 C PAWEŁ MARCZAK 3,84 SP 29 Skok w dal
2006 C OLEK WRZOS 3,63 SP 15 Skok w dal
2006 C DAWID STAŃCZYK 3,22 SP 69 Skok w dal
2006 C KAROL BIRKHOLZ 3,20 SP 15 Skok w dal
             
             
             
2006 C ADAM RADOŃ 8,20 SP 20 60 m
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 8,70 SP 15 60 m
2006 C MATEUSZ GOLENIA 9,20 SP 31 60 m
2006 C OSKAR KNOPIK 9,20 SP 69 60 m
2006 C ADAM PISKOZUB 9,30 SP 31 60 m
2006 C KACPER BELTROWSKI 9,50 SP KOTOMIERZ 60 m
2006 C PAWEŁ MARCZAK 10,10 SP 29 60 m
             
             
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 48,00 SP 15 Rzut piłką palantową
2006 C KACPER BELTROWSKI 36,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
             
2006 C KUBA SIERADZKI 50,00 SP 69 300 m
2006 C URIAN STABIERSKI 52,00 SP 31 300 m
2006 C OLEK WRZOS 54,40 SP 15 300 m
2006 C DAWID STAŃCZYK 57,40 SP 69 300 m
2006 C KAROL BIRKHOLZ 60,40 SP 15 300 m
             
             
      DZIEWCZTA  2006      
             
2006 D NATALIA RUNGE 1,10 SP 63 Skok wzwyż
2006 D WIKTORIA EDEL 1,00 SP 63 Skok wzwyż
             
             
2006 D MARTA MALEWICZ 2,0720 SP 31 600 m
2006 D EMILIA GŁOWACKA 2,1110 SP 31 600 m
2006 D MILENA KURZYŃSKA 2,3390 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2006 D OLGA KORYTOWSKA 2,4860 SP 15 600 m
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 4,22 SP 15 Skok w dal
2006 D JULIA KELM 3,93 SP 15 Skok w dal
2006 D MARTYNA SONNAK 3,82 SP 31 Skok w dal
2006 D MARTA MALEWICZ 3,74 SP 31 Skok w dal
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 3,61 SP 15 Skok w dal
2006 D MARIA ŚWIERAD 3,57 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 3,45 SP 69 Skok w dal
2006 D NASTAZIA SZWEDOWSKA 3,17 SP 15 Skok w dal
2006 D MAŁGORZATA SMOLIŃSKA 3,13 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2006 D EWELINA WALKOWSKA 2,92 SP 63 Skok w dal
2006 D MILENA KURZYŃSKA 2,74 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
             
             
2006 D JULIA KELM 8,90 SP 15 60 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 9,10 SP 15 60 m
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 9,40 SP 63 60 m
2006 D MARIA ŚWIERAD 9,70 SP KOTOMIERZ 60 m
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 9,70 SP 69 60 m
2006 D EWELINA WALKOWSKA 10,20 SP 63 60 m
2006 D WIKTORIA EDEL 10,20 SP 63 60 m
2006 D NASTAZIA SZWEDOWSKA 11,80 SP 15 60 m
             
             
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 41,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 40,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2006 D EMILIA GŁOWACKA 31,00 SP 31 Rzut piłką palantową
             
             
2006 D MARTYNA SONNAK 57,30 SP 31 300 m
2006 D MAŁGORZATA SMOLIŃSKA 62,00 SP KOTOMIERZ 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2007      
             
             
2007 C SEBASTIAN KRUSIK 1,15 SP 14 Skok wzwyż
2007 C JGOR WISIECKI 1,10 SP 14 Skok wzwyż
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 4,13 SP 25 Skok w dal
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 3,97 SP 31 Skok w dal
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 3,82 SP 14 Skok w dal
2007 C ALEKSANDER SIKORSKI 3,76 SP 31 Skok w dal
2007 C MAKS MROCZKOWSKI 3,63 SP 31 Skok w dal
2007 C KACPER FORDOŃSKI 3,60 SP 56 Skok w dal
2007 C ALEKSANDER KWASIGROCH 3,58 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 3,49 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C KACPER PORZUCZEK 3,05 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2007 C MADDOX WOZNIAK 2,55 SP 15 Skok w dal
2007 C KUBA WYSOCKI 2,54 SP KOTOMIERZ Skok w dal
             
             
2007 C WIKTOR NOWICKI 3,3040 SP KORONOWO 1000 m
2007 C ALEKSANDER SIKORSKI 4,0040 SP 31 1000 m
2007 C KUBA WYSOCKI 4,1960 SP KOTOMIERZ 1000 m
2007 C MAKS MROCZKOWSKI 4,1980 SP 31 1000 m
             
             
2007 C IGOR STANKIEWICZ 8,50 SP 31 60 m
2007 C ŁUKASZ DURA 8,70 SP 25 60 m
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 8,90 SP 31 60 m
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 9,30 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 C SEBASTIAN KRUSIK 9,50 SP 14 60 m
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 9,60 SP 14 60 m
2007 C KACPER FORDOŃSKI 9,80 SP 56 60 m
2007 C KACPER PORZUCZEK 10,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 C ALEKSANDER SKLORZ 10,00 SP 31 60 m
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 10,50 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 C JGOR WISIECKI 11,30 SP 14 60 m
2007 C JAKUB WITKOWSKI 11,60 SP 14 60 m
             
             
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 43,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 36,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 35,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 C ALEKSANDER SKLORZ 35,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 C KORDIAN MAŁKOWSKI 35,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2007 C IGOR STANKIEWICZ 34,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB OKOŃSKI 27,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB WITKOWSKI 23,00 SP 14 Rzut piłką palantową
             
             
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 51,10 SP 14 300 m
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 53,30 SP 14 300 m
2007 C JAKUB OKOŃSKI 58,30 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 C KORDIAN MAŁKOWSKI 58,70 SP 63 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2007      
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 1,15 SP 14 Skok wzwyż
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 1,05 SP 14 Skok wzwyż
             
             
2007 D LENA KORYTOWSKA 1,5900 SP ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D NIKOLA KWIATOSZ 2,1250 SP KORONOWO 600 m
2007 D ANTONIA BUDZIN 2,2850 SP 31 600 m
2007 D KAROLINA STRÓŻYŃSKA 2,3190 SP 31 600 m
             
             
2007 D AGATA LISIECKA 3,90 SP 14 Skok w dal
2007 D ZOFIA KLET 3,77 SP 31 Skok w dal
2007 D KAROLINA STRÓŻYŃSKA 3,65 SP 31 Skok w dal
2007 D BARBARA WITKOWSKA 3,64 SP 15 Skok w dal
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 3,58 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D KINGA RABINEK 3,47 SP 14 Skok w dal
2007 D LAURA CHIRA 3,44 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2007 D JAGODA EJSYMONT 3,44 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 3,39 SP 31 Skok w dal
2007 D MARCELINA NOAŁ 3,34 SP 15 Skok w dal
2007 D JULIA WOLENTARSKA 3,32 SP 56 Skok w dal
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 3,28 SP 15 Skok w dal
2007 D JULIA MAŁKOWSKA 3,28 SP 15 Skok w dal
2007 D IGA OLSZEWSKA 3,25 SP 63 Skok w dal
2007 D NICOLETTA JASTRZEMBSKA 3,22 SP 63 Skok w dal
2007 D ANTONIA BUDZIN 3,18 SP 31 Skok w dal
2007 D AMELIA KNOP 3,15 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2007 D MICHALINA WRZODAK 3,09 SP 19 Skok w dal
2007 D ZOFIA ROZENFELD 3,07 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D ALICJA WARACH 3,01 SP 38 Skok w dal
2007 D OLA GĄSIOR 2,86 SP 15 Skok w dal
2007 D MARTYNA KADUR 2,74 SP 56 Skok w dal
2007 D ZUZANNA SAWICKA 2,63 SP 15 Skok w dal
2007 D KAROLINA CZĘSZ 2,57 SP 56 Skok w dal
             
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 9,00 SP 14 60 m
2007 D KINGA RABINEK 9,10 SP 14 60 m
2007 D BARBARA WITKOWSKA 9,40 SP 15 60 m
2007 D AGATA LISIECKA 9,40 SP 14 60 m
2007 D ZUZANNA SAWICKA 9,50 SP 15 60 m
2007 D ZOFIA KLET 9,50 SP 31 60 m
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 9,60 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 D NICOLETTA JASTRZEMBSKA 9,80 SP 63 60 m
2007 D MARCELINA WOAK 9,90 SP 15 60 m
2007 D AGNIESZKA KAŹMIERSKA 10,00 SP 14 60 m
2007 D IGA OLSZEWSKA 10,00 SP 63 60 m
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 10,10 SP 14 60 m
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 10,20 SP 31 60 m
2007 D LAURA CHIRA 10,20 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 10,30 SP 15 60 m
2007 D MICHALINA WRZODAK 10,60 SP 19 60 m
2007 D AMELIA KNOP 10,70 SP KOTOMIERZ 60 m
2007 D KAROLINA CZĘSZ 10,70 SP 56 60 m
2007 D MARTYNA KADUR 10,80 SP 56 60 m
2007 D JULIA WOLENTARSKA 10,80 SP 56 60 m
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 10,90 SP 63 60 m
2007 D OLA GĄSIOR 11,30 SP 15 60 m
             
             
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 43,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2007 D AMELIA NIEMCZYK 25,00 SP 69 Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 19,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 17,00 SP 63 Rzut piłką palantową
             
             
2007 D JULIA MAŁKOWSKA 54,80 SP 15 300 m
2007 D JAGODA EJSYMONT 56,50 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 D AGA OSTROMĘCKA 56,70 SP 69 300 m
2007 D ALICJA WARACH 59,10 SP 38 300 m
2007 D ZOFIA ROZENFELD 60,00 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
             
      CHŁOPCY 2008      
             
             
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 3,82 SP 35 Skok w dal
2008 C KONRAD WENSKI 3,70 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C DAMIAN KONDEL 3,69 SP  2 Skok w dal
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 3,65 SP 31 Skok w dal
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 3,50 SP 15 Skok w dal
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 3,48 SP 15 Skok w dal
2009 C JAN TECLAW 3,47 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 3,38 SP 58 Skok w dal
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 3,35 SP 15 Skok w dal
2008 C IGOR HEMERLING 3,34 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C BARTEK LEWANDOWSKI 3,33 SP 60 Skok w dal
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,32 SP 15 Skok w dal
2008 C BOGUMIŁ PRZYBYLSKI 3,27 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2008 C FILIP CUPA 3,25 SP 56 Skok w dal
2008 C KUBA FILIPEK 3,24 SP 15 Skok w dal
2008 C MARCEL HOFFMANN 3,22 SP 15 Skok w dal
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,18 SP 15 Skok w dal
2008 C ANTONI LEWICKI 3,08 SP 46 Skok w dal
2008 C TYMON LASHMANN 3,07 SP 15 Skok w dal
2009 C WOJTEK KOSECKI 3,07 SP 15 Skok w dal
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 3,00 SP 15 Skok w dal
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 2,92 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C FILIP CHOCZAJ 2,84 SP 15 Skok w dal
2008 C OSKAR KRAWCZAK 2,83 SP 15 Skok w dal
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 2,80 SP 15 Skok w dal
2009 C KACPER SZTURO 2,73 SP 15 Skok w dal
2009 C BORYS WOŹNIAK 2,36 SP 15 Skok w dal
2008 C PATRYK MROTEK 2,35 SP 56 Skok w dal
             
             
             
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,4450 SP 15 1000 m
2008 C KONRAD WENSKI 3,4750 SP ŻOŁĘDOWO 1000 m
             
             
             
2008 C DAMIAN KONDEL 9,20 SP  2 60 m
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 9,40 SP 31 60 m
2008 C WOJTEK GRZEGORCZYK 9,60 SP 15 60 m
2009 C ALEKSANDER KRAKOWSKI 9,60 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C FILIP CUPA 9,70 SP 56 60 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 9,70 SP 15 60 m
2008 C KUBA FILIPEK 9,70 SP 15 60 m
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 9,80 SP 15 60 m
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 9,80 SP 58 60 m
2009 C JAN TECLAW 9,80 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 C ADAM PLESIEWICZ 9,90 SP 14 60 m
2008 C BOGUMIŁ PRZYBYLSKI 9,90 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C KACPER SZTURO 9,90 SP 15 60 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 10,00 SP 15 60 m
2009 C WOJTEK KOSECKI 10,10 SP 15 60 m
2008 C MATEUSZ FRYSZKOWSKI 10,20 SP 56 60 m
2008 C OSKAR KUFFEL 10,30 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C OSKAR CHWIEDUK 10,30 SP MAKSYMILIANOWO 60 m
2008 C SEBA GÓRA 10,40 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C ARKADIUSZ KOMOROWSKI 10,60 SP 56 60 m
2008 C FILIP CHOCZAJ 10,70 SP 15 60 m
2008 C MARCEL SULWIŃSKI 10,70 SP 15 60 m
2008 C OSKAR KRAWCZAK 10,80 SP 15 60 m
2008 C MAKSYMILIAN KANIA 10,80 SP 15 60 m
2008 C KAMIL GWIAZDA 11,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 C MAREK JAWORSKI 11,10 SP 56 60 m
2008 C TYMON LASHMANN 11,20 SP 15 60 m
2009 C STAŚ SWIERAD 11,50 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 C JĘDRZEJ KUCZMA 11,90 SP 15 60 m
2008 C PATRYK MROTEK 12,20 SP 56 60 m
2009 C JĘDRZEJ ŁĄCZNY 13,30 SP 56 60 m
2009 C BORYS WOŹNIAK 13,80 SP 15 60 m
2009 C JAKUB BINDEK 14,20 SP 56 60 m
             
             
2008 C JAKUB PIECHOCKI 36,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C ARKADIUSZ KOMOROWSKI 30,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2008 C KAMIL GWIAZDA 27,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C ADRIAN PIESIEWA 27,00 SP 14 Rzut piłką palantową
2008 C MAREK JAWORSKI 27,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2008 C SEBA GÓRA 25,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C OSKAR KUFFEL 24,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C MATEUSZ FRYSZKOWSKI 24,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2009 C STAŚ SWIERAD 21,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 C ALEKSANDER KRUKOWSKI 21,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 18,00 SP 63 Rzut piłką palantową
2009 C JĘDRZEJ ŁĄCZNY 17,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2009 C JAKUB BINDEK 15,00 SP 56 Rzut piłką palantową
2009 C OSKAR CHWIEDUK 14,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
             
             
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 54,00 SP 35 300 m
2008 C IGOR HEMERLING 61,20 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 63,40 SP 63 300 m
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 69,20 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C JAKUB PIECHOCKI 72,20 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2008      
             
2009 D LENA NOWICKA 2,0720 SP KORONOWO 600 m
2008 D MARTA LANGE 2,1110 SP 64 600 m
2008 D MARIA MINKIEWICZ 2,1530 SP 31 600 m
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 2,2760 SP 31 600 m
2008 D ZUZANNA DERESZYŃSKA 2,5520 SP 31 600 m
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 4,35 SP 15 Skok w dal
2008 D MARIA SIEKIERSKA 4,05 SP 15 Skok w dal
2008 D MALINA MISZCZAK 3,74 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCAREK 3,48 SP 15 Skok w dal
2008 D ZUZANNA DERESZYŃSKA 3,47 SP 31 Skok w dal
2009 D MAŁGORZATA CHMARA 3,14 SP 56 Skok w dal
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 3,12 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 3,10 SP 69 Skok w dal
2009 D AGATA WNUK 3,10 SP 14 Skok w dal
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 3,07 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D KLARA KONARSKA 3,06 SP 56 Skok w dal
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 3,06 SP 15 Skok w dal
2008 D M,AJA MADAJ 3,00 SP ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D ZUZANNA SZEWS 2,98 SP KOTOMIERZ Skok w dal
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 2,93 SP 64 Skok w dal
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 2,92 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA JARZĘBSKA 2,90 SP 15 Skok w dal
2008 D ADRIANN JÓZWIAK 2,86 SP 56 Skok w dal
2008 D MALWINA BUDZIAK 2,85 SP 14 Skok w dal
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 2,72 SP ŁOCHOWO Skok w dal
2009 D LAURA SMĘTEK 2,66 SP 56 Skok w dal
2008 D MAJA KOCIŃSKA 2,56 SP 15 Skok w dal
2008 D NATALIA GILL 2,32 SP 15 Skok w dal
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 2,16 SP 15 Skok w dal
2009 D POLA BIELSKA 1,00 SP 56 Skok w dal
             
             
2008 D MARIA SIEKIERSKA 8,90 SP 15 60 m
2008 D NATALIA UNISZKIEWICZ 9,30 SP 14 60 m
2008 D NATALIA MIELCARSKA 9,70 SP 15 60 m
2008 D WIKTORIA TOMALA 9,90 SP ŁOCHOWO 60 m
2008 D MALWINA BUDZIAK 9,90 SP 14 60 m
2008 D LAURA FILIPIAK 10,20 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 D NADIA CHWIEDUK 10,20 SP MAKSYMILIANOWO 60 m
2009 D LIDIA JĘDRZEJEWSKA 10,20 SP 15 60 m
2009 D AGATA WNUK 10,30 SP 14 60 m
2009 D MARTYNA MAĆKOWSKA 10,30 SP 15 60 m
2008 D JAGNA TUPIKOWSKA 10,40 SP ŁOCHOWO 60 m
2008 D ZUZANNA SZEWS 10,40 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D ALICJA FIJAŁKOWSKA 10,50 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 D KLARA KONARSKA 10,60 SP 56 60 m
2008 D MAJA KOCIŃSKA 10,60 SP 15 60 m
2009 D NATALIA NENTCZAK 10,70 SP KOTOMIERZ 60 m
2008 D M,AJA MADAJ 10,90 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 D NIKOLA SIEKIERSKA 10,90 SP ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 D AMELIA GŁADEK 11,00 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D MAŁGORZATA CHMARA 11,10 SP 56 60 m
2009 D ANTONINA DRAŻNIUK 11,30 SP 15 60 m
2008 D NATALIA GILL 11,40 SP 15 60 m
2008 D ADRIANN JÓZWIAK 11,50 SP 56 60 m
2009 D LAURA SMĘTEK 11,80 SP 56 60 m
2009 D PAULINA KOJAK 12,10 SP KOTOMIERZ 60 m
2009 D POLA BIELSKA 15,00 SP 56 60 m
             
             
2008 D LAURA FILIPIAK 26,00 SP ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 D MARIA MINKIEWICZ 21,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 20,00 SP 31 Rzut piłką palantową
2008 D AMELIA GŁADEK 19,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 D MARTA LANGE 19,00 SP 64 Rzut piłką palantową
2008 D WIKTORIA TOMALA 16,00 SP ŁOCHOWO Rzut piłką palantową
2009 D PAULINA KOJAK 14,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2009 D NADIA CHWIEDUK 14,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
2009 D NATALIA NENTCZAK 11,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 51,80 SP 15 300 m
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 57,40 SP 69 300 m
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 59,90 SP 64 300 m
2008 D MALINA MISZCZAK 66,70 SP ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 D NATALIA JARZĘBSKA 70,40 SP 15 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka