• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2265150
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
888
1604
12757
2239723
4028
49317
2265150

Twoje IP: 3.237.89.4
Czas serwera: 2020-08-03 12:08:21

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2018-06-07

             
rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
      CHŁOPCY  2005      
             
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 1,55 SP69 Skok wzwyż
2005 C JAN TOPOLEWSKI 1,45 SP63 Skok wzwyż
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 1,40 SP14 Skok wzwyż
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 1,40 SP14 Skok wzwyż
             
             
             
             
2005 C OSKAR TOMASZEWSKI 3,0750 SP20 1000 m
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 3,0830 SP14 1000 m
2005 C PAWEŁ BRZEZIŃSKI 3,1190 SP2 KORONOWO 1000 m
2005 C JAKUB WĘGIERSKI 3,3390 SP47 1000 m
             
             
             
2005 C OSKAR TOMASZEWSKI 4,55 SP20 Skok w dal
2005 C JAKUB MOJSIEJ 4,41 SP69 Skok w dal
2005 C IGOR DUDA 4,33 SP69 Skok w dal
2005 C MATEUSZ KURLAND 4,11 SP14 Skok w dal
             
             
             
             
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 8,00 SP14 60 m
2005 C JAKUB MOJSIEJ 8,40 SP69 60 m
             
             
2005 C IGOR SIKORA 54,00 SP66 Rzut piłką palantową
2005 C KACPER KRÓL 47,00 SP37 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB LUBA 38,00 SP15 Rzut piłką palantową
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 38,00 SP69 Rzut piłką palantową
             
             
             
2005 C BARTOSZ PIEKARSKI 45,30 SP15 300 m
2005 C MATEUSZ KURLAND 47,10 SP14 300 m
2005 C FILIP MUSIAŁ 48,10 SP69 300 m
2005 C DAMIAN BOŻENKOW 49,70 SP2 KORONOWO 300 m
2005 C JAKUB LUBA 50,70 SP15 300 m
             
             
             
      DZIEWCZĘT  2005      
             
             
             
2005 D WERONIKA CIABACH 1,25 SP15 Skok wzwyż
2005 D LENA STAŚKIEWICZ 1,20 SP40 Skok wzwyż
2005 D JULIA WACH 1,15 SP58 Skok wzwyż
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 1,15 SP58 Skok wzwyż
             
             
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 1,5580 SP15 600 m
2005 D JULIA KAMIŃSKA 1,5580 SP64 600 m
2005 D MARTYNA WAJER 2,0990 SP69 600 m
             
             
             
2005 D MARTYNA DUMA 4,98 SP14 Skok w dal
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 4,72 SP56 Skok w dal
2005 D MAJKA MILAK 4,23 SP58 Skok w dal
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 4,15 SP15 Skok w dal
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 4,10 SP15 Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 3,54 SP69 Skok w dal
             
             
2005 D MARTYNA DUMA 8,20 SP14 60 m
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 8,20 SP56 60 m
2005 D KINGA MINTA 8,60 SP36 60 m
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 9,90 SP32 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 9,90 SP32 60 m
             
             
             
2005 D MAJA KNYTER 49,00 SP14 Rzut piłką palantową
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 39,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 D ALICJA SZYMCZAK 34,00 SP63 Rzut piłką palantową
             
             
             
2005 D ANASTAZJA CZYŻYCKA 44,00 SP ZŁAWIEŚ 300 m
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 47,50 SP64 300 m
2005 D MAURA SŁAWETA 47,70 SP63 300 m
2005 D WIKTORIA KRAKOWIAK 50,10 SP15 300 m
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 55,40 KOTOMIERZ 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2006      
             
             
2006 C BORYS GRACZYK 1,15 SP27 Skok wzwyż
             
             
             
2006 C MARCIN RUTKOWSKI 3,3870 SP19 1000 m
2006 C JAKUB SIERADZKI 3,4230 SP15 1000 m
2006 C BARTOSZ FIGIELSKI 3,4520 SP20 1000 m
             
             
             
             
2006 C OSKAR KNOPIK 4,40 SP15 Skok w dal
2006 C OLEK WRZOS 3,87 SP15 Skok w dal
2006 C DAWID STAŃCZYK 3,56 SP15 Skok w dal
             
             
             
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 8,50 SP15 60 m
2006 C NIKODEM STRZYŻOWSKI 8,90 SP20 60 m
             
             
2006 C WIKTOR SEKUŁA 43,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 43,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 C DANIEL STAWSKI 36,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 C FILIP KOŚMIEJA 32,00 SP20 Rzut piłką palantową
2006 C MIKOŁAJ NAWROCKI 26,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
             
             
             
2006 C FILIP KOSECKI 53,70 SP69 300 m
2006 C MIKOŁAJ NAWROCKI 55,50 SP2 KORONOWO 300 m
2006 C FILIP KOŚMIEJA 56,30 SP20 300 m
             
      DZIEWCZĘTA  2006      
             
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 1,5580 SP15 600 m
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 2,0430 SP63 600 m
2006 D EMILIA GŁOWACKA 2,0810 SP31 600 m
2006 D LENA TROCHYMIUK 2,1080 SP46 600 m
             
             
             
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 3,95 SP15 Skok w dal
2006 D MARTYNA SONNAK 3,92 SP31 Skok w dal
             
             
             
2006 D JULIA KELM 9,00 SP15 60 m
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 9,40 SP63 60 m
2006 D PATRYCJA BYCZEWSKA 9,50 SP46 60 m
2006 D IZABELA RYCZEK 10,10 SP46 60 m
2006 D MARTYNA WENGLER 11,60 SP32 60 m
             
             
             
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 38,00 SP14 Rzut piłką palantową
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 38,00 SP63 Rzut piłką palantową
2006 D EMILIA GŁOWACKA 31,00 SP31 Rzut piłką palantową
2006 D IZABELA RYCZEK 28,00 SP46 Rzut piłką palantową
2006 D DOMINIKA OLSZEWSKA 22,00 SP46 Rzut piłką palantową
2006 D LENA TROCHYMIUK 22,00 SP46 Rzut piłką palantową
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 21,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 D MARTYNA WENGLER 16,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 D ZUZANNA CZAJCZYK 15,00 SP32 Rzut piłką palantową
             
             
             
2006 D ZUZANNA CZAJCZYK 54,80 SP32 300 m
2006 D MARTYNA SONNAK 56,10 SP31 300 m
2006 D MELANIA SEMRAU 56,30 SP46 300 m
2006 D DOMINIKA OLSZEWSKA 57,90 SP46 300 m
2006 D NASTAZJA SZWEDOWSKA 61,80 SP15 300 m
             
             
      CHŁOPCY  2007  I  MŁODSI      
             
             
             
2006 C MICHAL LIS 1,15 SP14 Skok wzwyż
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 4,24 SP25 Skok w dal
2008 C KONRAD WENSKI 3,82 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C IGOR STANKIEWICZ 3,77 SP31 Skok w dal
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 3,71 SP14 Skok w dal
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 3,64 SP31 Skok w dal
2007 C WOJCIECH WADOWSKI 3,53 SP12 Skok w dal
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 3,46 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,36 SP15 Skok w dal
2008 C MARCEL HOFFMANN 3,33 SP15 Skok w dal
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 3,32 SP15 Skok w dal
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 3,19 SP15 Skok w dal
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 3,07 SP63 Skok w dal
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 2,98 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C HUBERT GIL 0,00 SP15 Skok w dal
             
             
             
             
2007 C WIKTOR NOWICKI 3,3270 SP2 KORONOWO 1000 m
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,4270 SP15 1000 m
2008 C KONRAD WENSKI 3,4340 ŻOŁĘDOWO 1000 m
             
             
             
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 8,40 SP25 60 m
2007 C IGOR STANKIEWICZ 8,70 SP31 60 m
2007 C HUBERT GIL 9,30 SP15 60 m
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 9,40 SP31 60 m
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 9,50 ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 C WOJCIECH WADOWSKI 9,70 SP12 60 m
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 9,80 SP14 60 m
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 9,80 SP15 60 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 9,80 SP15 60 m
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 10,10 SP63 60 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 10,20 SP15 60 m
             
             
             
             
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 42,00 SP14 Rzut piłką palantową
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 37,00 SP14 Rzut piłką palantową
2008 C JAKUB PIECHOCKI 31,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB OKOŃSKI 26,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C WALDEMAR WĘGLARZ 19,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2009 C KONRAD GICZELA 17,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
             
             
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 51,90 SP14 300 m
2007 C SAMBOR ZIELIŃSKI 52,50 SP14 300 m
2007 C IGOR WĘGIERSKI 54,50 SP47 300 m
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 56,40 SP15 300 m
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 63,40 SP15 300 m
2007 C JAKUB OKOŃSKI 64,70 ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 71,90 ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C JAKUB PIECHOCKI 77,30 ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C WALDEMAR WĘGLARZ 79,40 ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
      DZIEWCZĘTA  2007  I  MŁODSZE      
             
             
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 1,15 SP14 Skok wzwyż
2007 D MAJA ZBIELSKA 1,15 SP14 Skok wzwyż
             
             
             
2009 D LENA NOWICKA 2,0890 SP2 KORONOWO 600 m
2007 D NINA KOWALSKA 2,1500 SP46 600 m
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 2,1710 ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D ZOFIA ROZENFELD 2,2030 ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D BLANKA BREWKA 2,2030 SP12 600 m
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 2,3050 SP32 600 m
2009 D JOANNA GÓRSKA 2,4100 SP2 KORONOWO 600 m
2007 D LENA KORYTOWSKA 2,4350 SP MAKSYMILIANOWO 600 m
             
             
             
             
             
2007 D ZOFIA KLET 3,97 SP31 Skok w dal
2007 D AGATA LISIECKA 3,88 SP14 Skok w dal
2008 D MARIA SIEKIERSKA 3,86 SP15 Skok w dal
2008 D LEA URBAŃSKA 3,86 SP15 Skok w dal
2007 D ALICJA JOACHIMIAK 3,81 SP12 Skok w dal
2008 D BARBARA WITKOWSKA 3,61 SP15 Skok w dal
2007 D AMELIA GACA 3,56 SP32 Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCARSKA 3,56 SP15 Skok w dal
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 3,49 SP31 Skok w dal
2007 D ANTONIA BUDZIK 3,39 SP31 Skok w dal
2008 D OLA LUBA 3,39 SP15 Skok w dal
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 3,36 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D JAGODA EJSYMONT 3,30 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D BLANKA BREWKA 3,17 SP12 Skok w dal
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 3,14 SP32 Skok w dal
2008 D JULIA MAŁKOWSKA 3,01 SP15 Skok w dal
2007 D OLA GĄSIOR 3,00 SP15 Skok w dal
2008 D NATALIA JARZĘBOWSKA 2,87 SP15 Skok w dal
2007 D ZOFIA ROZENFELD 2,74 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D MAJA KOCIŃSKA 2,72 SP15 Skok w dal
             
             
             
             
2007 D ALICJA JOACHIMIAK 8,60 SP12 60 m
2008 D MARIA SIEKIERSKA 9,20 SP15 60 m
2007 D MAJA ZBIELSKA 9,40 SP14 60 m
2007 D AGATA LISIECKA 9,60 SP14 60 m
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 9,60 SP31 60 m
2007 D ZOFIA KLET 9,60 SP31 60 m
2008 D OLA LUBA 9,60 SP15 60 m
2007 D ANTONIA BUDZIK 9,70 SP31 60 m
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 9,70 SP31 60 m
2007 D KATARZYNA ZEHNER 9,70 SP46 60 m
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 9,80 SP31 60 m
2007 D AMELIA GACA 9,80 SP32 60 m
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 10,40 SP14 60 m
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 10,70 SP32 60 m
2008 D LAURA FILIPIAK 10,70 ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 D MAJA MADAJ 11,00 ŻOŁĘDOWO 60 m
             
             
             
             
             
             
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 36,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D KATARZYNA ZEHNER 32,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D NINA KOWALSKA 28,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 26,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 25,00 SP31 Rzut piłką palantową
2008 D LAURA FILIPIAK 22,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 19,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 17,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
2008 D MAJA MADAJ 12,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
             
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 52,80 SP15 300 m
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 55,00 SP31 300 m
2007 D NIKOLA KWIATOSZ 55,20 SP2 KORONOWO 300 m
2007 D MARTYNA SZALBIERZ 55,30 SP31 300 m
2007 D JAGODA EJSYMONT 56,80 ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 58,50 SP15 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka