• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2389990
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
597
908
4523
2381343
19020
28546
2389990

Twoje IP: 35.153.39.7
Czas serwera: 2020-11-28 16:18:18

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2018-05-17

rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
             
      CHŁOPCY   2005      
             
             
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 1,50 SP69 Skok wzwyż
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 1,45 SP14 Skok wzwyż
2005 C JAN TOPOLEWSKI 1,40 SP63 Skok wzwyż
             
             
             
2005 C PAWEŁ BRZEZIŃSKI 3,1290 SP2 KORONOWO 1000 m
2005 C KAJETAN WERDER 3,2070 SP20 1000 m
2005 C JAKUB WĘGIERSKI 3,2520 SP47 1000 m
2005 C FILIP MUSIAŁ 3,3470 SP69 1000 m
2005 C MATEUSZ GARCZEWSKI 3,4150 KOTOMIERZ 1000 m
             
             
             
2005 C JAKUB MOJSIEJ 4,68 SP69 Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 4,64 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 C BARTOSZ PIEKARSKI 4,45 SP15 Skok w dal
2005 C IGOR DUDA 4,22 SP69 Skok w dal
2005 C PAWEŁ BRZEZIŃSKI 3,88 SP2 KORONOWO Skok w dal
2005 C BARTOSZ WAŚKOWSKI 3,74 KOTOMIERZ Skok w dal
             
             
2005 C JAKUB MOJSIEJ 8,50 SP69 60 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 8,50 KOTOMIERZ 60 m
2005 C IGOR DUDA 8,80 SP69 60 m
2005 C MATEUSZ GARCZEWSKI 9,10 KOTOMIERZ 60 m
2005 C BARTOSZ WAŚKOWSKI 9,50 KOTOMIERZ 60 m
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 9,90 SP14 60 m
             
             
             
2005 C KACPER KRÓL 49,00 SP37 Rzut piłką palantową
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 40,00 SP69 Rzut piłką palantową
2005 C BARTOSZ PIECZKA 37,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB WĘGIERSKI 24,00 SP47 Rzut piłką palantową
             
             
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 45,50 SP14 300 m
2005 C MATEUSZ KURLAND 46,60 SP14 300 m
2005 C DAMIAN BOŻENKOW 50,00 SP2 KORONOWO 300 m
             
             
             
      DZIEWCZĘTA   2005      
             
2005 D LENA STAŚKIEWICZ 1,20 SP40 Skok wzwyż
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 1,20 SP58 Skok wzwyż
2005 D JULIA WACH 1,15 SP58 Skok wzwyż
             
             
             
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 1,5040 SP15 600 m
2005 D MAJKA MILAK 2,0330 SP58 600 m
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 2,0820 SP32 600 m
             
             
             
2005 D MARTYNA DUMA 4,96 SP14 Skok w dal
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 4,92 SP56 Skok w dal
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 4,40 SP15 Skok w dal
2005 D PAULINA GRZELAK 4,26 SP40 Skok w dal
2005 D MAJKA MILAK 4,19 SP58 Skok w dal
2005 D MAŁGORZATA NENCZAK 4,12 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA BELT 4,00 SP63 Skok w dal
2005 D WIKTORIA STYKA 3,95 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 D KALINA MARZEC 3,92 SP40 Skok w dal
2005 D KAJA MURAŃSKA 3,76 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 3,56 SP32 Skok w dal
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 3,52 SP32 Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 3,37 SP69 Skok w dal
2005 D KLAUDIA KIEDROWICZ 3,24 KOTOMIERZ Skok w dal
             
             
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 8,10 SP56 60 m
2005 D MARTYNA DUMA 8,10 SP14 60 m
2005 D ANASTAZJA CZYŻYCKA 8,20 SP ZŁAWIEŚ 60 m
2005 D KINGA MINTA 8,20 SP36 60 m
2005 D KALINA MARZEC 8,80 SP40 60 m
2005 D PAULINA GRZELAK 8,80 SP40 60 m
2005 D AMELI CZAJKA 9,10 SP32 60 m
2005 D WIKTORIA STYKA 9,20 KOTOMIERZ 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 9,30 SP32 60 m
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 9,30 SP58 60 m
2005 D KAJA MURAŃSKA 9,50 KOTOMIERZ 60 m
2005 D KLAUDIA KIEDROWICZ 10,60 KOTOMIERZ 60 m
2005 D PATRYCJA KOJAK 10,60 KOTOMIERZ 60 m
2005 D EMILIA KARCZEWSKA 11,90 SP46 60 m
             
             
             
2005 D MAJA KNYTER 47,00 SP14 Rzut piłką palantową
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 42,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 D ALICJA SZYMCZAK 33,00 SP63 Rzut piłką palantową
2005 D PATRYCJA KOJAK 27,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
             
2005 D MAURA SŁAWETA 46,10 SP63 300 m
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 46,40 SP64 300 m
2005 D MAŁGORZATA NENCZAK 51,20 KOTOMIERZ 300 m
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 55,40 KOTOMIERZ 300 m
             
             
             
      CHŁOPCY   2006      
             
             
2006 C BORYS GRACZYK 1,05 SP27 Skok wzwyż
             
             
             
2006 C OSKAR KNOPIK 4,49 SP15 Skok w dal
2006 C DAWID STAŃCZYK 3,57 SP15 Skok w dal
2006 C OLEK WRZOS 3,55 SP15 Skok w dal
             
             
             
2006 C NIKODEM STRZYŻOWSKI 8,90 SP20 60 m
2006 C SZYMON SMÓL 9,80 SP35 60 m
             
             
             
2006 C WIKTOR SEKUŁA 45,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 40,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 C SZYMON SMÓL 35,00 SP35 Rzut piłką palantową
2006 C FILIP KOŚMIEJA 29,00 SP20 Rzut piłką palantową
2006 C OLIWIER GRABOWSKI 29,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2006 C NIKODEM STRZYŻOWSKI 25,00 SP20 Rzut piłką palantową
             
             
             
2006 C JAKUB SIERADZKI 52,10 SP15 300 m
2006 C FILIP KOSECKI 52,80 SP69 300 m
2006 C FILIP KOŚMIEJA 55,20 SP20 300 m
2006 C OLIWIER GRABOWSKI 58,60 KOTOMIERZ 300 m
2006 C KAROL BIRKHOLZ 61,20 SP15 300 m
             
             
2006 C MARCIN RUTKOWSKI 6,415 SP19 300 m
             
             
             
             
             
      DZIEWCZĘTA   2006    
             
             
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 2,1420 SP63 600 m
2006 D ANASTAZJA NOWAKOWSKA 2,1790 SP58 600 m
2006 D ANASTAZJA PAŁUKA 2,3350 SP32 600 m
             
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 4,17 SP15 Skok w dal
2006 D JULIA KELM 3,85 SP15 Skok w dal
2006 D MARTYNA SONNAK 3,84 SP31 Skok w dal
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 3,76 SP15 Skok w dal
2006 D MARIA ŚWIERAD 3,70 KOTOMIERZ Skok w dal
2006 D PATRYCJA BYSZEWSKA 3,67 SP46 Skok w dal
2006 D AMELIA RUDNICKA 3,35 SP32 Skok w dal
2006 D DOMINIKA OLSZEWSKA 3,08 SP46 Skok w dal
2006 D ZUZANNA NOWACKA 2,80 SP MAKSYMILIANOWO Skok w dal
             
             
             
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 9,10 SP15 60 m
2006 D AGATA KORPAL 9,10 SP46 60 m
2006 D PATRYCJA BYSZEWSKA 9,30 SP46 60 m
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 9,30 SP63 60 m
2006 D AMELIA RUDNICKA 10,20 SP32 60 m
2006 D WIRGINIA ŻYŻA 10,80 KOTOMIERZ 60 m
             
             
             
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 41,00 SP14 Rzut piłką palantową
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 34,00 SP63 Rzut piłką palantową
2006 D EMILIA GŁOWACKA 33,00 SP31 Rzut piłką palantową
2006 D IZABELA RYCZEK 30,00 SP46 Rzut piłką palantową
2006 D WIRGINIA ŻYŻA 25,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2006 D AMELIA NIEMCZYK 23,00 SP69 Rzut piłką palantową
2006 D MATYLDA PIENIAK 20,00 KATOLICKA Rzut piłką palantową
2006 D LENA TROCHYMIUK 20,00 SP46 Rzut piłką palantową
2006 D MARTYNA WENGLER 19,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 D ANASTAZJA PAŁUKA 19,00 SP32 Rzut piłką palantową
             
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 48,40 SP15 300 m
2006 D JULIA KELM 51,40 SP15 300 m
2006 D MARTYNA SONNAK 53,00 SP31 300 m
2006 D DOMINIKA OLSZEWSKA 56,20 SP46 300 m
2006 D IZABELA RYCZEK 57,00 SP46 300 m
2006 D MARIA ŚWIERAD 57,20 KOTOMIERZ 300 m
2006 D MATYLDA PIENIAK 60,90 KATOLICKA 300 m
2006 D NASTAZJA SZWEDOWSKA 61,60 SP15 300 m
2006 D MARTYNA WENGLER 63,20 SP32 300 m
             
             
             
      CHŁOPCY  2007 I MŁODSI    
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 4,40 SP25 Skok w dal
2007 C HUBERT GIL 4,02 SP15 Skok w dal
2007 C IGOR STANKIEWICZ 3,98 SP31 Skok w dal
2008 C DAMIAN KONDEL 3,96 SP 2 Skok w dal
2008 C KONRAD WENSKI 3,90 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 3,74 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C BARTŁOMIEJ GARSTKA 3,63 SP40 Skok w dal
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 3,57 SP15 Skok w dal
2008 C MARCEL KOWALKOWSKI 3,48 SP35 Skok w dal
2007 C MICHAŁ MUCHA 3,30 SP67 Skok w dal
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,23 SP15 Skok w dal
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 3,22 SP15 Skok w dal
2007 C JAKUB OKOŃSKI 3,18 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C JAN KRZYSZKA 3,14 SP67 Skok w dal
2007 C KAMIL KADUR 3,04 SP45 Skok w dal
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 2,78 SP15 Skok w dal
2008 C IWO OLSZEWSKI 2,78 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 2,67 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 2,45 SP63 Skok w dal
             
             
             
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,4000 SP15 1000 m
2008 C KONRAD WENSKI 3,4920 ŻOŁĘDOWO 1000 m
             
             
             
2007 C HUBERT GIL 9,00 SP15 60 m
2007 C IGOR STANKIEWICZ 9,00 SP31 60 m
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 9,10 ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 C DAMIAN KONDEL 9,20 SP 2 60 m
2007 C IGOR WĘGIERSKI 9,30 SP47 60 m
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 9,30 SP15 60 m
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 9,40 SP31 60 m
2007 C MAKSYMILIAN MROCZKOWSKI 9,70 SP31 60 m
2009 C WOJCIECH WÓJCIK 9,70 SP2 KORONOWO 60 m
2007 C WOJCIECH WADOWSKI 10,00 SP12 60 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 10,10 SP15 60 m
2007 C BARTŁOMIEJ GARSTKA 10,20 SP40 60 m
2007 C JAN KRZYSZKA 10,70 SP67 60 m
2007 C MICHAŁ MUCHA 10,70 SP67 60 m
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 11,00 SP15 60 m
2007 C KAMIL KADUR 11,30 SP45 60 m
2008 C IWO OLSZEWSKI 12,50 ŻOŁĘDOWO 60 m
             
             
             
             
2008 C JAKUB PIECHOCKI 32,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 C MAKSYMILIAN MROCZKOWSKI 31,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 C MIŁOSZ ZIELIŃSKI 30,00 SP14 Rzut piłką palantową
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 26,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 C WOJCIECH WADOWSKI 23,00 SP12 Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 51,90 SP25 300 m
2008 C MARCEL KAWAŁKOWSKI 53,10 SP35 300 m
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 54,30 SP15 300 m
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 54,40 SP14 300 m
2008 C MAKSYMILIAN SUKOWSKI 59,00 SP63 300 m
2007 C JAKUB OKOŃSKI 60,90 ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C GRZEGORZ KARCZ 63,50 SP45 300 m
2008 C WALDEMAR WĘGLARZ 65,90 ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 66,00 ŻOŁĘDOWO 300 m
2008 C JAKUB PIECHOCKI 71,00 ŻOŁĘDOWO 300 m
             
      DZIEWCZĘTA   2007  I  MŁODSZE    
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 1,10 SP14 Skok wzwyż
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 1,05 SP14 Skok wzwyż
             
             
             
2009 D LENA NOWICKA 2,0680 SP2 KORONOWO 600 m
2008 D MARTA LANGE 2,1150 SP64 600 m
2007 D NINA KOWALSKA 2,1670 SP46 600 m
2009 D JOANNA GÓRSKA 2,2690 SP2 KORONOWO 600 m
2007 D LENA KORYTOWSKA 2,4780 SP MAKSYMILIANOWO 600 m
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 4,24 SP15 Skok w dal
2007 D AGATA LISIECKA 3,88 SP14 Skok w dal
2007 D OLIWIA PAWLAK 3,82 SP40 Skok w dal
2007 D WIKTORIA LATOS 3,55 SP46 Skok w dal
2008 D MARTYNA GIOCHEV 3,53 SP16 Skok w dal
2007 D ALICJA JOACHIMIAK 3,47 SP12 Skok w dal
2007 D JAGODA EJSYMONT 3,45 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D OLIWIA LORENC 3,44 SP31 Skok w dal
2007 D NATALIA DRUŻKOWSKA 3,43 SP67 Skok w dal
2007 D AMELIA KNOP 3,40 KOTOMIERZ Skok w dal
2007 D ANTONIA BUDZIK 3,34 SP31 Skok w dal
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 3,27 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D ZOFIA ROZENFELD 3,25 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D ANETA STARSZAK 3,24 SP67 Skok w dal
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 3,22 SP64 Skok w dal
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 3,17 SP38 Skok w dal
2007 D BLANKA BREWKA 3,13 SP12 Skok w dal
2007 D OLIWIA CZAJKOWSKA 3,09 SP67 Skok w dal
2007 D MICHALINA WRZODAK 3,06 SP19 Skok w dal
2008 D MARTA LANGE 3,05 SP64 Skok w dal
2007 D WERONIKA CENTKOWSKA 3,01 SP67 Skok w dal
2008 D JULIA MAŁKOWSKA 3,00 SP15 Skok w dal
2007 D MARCELINA NOAK 2,73 SP38 Skok w dal
2007 D ALICJA WARCZAK 2,73 SP38 Skok w dal
2008 D MARTYNA BRZEZIŃSKA 2,72 SP67 Skok w dal
2007 D KAROLINA BUKOWIECKA 2,65 SP67 Skok w dal
2007 D MONIKA PALUCH 2,34 SP67 Skok w dal
             
             
             
             
2007 D ALICJA JOACHIMIAK 8,60 SP12 60 m
2008 D MARIA SIEKIERSKA 9,10 SP15 60 m
2007 D MAJA ZBIELSKA 9,20 SP14 60 m
2007 D KAROLINA STRÓŻYŃSKA 9,40 SP31 60 m
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 9,50 SP31 60 m
2007 D MARCELINA ZALSKA 9,50 SP32 60 m
2007 D ZUZANNA SAWICKA 9,50 SP15 60 m
2007 D ANTONIA BUDZIK 9,60 SP31 60 m
2008 D BARBARA WITKOWSKA 9,60 SP15 60 m
2007 D NATALIA DRUŻKOWSKA 9,70 SP67 60 m
2007 D AGATA LISIECKA 9,70 SP14 60 m
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 9,70 SP31 60 m
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 9,70 ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 D MARTYNA GIOCHEV 9,70 SP16 60 m
2007 D ANETA STARSZAK 9,80 SP67 60 m
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 9,90 SP38 60 m
2007 D MARCELINA NOAK 9,90 SP38 60 m
2008 D NATALIA MIELCAREK 9,90 SP15 60 m
2007 D MARTYNA SZALIBIERZ 10,00 SP31 60 m
2007 D FAUSTYNA WRÓBLEWSKA 10,00 SP46 60 m
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 10,10 SP31 60 m
2007 D OLIWIA LORENC 10,10 SP31 60 m
2007 D KATARZYNA ZEHNER 10,20 SP46 60 m
2007 D ANTONINA RYCZAK 10,30 SP31 60 m
2007 D JULIA ZIELŃSKA 10,30 SP46 60 m
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 10,40 SP32 60 m
2007 D AMELIA KNOP 10,70 KOTOMIERZ 60 m
2008 D MAJA KOCIKOWSKA 10,70 SP15 60 m
2008 D LAURA FILIPIAK 10,90 ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 D BLANKA BREWKA 11,00 SP12 60 m
2008 D MARTYNA BRZEZIŃSKA 11,00 SP67 60 m
2008 D NATALIA JARZĘBOWSKA 11,00 SP15 60 m
2007 D MONIKA PALUCH 11,10 SP67 60 m
2008 D MAJA MADAJ 11,20 ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 D WERONIKA CENTKOWSKA 11,30 SP67 60 m
2007 D KAROLINA BUKOWIECKA 11,40 SP67 60 m
2007 D OLIWIA CZAJKOWSKA 11,40 SP67 60 m
             
             
             
             
             
2007 D MARTYNA SZALIBIERZ 33,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D KATARZYNA ZEHNER 32,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D NINA KOWALSKA 30,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 30,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D ANTONINA RYCZAK 30,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 29,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 25,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 24,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 D MARCELINA ZALSKA 24,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 D OLIWIA STANOWSKA 23,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D KAROLINA STRÓŻYŃSKA 22,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D JULIA ZIELŃSKA 20,00 SP46 Rzut piłką palantową
2008 D LAURA FILIPIAK 20,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 D FAUSTYNA WRÓBLEWSKA 19,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 18,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 16,00 SP32 Rzut piłką palantową
2008 D MAJA MADAJ 15,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 D OLIWIA PAWLAK 53,80 SP40 300 m
2007 D WIKTORIA LATOS 56,00 SP46 300 m
2007 D JAGODA EJSYMONT 56,20 ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 57,20 SP15 300 m
2007 D NIKOLA KWIATOSZ 57,40 SP14 300 m
2008 D BLANKA CYCKOWSKA 57,80 SP64 300 m
2007 D ZOFIA ROZENFELD 59,10 ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 D ALICJA WARCZAK 62,70 SP38 300 m
2008 D JULIA WIŚNIEWSKA 66,40 SP45 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka