Odwiedziny

1841396
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
1839
1786
9168
1823746
30778
38169
1841396

Twoje IP: 18.206.15.215
Czas serwera: 2019-08-25 10:04:18

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2018-04-12

rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
CHŁOPCY  2005
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 1,40 SP69 Skok wzwyż
             
             
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 3,2360 SP14 1000 m
2005 C PATRYK WALENDOWSKI 3,5590 SP46 1000 m
             
        1,0000    
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 4,71 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 4,62 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 C BARTOSZ PIEKARSKI 4,51 SP15 Skok w dal
2005 C PATRYK WALENDOWSKI 4,38 SP46 Skok w dal
2005 C MATEUSZ KURLAND 4,36 SP14 Skok w dal
2005 C MATEUSZ GORCZEWSKI 3,56 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 C FILIP RUTYNA 3,48 SP69 Skok w dal
             
             
             
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 8,10 SP14 60 m
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 8,90 SP69 60 m
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 8,90 KOTOMIERZ 60 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 8,90 KOTOMIERZ 60 m
2005 C BARTOSZ PIEKARSKI 9,20 SP15 60 m
2005 C JAKUB LUBA 9,40 SP15 60 m
2005 C FILIP MUSIAŁ 9,40 SP69 60 m
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 10,10 KOTOMIERZ 60 m
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 10,20 SP69 60 m
2005 C FILIP RUTYNA 11,40 SP69 60 m
             
             
2005 C KACPER KRÓL 53,00 SP37 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 51,00 SP14 Rzut piłką palantową
2005 C OSKAR KOWALKOWSKI 46,00 SP14 Rzut piłką palantową
2005 C BARTOSZ PIECZKA 40,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 38,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 35,00 SP69 Rzut piłką palantową
2005 C CYPRIAN BRYŁA 35,00 SP37 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB LUBA 35,00 SP15 Rzut piłką palantową
2005 C FILIP MUSIAŁ 34,00 SP69 Rzut piłką palantową
2005 C PAWEŁ BRZEZIŃSKI 33,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
             
             
2005 C KACPER KRÓL 47,60 SP37 300 m
2005 C PAWEŁ BRZEZIŃSKI 48,90 SP2 KORONOWO 300 m
2005 C MATEUSZ KURLAND 50,30 SP14 300 m
2005 C CYPRIAN BRYŁA 54,40 SP37 300 m
2005 C MATEUSZ GORCZEWSKI 56,60 KOTOMIERZ 300 m
             
             
DZIEWCZĘTA 2005
             
             
2005 D LENA STAŚKIEWICZ 1,25 SP40 Skok wzwyż
2005 D JULIA WACH 1,25 SP58 Skok wzwyż
2005 D MARCELINA RYMASZEWSKA 1,25 SP40 Skok wzwyż
             
2005 D WIKTORIA KRAKOWIAK 1,5360 SP15 600 m
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 1,5840 SP15 600 m
             
             
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 4,64 SP56 Skok w dal
2005 D MARTYNA DUMA 4,64 SP14 Skok w dal
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 4,57 SP15 Skok w dal
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 4,48 SP15 Skok w dal
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 4,43 SP15 Skok w dal
2005 D PAULINA GRZELAK 4,26 SP40 Skok w dal
2005 D JULIA KAMIŃSKA 4,25 SP64 Skok w dal
2005 D MAJKA MILAK 4,22 SP58 Skok w dal
2005 D MAŁGORZATA NENCZAK 4,21 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 D MAURA SŁAWETA 4,15 SP63 Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA BELT 4,15 SP63 Skok w dal
2005 D WIKTORIA STYKA 4,04 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 D KINGA MINTA 3,89 SP36 Skok w dal
2005 D DOMINIKA NAGÓREK 3,83 SP40 Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA BUDNIK 3,75 SP32 Skok w dal
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 3,74 SP32 Skok w dal
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 3,70 SP32 Skok w dal
2005 D NATALIA CHECHŁA 3,50 SP40 Skok w dal
2005 D POLA PAWELEC 3,40 SP15 Skok w dal
2005 D NATALIA TRAWIŃSKA 3,25 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA ADAMCZYK 3,15 SP32 Skok w dal
             
             
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 8,50 SP56 60 m
2005 D MARTYNA DUMA 8,60 SP14 60 m
2005 D JULIANNA BĄKOWSKA 8,70 SP64 60 m
2005 D MAURA SŁAWETA 9,00 SP63 60 m
2005 D MAJKA MILAK 9,20 SP58 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 9,20 SP32 60 m
2005 D PAULINA GRZELAK 9,40 SP40 60 m
2005 D KINGA MINTA 9,40 SP36 60 m
2005 D ALEKSANDRA BUDNIK 9,40 SP32 60 m
2005 D WIKTORIA STYKA 9,60 KOTOMIERZ 60 m
2005 D LENA STAŚKIEWICZ 9,70 SP40 60 m
2005 D AMELI CZAJKA 9,70 SP32 60 m
2005 D KINGA BABIŃSKA 9,80 SP32 60 m
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 9,90 SP58 60 m
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 10,10 SP32 60 m
2005 D MARCELINA RYMASZEWSKA 10,10 SP40 60 m
2005 D NATALIA TRAWIŃSKA 10,20 KOTOMIERZ 60 m
2005 D SANDRA TAŃCULA 10,30 SP32 60 m
2005 D NATALIA CHECHŁA 10,70 SP40 60 m
2005 D DOMINIKA NAGÓREK 10,70 SP40 60 m
             
             
2005 D ALICJA SZYMCZAK 47,00 SP63 Rzut piłką palantową
2005 D MAJA KNYTER 44,00 SP14 Rzut piłką palantową
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 32,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 D PATRYCJA ADAMSKA 26,00 SP56 Rzut piłką palantową
2005 D AMELI CZAJKA 26,00 SP32 Rzut piłką palantową
2005 D SANDRA TAŃCULA 15,00 SP32 Rzut piłką palantową
             
             
2005 D JULIA KAMIŃSKA 47,20 SP64 300 m
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 48,70 SP15 300 m
2005 D JULIA WACH 53,00 SP58 300 m
2005 D MAŁGORZATA NENCZAK 53,60 KOTOMIERZ 300 m
2005 D POLA PAWELEC 57,40 SP15 300 m
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 58,00 KOTOMIERZ 300 m
             
CHŁOPCY  2006
             
             
2006 C JAKUB SIERADZKI 3,3140 SP15 1000 m
2006 C BARTOSZ FIGIELSKI 3,3610 SP20 1000 m
2006 C MIKOŁAJ NAWROCKI 3,5460 SP2 KORONOWO 1000 m
             
             
2006 C OSKAR KNOPIK 4,42 SP15 Skok w dal
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 4,34 SP15 Skok w dal
2006 C NIKODEM STRZYŻOWSKI 4,20 SP20 Skok w dal
2006 C PAWEŁ MARCZAK 4,17 SP56 Skok w dal
2006 C MATEUSZ GOLENIA 4,14 SP31 Skok w dal
2006 C BARTOSZ FIGIELSKI 3,96 SP20 Skok w dal
2006 C OLEK WRZOS 3,93 SP15 Skok w dal
2006 C ADAM FURMAŃCZYK 3,91 PZSM BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C BORYS GRACZYK 3,85 SP27 Skok w dal
2006 C JAKUB SIERADZKI 3,84 SP15 Skok w dal
2006 C KACPER ROPIŃSKI 3,65 SP56 Skok w dal
2006 C OLIWIER GRABOWSKI 3,54 KOTOMIERZ Skok w dal
2006 C DAWID STAŃCZYK 3,42 SP15 Skok w dal
             
             
2006 C MIKOŁAJ MARCINIAK 8,90 SP15 60 m
2006 C NIKODEM STRZYŻOWSKI 9,30 SP20 60 m
2006 C MATEUSZ GOLENIA 9,30 SP31 60 m
2006 C OSKAR KNOPIK 9,50 SP15 60 m
2006 C BORYS GRACZYK 9,80 SP27 60 m
2006 C WIKTOR SEKUŁA 9,80 SP15 60 m
2006 C ALEKSANDER NADOLNY 9,90 SP32 60 m
2006 C OLEK WRZOS 10,00 SP15 60 m
2006 C ADAM FURMAŃCZYK 10,00 PZSM BYDGOSZCZ 60 m
2006 C PAWEŁ MARCZAK 10,10 SP56 60 m
2006 C KACPER ROPIŃSKI 10,30 SP56 60 m
2006 C DOMINIK DRZYCIMSKI 10,40 SP32 60 m
2006 C DANIEL STAWSKI 10,70 SP32 60 m
2006 C DAWID STAŃCZYK 11,00 SP15 60 m
             
             
             
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 42,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 C WIKTOR SEKUŁA 41,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 C DANIEL STAWSKI 36,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 C FILIP KOŚMIEJA 29,00 SP20 Rzut piłką palantową
2006 C MIKOŁAJ NAWROCKI 27,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
2006 C DOMINIK DRZYCIMSKI 22,00 SP32 Rzut piłką palantową
             
             
2006 C FILIP KOŚMIEJA 57,60 SP20 300 m
2006 C ARKADIUSZ MĄDRY 60,03 SP32 300 m
2006 C OLIWIER GRABOWSKI 60,06 KOTOMIERZ 300 m
             
DZIEWCZĘTA  2006
             
             
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 1,05 SP15 Skok wzwyż
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 2,0060 SP15 600 m
2006 D EMILIA GŁOWACKA 2,1420 SP31 600 m
             
             
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 4,12 SP15 Skok w dal
2006 D MARTYNA SONNAK 3,98 SP31 Skok w dal
2006 D OLGA KORYTOWSKA 3,89 SP15 Skok w dal
2006 D JULIA KELM 3,81 SP15 Skok w dal
2006 D OKTAWIA WIŚNIEWSKA 3,78 SP40 Skok w dal
2006 D MELANIA SEMRAU 3,70 SP46 Skok w dal
2006 D AMELIA BALCERZAK 3,57 SP56 Skok w dal
2006 D MARIA ŚWIERAD 3,45 KOTOMIERZ Skok w dal
2006 D AMELIA RUDNICKA 3,44 SP32 Skok w dal
2006 D ZOFIA SZCZEŚNIAK 3,41 SP NIEMCZ Skok w dal
2006 D PATRYCJA BYSZEWSKA 3,27 SP46 Skok w dal
2006 D NASTAZJA SZWEDOWSKA 3,09 SP15 Skok w dal
2006 D ZUZANNA NOWACKA 2,84 SP MAKSYMILIANOWO Skok w dal
             
             
2006 D JULIA KELM 9,10 SP15 60 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 9,30 SP15 60 m
2006 D ALEKSANDRA ADAM 9,60 SP32 60 m
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 10,00 SP14 60 m
2006 D AMELIA RUDNICKA 10,00 SP32 60 m
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 10,20 SP15 60 m
2006 D PATRYCJA BYSZEWSKA 10,30 SP46 60 m
2006 D OKTAWIA WIŚNIEWSKA 10,30 SP40 60 m
2006 D ZOFIA SZCZEŚNIAK 10,40 SP NIEMCZ 60 m
2006 D WIKTORIA KLETT 10,70 SP MAKSYMILIANOWO 60 m
2006 D AMELIA BALCERZAK 10,70 SP56 60 m
2006 D NATALIA JANCOWSKA 10,70 SP56 60 m
2006 D MAŁGORZATA KOLBER 11,00 SP63 60 m
2006 D MARIA KUSZMIDER 11,10 SP32 60 m
2006 D MATYLDA PIENIAK 11,20 KATOLICKA 60 m
2006 D ZUZANNA NOWACKA 11,60 SP MAKSYMILIANOWO 60 m
             
             
2006 D NATALIA ANTONOWICZ 36,00 SP14 Rzut piłką palantową
2006 D EMILIA GŁOWACKA 29,00 SP31 Rzut piłką palantową
2006 D DOMINIKA OLSZEWSKA 22,00 SP46 Rzut piłką palantową
2006 D ANASTAZJA PAŁUKA 17,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 D MARTYNA WENGLER 17,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 D MATYLDA PIENIAK 17,00 KATOLICKA Rzut piłką palantową
2006 D MARIA KUSZMIDER 16,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 D WIKTORIA KLETT 15,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
2006 D NATALIA JANCOWSKA 15,00 SP56 Rzut piłką palantową
2006 D ZOSIA CZAJCZYK 14,00 SP32 Rzut piłką palantową
             
             
2006 D MARTYNA SONNAK 54,70 SP31 300 m
2006 D MELANIA SEMRAU 55,00 SP46 300 m
2006 D ZOSIA CZAJCZYK 55,80 SP32 300 m
2006 D DOMINIKA OLSZEWSKA 59,20 SP46 300 m
2006 D MARIA ŚWIERAD 60,03 KOTOMIERZ 300 m
2006 D MARTYNA WENGLER 69,10 SP32 300 m
             
             
CHŁOPCY  2007
             
2007 C KRZYSZTOF MAJDA 0,95 SP32 Skok wzwyż
             
             
             
             
             
             
2007 C WIKTOR NOWICKI 3,3400 SP2 KORONOWO 1000 m
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,4380 SP15 1000 m
2008 C KONRAD WENSKI 3,5590 ŻOŁĘDOWO 1000 m
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 4,42 SP25 Skok w dal
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 4,15 SP31 Skok w dal
2008 C DAMIAN KONDEL 4,04 SP 2 Skok w dal
2007 C IGOR STANKIEWICZ 3,92 SP31 Skok w dal
2007 C HUBERT GIL 3,88 SP15 Skok w dal
2008 C KONRAD WENSKI 3,78 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C JAKUB KOMPA-MRÓZ 3,70 SP40 Skok w dal
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 3,67 SP31 Skok w dal
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 3,66 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 C ALEKSANDER KWASIGROCH 3,65 KOTOMIERZ Skok w dal
2008 C MARCEL KAWALKOWSKI 3,61 SP35 Skok w dal
2007 C WIKTOR RODŻKO 3,58 SP31 Skok w dal
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,57 SP15 Skok w dal
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,45 SP15 Skok w dal
2007 C KACPER PORZYCZEK 3,41 KOTOMIERZ Skok w dal
2008 C MARCEL HOFFMANN 3,25 SP15 Skok w dal
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 3,15 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 3,15 SP15 Skok w dal
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 3,08 SP15 Skok w dal
2007 C IGOR WĘGIERSKI 3,08 SP47 Skok w dal
             
             
             
             
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 9,00 SP31 60 m
2007 C IGOR STANKIEWICZ 9,00 SP31 60 m
2008 C DAMIAN KONDEL 9,10 SP 2 60 m
2007 C ŁUKASZ DURA 9,20 SP25 60 m
2007 C HUBERT GIL 9,50 SP15 60 m
2008 C DOMINIK ŁYCZYWEK 9,60 SP31 60 m
2007 C KRYSTIAN POZORSKI 9,80 ŻOŁĘDOWO 60 m
2009 C WOJCIECH WÓJCIK 9,90 SP2 KORONOWO 60 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 10,10 SP15 60 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 10,20 SP15 60 m
2008 C ADAM PIESIEWICZ 10,30 SP14 60 m
2007 C WIKTOR RODŻKO 10,40 SP31 60 m
2008 C WALDEMAR WĘGLARZ 10,60 ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 10,90 KOTOMIERZ 60 m
2007 C KRZYSZTOF MAJDA 11,10 SP32 60 m
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 11,10 SP15 60 m
2008 C KONRAD MAGDZIARZ 11,20 ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 C JAKUB PIECHOCKI 11,20 ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 C DOMINIK PIASECKI 11,40 SP32 60 m
             
             
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 33,00 SP14 Rzut piłką palantową
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 33,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C JAKUB PIECHOCKI 32,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C DOMINIK PIASECKI 29,00 SP32 Rzut piłką palantową
2008 C ADAM PIESIEWICZ 29,00 SP14 Rzut piłką palantową
2007 C WIKTOR NOWICKI 26,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
2008 C WALDEMAR WĘGLARZ 25,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 C ALEKSANDER KOWALSKI 24,00 SP14 Rzut piłką palantową
2009 C KONRAD GICZELA 24,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
2007 C SEBASTIAN KRUSIK 23,00 SP14 Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB WITKOWSKI 22,00 SP14 Rzut piłką palantową
2009 C WOJCIECH WÓJCIK 22,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
2007 C JAKUB OKOŃSKI 21,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2008 C IWO OLSZEWSKI 16,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
             
             
             
2007 C ADRIAN MATUSZYŃSKI 53,20 SP14 300 m
2007 C ALEKSANDER KWASIGROCH 54,00 KOTOMIERZ 300 m
2007 C SEBASTIAN KRUSIK 54,90 SP14 300 m
2007 C ALEKSANDER KOWALSKI 55,30 SP14 300 m
2007 C IGOR WĘGIERSKI 55,40 SP47 300 m
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 55,60 SP15 300 m
2007 C JAKUB KOMPA-MRÓZ 55,90 SP40 300 m
2007 C KACPER PORZYCZEK 56,20 KOTOMIERZ 300 m
2008 C MARCEL KAWALKOWSKI 56,70 SP35 300 m
2007 C JAKUB OKOŃSKI 59,50 ŻOŁĘDOWO 300 m
2007 C JAKUB WITKOWSKI 70,31 SP14 300 m
2008 C IWO OLSZEWSKI 76,60 ŻOŁĘDOWO 300 m
             
             
             
DZIEWCZĘTA  2007
             
             
2007 D MAJA ZBIELSKA 1,05 SP14 Skok wzwyż
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 1,00 SP14 Skok wzwyż
             
             
2009 D LENA NOWICKA 2,13 SP2 KORONOWO 600 m
2008 D MARTA LANGE 2,15 SP64 600 m
2007 D NINA KOWALSKA 2,19 SP46 600 m
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 2,29 ŻOŁĘDOWO 600 m
2007 D ALICJA WARCZAK 2,29 SP38 600 m
2009 D JOANNA GÓRSKA 2,36 SP2 KORONOWO 600 m
2007 D LENA KORYTOWSKA 2,39 SP MAKSYMILIANOWO 600 m
2008 D MAJA MADAJ DNF ŻOŁĘDOWO 600 m
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 4,29 SP15 Skok w dal
2007 D AGATA LISIECKA 4,07 SP14 Skok w dal
2007 D ZOFIA KLET 3,95 SP31 Skok w dal
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 3,95 SP31 Skok w dal
2008 D BARBARA WITKOWSKA 3,93 SP15 Skok w dal
2008 D MARIA SIEKIERSKA 3,87 SP15 Skok w dal
2007 D OLIWIA PAWLAK 3,86 SP40 Skok w dal
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 3,83 SP31 Skok w dal
2007 D KAROLINA STRÓŻYŃSKA 3,76 SP31 Skok w dal
2008 D KATARZYNA OSTROWSKA 3,74 SP ZŁOTNIKIKUJAWSKIE Skok w dal
2007 D ZUZANNA SAWICKA 3,74 SP15 Skok w dal
2007 D AMELIA GACA 3,68 SP32 Skok w dal
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 3,62 SP31 Skok w dal
2008 D OLA LUBA 3,54 SP15 Skok w dal
2008 D MARTYNA GIOCHEV 3,52 SP16 Skok w dal
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 3,50 SP31 Skok w dal
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 3,45 SP15 Skok w dal
2007 D JAGODA EJSYMONT 3,39 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCAREK 3,27 SP15 Skok w dal
2007 D AMELIA KNOP 3,27 KOTOMIERZ Skok w dal
2007 D LAURA CHIRA 3,26 KOTOMIERZ Skok w dal
2008 D MARTA LANGE 3,23 SP64 Skok w dal
2008 D ZUZANNA SZEWS 3,16 KOTOMIERZ Skok w dal
2007 D ANTONIA BUDZIK 3,15 SP31 Skok w dal
2007 D WIKTORIA PUSOWSKA 3,07 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2008 D NATALIA JARZĘBOWSKA 3,06 SP15 Skok w dal
2008 D HANNA KLINKIEWICZ 3,04 SP14 Skok w dal
2008 D JULIA MAŁKOWSKA 3,03 SP15 Skok w dal
2007 D KAROLINA WIKTOROWICZ 2,92 ŻOŁĘDOWO Skok w dal
2007 D ALICJA WARCZAK 2,90 SP38 Skok w dal
2008 D ZOFIA KUBACKA 2,65 SP32 Skok w dal
2008 D MAJA KOCIKOWSKA 2,38 SP15 Skok w dal
2008 D MARTYNA LEWANDOWSKA 2,00 SP31 Skok w dal
2007 D OLA GĄSIOR 2,00 SP15 Skok w dal
             
             
             
2008 D MARIA SIEKIERSKA 9,30 SP15 60 m
2007 D AMELIA GACA 9,50 SP32 60 m
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 9,50 SP31 60 m
2007 D MARCELINA ZALSKA 9,70 SP32 60 m
2007 D MARTYNA SZALIBIERZ 9,70 SP31 60 m
2007 D ANTONIA BUDZIK 9,70 SP31 60 m
2007 D OLIWIA PAWLAK 9,80 SP40 60 m
2007 D ZOFIA KLET 9,80 SP31 60 m
2008 D OLA LUBA 9,80 SP15 60 m
2008 D KATARZYNA OSTROWSKA 9,80 SP ZŁOTNIKIKUJAWSKIE 60 m
2007 D JAGODA EJSYMONT 9,90 ŻOŁĘDOWO 60 m
2007 D ZUZANNA SAWICKA 9,90 SP15 60 m
2007 D KAROLINA STRÓŻYŃSKA 9,90 SP31 60 m
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 9,90 SP31 60 m
2007 D WIKTORIA LATOS 10,00 SP46 60 m
2007 D AGATA LISIECKA 10,10 SP14 60 m
2008 D JULIA MAŁKOWSKA 10,10 SP15 60 m
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 10,20 SP31 60 m
2007 D KATARZYNA ZEHNER 10,20 SP46 60 m
2007 D EMILIA ŁUSZPIŃSKA 10,20 SP31 60 m
2008 D NATALIA MIELCAREK 10,20 SP15 60 m
2008 D MARTYNA GIOCHEV 10,20 SP16 60 m
2007 D MAJA ZBIELSKA 10,30 SP14 60 m
2008 D MARTYNA LEWANDOWSKA 10,30 SP31 60 m
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 10,50 SP15 60 m
2007 D JULIA BIEŃKOWSKA 10,60 SP14 60 m
2007 D NATALIA UBOJEWSKA 10,70 SP66 60 m
2007 D LAURA CHIRA 10,80 KOTOMIERZ 60 m
2008 D ZUZANNA SZEWS 10,80 KOTOMIERZ 60 m
2007 D JAGNA TUPIKOWSKA 10,90 SP25 60 m
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 10,90 SP32 60 m
2008 D HANNA KLINKIEWICZ 11,00 SP14 60 m
2008 D WIKTORIA OMALA 11,00 SP ŁOCHOWO 60 m
2007 D OLGA FORENDA 11,10 SP32 60 m
2007 D NATALIA MIELCAREK 11,10 SP46 60 m
2007 D OLA GĄSIOR 11,20 SP15 60 m
2007 D AMELIA KNOP 11,30 KOTOMIERZ 60 m
2007 D OTYLIA JASZKOWSKA 11,30 SP32 60 m
2008 D MAJA KOCIKOWSKA 11,30 SP15 60 m
2008 D ZOFIA KUBACKA 11,50 SP32 60 m
2007 D KAROLINA WIKTOROWICZ 11,60 ŻOŁĘDOWO 60 m
2008 D NATALIA JARZĘBOWSKA 11,60 SP15 60 m
2007 D FAUSTYNA WRÓBLEWSKA 12,10 SP46 60 m
2007 D JULIA KUSZEWSKA 21,10 SP32 60 m
             
             
2007 D MARTYNA SZALIBIERZ 30,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D KATARZYNA ZEHNER 29,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D NATALIA MIELCAREK 25,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA LATOS 24,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D NINA KOWALSKA 24,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D MARCELINA ZALSKA 21,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 20,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 19,00 SP32 Rzut piłką palantową
2008 D KATARZYNA GŁOWACKA 19,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 D NATALIA LUBOJEMSKA 18,00 SP66 Rzut piłką palantową
2007 D WERONIKA WALENDOWSKA 17,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D OTYLIA JASZKOWSKA 17,00 SP32 Rzut piłką palantową
2009 D LENA NOMICKA 16,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
2008 D LAURA FILIPIAK 16,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 D FAUSTYNA WRÓBLEWSKA 15,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D OLIWIA STANOWSKA 15,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D NIKOLA KWIATOSZ 14,00 SP14 Rzut piłką palantową
2007 D JULIA KUSZEWSKA 13,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 D JAGNA TUPIKOWSKA 10,00 SP25 Rzut piłką palantową
2008 D MAJA MADAJ 10,00 ŻOŁĘDOWO Rzut piłką palantową
2007 D OLGA FORENDA 7,00 SP32 Rzut piłką palantową
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 48,60 SP15 300 m
2008 D BARBARA WITKOWSKA 51,50 SP15 300 m
2007 D NIKOLA KWIATOSZ 58,90 SP14 300 m
2008 D LAURA FILIPIAK 128,00 ŻOŁĘDOWO 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka