• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg

Odwiedziny

2001273
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
391
654
1045
1993048
9048
22627
2001273

Twoje IP: 3.231.229.89
Czas serwera: 2019-12-10 05:34:38

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2017-10-19

             
rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa konkurencja_nazwa
             
      Chłopcy 2005      
             
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 1,40 SP69 Skok wzwyż
2005 C BARTOSZ PIEKARSKI 1,30 SP15 Skok wzwyż
2005 C MATEUSZ GARCZEWSKI 1,05 KOTOMIERZ Skok wzwyż
             
             
2005 C PAWEŁ BRZEZIŃSKI 3,2120 SP2 KORONOWO 1000 m
2005 C FILIP MUSIAŁ 3,2940 SP69 1000 m
             
             
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 4,58 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 4,40 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 C MARCIN KOTOLIŃSKI 4,19 SP45 Skok w dal
2005 C KAROL JÓŹWICKI 3,21 SP28 Skok w dal
2005 C HUBERT RUTKOWSKI 2,78 KOTOMIERZ Skok w dal
             
             
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 8,90 KOTOMIERZ 60 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 9,30 KOTOMIERZ 60 m
2005 C GRACJAN BESS 9,50 SP45 60 m
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 9,50 SP69 60 m
2005 C BARTOSZ PIEKARSKI 9,90 SP15 60 m
2005 C BARTOSZ WAŚKOWSKI 10,00 KOTOMIERZ 60 m
2005 C MATEUSZ GARCZEWSKI 10,10 KOTOMIERZ 60 m
2005 C OSKAR ŁOZGA 10,30 SP56 60 m
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 10,50 SP69 60 m
2005 C MACIEJ ŚMIGIEL 11,10 KOTOMIERZ 60 m
2005 C KAROL JÓŹWICKI 11,40 SP28 60 m
             
             
2005 C IGOR SIKORA 42,00 SP66 Rzut piłką palantową
2005 C GRACJAN BESS 42,00 SP45 Rzut piłką palantową
2005 C OSKAR ŁOZGA 40,00 SP56 Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB LUBA 36,00 SP15 Rzut piłką palantową
2005 C BARTOSZ PIECZKA 34,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 33,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 33,00 SP69 Rzut piłką palantową
2005 C FILIP MUSIAŁ 31,00 SP69 Rzut piłką palantową
2005 C PAWEŁ BRZEZIŃSKI 30,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
2005 C BARTOSZ WAŚKOWSKI 28,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 C MACIEJ ŚMIGIEL 25,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
2005 C MARCIN KOTOLIŃSKI 49,00 SP45 300 m
2005 C KAJETAN WERDER 49,60 SP20 300 m
2005 C JAKUB LUBA 54,20 SP15 300 m
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 56,80 KOTOMIERZ 300 m
2005 C HUBERT RUTKOWSKI 71,30 KOTOMIERZ 300 m
2005 C BARTOSZ PIECZKA 81,20 KOTOMIERZ 300 m
             
      Dziewczęta 2005      
             
             
2005 D JULIA WACH 1,25 SP58 Skok wzwyż
2005 D WERONIKA CIABACH 1,20 SP15 Skok wzwyż
2005 D MAURA SŁAWETA 1,20 SP63 Skok wzwyż
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 1,20 SP58 Skok wzwyż
2005 D MAŁGORZATA NENCZAK 1,10 KOTOMIERZ Skok wzwyż
2005 D KAJA MURAŃSKA 1,05 KOTOMIERZ Skok wzwyż
             
             
2005 D JULIA KAMIŃSKA 1,5620 SP64 600 m
2005 D MARTYNA WAJER 2,1420 SP69 600 m
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 2,1510 SP32 600 m
2005 D POLA PAWELEC 2,2230 SP15 600 m
2005 D PATRYCJA SZCZUPAK 2,3410 SP58 600 m
             
             
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 4,48 SP56 Skok w dal
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 4,34 SP15 Skok w dal
2005 D JULIA KAMIŃSKA 4,15 SP64 Skok w dal
2005 D WIKTORIA STYKA 4,13 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 4,05 SP15 Skok w dal
2005 D PATRYCJA SZCZUPAK 3,88 SP58 Skok w dal
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 3,80 SP32 Skok w dal
2005 D WIKTORIA KRAKOWIAK 3,68 SP15 Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA BELT 3,60 SP63 Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 3,31 SP69 Skok w dal
2005 D POLA PAWELEC 3,23 SP15 Skok w dal
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 3,16 SP32 Skok w dal
2005 D NATALIA TRAWIŃSKA 3,14 KOTOMIERZ Skok w dal
2005 D KLAUDIA KIEDROWICZ 3,08 KOTOMIERZ Skok w dal
             
             
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 8,60 SP56 60 m
2005 D MAURA SŁAWETA 9,00 SP63 60 m
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 9,10 SP15 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 9,50 SP32 60 m
2005 D WIKTORIA STYKA 9,60 KOTOMIERZ 60 m
2005 D ALEKSANDRA BELT 9,60 SP63 60 m
2005 D KAJA MURAŃSKA 10,10 KOTOMIERZ 60 m
2005 D EMILIA LEWANDOWSKA 10,70 SP46 60 m
2005 D NATALIA TRAWIŃSKA 10,70 KOTOMIERZ 60 m
2005 D PATRYCJA KOJAK 11,10 KOTOMIERZ 60 m
2005 D KLAUDIA KIEDROWICZ 11,20 KOTOMIERZ 60 m
             
             
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 40,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 36,00 SP15 Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA LEWANDOWSKA 27,00 SP46 Rzut piłką palantową
2005 D PATRYCJA KOJAK 25,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
             
             
2005 D ANASTAZJA CZYŻYCKA 44,30 SP ZŁAWIEŚ 300 m
2005 D NATALIA ĆWIKLIŃSKA 50,00 SP15 300 m
2005 D EWELINA FRANZ 50,30 SP31 300 m
2005 D MAŁGORZATA NENCZAK 55,40 KOTOMIERZ 300 m
2005 D ALICJA PISKOZUB 56,30 SP31 300 m
2005 D JULIA WACH 56,50 SP58 300 m
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 57,70 SP58 300 m
2005 D KAMILA ANDRYAŃCZYK 59,00 SP31 300 m
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 60,00 KOTOMIERZ 300 m
2005 D MARTYNA OBRAMOWICZ 64,40 SP45 300 m
             
      Chłopcy 2006      
             
             
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 1,20 SP15 Skok wzwyż
             
             
2006 C PAWEŁ MARCZAK 4,18 SP56 Skok w dal
2006 C NORBERT DADOK 4,10 SP45 Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 4,02 SP15 Skok w dal
2006 C FILIP KOSECKI 3,83 SP69 Skok w dal
2006 C OLEK WRZOS 3,77 SP15 Skok w dal
2006 C JAKUB SIERADZKI 3,64 SP15 Skok w dal
2006 C MIKOŁAJ NAWROCKI 3,61 SP2 KORONOWO Skok w dal
2006 C KACPER ROPIŃSKI 3,60 SP56 Skok w dal
2006 C DAWID STAŃCZYK 3,39 SP15 Skok w dal
2006 C KAMIL KWASIGROCH 3,19 SP45 Skok w dal
2006 C KAROL BIRKHOLZ 3,18 SP15 Skok w dal
2006 C BARTOSZ GRABAN 2,98 SP28 Skok w dal
             
             
2006 C BARTOSZ FIGIELSKI 3,3210 SP20 1000m
2006 C JAKUB SIERADZKI 3,3250 SP15 1000 m
2006 C MIKOŁAJ NAWROCKI 3,5340 SP2 KORONOWO 1000 m
             
             
2006 C NIKODEM STRZYŻOWSKI 9,10 SP20 60 m
2006 C NORBERT DADOK 9,40 SP45 60 m
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 9,50 SP15 60 m
2006 C OSKAR KNOPIK 9,60 SP15 60 m
2006 C PAWEŁ MARCZAK 10,00 SP56 60 m
2006 C KACPER ROPIŃSKI 10,00 SP56 60 m
2006 C KAMIL KWASIGROCH 10,20 SP45 60 m
2006 C OLEK WRZOS 10,70 SP15 60 m
2006 C DENIS SWIETLIKOWSKI 10,80 SP45 60 m
2006 C DAWID STAŃCZYK 11,30 SP15 60 m
2006 C PIOTR LEDZION 11,70 SP56 60 m
2006 C BARTOSZ GRABAN 13,20 SP28 60 m
             
             
2006 C PIOTR LEDZION 32,00 SP56 Rzut piłką palantową
2006 C FILIP KOŚMIEJA 27,00 SP20 Rzut piłką palantową
2006 C DENIS SWIETLIKOWSKI 20,00 SP45 Rzut piłką palantową
             
             
2006 C FILIP KOSECKI 54,00 SP69 300 m
2006 C FILIP KOŚMIEJA 56,40 SP20 300 m
2006 C KAROL BIRKHOLZ 57,50 SP15 300 m
             
      Dziewczęta 2006      
             
             
2006 D EMILIA GŁOWACKA 2,1850 SP31 600 m
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 4,07 SP15 Skok w dal
2006 D AMELIA BALCERZAK 3,93 SP56 Skok w dal
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 3,63 SP15 Skok w dal
2006 D NATALIA JANCOWSKA 3,62 SP56 Skok w dal
2006 D MARIA ŚWIERAD 3,61 KOTOMIERZ Skok w dal
2006 D ZUZANNA NOWACKA 2,94 SP MAKSYMILIANOWO Skok w dal
             
             
2006 D JULIA KELM 9,70 SP15 60 m
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 10,00 SP63 60 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 10,10 SP15 60 m
2006 D NATALIA JANCOWSKA 10,70 SP56 60 m
2006 D ZUZANNA KRUK 10,80 SP MAKSYMILIANOWO 60 m
2006 D WIKTORIA KLETT 10,80 SP MAKSYMILIANOWO 60 m
2006 D AMELIA BALCERZAK 11,00 SP56 60 m
2006 D AMELIA NIEMCZYK 11,10 SP69 60 m
2006 D ZUZANNA NOWACKA 11,50 SP MAKSYMILIANOWO 60 m
2006 D NASTAZJA SZWEDOWSKA 14,00 SP15 60 m
             
             
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 26,00 SP63 Rzut piłką palantową
2006 D EMILIA GŁOWACKA 25,00 SP31 Rzut piłką palantową
2006 D WIRGINIA ŻYŻA 23,00 KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2006 D LENA TROCHYMIUK 23,00 SP46 Rzut piłką palantową
2006 D JULIA KELM 22,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 D AMELIA NIEMCZYK 20,00 SP69 Rzut piłką palantową
2006 D MARTYNA WENGLER 19,00 SP32 Rzut piłką palantową
2006 D WIKTORIA KLETT 18,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
2006 D NASTAZJA SZWEDOWSKA 16,00 SP15 Rzut piłką palantową
2006 D ZUZANNA KRUK 15,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
             
             
2006 D OLGA KORYTOWSKA 50,40 SP15 300 m
2006 D MARIA ŚWIERAD 59,90 KOTOMIERZ 300 m
2006 D WIRGINIA ŻYŻA 60,70 KOTOMIERZ 300 m
2006 D MARTYNA WENGLER 64,10 SP32 300 m
             
      Chłopcy 2007      
             
             
             
2007 C WIKTOR NOWICKI 3,3430 SP2 KORONOWO 1000 m
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,5510 SP15 1000 m
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 3,5530 SP15 1000 m
2007 C KACPER KRZYŻANOWSKI 4,0600 SOKRATES 1000 m
2008 C GRZEGORZ KARCZ 4,0900 SP45 1000 m
             
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 4,42 SP25 Skok w dal
2008 C DAMIAN KONDEL 4,03 SP 2 Skok w dal
2007 C JAKUB RACINOWSKI 3,72 SP14 Skok w dal
2007 C KACPER PORZYCZEK 3,69 KOTOMIERZ Skok w dal
2007 C HUBERT GIL 3,62 SP15 Skok w dal
2007 C ALEKSANDER KWASIGROCH 3,61 KOTOMIERZ Skok w dal
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 3,60 SP31 Skok w dal
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 3,27 SP15 Skok w dal
2008 C DOMINIK GWIAZDOWSKI 3,25 SP15 Skok w dal
2008 C IGOR ZDANOWICZ 3,21 SP15 Skok w dal
2007 C MAKSYM BĄKOWSKI 3,18 SP64 Skok w dal
2007 C BARTOSZ WIŚNIEWSKI 3,12 SP28 Skok w dal
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 3,11 SP15 Skok w dal
2008 C MARCEL HOFFMANN 3,01 SP15 Skok w dal
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 2,91 SP15 Skok w dal
             
             
2007 C ŁUKASZ DURA 9,10 SP25 60 m
2008 C DAMIAN KONDEL 9,20 SP 2 60 m
2007 C NICOLAS WITKOWSKI 9,50 SP31 60 m
2007 C TOMASZ MIERZEJEWSKI 9,70 SP32 60 m
2007 C JAKUB RACINOWSKI 10,00 SP14 60 m
2009 C WOJCIECH WÓJCIK 10,00 SP2 KORONOWO 60 m
2008 C MARCEL KOWALKOWSKI 10,10 SP35 60 m
2008 C GABRIEL LEWANDOWSKI 10,20 SP15 60 m
2007 C HUBERT GIL 10,30 SP15 60 m
2008 C FILIP PAWŁOWSKI 10,47 SP15 60 m
2008 C MARCEL HOFFMANN 10,60 SP15 60 m
2007 C KACPER STANKOWSKI 10,80 SP45 60 m
2007 C KRZYSZTOF MAJDA 11,10 SP32 60 m
2008 C NATANIEL PIOTROWSKI 11,20 SP45 60 m
2007 C SZYMON CHODOROWSKI 12,10 SP15 60 m
2008 C JULIUSZ ERDMAŃSKI 13,10 SP12 60 m
             
             
2007 C MICHAŁ WITKOWSKI 34,00 SP KOTOMIERZ Rzut piłką palantową
2008 C NATANIEL PIOTROWSKI 33,00 SP45 Rzut piłką palantową
2007 C TOMASZ MIERZEJEWSKI 30,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 C WIKTOR NOWICKI 26,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
2007 C KACPER KRZYŻANOWSKI 25,00 SOKRATES Rzut piłką palantową
2007 C WOJCIECH WADOWSKI 24,00 SP12 Rzut piłką palantową
2008 C JULIUSZ ERDMAŃSKI 21,00 SP12 Rzut piłką palantową
2007 C KRZYSZTOF MAJDA 20,00 SP32 Rzut piłką palantową
2009 C KONRAD GICZELA 20,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
             
             
2007 C ALEKSANDER KWASIGROCH 56,10 KOTOMIERZ 300 m
2008 C MARCEL KAWALKOWSKI 56,90 SP35 300 m
2007 C MAKSYM BĄKOWSKI 57,20 SP64 300 m
2007 C KACPER PORZYCZEK 59,20 KOTOMIERZ 300 m
2007 C WOJCIECH WADOWSKI 60,10 SP12 300 m
2007 C BARTOSZ WIŚNIEWSKI 60,80 SP28 300 m
             
      Dziewczęta 2007      
             
             
2009 D LENA NOWICKA 2,1770 SP2 KORONOWO 600 m
2007 D NINA KOWALSKA 2,2260 SP46 600 m
2009 D JOANNA GÓRSKA 2,3500 SP2 KORONOWO 600 m
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 4,05 SP15 Skok w dal
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 3,95 SP31 Skok w dal
2007 D ALICJA JOACHIMIAK 3,90 SP12 Skok w dal
2008 D MARIA SIEKIERSKA 3,63 SP15 Skok w dal
2008 D BARBARA WITKOWSKA 3,46 SP15 Skok w dal
2007 D AMELIA GACA 3,41 SP32 Skok w dal
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 3,38 SP15 Skok w dal
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 3,36 SP31 Skok w dal
2007 D AMELIA KNOP 3,33 KOTOMIERZ Skok w dal
2009 C WOJCIECH WÓJCIK 3,33 SP2 KORONOWO Skok w dal
2007 D NATASZA SILARSKA 3,22 SP12 Skok w dal
2008 D ZUZANNA SZEWS 3,22 KOTOMIERZ Skok w dal
2008 D OLA LUBA 3,18 SP15 Skok w dal
2007 D NATALIA BASU 3,17 SP38 Skok w dal
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 3,14 SP31 Skok w dal
2009 D JULIA GLIŃSKA 2,97 SP12 Skok w dal
2008 D NATALIA MIELCAREK 2,96 SP15 Skok w dal
2008 D MARTA LANGE 2,89 SP64 Skok w dal
2009 D POLA KRZYŻAŃSKA 2,88 SOKRATES Skok w dal
2008 D JULIA MAŁKOWSKA 2,85 SP15 Skok w dal
2008 D NATALIA JARZĘBOWSKA 2,82 SP15 Skok w dal
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 2,79 SP63 Skok w dal
2007 D JUDYTA GRZEGOREK 2,68 SP38 Skok w dal
2007 D OLA GĄSIOR 2,56 SP15 Skok w dal
2008 D MAJA KOCIKOWSKA 2,32 SP15 Skok w dal
2008 D NIKOLA GIOŁOCZYŃSKA 2,32 SP45 Skok w dal
2008 D MARTYNA LEWANDOWSKA 1,00 SP31 Skok w dal
             
             
             
2007 D PATRYCJA MACIOSZEK 9,20 SP31 60 m
2007 D MARTYNA SZALIBIERZ 9,70 SP31 60 m
2008 D MARIA SIEKIERSKA 10,00 SP15 60 m
2007 D NATALIA BASU 10,10 SP38 60 m
2007 D WIKTORIA MOJSIEJ 10,10 SP31 60 m
2007 D ZUZANNA CHYŻEWSKA 10,20 SP45 60 m
2007 D WIKTORIA LATOS 10,30 SP46 60 m
2007 D DOMINIKA KULIGOWSKA 10,40 SP31 60 m
2008 D NATALIA MIELCAREK 10,40 SP15 60 m
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 10,50 SP15 60 m
2007 D KLARA SIUDA 10,60 SP32 60 m
2008 D ZUZANNA SZEWS 10,70 KOTOMIERZ 60 m
2008 D BARBARA WITKOWSKA 10,70 SP15 60 m
2007 D AMELIA PAWELEC 10,80 SP45 60 m
2008 D MARTYNA LEWANDOWSKA 10,80 SP31 60 m
2007 D FAUSTYNA WRÓBLEWSKA 11,00 SP46 60 m
2008 D MAJA KRZYMIŃSKA 11,00 SP63 60 m
2007 D AMELIA KNOP 11,10 KOTOMIERZ 60 m
2007 D EDYTA GRZEGOREK 11,30 SP38 60 m
2007 D JAGODA GEISLER 11,40 SP28 60 m
2008 D MARTYNA STOŁOWSKA 11,40 SP45 60 m
2008 D JULIA MAŁKOWSKA 11,50 SP15 60 m
2008 D MAJA KOCIKOWSKA 11,50 SP15 60 m
2009 D JULIA GLIŃSKA 11,50 SP12 60 m
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 11,70 SP32 60 m
2007 D OLA GĄSIOR 11,90 SP15 60 m
2008 D NATALIA JARZĘBOWSKA 12,30 SP15 60 m
2008 D NIKOLA GIOŁOCZYŃSKA 12,50 SP45 60 m
             
             
             
2007 D MARTYNA SZALIBIERZ 30,00 SP31 Rzut piłką palantową
2007 D JAGODA GEISLER 25,00 SP28 Rzut piłką palantową
2007 D WIKTORIA LATOS 23,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D AMELIA PAWELEC 22,00 SP45 Rzut piłką palantową
2007 D MAJA KROPIDŁOWSKA 21,00 SP32 Rzut piłką palantową
2007 D LENA KORYTOWSKA 17,00 SP MAKSYMILIANOWO Rzut piłką palantową
2007 D NIKOLA KWIATOSZ 17,00 SP14 Rzut piłką palantową
2007 D NINA KOWALSKA 16,00 SP46 Rzut piłką palantową
2007 D KLARA SIUDA 15,00 SP32 Rzut piłką palantową
2009 D LENA NOWICKA 13,00 SP2 KORONOWO Rzut piłką palantową
             
             
2008 D LEA URBAŃSKA 50,00 SP15 300 m
2007 D ALICJA JOACHIMIAK 50,30 SP12 300 m
2008 D OLA LUBA 56,50 SP15 300 m
2007 D NIKOLA KWIATOSZ 57,30 SP14 300 m
2007 D AMELIA GACA 59,00 SP32 300 m
2008 D MARTA LANGE 61,20 SP64 300 m
2007 D NATASZA SILARSKA 62,50 SP12 300 m
2008 D JULIA WIŚNIEWSKA 64,80 SP45 300 m
2009 D POLA KRZYŻAŃSKA 66,10 SOKRATES 300 m

Piłka nożna

Lekkoatletyka