Odwiedziny

1881052
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
564
1059
1623
1859334
31633
38801
1881052

Twoje IP: 35.175.191.150
Czas serwera: 2019-09-17 12:36:03

Protokół zakończenia zawodów z dnia: 2017-05-11

rocznik plec imie nazwisko wynik szkola_nazwa miasto_nazwa konkurencja_nazwa
               
               
      Chłopcy 2004        
               
               
2004 C OLIWER WIŚNIEWSKI 1,35 SP58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
2004 C MATEUSZ HEJNOWICZ 3,4390 SP27 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C PATRYK ZIELIŃSKI 3,4990 SP58 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C MAKSYMILIAN ROCHOWIAK 3,5880 SP27 BYDGOSZCZ 1000 m
2004 C MAREK WITOŃ 4,0460 SP47 BYDGOSZCZ 1000 m
               
               
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 4,72 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 4,62 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C XAWIER KOWALSKI 4,53 SP56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C KAROL GRUCKI 4,52 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C PATRYK CZUBA 4,37 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C PATRYK ZIELIŃSKI 4,26 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C MICHAŁ CZECHOWSKI 4,08 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C DAWID JONASZEK 4,00 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 C MIREK LANDOWSKI 3,40 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2004 C JOACHIM WOŹNIAK 8,30 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 C XAWIER KOWALSKI 8,30 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C MICHAŁ CZECHOWSKI 8,50 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ 60 m
2004 C KAROL GRUCKI 9,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 C MATEUSZ GĄSIOR 9,10 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C KACPER KAMIŃSKI 9,20 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C PATRYK CZUBA 9,20 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ 60 m
2004 C HUBERT GLONEK 9,20 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ 60 m
2004 C MIREK LANDOWSKI 9,80 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C DAWID JONASZEK 9,90 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 C MIKOŁAJ MICHALSKI 12,30 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2004 C PIOTR KIECA 46,00 SP14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C MACIEJ JAWORSKI 45,00 SP14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C KACPER KAMIŃSKI 42,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C OLIWER LEWANDOWSKI 38,00 SP31 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C DAWID PIOTROWSKI 36,00 SP14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C DAWID ROSIŃSKI 34,00 SP31 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C MAREK WITOŃ 34,00 SP47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C KONRAD OKRASA 33,00 SP27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C PATRYK PARADOWSKI 29,00 SP63 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C MIKOŁAJ MICHALSKI 27,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 C KAMIL LIBNER 20,00 SP27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2004 C PATRYK PARADOWSKI 45,30 SP63 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C DAWID ROSIŃSKI 45,60 SP31 BYDGOSZCZ 300 m
2004 C OLIWER WIŚNIEWSKI 48,80 SP58 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
      Dziewczęta 2004        
               
2004 D MARTA KLINKIEWICZ 1,25 SP14 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D LENA KHUAT CA O 1,20 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D JAGODA NAGÓRSKA 1,20 SP31 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2004 D KLAUDIA JENDRASZAK 1,05 SP32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
2004 D NATALIA KAMIŃSKA 2,0050 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ 600 m
2004 D KLAUDIA DORSZEWSKA 2,0380 SP47 BYDGOSZCZ 600 m
2004 D JOLANTA ANDREARCZYK 2,1850 SP32 BYDGOSZCZ 600 m
2004 D VANESSA KAPELSKA 2,1990 SP32 BYDGOSZCZ 600 m
               
               
2004 D MARTA KUCIŃSKA 4,46 SP14 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA ŁUKAWSKA 4,15 SP27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 4,14 SP37 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 4,13 SP47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D KLAUDIA DORSZEWSKA 4,05 SP47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D NATALIA KAMIŃSKA 4,00 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D MARTYNA SANDOMIERZ 3,76 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D VANESSA KAPELSKA 3,48 SP32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D JOLANTA ANDREARCZYK 3,22 SP32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D WERONIKA JEHKE 3,22 SP56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D DARIA SOWIŃSKA 3,14 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 3,12 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2004 D AMELIA OLCZAK 8,80 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D OLIWIA KRAWCZYK 9,40 SP47 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D ZUZANNA BOSIACKA 9,40 SP37 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D LENA KHUAT CA O 9,50 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AMELIA KORZENECKA 9,70 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA SANDOMIERZ 9,80 SP2 KORONOWO BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARCELINA MARKIEWICZ 10,00 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA NIEMCZYK 10,20 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D AGATA KRAKOWSKA 10,30 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KAMILA ŁĄCZNA 10,40 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D MARTYNA DUDKOWSKA 10,40 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KARINA MAĆKOWIAK 10,60 SP61 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D OLIWIA GRZYBOWSKA 10,70 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2004 D KAJA MURAŃSKA 10,70 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2004 D WERONIKA JEHKE 11,10 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2004 D OLGA PIOTROWSKA 41,00 SP31 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 33,00 SP47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D MARCELINA MARKIEWICZ 33,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D AMELIA KORZENECKA 31,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D KARINA GIERSZYŃSKA 29,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 27,00 SP47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D NATALIA PISULSKA 25,00 SP47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D KAMILA ŁĄCZNA 21,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2004 D KARINA MAĆKOWIAK 16,00 SP61 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2004 D KLAUDIA BISKUP 47,70 SP69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D DOMINIKA KAMIŃSKA 48,00 SP1 LUBICZ DOLNY   (TORU BYDGOSZCZ 300 m
2004 D PAULA HAS 51,70 SP31 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D OLIWIA ŁUKAWSKA 53,00 SP27 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D NATALIA ŚWIERKOWSKA 55,20 SP20 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D ESTERA KRUCZKOWSKA 55,50 SP47 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D MARIA FÓRMANIAK 55,60 SP69 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D AGNIESZKA LANGOWSKA 58,90 SP47 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D JULIA CZYRIBULKO 59,10 SP20 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D DARIA SOWIŃSKA 59,60 SP58 BYDGOSZCZ 300 m
2004 D NATALIA PISULSKA 66,90 SP47 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
      Chłopcy 2005        
               
               
               
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 1,35 SP69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C PATRYK SZWEDA 1,30 SP32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C BARTOSZ PIEKARSKI 1,25 SP69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 C KACPER MATUSZYŃSKI 1,15 SP69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
2005 C DANIEL RODEWALD 3,3310 SP56 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C HUBERT BETLEJEWSKI 4,1000 SP47 BYDGOSZCZ 1000 m
2005 C JAKUB WĘGIERSKI 4,1200 SP47 BYDGOSZCZ 1000 m
               
               
2005 C IGOR DUDA 4,60 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C DANIEL RODEWALD 4,44 SP56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ MODRZEJEWSKI 4,30 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 4,29 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAKUB MOJSIEJ 4,21 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAN TOPOLEWSKI 4,00 SP63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 3,86 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KUBA KOSMALCZYK 3,82 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 3,82 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C KACPER WITKOWSKI 3,51 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C FILIP RUTYNA 3,33 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C MATEUSZ GARCZEWSKI 3,22 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 C JAKUB WĘGIERSKI 2,74 SP47 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 8,60 SP14 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MIŁOSZ REDMERSKI 8,80 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 C PATRYK SZWEDA 8,90 SP32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C IGOR DUDA 9,00 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C OSKAR KLON 9,30 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KORNEL GRZEŚKIEWICZ 9,30 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C BARTOSZ POPIOŁEK 9,50 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAKUB MOJSIEJ 9,60 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C FILIP MUSIAŁ 9,70 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MIKOŁAJ SMOLIŃSKI 10,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KACPER WITKOWSKI 10,10 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAN TOPOLEWSKI 10,10 SP63 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KUBA KOSMALCZYK 10,10 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C BARTOSZ PIEKARSKI 10,10 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C OSKAR ŁOZGA 10,30 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 10,30 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 C KAJETAN SŁAWETA 10,30 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C JAKUB PAKULSKI 10,60 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C OLIWER STRZELECKI 10,70 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C FILIP SWOBODZIŃSKI 10,80 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 C MACIEJ ŚMIGIIEL 10,90 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 C FILIP RUTYNA 11,60 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2005 C OSKAR KLON 40,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C OSKAR ŁOZGA 37,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB CZESIŃSKI 34,00 SP14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C BARTOSZ PIECZKA 31,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB LUBA 30,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C OLIWER STRZELECKI 28,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C KRYSTIAN KAMIŃSKI 28,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C FILIP MUSIAŁ 27,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C KAJETAN SŁAWETA 26,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C MACIEJ ŚMIGIIEL 24,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C FILIP SWOBODZIŃSKI 24,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 C JAKUB PAKULSKI 19,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2005 C KAJETAN WERDER 50,40 SP20 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C JAKUB LUBA 53,30 SP69 BYDGOSZCZ 300 m
2005 C MATEUSZ GARCZEWSKI 57,40 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 300 m
               
               
               
      Dziewczęta 2005        
               
               
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 1,25 SP69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D JULIA WACH 1,20 SP58 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 1,15 SP56 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D WERONIKA CIABACH 1,15 SP69 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D MAURA SŁAWETA 1,10 SP63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2005 D WIKTORIA ZAKRZEWSKA 1,00 SP32 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
2005 D KINGA OSTROMĘCKA 2,0730 SP69 BYDGOSZCZ 600 m
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 2,2440 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 600 m
2005 D PATRYCJA SZCZUPAK 2,3050 SP58 BYDGOSZCZ 600 m
               
               
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 4,35 SP32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 4,31 SP56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 4,29 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D JULIA KAMIŃSKA 4,18 SP64 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D ALEKSANDRA BELT 4,15 SP63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MAJKA MILAK 4,08 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D WIKTORIA STYKA 3,85 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D KINGA MINTA 3,84 SP36 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D KATARZYNA MAGIEROWSKA 3,82 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D EMILIA KAMIŃSKA 3,65 SP27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D NATALIA JAWORSKA 3,63 SP27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D ANASTAZJA CZYŻYCKA 3,61 SP ZŁAWIEŚ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D WIKTORIA BODZIARY 3,52 SP27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D PATRYCJA SZCZUPAK 3,50 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARTYNA WYSOCKA 3,33 SP27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D KAJA MURAŃSKA 3,28 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D MARTYNA WAJER 3,21 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D NATALIA TRAWIŃSKA 2,88 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2005 D OLIWIA IZDEBSKA 2,86 SP56 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
2005 D MAURA SŁAWETA 8,90 SP63 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WIKTORIA GLIŃSKA 9,00 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLIWIA KWIATKOWSKA 9,20 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 9,30 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D KINGA MINTA 9,50 SP36 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WIKTORIA STYKA 9,60 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 D NADIA ŁUBECKA 9,70 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D DOMINIKA GŁOWACKA 9,70 SP32 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D EMILIA LEWANDOWSKA 10,10 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D OLIWIA IZDEBSKA 10,50 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D MARTYNA WAJER 10,90 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D NATALIA TRAWIŃSKA 11,20 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2005 D WERONIKA BINDEK 11,30 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2005 D PATRYCJA KOJAK 11,50 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2005 D MAJA KNYTER 37,00 SP14 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D KAROLINA SZYMAŃSKA 32,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D EMILIA LEWANDOWSKA 26,00 SP46 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D PATRYCJA KOJAK 23,00 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D MARTYNA ŁUBECKA 23,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2005 D NADIA ŁUBECKA 12,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2005 D ANASTAZJA CZYŻYCKA 46,10 SP ZŁAWIEŚ BYDGOSZCZ 300 m
2005 D MARIKA WIŚNIEWSKA 47,10 SP2 T0RUŃ BYDGOSZCZ 300 m
2005 D DOMINIKA RONKIEWICZ 47,80 SP69 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D JULIA KAMIŃSKA 48,80 SP64 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D MAJKA MILAK 52,60 SP58 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D JULIA WACH 55,40 SP58 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D EMILIA WEISNEROWSKA 56,20 SP56 BYDGOSZCZ 300 m
2005 D WIKTORIA ZAKASZEWSKA 60,30 SP32 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
      Chłopcy 2006        
               
               
2006 C NICOLAS WITKOWSKI 3,95 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C MAKSYMILIAN MADEJ 3,94 SP20 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C DAMIAN ZIĘTAK 3,80 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C CASTILLO TYSON    ŁYCZKA 3,72 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C ADAM PISKOZUB 3,68 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C PAWEŁ MARCZAK 3,64 SP56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C OSKAR KNOPIK 3,56 SP69 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C JAKUB KALINOWSKI 3,29 SP47 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C ERYK KĘPIŃSKI 3,26 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 C KACPER ROPIŃSKI 3,24 SP56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 C MICHAŁ LEWANDOWSKI 3,13 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 C FILIP OLSZAK 2,54 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
               
               
2006 C PAWEŁ MŁYNAREK 4,1100 SP47 BYDGOSZCZ 1000 m
2006 C ARTUR BETLEJEWSKI 4,2070 SP47 BYDGOSZCZ 1000 m
2006 C BORYS GRACZYK 4,2990 SP27 BYDGOSZCZ 1000 m
               
               
2006 C ADAM PISKOZUB 9,30 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C CASTILLO TYRON   ŁYCZBA 9,30 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C MAKSYMILIAN MADEJ 9,30 SP20 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C NICOLAS WITKOWSKI 9,30 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C NIKODEM PODRAZA 9,40 SP27 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C JAKUB KALINOWSKI 9,40 SP47 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C OSKAR KNOPIK 9,60 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 9,70 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C JAKUB SIERADZKI 9,90 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C PAWEŁ MARCZAK 10,20 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C ERYK KĘPIŃSKI 10,30 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C IGOR STACHOWIAK 10,40 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C PRZEMYSŁAW KUJAWA 10,70 SP47 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C ŁUKASZ BOGUSŁAWSKI 10,90 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C FILIP OLSZAK 10,90 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C KACPER ROPIŃSKI 11,10 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C DAWID STAŃCZYK 11,20 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 C PIOTR LEDZION 11,30 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2007 C MACIEJ MICHNIK 11,30 SP47 BYDGOSZCZ 60 m
2007 C FILIP ZWOLIŃSKI 11,80 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2007 C DAMIAN ZIĘTAK 12,00 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
               
               
               
2006 C KACPER SIERSZULSKI 37,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C GRACJAN KLUSZCZYŃSKI 34,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C NIKODEM PODRAZA 34,00 SP27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C ALEX PRZYGÓCKI 33,00 SP27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C SZYMON KOWALSKI 31,00 SP27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C JAKUB SIERADZKI 31,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C PIOTR LEDZION 29,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C MACIEJ MICHNIK 27,00 SP47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C KRZYSZTOF JASKULSKI 26,00 SP27 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C ROBERT PRZYBYSZ 24,00 SP63 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C FILIP ZWOLIŃSKI 22,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C ARTUR BETLEJEWSKI 22,00 SP47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C MAKSYMILIAN PIĄTEK 20,00 SP63 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C ŁUKASZ BOGUSŁAWSKI 19,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C IGOR STACHOWIAK 18,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C IGOR WĘGIERSKI 18,00 SP47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 C DAWID STAŃCZYK 17,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2007 C PRZEMYSŁAW KUJAWA 17,00 SP47 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2007 C KAROL BIRKHOLZ 13,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
               
               
2006 C KRZYSZTOF JASKULSKI 54,10 SP27 BYDGOSZCZ 300 m
2006 C IGOR WĘGIERSKI 58,30 SP47 BYDGOSZCZ 300 m
2006 C ROBERT PRZYBYSZ 59,50 SP63 BYDGOSZCZ 300 m
2006 C MAKSYMILIAN PIĄTEK 60,60 SP63 BYDGOSZCZ 300 m
2006 C KAROL BIRKHOLZ 60,60 SP69 BYDGOSZCZ 300 m
2007 C MICHAŁ LEWANDOWSKI 62,30 SP58 BYDGOSZCZ 300 m
               
               
      Dziewczęta 2006        
               
               
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 1,10 SP63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
2006 D MARTYNA DZIKOWSKA 1,00 SP63 BYDGOSZCZ Skok wzwyż
               
               
2006 D LENA TROCHYMIUK 2,2600 SP46 BYDGOSZCZ 600 m
2006 D JULIA OKRASA 2,4070 SP27 BYDGOSZCZ 600 m
               
               
2006 D WERONIKA BETHKE 3,81 SP27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D PATRYCJA MACIOSZEK 3,56 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MARTYNA SONNAK 3,49 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MICHALINA KONNEK 3,44 SP46 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MARIA SZWAJCA 3,38 SP63 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D EMILIA GŁOWACKA 3,36 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D NATALIA JANCOWSKA 3,26 SP56 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MALWINA DUDZIŃSKA 3,25 SP32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MARIANNA OSTROWSKA 3,25 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D WIKTORIA WANECKA 3,22 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D JULIA KELM 3,21 SP31 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MELANIA SEMRAU 3,18 SP46 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D INGA ZALEWSKA 3,18 SP46 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D WERONIKA WALENDOESKA 3,17 SP46 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MARIA ŚWIERAD 3,13 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D JULIA WOŁOWICZ 3,13 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MICHALINA ZALEWSKA 3,00 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D LUIZA WIĄCEK 2,98 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D JULIA OKRASA 2,91 SP27 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D KLAUDIA STRZELECKA 2,88 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D OLGA KORYTOWSKA 2,78 SP MAKSYMILIANOWO BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D AMELIA PETER 2,75 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D ZUZANNA KRUK 2,69 SP MAKSYMILIANOWO BYDGOSZCZ Skok w dal
2006 D MARTYNA WENGLER 2,68 SP32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 D ANASTAZJA PAŁUKA 2,68 SP32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 D LENA KORYTOWSKA 2,67 SP MAKSYMILIANOWO BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 D OTYLIA JASZKOWSKA 2,56 SP32 BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 D ALEKSANDRA ZNAJMIECKA 2,53 SP46 BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 D NIKOLA CZAJKOWSKA 2,43 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 D ZUZANNA NOWICKA 2,39 SP MAKSYMILIANOWO BYDGOSZCZ Skok w dal
2007 D OLIWIA WOŹNIAK 2,30 SP58 BYDGOSZCZ Skok w dal
               
               
               
2006 D PATRYCJA MACIOSZEK 9,50 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 9,70 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MICHALINA ZALEWSKA 9,90 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D JULIA KELM 9,90 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 10,00 SP63 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D BARBARA KABAT 10,10 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MARTYNA SONNAK 10,10 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MARTYNA DZIKOWSKA 10,10 SP63 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D EMILIA TEKLIŃSKA 10,40 SP63 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 10,40 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MELANIA SEMRAU 10,40 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D EMILIA GŁOWACKA 10,40 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MARIA SZWAJCA 10,50 SP63 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MARIANNA OSTROWSKA 10,50 SP31 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MARIA ŚWIERAD 10,50 KOTOMIERZ BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MICHALINA KONNEK 10,60 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D INGA ZALEWSKA 10,60 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D WIKTORIA WANECKA 10,60 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D KLAUDIA STRZELECKA 10,80 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D WIKTORIA KORTAS 10,80 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D NATALIA JANCOWSKA 10,80 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 10,90 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D DOMINIKA OLSZEWSKA 11,00 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D AMELIA PETER 11,10 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MALWINA DUDZIŃSKA 11,10 SP32 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D WERONIKA WALENDOESKA 11,20 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D MARTYNA WENGLER 11,30 SP32 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D AMELIA NIEMCZYK 11,30 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D NIKOLA CZAJKOWSKA 11,40 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2006 D ZUZANNA KRUK 11,40 SP MAKSYMILIANOWO BYDGOSZCZ 60 m
2006 D LUIZA WIĄCEK 11,50 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D OLIWIA WOŹNIAK 11,50 SP58 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D KINGA FAC 11,50 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D LENA KORYTOWSKA 11,70 SP MAKSYMILIANOWO BYDGOSZCZ 60 m
2007 D EMILIA SŁOWIŃSKA 11,80 SP56 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D ALEKSANDRA ZNAJMIECKA 11,90 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D NASTAZJA SZWEDOWSKA 11,90 SP69 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D NATALIA MIELCAREK 11,90 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D AGATA TEKLIŃSKA 12,30 SP63 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D ZUZANNA NOWICKA 12,40 SP MAKSYMILIANOWO BYDGOSZCZ 60 m
2007 D ALEKSANDRA JASKÓLSKA 12,60 SP63 BYDGOSZCZ 60 m
2007 D KLAUDIA ŚWIDER 12,90 SP46 BYDGOSZCZ 60 m
               
               
2006 D MAŁGORZATA OSIŃSKA 27,00 SP63 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D AMELIA NIEMCZYK 19,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D LENA TROCHUMIUK 17,00 SP46 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D BARBARA KABAT 16,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D NATALIA MIELCAREK 16,00 SP46 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D KINGA FAC 15,00 SP46 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D WERONIKA CZERWIŃSKA 14,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D WIKTORIA KORTAS 14,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D NASTAZJA SZWEDOWSKA 14,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D AGATA TEKLIŃSKA 14,00 SP63 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2006 D KAROLINA NIEREBIŃSKA 13,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2007 D ALEKSANDRA JASKÓLSKA 13,00 SP63 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2007 D DOMINIKA OLSZEWSKA 12,00 SP46 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2007 D KLAUDIA ŚWIDER 12,00 SP46 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2007 D EMILIA SŁOWIŃSKA 11,00 SP56 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
2007 D AGNIESZKA OSTROMĘCKA 10,00 SP69 BYDGOSZCZ Rzut piłką palantową
               
               
2006 D OLGA KORYTOWSKA 56,30 SP MAKSYMILIANOWO BYDGOSZCZ 300 m
2006 D ANASTAZJA PAŁUKA 66,20 SP32 BYDGOSZCZ 300 m
2007 D OTYLIA JASZKOWSKA 66,60 SP32 BYDGOSZCZ 300 m
               

Piłka nożna

Lekkoatletyka