Odwiedziny

1604419
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Łącznie
863
1127
6792
1589188
18382
31657
1604419

Twoje IP: 54.226.23.160
Czas serwera: 2019-02-16 21:32:20

Czwartki Lekkoatletyczne wyniki 2018

Ocena użytkowników:  / 0

W miniony czwartek odbyły się ostatnie w tym roku zawody XXV Edycji Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych.Przy przepięknej pogodzie zawodnicy rywalizowali jak zwykle w konkurencjach 60 m ,300 m 600 m dziewcząt oraz 1000 m chłopców,skoku w dal, skoku wzwyż oraz rzucie piłeczką palantową .Jutro w zakładce Czwartki -wyniki zostaną opublikowane wyniki wszystkich zawodów edycji jesiennej ,a dzieci wraz z opiekunami już zapraszamy na kolejne zawody na wiosnę.Terminy i miejsce zawodów podamy na początku marca 2019.roku.Zapraszamy !!!

Rozpoczynamy CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE jubileuszowej XXV Edycji.

Ocena użytkowników:  / 1
20 września początek „Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych”. Formularz zgłoszeniowy na stronie www.bks.bydgoszcz.pl To będzie już 25. edycja ogólnopolskiej imprezy dla młodych lekkoatletów. Jej organizatorami w grodzie nad Brdą są: Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz, Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży” oraz Urząd Miasta w Bydgoszczy. Patronem prasowym wydarzenia jest redakcja „Expressu Bydgoskiego”. Najlepsi pojadą na finał ogólnopolski Prawo startu mają dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach: 2006, 2007, 2008 i młodsi. ! Rozgrywane będą następujące konkurencje: 60 m, 300 m, 600 m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową (dziewczęta) oraz 60 m, 300 m, 1000 m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową (chłopcy). Każdy zawodnik ma prawo startu podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach: jednej biegowej i jednej technicznej. Zawody eliminacyjne rozgrywane będą na stadionie bocznym CWZS Zawisza o godz. 15.00. Jesienią odbędą się cztery rundy (20 września, 27 września, 4 października, 11 października), na wiosnę zaplanowano pięć rund oraz finał miejski na głównym obiekcie Zawiszy. W finale miejskim wystartuje po 16 najlepszych zawodników w każdej konkurencji i kategorii wiekowej, którzy uczestniczyli i zdobywali punkty w przynajmniej 5 rundach eliminacyjnych. Do klasyfikacji końcowej zaliczane są punkty zdobyte przez zawodnika w pięciu najlepszych startach (w biegu na 600 i 1000 metrów w trzech) oraz finale miejskim. Najlepsi pojadą na finał ogólnopolski. Udział w nim wezmą najlepsi zawodnicy z każdej konkurencji i kategorii wiekowej, którzy startowali w 5 zawodach eliminacyjnych oraz finale miejskim. Dodatkowo prowadzona będzie punktacja nauczycieli i szkół. Nauczycielowi zalicza się wszystkie punkty zdobyte przez dzieci zgłoszone przez niego do zawodów, łącznie z finałem miejskim. Szkołom zalicza się wszystkie punkty uzyskane przez ich zawodników we wszystkich zawodach i finale miejskim. Dziecko jest przypisane na cały cykl startów do jednego nauczyciela.
Ważna nowinka!
Dzieci ze szkół, które nie uczestniczą w zawodach mogą się zgłosić do trener Iwony Baumgart (numer telefonu 600-905-780) lub przyjechać z rodzicami i nazwisko rodzica wpisać jako nauczyciela w karcie zgłoszeniowej.
 
Ważne jest również przybycie na zawody z podpisaną przez rodzica bądź opiekuna prawnego zgodą na publikację wizerunku i administrowanie danymi osobowymi.
 

Czwartlki lekkoatletyczne -Finał Miejski

Ocena użytkowników:  / 0

Od godziny 15,00 na stadionie głównym CWZS Zawisza rozpoczną się finały miejskie XXIV Edycji Bydgoskich Czwartków  Lekkoatletycznych .Aby sprawnie przeprowadzić zawody uprzejmie prosimy o wszystkich uczestników i ich rodziców o podpisanie zgód na administrowanie danymi osobowymi przez Budowlany Klub Sportowy.Będzie można to uczynić przed rozpoczęciem zawodów oraz  w trakcie ich trwania  przed trybuna VIP .Zgoda ta jest niezbędna w celu publikacji wyników na stronie internetowej klubu oraz do przeprowadzenia dekoracji po zawodach.

Wyjazd na finały ogólnopolskie Czwartków Lekoatletycznych

Ocena użytkowników:  / 0

Już jutro tj.w piątek 15 czerwca o godz.11 sprzed budynku głównego CWZS Zawisza odbędzie się wyjazd zakwalifikowanych dzieci z klas 4-6 na finały ogólnopolskie do Łodzi.Na stadionie AZS Łódz przy ul. Lumumby nasi reprezentanci rywalizować będą z rówieśnikami z całej Polski.W zawodach tych bierze co roku udział ok.2500 dzieci.Za wyjazd z ramienia BKS Bydgoszcz jako organizatora odpowiedzialny jest  tr.D.Kaźmierczak.Przed wyjazdem na krótkim zebraniu w sali konferencyjnej CWZS Zawisza omówione zostaną szczegóły wyjazdu oraz zostaną wręczone zawodnikom koszulki ufundowane przez Wydział Promocji Urzędu Miasta Bydgoszczy za co serdecznie dziękujemy .

Ramowy program tych zawodów znajduje się tutaj.

KPZLA i BKS promują Europejski Festiwal Lekkoatletyczny

Ocena użytkowników:  / 0

Kujawsko Pomorski Związek Lekkiej Atletyki i Budowlany Klub Sportowy wspólnie promują  XVIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny „Bydgoszcz Cup”.Już 29. maja 2018 roku na Stadionie Miejskim in. Zdzisława Krzyszkowiaka zobaczymy między innymi największe gwiazdy polskiej lekkoatletyki z Halowych Mistrzostw Świata, które odbyły się na początku marca w brytyjskim Birmingham.

Na niebieskim tartanie zobaczymy srebrne, sztafetowe medalistki z Birmingham na 4x400 metrów,z Igą Baumgart (BKS Bydgoszcz) a także reprezentantów Polski, którzy zwyciężając ustanowili nowy halowy rekord świata w sztafecie 4x400m. W biegu na 800 metrów zobaczymy reprezentanta CWZS Zawiszy Bydgoszcz - Marcina Lewandowskiego, który również zdobył medal w halowym czempionacie. Wśród konkurencji technicznych zobaczymy skok o tyczce, gdzie o jak najlepszy wynik będzie walczył kolega klubowy Lewandowskiego – Paweł Wojciechowski.

XVIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny „Bydgoszcz Cup” będzie idealnym przetarciem przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w Berlinie w dniach 7 – 12 sierpnia 2018 r.

Na najbliższych zawodach z serii Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych w dniu 26 kwietnia od godz.15,00 odebrac będzie można bilety na opisane wyżej wydarzenie .Zapraszamy rodziców dzieci startujących w czwartkach Lekkoatletycznych oraz innych sympatyków lekkiej atletyki.

Sponsorzy

Piłka nożna

Lekkoatletyka