Czas serwera: 2018-12-18 14:51:26

Trzy medale na HMP U18 i U20.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

Trzy medale zdobyli lekkoatleci BKS w zakończonych Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Toruniu. W pięknej Arenie Toruń najlepiej spisała się Kinga Gacka ,która sięgnęła po złoty medal i tytuł Halowej Mistrzyni Polski.Podopieczna Iwony Baumgart w biegu finałowym nie dała szans swoim rywalkom i  zwyciężyła bezapelacyjnie wyrównując swój własny rekord Polski ustanowiony przed tygodniem w Spale 38,80.

Link do relacji z biegu Kingi.

Pozostałe dwa medale zdobyła Nicole Kraska >Trenowana przez Daniela Kaźmierczaka zawodniczka najpierw w skoku w dal w sobotę poprawiła rekord życiowy wynikiem 5,74 co dało jej brązowy medal ,a w niedzielę w swojej koronnej konkurencji trójskoku wywalczyła srebrny medal wynikiem 12,34.Gratulujemy !!!!

Bardzo dobrze spisali sie też inni zawodnicy .Najbardziej nielubiane przez sportowców 4 miejsce zajął Mateusz Różycki w trójskoku U 20.Piąty w finale A był Filip Kinczewski ,który w eliminacjach ustanowił rekord życiowy na 300 m 35,90 ,JUlia Szewczyk wygrała finał B na 300 m poprawiając jednocześnie rekord życiowy 41,14.

O dużym pechu może  mówić Jan Kucharczyk uzyskując w eliminacjach 36,26 również PB,ale został zdyskwalifikowany za przekroczenie linii. Brawo!!