Trwają przygotowania do sezonu

Podopieczni trenera Rafała Krygiera mają za sobą już trzy sparingi, w których była m.in. okazja do testów dla kilku piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić kadrę Budowlanych.

mecz z Falą Świekatowo

Pierwszy mecz zagrali już 19.07 z IV-ligowym Pomorzaninem Serock. Porażka 0:4 pokazała wyższość rywala, ale ze względu na start przygotowań nie należy przywiązywać specjalnie wagi do samego wyniku. Podobnie, jak do drugiego sprawdzianu (27.07), w którym BKS zmierzył się również z grającym w wyższej klasie Notecią Łabiszyn. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (bramka Filipa Pawlaka);

Przypomnijmy, że piłkarze do treningów po krótkich wakacjach wrócili 13 lipca. Trenując na obiektach przy ul. Sielskiej szykują się do sezonu.

W sobotę 29.07 – podopieczni trenera Krygiera zagrali po raz trzeci. Tym razem rywalem na stadionie przy ul. Sielskiej była grająca na poziomie A Klasy Fala Świekatowo. Gospodarze zagrali niezłe zawody – odnosząc pewne zwycięstwo 4:0.

W tym meczu z dobrej strony pokazali się zawodnicy testowani. Jest jednak jeszcze zbyt wcześnie, aby informować o zmianach kadrowych.

Przypomnijmy, że inauguracja V ligi zaplanowana jest na 12 sierpnia. O pierwsze punkty na własnym stadionie Budowlani zagrają z Rawysem Raciąż. Mecz odbędzie się o godz. 12.00;