Oftalmika wsparła naszych hokeistów

Świetna wiadomość dla sekcji hokeja na lodzie! Dziś podpisana została umowa, na mocy której Klinika Okulistyczna OFTALMIKA przez najbliższy rok wspierać będzie szkolenie młodzieży!

Oficjalne dokumenty potwierdzające współpracę podpisane zostały, jakżeby inaczej, na Lodowisku Torbyd, tuż przed zajęciami młodych adeptów hokeja na lodzie. To zwłaszcza dla nich, pełnych entuzjazmu młodych ludzi, fantastyczna wiadomość, bowiem środki pozyskane od nowego sponsora przeznaczone zostaną m.in. na organizację zajęć treningowych, dofinansowanie zgrupowań, a także stypendia sportowe.

Umowę, która będzie obowiązywała przez najbliższe 12 miesięcy, uroczyście podpisali Pani Agnieszka Kałużna, Prezes Zarządu Oftalmika sp. z o.o. oraz Pan Błażej Baumgart, Dyrektor Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.

OFTALMIKA sp. z o.o. to jedna z czołowych w Polsce klinik o specjalizacji okulistycznej. Klinikę tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy doświadczenie zbierali w pracy w Polsce i zagranicą. Klinika Okulistyczna Oftalmika ma swoją siedzibę przy ul. Modrzewiowej w Bydgoszczy.

więcej informacji: TUTAJ

W imieniu Zarządu BKS Bydgoszcz, a także całego bydgoskiego środowiska hokeja na lodzie bardzo dziękujemy za zaufanie!

Dodajmy jeszcze, że to… nie ostatnia tak dobra wiadomość dla naszego Klub! Szczegóły wkrótce! 🙂