NAFTOPOL wspiera lekkoatletów BKS

Firma zajmująca się hurtową sprzedażą paliw dołączyła do grona sponsorów naszego Klubu. Środki przeznaczone będą na sekcję lekkiej atletyki;

Umowa została podpisana przed tygodniem w siedzibie spółki. Sygnatariuszami dokumentu był Pan Arkadiusz Zwiefka, który wraz z żoną Anną są właścicielami firmy, a jednocześnie kibicami Królowej Sportu od wielu lat. Tym bardziej cieszy nas to wsparcie, które zostanie wykorzystane głównie z myślą o szkoleniu młodych zawodników.

Kilka zdań o NAFTOPOLU: https://naftpol.net/

Naftpol to spółka naftowa, którą od wielu lat pasjonuje hurtowa sprzedaż paliw. Bydgoszcz jest miastem, w którym firma założyła swoją siedzibę. Do bazowych zalet spółki należą: profesjonalizm, rzetelność, wysokie standardy w obsłudze klienta, wiedza i wieloletnie doświadczenie.

Spółka Naftpol wykorzystuje płynne paliwa do ogrzewania i różnorodnych procesów technologicznych.
Hurtownia paliw specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Olej napędowy oraz paliwo spółki PKN ORLEN to ich produkty. Spółka jest potentatem paliwowego rynku Pomorza i Kujaw, posiadając 7 paliwowych stacji na tym terenie, z czego dwie pod własnym szyldem.

Życzymy owocnej współpracy!