Młodzi hokeiści wygrali mecz o 7. miejsce!

Ostatni mecz sezonu młodzi hokeiści zakończyli zwycięstwem. Był to mecz o siódme miejsce w lidze żaka!

Rywalem w meczu o 7 miejsce w sezonie była ekipa UKS Wikingowie Elbląg. Rywalizacja zakończyła się przekonującym zwycięstwem gospodarzy, którzy na bydgoskim lodowisku Torbyd wygrali 12:5.

Już po pierwszej tercji było 5:1. W kolejnej odsłonie meczu Budowlani utrzymali prowadzenie czterema bramkami, ale w ostatniej części powiększyli jeszcze przewagę.

BKS BYDGOSZCZ – UKS WIKINGOWIE ELBLĄG

12:5 (5:1, 3:3, 4:1)

To był ostatni mecz młodych hokeistów w sezonie.

Przypomnijmy, że po sezonie zasadniczym podopieczni trenera Matei zajmowali 4. miejsce w lidze – w 18 meczach zdobyli 61 punktów, zdobywając 233 bramki (!) Niesamowite w ich wykonaniu były mecze m.in. z Bombek Malbork (29:2, 28:3), Niedźwiadkami Gdynia (18:2), Koziołkami Poznań (15:9)… i wiele, wiele innych, w których pokazali wielką pasję i pozytywną energię.

Tak świetnej passy nie udało się podtrzymać w części play-off. Porażki z Sokołami Toruń oraz Niedźwiadkami Gdynia (po dogrywce!) dały młodym bydgoszczanom możliwość gry o siódme miejsce.

Całej drużynie należą się wielkie BRAWA za cały sezon, wolę walki i zaangażowanie. Wielkie BRAWA należą się również RODZICOM młodych zawodników, bez których trudno wyobrazić sobie postępy drużyny! BRAWA dla trenerów!

My już nie możemy się doczekać kolejnego sezonu!