Ligowe zwycięstwa piłkarzy i hokeistów!

Za nami świetny weekend. Obie nasze drużyny zdobyły ligowe punkty! Zarówno piłkarze, jak i hokeiści wygrali swoje mecze!

Na plac gry – pierwsi wyszli piłkarze. O ligowe punkty, w sobotnie popołudnie, rywalizowali na boisku wicelidera rozgrywek.

Mecz z Mustangiem Ostaszewo zakończył się wynikiem 1:0 dla Budowlanych! To drugie zwycięstwo, w drugim meczu rundy wiosennej! Brawa dla trenera Rafała Krygiera, który odmienił oblicze zespoły z fantastycznym skutkiem! Po 17 kolejkach BKS nadal zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

W niedzielę – pierwsze w tym sezonie zwycięstwo odnieśli hokeiści! Na tafli Torbydu pokonali PTH Koziołki Poznań 13:7 (4:3, 3:1, 6:3)! Długo kazali czekać kibicom na tę chwilę radości, ale w końcu udało się zapunktować!

Trzykrotnie na listę strzelców wpisywali się Kamil Gościmiński, Bartosz Pieniak i Sebastian Fraszko! Ponadto do bramki rywali trafiali: Stanisław Horodniczy, Remigiusz Tomczyk, Patryk Majewski i Marek Gockowiak… Co ciekawe, przy golach asystowali niemal wszyscy, którzy byli na tafli: Rafał Sokół, Bartosz Nowicki, Marcin Konieczka, Szymon Kiliński, Łukasz Rzepiński, Konrad Kańczewski, Cezary Gościński… niektórzy dwukrotnie… Kapitalnie w wielu sytuacjach pod własną bramką spisywał się Mateusz Dąbrowski! To pierwsze, upragnione zwycięstwo Budowlanych w tym sezonie! BRAWO za ambicję i walkę do końca!

Wkrótce podamy więcej szczegółów obu spotkań!