Gratulacje od Prezydenta Rafała Bruskiego

Zwycięstwa nie biorą się z przypadku. Punktem wyjścia jest talent, który musi być odpowiednio pielęgnowany. Dziękuję, że swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem budujecie Państwo markę klubu pod bydgoskim sztandarem… – między innymi takie słowa skierował Prezydent Rafał Bruski do naszego Klubu!

– Każdy osiągnięty przez zawodników sukces, każdy progres wyników i każdy młody człowiek, który rozpoczyna pod skrzydłami Klubu swoją przygodę ze sportem, to powód do radości.

– Całemu Budowlanemu Klubowi Sportowemu gratuluję wszystkich tegorocznych osiągnięć. Trenerom i zawodnikom życzę, aby nie zabrakło im zapału i energii do dalszej pracy. Dziękuję za wszelkie sukcesy sportowe rozsławiające Bydgoszcz.

Pismo skierowane do całego środowiska sportowego Budowlanego Klubu Sportowego zostało przekazane na ręce Pana Prezesa Błażeja Baumgarta podczas uroczystości, na której podsumowano sportowe sukcesy bydgoskich sportowców w 2022 roku;

Przypomnijmy, że wśród nagrodzonych zawodników były: Iga Baumgart-Witan oraz Kinga Gacka; Gratulacje złożono również Pani Iwonie Baumgart.

Iga, pani Iwona Baumgart, Kinga