Druga Victoria z rzędu

Piłkarze BKS pokonali Victorię Lisewo 1:0 i zainkasowali komplet punktów.

W 26. kolejce podopieczni pokonali na własnym boisku Victorię Lisewo. Rywale przed tą serią gier zajmowali 8. miejsce – idealnie w środku ligowej stawki. W odróżnieniu od podopiecznych trenera Rafała Krygiera – nie muszą się w już w tym sezonie o nic martwić. Nie grozi im ani spadek, ani możliwość awansu.

Dla BKS walka o byt w lidze okręgowej nadal trwa. Każdy punkt jest na wagę utrzymania. Tym bardziej zwycięstwo. Przed tygodniem Budowlani pokonali Victorię Czernikowo (1:0), która również jeszcze nie jest pewna utrzymania. Tym razem łupem naszej drużyny padła inna Victoria – tym razem z Lisewa.

Na Stadionie przy ul. Sielskiej padła tylko jedna bramka, a jej autorem był Edik Hasanov! Komplet punktów oddalił zespół od strefy spadkowej – co oczywiście nie oznacza, że może czuć się już bezpiecznie.

𝗕𝗞𝗦 𝗕𝗬𝗗𝗚𝗢𝗦𝗭𝗖𝗭 – Victoria Lisewo 1:0 (0:0)
BRAMKA: Hasanov 60′
ŻÓŁTE KARTKI: Basistyi, Kołodziejski, Switalski, Walicki, Woźniak, Laskowski
BKS BYDGOSZCZ: Savige – Menczyński, Laskowski, Pawlak, Kajko, Basistyi, Włodarczyk, Saganowski (Walicki 46′), Stasik (Kuba Switalski 70′), Kołodziejski, Hasanov (Woźniak 86′)
W składzie też: Karol Świtalski, Kurlus, Jakielaszek, Lewandowski

Po 26 kolejkach BKS, z 23 punktami na koncie, zajmuje 13. miejsce (na 16 drużyn) w tabeli. Nad 15. Sokołem Radomin ma jednak zaledwie 2 punkty przewagi.

Kolejny mecz: w sobotę w Grudziądzu z drugim zespołem Olimpii (3. miejsce);