Czas serwera: 2018-09-23 19:58:14

Kinga Gacka w Gyor.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

Kinga Gacka zajęła 12 miejsce w Mistrzostwach Europy U-18 w Gyor .Najpierw w biegu eliminacyjnym  uzyskała wynik 55,83 co zapewniło jej przpustke do biegu półfinałowego , W swoim półfinale zajęła 5 miejsce z czasem rekordu życiowego 55,62 .i zakończyła swój pierwszy start w reprezentacji Polski na 12 miejscu .Liczyliśmy także na jej start w sztafecie .Jednak nie wystratowałą w eliminacjach ,a polska sztafeta w rezerwowym składzie zajęła 9 miejsce i nie awansowała do finału.  Szkoda niemniej Kinga spasała się bardzo dobrze w docelowej imprezie poprawiając rekord życiowy .Brawo dla zawodniczki i jej Pani trener. Teraz przygotowywać się będą do finałów Ogólnopolskiej  Olimpiady Młodzieży w Chorzowie.